Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A ritka szex miatt szerintetek több a veszekedés egy párkapcsolatban? fórum

A ritka szex miatt szerintetek több a veszekedés egy párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
94. spinneli (válaszként erre: 89. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 15. 10:18
vagy lehet megijedtél az egyedülléttől?
93. cb82b220ce (válaszként erre: 92. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 15. 09:15
Bocsika,senki se vette volna észre csak a rosszatt benne de mi csak azt "láttuk" amit te írtál a másik fórumon.Sajnos folyamatosan csak a rossz tulajdonságait soroltad fel.Akkor honnan tudnánk hogy milyen jó tulajdonságai vannak.Valóban a végén leírtál pár jót is,de a sok-sok szapulás után azokat már elég nehéz volt elhinni,sőt...
92. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 90. - Cb82b220ce)
2009. okt. 15. 09:07
Azért volt pár dolog. :) A semmiért nem lettem volna vele ennyi ideig. Rosszul esik, hogy mindenki csak a rosszat látja benne de meglehet Nektek van igazatok csak én túl elfogult vagyok, hogy észrevegyem.
91. eddit (válaszként erre: 90. - Cb82b220ce)
2009. okt. 15. 08:57
Ezt csak ő tudja....eltudom képzelni,hogy még mindig ragaszkodik hozzá, de már arra kell törekedni, hogy ne a "miért"-re keressünk választ, hanem a "hogyan"-ra...hogyan lépjen ki a fickó bűvköréből.
90. cb82b220ce (válaszként erre: 88. - Eddit)
2009. okt. 15. 08:51
De már elég régóta...nem tud elszakadni tőle lélekben pedig a leírtak alapján semmi se volt abba a pasiba ami szerethető...
89. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 87. - Spinneli)
2009. okt. 15. 08:51
Mert hirtelen felindulás volt az alapja és ahogy múlik a düh úgy lát egyre tisztábban az ember.
88. eddit (válaszként erre: 80. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 15. 08:51
Szerintem te nem tanácsot kérsz, hanem megerősítést.
87. spinneli (válaszként erre: 86. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 22:59
ha te döntöttél, most miért inogtál meg, a döntésed helyességében?
86. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 85. - Spinneli)
2009. okt. 14. 19:13
Én dobtam ki, írtam neki (nem azzal, hogy kezdjük újra) mégis azt mondta részéről örökre vége. Nem találkoztunk azóta és nem is fogunk. Msn-en szakítottunk. Nem szép, de ez van.
85. spinneli (válaszként erre: 84. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 18:48

Ő mondta ki, hogy legyen vége?

találkoztatok azóta?

84. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 83. - Spinneli)
2009. okt. 14. 18:12
Nem rajtam múlik! Az övé a döntés. Ha nemet mond nem sajnálom a dolgot, de ha miattam lenne vége azt nem tudnám elviselni.
83. spinneli (válaszként erre: 82. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 18:02
menj vissza hozzá.
2009. okt. 14. 18:01
Nem lehet minden hiba miatt odébbálni, egyszer el kell fogadni az embert olyannak amilyen. Lehet, hogy a másiknak majd nem tetszik az orrszőre vagy a szaga akkor megint odébbállok? Az egész életem vándorlással tölthetném, ugyse lesz olyan aki mindenben tökéletesen megfelelne. Főleg az én extra igényeimnek. Tényleg zavar sok minden a kapcsolatban, de nagyon sok mindent szeretek is.
81. spinneli (válaszként erre: 80. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 18:00
akkor menj vissza hozzá.
80. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 76. - Eddit)
2009. okt. 14. 17:53
De ha nekem még mindig csak Ő kell? A szerelem vak. Sokan még akkor is kitartanak a férjük mellett ha az iszik és veri őket. Ne mondd, hogy nem lehet rosszabb. Az én pasim nem iszik, nem cigizik, nem játékgépezik, nem ver meg és meg sem csal. Szerintem ennél bőven lehet rosszabb, sőt,...
2009. okt. 14. 17:32
Nálunk nem veszekedést szül-szült, hanem elhidegülést! Nekem három gyerekem van, de ha lehetne minden reggel úgy kelnék, és úgy aludnék el! Az, hogy ennél vannak fontosabb dolgok, szerintem ez is az, mert a kapcsolat rá mehet, mint ahogy nálunk! Nem, hogy mindennap nincs, hanem soha nincs!
2009. okt. 14. 12:42
minden ember más, minden embernél más a veszekedés kiváltója. Ez is lehet egy szempont
77. cb82b220ce (válaszként erre: 75. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 12:41
Azért nem tartod fontosnak a szexet mert nem tudod milyen a jó szex....De majd eljön vki akivel az is jó lesz.Nme lehet vmire rászokni ha nem tudjuk mi a jó benne.
76. eddit (válaszként erre: 75. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 12:15
Ezt meg se hallottam...jó?:) Mi az, hogy vele érezted egésznek magad? Ne viccelj, olyan pasival aki nem indul be rád? Ezt nem mondod komolyan!!! Tessék többre értékelni magad! Fiatal vagy még, biztos vagyok benne, hogy lesz még aki a tenyerén fog hordozni és boldog leszel. Ne bánkódj egy ilyen ex után, mert innen már csak jobb lesz, meglátod!!!És ne mondd, hogy nem fontos a szex...amint megtudod, mi az az orgazmus és gyengédség, azonnal megváltozik a véleményed....mert ezek szerint ezt még nem tudod, csak hiszed, hogy tudod...:)
75. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 74. - Eddit)
2009. okt. 14. 12:12

Mert mindenezek ellenére szeretem! Vele éreztem egésznek magam. :S

Ha csak ez a része lenne gond, vele maradnék örökre mert nekem nem fontos a jó szex (azt se tudom milyen) inkább a lelki dolgok.

74. eddit (válaszként erre: 72. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 12:03
Nem is értem miért foglalkozol Vele még mindig.....majd ha lesz egy új kapcsolatod, az reméljük jobb lesz. Nem illettetek össze, ennyi itt a történet.
2009. okt. 14. 11:59
Majd legközelebb!!
72. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 68. - 7fb8501abf)
2009. okt. 14. 11:57

Sajnos így van, érzelmi alapon kezdődött. Nem a hiánytól borult ki, az már a következmény volt. Amíg jól megvoltunk nem volt ezzel gond. Bár eleve heti 1 talinál nem is lehetne gyakori szexről beszélni. Ha velem volt akkor is tök máshol járt az esze. Szakitásunk elött pár héttel már éppen alakult a dolog amikor hallotta, hogy dörög. Onnantól tisztára megbolondult hogy neki haza kell menni mert utál zuhogó esőben vezetni! Én meg hopponmaradtam. Még ez is fontosabb mint én. Azóta azon gondolkoztam mit vétettem, hogy ennyire büntet. Meg voltam győződve, hogy direkt csinálja, örül ha bosszanthat. De miért, mit árottam neki? Megbeszélni persze nem lehet mert tagad. Aztán ugye mivel ez nálunk adok-kapok elven müködik, legközelebb mikor akarta elutasítottam.

Egyébként soha nem jöttünk ki az ágyban, mindketten tapasztalatlanok vagyunk és sosem működött a dolog. Azt mondják ez feltétele egy jól működő kapcsolatnak. Hát igen, most már én is tudom hogy így van!

71. Zselice (válaszként erre: 53. - Cb82b220ce)
2009. okt. 14. 11:57
Nálunk is éppen így van, a párom nyilas, én bak. Inkább ilyenek vagyunk, mint ahogy Te is írod:) Csak az a baj, hogy a párom falujában élünk, még nem sok mindenkit ismerek, és leginkább tőle függ, hogy hova tudunk elmenni.
70. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 67. - Cb82b220ce)
2009. okt. 14. 11:44
nem vagyunk együtt, megszokás szerintem :S
69. 7fb8501abf (válaszként erre: 58. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 11:35
Nálam is szokott lenni hogy nincs kedvem de én fáradt vagyok...és fáradtan nem tudok erre koncentrálni...de volt olyan is már hogy nem volt kedvem..az akkori párom türelmes volt de végül rájöttem szeretem de kialudt belőlem az érzés és abba hagytuk a akapcsolatot.
68. 7fb8501abf (válaszként erre: 63. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 11:33
Akkor itt komoly gondok vannak.ha nincs szexuális étvágy ott valami érzelmi gond van.Ebből kifolyólag, hogy nincs szex a pasik igen kiborulnak..szerintem...
67. cb82b220ce (válaszként erre: 66. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 14. 11:27
Jelen időbe beszélsz...akkor még együtt vagytok?Nem értem mostmár.
2009. okt. 14. 11:26
Együtt zuhanyoztunk és még ott sem. Ott borult ki a bili, teljesen padlón voltam hogy ilyen nincs!! De közben meg panaszkodik, hogy mennyire ki van éhezve!
2009. okt. 14. 11:22
Nyáron 5 napig nyaraltunk a balcsin. És egyszersem szeretkeztünk! Közbejött minden hol a takarítónő kopogtatott, hol reggelizni kellett menni, balcsi után büdösen nem akartuk, utána fájt a gyomra, este meg én már álmos voltam.. egy hét alatt nem volt rá fél óránk! Hihetetlen. Nem is gondolom hogy ez a valódi probléma, ez csak valami álca szerintem elhidegült mert akrta ha igazán akartuk volna nem igaz hogy nem lehetett volna megoldani. Lehet, hogy már nem kíván eléggé, megromlott a kapcsolatunk és ez hatással van a szexre is. Nála erősen érzelemfüggő a dolog.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook