Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


14. CsillagTM (válaszként erre: 13. - Tekla33)
2012. nov. 16. 21:50
kinél voltál? dr. Murbert ismered?
2012. nov. 16. 18:56

Sziasztok!


Én oda jártam, van némi tapasztalatom. Ha kérdés van szivesen válaszolok, ha tudok. :)

2012. nov. 16. 17:46

Sziasztok!


Jólenne, ha újra beindulna a fórum!

2012. nov. 1. 21:38
valaki visszanéz még ide...?
10. nusza
2009. nov. 5. 20:01

Sziasztok!

Van még itt valaki, vagy teljesen megszűnt a fórum?

2009. szept. 15. 13:21
A sote I.- be járok én is. Nagyon tudom ajánlani, de még én is csak most kezdtem a kivizsgálásokat. Kedvesek, minden kérdésre válaszolnak. Nem fizettem eddig a gyógyszert kivéve semmiért.
2009. aug. 10. 21:04

Hát leginkább a kérdésem az hogy te mi alapján választottad a bmc-t?

Én szétnéztem a neten. Sok intézet van bp-en. Ahol inszenináció van, de lombik nincs.

Amugy a sote is ingyenes lenne. csak nem találok róla semmit.

7. kicsitücsi (válaszként erre: 5. - Moncsa78)
2009. aug. 10. 21:02

Ha, gondolod, tudok segíteni, írj privit, szívesen válaszolok.

Jó éjt!

6. kicsitücsi (válaszként erre: 5. - Moncsa78)
2009. aug. 10. 20:46

Mi 4 éve szeretnénk Babát, és 1 éve járunk a Budai Meddőségi Központba. Elméletileg nálunk is minden rendben, mégsem sikerül. :( 3 sikertelen inszemináción vagyok túl, most várom a 4. eredményét. Én nem akarom a BMC-t reklámozni, de ahogy nagyon sok Lánnyal beszélgettem már, nem sok olyan hely van, ahol nem kell a vizsgálatokért és a beavatkozásokért fizetni. Itt csak a szurikért és a bogyókért kell fizetni.

1-1,5 év sikertelen házasélet után szokták javasolni a meddőségi központot. Mi 3 év után jelentkeztünk, de szerintem hamarabb kellett volna. Kérdezz bármit, próbálok segíteni, ha tudok! :)

2009. aug. 10. 20:42

már 4 éve nem szedek semilyen fogi gátlót 2 éve élesítettük be és 1 éve járok orvosokhoz.

Nálunk mindkettőnknél minden rendben van, egészségesek vagyunk.

Most ugy döntöttünk hogy ha eddig nem siekrült itthon akkor majd a meddőségiben majd segitenek.

Most annak próbálok utaánanézni hogy hová kellene mennem. Melyik a legjobb.

Illetve megfizethető.

Ti is babát szeretnétek? Mióta. Hol tartotok?

2009. aug. 10. 20:31

Kicsit későn jöttél, mert az előbb említett fórumokon már szinte senki sincs. Viszont van egy olyan, hogy Babát szeretnénk 2010-re, ott még vannak.

Mióta szeretnétek Kisbabát?

2009. aug. 10. 20:27
Igen a sote I-en állitolag működik egy nagyon jó meddőségi központ a kórházon belül. Errők szerettem volna többet megtudni. Melyik fórumba nézzek be?
2. kicsitücsi (válaszként erre: 1. - Moncsa78)
2009. aug. 10. 20:24

Szia!


Én nem tudok Neked válaszolni, de ha átjössz az inszemes vagy lombikos fórumra, ott lehet, hogy valamelyik Lány tud Neked segíteni. Vagy egyszerűen egy meddőségi központot keresel?

2009. aug. 10. 20:16
Hallot már valaki arról hogy a Sote I.-en meddőségi központ működik? Segitesetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook