Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
8894. Amika0405 (válaszként erre: 8893. - Conejo)
2019. okt. 25. 12:37

Sziasztok.

Tul vagyunk rajta ,2 db baboca lett kifagyasztva és mind a 2 db jól érezte magát igy már velem vannak .❤❤❤


A doktornö a femibion 1et javasolta es még myoinozitolt igyam tovább.

8893. Conejo (válaszként erre: 8892. - Amika0405)
2019. okt. 25. 11:49
Mesélj majd, ha túl vagy rajta. Drukkolok!
8892. Amika0405 (válaszként erre: 8890. - Mobea)
2019. okt. 25. 06:59

Eddig szedtem D,E,Mg b6 ,Q10,Omega3 forte plus,Barátcserje kapszulát,Myo-inositol+L-Methylfolate.

Tegnap ota meg szedek Femibion 0 át.

Na most ezek közül melyik maradjon?😂😂😂

Persze ma megkérdezem a doktornöt ha nem rohan el .

Köszönöm

Hu eljött ez a nap is 🙏🙏🙏

8891. Andreaa9
2019. okt. 24. 22:16

Sziasztok!

Nagyon új vagyok még a témában.

A segítségeteket szeretném kérni. Ma voltam az első vérvételemen. Kicsit " ijesztő "volt. Mi a véleményetek a helyről, orvosokról? Jó helyen kezdünk neki? Előrre is Köszönöm.

8890. mobea (válaszként erre: 8889. - Amika0405)
2019. okt. 24. 21:55

Drukkolok!

Szedsz terhesvitamint? Vagy legalább folsavat v folátot? Nekem azt javasolták, mondjuk én mindhárom lombiknál szedtem, szóval tuti nem az hozta a csodát 😁. sima jutavitot szedek, semmi extra márka, mondjuk én jodmentest a pajzsmirigyem miatt.

8889. Amika0405
2019. okt. 24. 20:23

Sziasztok lányok .

Egy kis segitcség kéne 😊

Holnap ha minden jol megy meglesz a beülti.

A kérdésem az lenne milyen vitamint érdemes szednem holnaptól?

8888. mobea (válaszként erre: 8887. - Mobea)
2019. okt. 24. 17:01
100 g, csak felülírta a mobil :)
8887. mobea (válaszként erre: 8886. - Serendipity1980)
2019. okt. 24. 17:00

Szerintem próbálj meg napi 10 dekát minimum. A túróban 18 h elvileg a fehérje, a csirkében 22. Szóval 100 h fehérje összejön, ha eszel rendesen plusz 10 deka túró minden nap.

Valahol mintha láttam volna, hogy a stimu alatt is kb 100 h fehérje, amit meg kellene enni, én is azt próbálom, és így általában összejön. De a sok folyadék a legfontosabb!! Drukkolok!

8886. Serendipity1980 (válaszként erre: 8882. - Mobea)
2019. okt. 24. 15:21
Köszi a választ! Túróból mennyit érdemes enni naponta?
8885. Mancs75 (válaszként erre: 8880. - Tundev)
2019. okt. 24. 15:02
Kedves Tundev, ez remek összefoglalás volt! Tökéletesen igazad van!
8884. Rékuc (válaszként erre: 8879. - Bíborhaj)
2019. okt. 24. 07:30
Kívàncsi vagyok mit mondanak, ha mèsz ma, kérlek, írd majd meg.
8883. Rékuc (válaszként erre: 8880. - Tundev)
2019. okt. 24. 07:29

Kedves Tundev!

Köszi a hosszú szösszenetet, nyilvàn itt az idő àtgondolni, hogy merre tovább..azt az egyet senki sem szereti, ha leöregezik 40 évesen 😁 de szerencsére van a családomban élő példa, hogy 1 körüli AMH-val (nekem most 1,3) és 43 évesen is sikerülhet, nem feltétlenül ezen a két dolgon múlik..

Sajnálom a helyzetedet, nem tudom hol tartasz, de kívánom, hogy sikerüljön Nektek és persze minden sorstársnak.

8882. mobea (válaszként erre: 8881. - Serendipity1980)
2019. okt. 23. 12:14

Elvileg nagyon sok víz, és fehérje. Én fehérjeszeletet ettem, meg egy csomó tejes cuccot, de így utólag a legjobb a túró, most azt eszem, hogy meglegyen az előírt fehérjém egy nap, a dietetikus tanácsolta (nekem most GDM-em van, szóval nem a lombikhoz, csak a fehérje szelet helyett ajánlom).

Ha jól értettem az egyik tavalyi lombikos sorstársai, aki kórházba került hiperstimu miatt, neki is infúzió ment csak a folyadék miatt, de lehet, hogy van súlyosabb eset is, amikor mást is adnak.

2019. okt. 23. 11:13
Sziasztok! Most kezdtem a lombikot. Az lenne a kérdésem, hogy lehet valamit tenni, enni, inni a hiperstimuláció megelőzésére? Vagy ez vagy van vagy nincs?
8880. tundev (válaszként erre: 8867. - Rékuc)
2019. okt. 22. 22:09

Kedves Rékuc!


Nem biztos, hogy fogsz örülni annak, amit most írok.(mert olvastam, hogy idegenkedsz a lombiktól), de!, sajnos neked nincs már időd holmi inszemekre. Visszaolvastam a hozzászólásaidat és látom, hogy az AMH-d 0,8. Ez azért nem tul jo. Jónak 2 felett számít, akkor vagy a jól stimulálható kategóriában. Az inszemek rontanak az amh-n és nem feltétlen sikeresek. Tisztelet a kivételnek. De figyelembe véve a korodat (elnézést, de ezt muszáj figyelembe venni) és az amh értékedet, én biztosan nem haboznék a helyedben és egyből lombikra mennék. Biztos vagyok benne, hogy sok lombikos fórum társ is hasonló véleményen van, csendes olvasóként. A sote 1en sajnos nem.foglalkoznak az amh-val, pedig az is fontos....40 felett pedig már nem szórakozik egyik intézet sem inszemmel, mert NINCS időd. Ha az amh-d magasabb lenne, akkor még azt mondanám, hogy oké, van még bőven petesejted, amiből nagy eséllyes lesz néhány, ami jó minőségű....de egy 0,8as amhval ez már erősen redukálódik.


Az, hogy a doktornő nincs decemberig, ez pont egy jó lehetőség neked az intézet váltásra. És igen, lehet, hogy lesznek vizsgálatok, amiket újra kell csináltatnod, de hiszem, hogyha minden más vizsgálatod megvan (trombózis, immun panel, std, szerológia, Cukor+inzulin terhelés, esetlegesen NK ölősejt és kariotipizálás és ha nagyon alapos akarsz lenni, akkor lapar műtét - én átjárható voltam hycosyval, majd lapar műtétnél derült ki, hogy esélyem sem volt eddig, mert mindkét petevezetőm be volt gyulladva+jobb oldali petefészken krónikus gyulladás, amit semmi, de semmi nem muatott ki, s nem is utalt rá- .stb, akkor.max egy új hormonsort fognak nézetni . És utána kezdheted is a lombikot máshol.


Tudom, hogy ez nem hangzik túl jól, de könyörgöm, nem játék ez az egész, hogy vaktába lövöldözzön az ember.


Ha elolvasod a lombik 40 felett fórumot, rengeteg tanácsot, okos dolgot találsz és számos hasonló sorsú forumtás történetét, küzdelmét ismerheted meg.


Nekem bárcsak a legelején elmondta volna mindazt valaki, amiket ebből a fórumból tanultam..akkor nem lennék már "itt" 3 év, 4 friss lombik és egy FET után sikertelenül. Ha tudtam volna, hogy kellenek ezek a viszgálatok és nem szabadott volna a profnak hinnem, aki semmilyen vizsgálatra nem küldött....istenem, lehet, hogy akkor már 2 éves lenne a gyermekem, sőt, akár már kistesó projekten lennénk rajta. De sajnos a sote 1 az egyik legvisszamaradottabb klinika...és én rájuk pazaroltam 3 évet az életemből.


Persze, semmi sem szentírás, hogy ha ezek a vizsgálatok megvannak, akkor sikerrel jársz 100%ban, de legalább kizártál 99%ban olyan dolgokat, amik megakadályozhatják a megtapadást. A többi meg nem tudom min múlik...talán a jó stimun, az annál is jobb biologusokon, a rendelkezésre álló gépeken....és az őrangyalokon, Istenen, Szűz Márián, buddhán, csillagokon, univerzumon...ki miben hisz.


Lépj, cselekedj! Az idő nem velünk van!

8879. bíborhaj (válaszként erre: 8867. - Rékuc)
2019. okt. 22. 20:58
Ajaj! Én most csütörtökön megyek hozzá, és ezt múlt héten beszéltük meg. Azt mondjátok, hogy úgy tájékoztattak, hogy nem is lesz?
8878. Rékuc
2019. okt. 22. 20:13
Egyébként én is márciusban kezdtem náluk és az 1. konzultáción, amikor uh-ot is csinált, szintén tanított egy gyakornokot. Szerintem csak simàn azért, mert egyetemi kórház, de jobb lett volna, ha egy helyettest tanítanak be..
8877. Amika0405 (válaszként erre: 8867. - Rékuc)
2019. okt. 22. 18:40
En pénteken voltam Pocsinál és a kezelésem alatt tanitgatt be egy csajszit ép ,szerintem lesz de még nem biztos.
8876. Penci2 (válaszként erre: 8875. - Rékuc)
2019. okt. 22. 18:39
Mi Márciusba kezdtünk el ide járni,elvan záródva az egyik petevezetékem, tervezett együttlétre lettünk itélve(ami szerintem semmit nem érő) ez időóta csak 1x kaphattam meg a tüszőrepesztő injekcíot! 😤😤 Igen jo lenne ha jogilag már lehetne vmit lépni,csak szerintem egyik kutya nem harapja meg a másikat!
8875. Rékuc (válaszként erre: 8874. - Penci2)
2019. okt. 22. 18:20
Többször ràkérdeztem, hogy ez most komoly, hogy nincs helyette más? És azt sem mondta, hogy miért nem lesz decemberig. Totàlisan leszarják a mi gondjainkat és azon gondolkodom, hogy esetleg lehet-e tenni bármit jogilag..én május óta készülök az inszemre, akkor is ezzel pattintottak le. 😡
8874. Penci2 (válaszként erre: 8873. - Rékuc)
2019. okt. 22. 18:11
És akkor most mi a teendő,hogy nincs Pócsi? Mindenki üljön a fenekén és várja a következő évet? Az a "baj" sztem h az itt dolgozók nem élik/élték át azt amit mi,a rengeteg csalódást, próbálni örülni a barátnők nagy bejelentéseinek,és ezért is tojnak az ember fejére!
8873. Rékuc (válaszként erre: 8872. - Penci2)
2019. okt. 22. 17:59

Most màr én is ezt gondolom..

Annyira emlékszem, hogy a prof a kérdésünkre a koromat (most lettem 40) mondta oknak, mert nem tudott mit mondani ès közölte, hogy sietni kell..hát kössz

8872. Penci2 (válaszként erre: 8867. - Rékuc)
2019. okt. 22. 17:53
Ezt nem hiszem el!Két hete voltam,direkt megkérdeztem tőle ,hogy meddig lesz,azt mondta december 20ig biztos! Kezdem úgy érezni hogy ennek a korháznak nem sok hasznát veszi az ember,csak időhúzás az egész
8871. Rékuc (válaszként erre: 8870. - Bius86)
2019. okt. 22. 15:34

Köszönöm, kedves vagy!

Nekünk az helyileg sem lenne jó, majd àtgondolom, hogyan tovább..

8870. Bius86 (válaszként erre: 8869. - Rékuc)
2019. okt. 22. 15:05

De lehet, hogy még így is gyorsabban tudnátok haladni.

Én a Medendbe járok, ami szerintem valamilyen szinten kapcsolódik a SOTE-hoz. Asszem a dokinő is rendel ott.

8869. Rékuc (válaszként erre: 8868. - Bius86)
2019. okt. 22. 14:53
Csak az a baj, hogy akkor gondolom kezdhetnénk mindent az elejétől..egyébként általában magán orvosokhoz járok, gondoltam most vègre kapok valamit azért a sok pènzért, amit lehúznak minden hónapban.
8868. Bius86 (válaszként erre: 8867. - Rékuc)
2019. okt. 22. 14:50

Nem tudsz átmenni egy fizetős helyre? Ott azért valamivel jobb a helyzet.

Rohadt dolog, de sajnos Magyarországon ez megy, ha nem fizet az ember pluszban, akkor sokkal kevésbé foglalkoznak vele...

8867. Rékuc
2019. okt. 22. 14:46
Lányok, én most fel is adom..nagy nehezen tudtam beszélni egy unott hangú asszisztenssel, PÓCSI DOKTORNŐ DECEMBERIG NEM LESZ ÉS NINCS IS HELYETTESE!!!!! Ilyenkor mi van? Ez nonszensz..és ez megy május óta..
8866. Rékuc (válaszként erre: 8865. - Bius86)
2019. okt. 22. 14:39

Megértelek, én is hasonlóan érzek az egèsszel kapcsolatban, meg a hormonoktól is rettegek..ezért is gondolom, hogy az inszem még mindig jobb ilyen szempontból, kevésbé nyúlnak bele a természetes folyamatokba.

Viszont, ott kezdődik a gond, hogy nem veszik fel a telefont, már tiszta idegbaj vagyok.

8865. Bius86 (válaszként erre: 8864. - Rékuc)
2019. okt. 22. 14:35

Ez a szervezetedtől függ, hogy hogyan reagál. Az utolsónál növeltük a dózist, de az sem volt elég. Ez sajnos ilyen, sose lehet tudn, hogy jó lesz e vagy sem.

Meg én azt is hiszem, hogy nekem tele volt a hócipőm az egész inszemmel (szerintem nekem felesleges, nem láttam benne a valódi lehetőséget) és ez az érzés lehet annyira erős volt bennem, hogy tudat alatt szabotáltam a történéseket.

És most nem elvenni akarom a kedvedet, inkább csak az én fejemben van a gond, még nem tudtam magát a helyzetet feldolgozni igazán, hogy gyereket "csinálunk" de külön. Ez számomra nem befogadható, és valószínű ez az alap gond nálam. Emiatt pszichológushoz is járok egyébként, uh dolgozom rajta, de nem könnyű. Azért is hiszek kicsit jobban a lombikban, mert ott azért több mindenre van ráhatása az orvosnak, meg talán több mindent tudunk meg, és ha valami nem működik, így talán könnyebben lehet rajta segíteni.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook