Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A ritka szex miatt szerintetek több a veszekedés egy párkapcsolatban? fórum

A ritka szex miatt szerintetek több a veszekedés egy párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
154. eddit (válaszként erre: 153. - Zizisicc)
2009. dec. 3. 16:24

A hsz-ed elejével tökéletesen egyetértek...lehetnek fizikai tünetek, de egy szemölcs, vagy egy candida azért kicsit durva lenne....nem hinném, hogy ez a lélek leamortizálásának a sara.....

Szerintem várjuk meg Noncsit, nyilván fűz még az írottakhoz valamit és akkor folytatjuk az oknyomozást ;)

153. Zizisicc (válaszként erre: 152. - Eddit)
2009. dec. 3. 16:22

A keleti orvoslás, az alternatív terápiák ....stb. abból indulnak ki - és én is ezt tapasztalom, és gondolom, hogy minden fizikai síkon megjelenő tünet, betegség előzménye a érzelmi és mentális síkon keletkezik, röviden az érzelmi egyensúly megborulása egy idő után megteremti a fizikai okot, egy tünet, vagy betegség megjelenéséhez.


Nem vagyok benne biztos, hogy ez a dolog csak a pasi félelmeiről szól, ebben bőven benne vannak Noncsi tudatalatti félelmei, ellenérzései ....

152. eddit (válaszként erre: 150. - Zizisicc)
2009. dec. 3. 16:16
Feltételezed, hogy lelki probléma okozna szemölcsöt pl???? Nekem ez nem igazán elképzelhető....:/
151. Zizisicc (válaszként erre: 147. - Eddit)
2009. dec. 3. 16:15
:o))
150. Zizisicc (válaszként erre: 148. - Eddit)
2009. dec. 3. 16:14

Nem, úgy értem, hogy Noncsi szervezete produkál szemölcsöt, gombás fertőzést, méhszájsebet, amik távoltartják a pasit ..... orvosilag abszolút megindokoltan

.... a fizikai tünetek a lelkiállapot testi kivetülései .... ha nem mondom ki, amit érzek, a testem megteszi helyettem .....

149. Zizisicc (válaszként erre: 143. - Noncsi18)
2009. dec. 3. 16:10
Noncsi! Azon túl, hogy a barátod nem akar szexelni, veled, a lelkeddel minden rendben? Az abortuszon túl vagy lelkileg?
148. eddit
2009. dec. 3. 16:08
"Mindig fél, hogy megint "baj" lesz! " - akkor mégis a pasi a hunyó....a csaj csak gombás...:P
147. eddit (válaszként erre: 146. - Zizisicc)
2009. dec. 3. 16:07
Nekem nem így jött le.....:/ Nem a fickó? Átolvasom mégegyszer :)
146. Zizisicc (válaszként erre: 145. - Eddit)
2009. dec. 3. 16:06
Inkább az a furcsa, hogy nem a srác "produkál" gátló tényezőket, hanem a lány!
145. eddit (válaszként erre: 143. - Noncsi18)
2009. dec. 3. 16:02
Fura....olyan mintha kifogásokat keresne....de persze nem állítom, hogy így van, de hogy valakik együtt éljenek, és semmi intimitás....ráadásul ilyen fiatalon.....fura...És mit írtál? Elkapta a szemölcsödet? Vagy mi? Azt meg hogy csinálta? És az miért zárja ki a szexet?
144. Noncsi18 (válaszként erre: 143. - Noncsi18)
2009. dec. 2. 21:23
Na ehhez senki nem tud hozzászólni :D:D:D
2009. nov. 29. 21:14

Azon a téren nálunk is vannak "problémák" :S

Fiatalok vagyunk én 19 a párom 24! Lehet meglepődni kb 3-6 havonta vagyunk együtt!!!

Tavaly májusban volt egy abortuszom, azóta romlott el minden! Előtte volt, hogy naponta többször is együtt voltunk!

Azóta meg......Sorba mindig jön valami.... Ez volt tavaly májusba, akkor azért még csak csak együtt voltunk, de az se volt az igazi...Mindig fél, hogy megint "baj" lesz! Aztán most márciusban kijöttek szemölcseim! Akkor azért nem voltunk együtt! Folyamatosan elmúlt, jött helyette másik..... Ez még mindig így van! Bekenem elmúlik, de már jön is a másik! Egyszer nem bírtunk magunkkal már, egymásnak estünk, persze ő is elkapta!! :S Úgyhogy megint szünet! Közben voltam dokinál és kiderült hogy csúnya méhszájsebem van! Megint semmi......Mindezek mellett még Candidám is van!! Nem tudom, hogy vége lesz e ennek egyszer...... Ő persze nagyon türelmes és egyáltalán nem megy a kapcsolatunk rovására......De basszus,,,, itt vagyunk fiatalok és a napját nem tudom mikor voltam vele együtt utoljára, pedig együtt is élünk!! Komolyan néha úgy érzem magam mint aki 60 éves és 40 éves házasságban él :)

Ha meggyógyulok, szerintetek van rá esély, hogy minden olyan legyen mint régen? Az ő félelmét, hogy tudnám megoldani?

Köszi a válaszokat!

142. ancsiiiiii (válaszként erre: 132. - Eddit)
2009. nov. 29. 20:06
Megígértem, így megírom:)beszéltünk a hétvégén erről a témáról, ismét..aztmondta neki heti 1-2 alkalom elég, szeret is, kívánis, ezzel nincs is probléma, de neki ez a "gyakoriság" elegendő..úgyhogy igazából azthiszem marad minden a régiben, eddig is így volt, marad is tovább így. ilyen miatt nem akarom elveszíteni,mert egyébként jól elvagyunk (én vagyok néha kissé túúúl féltékeny, alaptalanul aztmondja.)és az ágyban is klappolnak a dolgok, csak a gyakoriság a probléma. szóval marad minden ahogy volt, majd néha bedobok néhány nőipraktikát, hátha többszöröződnek ettől az alkalmak:)
141. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 127. - Ancsiiiiii)
2009. nov. 28. 21:41
Ugyanez a helyzet, csak mi egyutt is lakunk. En vegzek szellemi munkat, de ez engem nem faraszt annyira. A parom meg inkabb a szemeit erolteti meg, sokszor este 7-8-9kor jon haza.
2009. nov. 28. 21:22
Szerintem is több.
2009. nov. 28. 21:08
TÖBB!!! :(
138. 0121ed3ccd (válaszként erre: 127. - Ancsiiiiii)
2009. nov. 28. 21:06
Hát, én biztos nem bírnám ki a heti egy alkalmat !
2009. nov. 28. 21:03
igen
2009. nov. 28. 20:50
Az biztos, hogy több.
135. monchika83 (válaszként erre: 129. - Ancsiiiiii)
2009. nov. 28. 12:53
Sajnos ez nálunk is így van lassan.. én többet igényleném. Ha én szeretném akkor fáradt és alszik, de persze ha ő szeretné, nekem nem lehet kifogásom. Kicsit elegem is van ebből már, mert én is úgy érzem mintha kb én lennék a fréfi ő meg a nő, aki migrénre hivatkozva üti el az együttlétet. Érdekes nagyon....
2009. nov. 28. 12:50
Szisztok! Szerintem kihat a párkapcsolatra ha nem jó a szex, vagy ha kevés. Egyébként szerintem ebben is össze kell szokni. :) Meg kell találni a helyes utat, mert van aki többször igényli van aki kevesebbszer. Senki sem egyforma. Ha két olyan ember találkozik, akiknek nagyon eltérő az igényük, az lehet nem is tud működni. Vagy csak alkalmazkodással és megértéssel. Az arany közép ami jó mindenkinek. :)
2009. nov. 26. 16:03
köszi, majd jelzek...:)
132. eddit (válaszként erre: 131. - Ancsiiiiii)
2009. nov. 26. 15:59
Mindenképp beszélj vele, aztán majd jelezd, változott-e valami ill. hogy mit reagált...Egy kalappal! :D
2009. nov. 26. 15:57
Már mondtam neki, illetve annyiban "megbeszéltük", hogy azért van így, mert az elmúlt időszakban sokszor összekaptunk(ami a bulis téma miatt is van, én generáltam..)..ő ezzel magyarázza.de tulajdonképpen ha belegondolok, a két év alatt az átlagos együttlétek száma heti 1-2 szokott lenni (az első évben távkapcsolat volt..) és ez maradt is így, szóval tulajdonképpen szerintm ő úgy hiszi, h nekem ez jó. de nemtudom, valamiért én többre vágynék egy ideje. lehet, h ez valamiféle tudat alatti kisajátítási technika is akar lenni tőlem:DDvagy nemtudom.. de igazad van, köszi a tanácsot, meg fogom vele beszélni mégegyszer, konkrétan és remélem találunk megodást..
130. eddit (válaszként erre: 129. - Ancsiiiiii)
2009. nov. 26. 15:45
Nézd, nincs mese, ültesd le és mondd el, mi bánt. Mondd el, hogy kevesled az együttléteket és ne vegye át a szerepedet, mert a nők szoktak fáradsággal kibújni a szex alól :DDDDD Na jó, ez csak vicc volt, de tényleg beszéld meg vele, hogy változtasson vagy adjon magyarázatot, ha pedig nem történik ezek után sem semmi, tartsatok szünetet....ne találkozzatok egyáltalán és ha nem vágyódik utánad, szard le akkor...ennyi.
2009. nov. 26. 15:35
Ez is egy érdekes, külön fórumtémát megérő dolog közöttünk:)azaz igazság, hogy én nagyon szívesen vagyok vele, mert úgyérzem, hogy ő nem "csak" a párom, hanem egyben a barátom is.igazából állandóan viccelődünk, elvagyunk és szinte már igénylem, hogy minden nap lássam. ugyanakkor természetesen a barátaimmal is találkozom, de az este általában az övé.. a hétvége az, ami viszont egy érekes dolog közöttünk. általában úgy teltek el a szombatok, hogy ő elmegy külön a haverjaival inni és buliba és én is a barátnőimmel, aztán majd valahol, valahogy összefutunk..vagy nem.. na de ez egy másik téma.. vszont lehet, hogy igazad van, h ellaposodtunk..próbáltam felrázni is egy kis tánci-tánci,csini ruci, finom vacsi..:)ez működött is, de a heti 1 alkalom maradt. szerinted/tetek heti hány találkalenneaz ideális, hogy ez a dolog helyrejöjjön? vagy egyáltalán javítható? vagy tényleg az van, hogy ha nem megy tovább kell állni..? én szeretem őt és tudom, h ő is szeret.(buta kérdés tudom:)de kívánsi vagyok a véleményetekre)
128. eddit (válaszként erre: 127. - Ancsiiiiii)
2009. nov. 26. 15:19
Szerintem szimplán ellaposodott kicsit a kapcsolatotok....fel kellene rázni...mi lenne, ha ritkábban találkoznál vele és több programot csinálnál a barátaiddal?
2009. nov. 26. 15:15
sziasztok! új vagyok még a fórumon, de a véleményeteket szeretném kérni. 2 éve vagyunk együtt a barátommal. olvasgatva a hozzászólásaitokat rájöttem,hogy talán mégsem "olyan rossz" a helyzetem, de mégis kíváncsi lennék, hogy ti hogyan látjátok.Tehát 2 éve vagyunk együtt, még külön lakunk, de naponta találkozunk, ami átlagban jól is szokott telni.hol hozzá megyünk fel, hol pedig hozzám. az én gondom azonban az, hogynálunk az átlag a heti 1 együttlét,holott majdhogynem az egész hetet egymásnál/együtt töltjük, annak ellenére,hogy nemlakunk együtt. én 23, a párom 29 éves. Sokszor este 7ig is dolgozik (szellemi mukát végez) és ilyenkor mondja, h fáradt, lefekszik mellém, és van, hogy csak úgy elvan, aztán elalszik..vagy amikor én megyek fel hozzá, inkább gépezik, aztán amikor "kiszámítógépezte" magát akkor esetleg jövök én kb. heti egyszer.. És nagyon sokszor, ha én nem lépek, ő sem kezdeményez...igaz ehhez tudni kell, h a párom nem az érzelmesebb fajta, de ennek ellenére szeretjük és megértjük egymást, ez az egy dolog, ami engem bánt.. Aztmondta azzal nincs probléma, h kívánna, mert kíván, csak fáradt... Szerintetek? Vagy én lihegem túl a problémát? bocsi, egy kicsit hosszúra sikeredett:) üdv.!
126. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 125. - 1a7db11ff0)
2009. okt. 22. 14:55
Sok sikert hozza:)
125. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 124. - 8fe4afaa5f)
2009. okt. 22. 14:48
szia.köszi aranyos vagy,januártol gyurunk a babára ujra.szia
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook