Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A munkatársnőim cikiznek, mert akkor is kiöltözök, ha egyszerű hétköznap van... Hogyan szólhatnék nekik vissza valami találót? fórum

A munkatársnőim cikiznek, mert akkor is kiöltözök, ha egyszerű hétköznap van... Hogyan szólhatnék nekik vissza valami találót? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. 36f04c14f7 (válaszként erre: 1. - 5fb030b940)
2012. okt. 1. 11:36
Gondolom te is egy irodában dolgozhatsz. Sajnos ez van, tűrni kell és nyelni nagyokat. Persze azért hosszútávon idegesítő és fárasztó, de nem lehet leszerelni őket, sajnos tudom én is :(.
2012. okt. 1. 11:33
ne menj le alpáriba meg az ő szintjükre stb...mert akkor nem leszel különb náluk.
2012. okt. 1. 11:33
te érezd magad jól a bőrödben, az a lényeg...a többiek ettől vannak rosszul, mosolyogj dőlj hátra és élvezd a műsort
2012. okt. 1. 11:32

Biztos irigyek.

Az a legjobb reakció,ha nem foglalkozol velük,akkor előbb-utóbb megunják.

Előre nem lehet megmondani,h mit reagálj,azt mindig a helyzet adja.

Bár én szépen biztos nem tudnék beszólni.:D

2012. okt. 1. 11:32
azért szólnak mert irigykednek, hogy ők már nem tehetik meg. nem kell másként öltöznöd úgy öltözz ahogy jól érzed magad. egy csinos elegáns nőnél nincs szebb, és ha smink és körömfestés az egy ápoltságot sugároz és ha a főnököd nem szólt még akkor biztos tetszik neki hogy ápolt vagy stb...a banyák meg maradjanak maguknak.
2012. okt. 1. 11:30

mondd azt,h. el akarsz kelni - nem számít,h. van-e valakid,ez úgyis csak 1 vicces visszaszólás lehet,ha tetszik neked...

vagy mondd azt,h. kövessék a példád,hisz mennyivel jobban éreznék magukat ők is,mint te is írod:

"így könnyebben megy a munka, mert elégedettebb vagyok önmagammal."


megjegyzésem: rettentő irigyek lehetnek,ha ennyit piszkálnak;-)

2012. okt. 1. 11:29
Valószínüleg irigyek, hogy te fiatal vagy és van kedved, energiád stb. arra hogy adj magadra. Ők is kipróbálhatnák milyen jó érzés:)
2012. okt. 1. 11:29
semmit. ne menj le a szintükre. :D ha zavarja őket, hadd zavarja :D kit érdekel? ha magadnak öltöznél tényleg, akkor nem érdekelne mások mit gondolnak...
4. 5fb030b940 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. okt. 1. 11:28
Mert 1 hónapja hallgatom és uncsi :S
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 5fb030b940)
2012. okt. 1. 11:27
Szarni rá. Miért kellene visszaszólni?
2012. okt. 1. 11:26

Szerintem elég annyi, hogy én így érzem jól magamat, és semmi közötök hozzá.

Idővel megunják, remélhetőleg.

2012. okt. 1. 11:25
Főleg az idősebb munkatársnőimre jellemző ez, de 90%-ban ők vannak, tehát elég nehéz a helyzet. Én senkiért nem öltözök ki, csakis magamért, így könnyebben megy a munka, mert elégedettebb vagyok önmagammal. Ők azonban rendszeresen beszólnak nekem, hogy már megint minek sminkeltem, megint minek festettem körmöt, megint minek vettem fel ezt meg azt, mikor mi nem is vagyunk érintkezésben az ügyfelekkel, nem kell nekik csillogni-villogni. Eddig nem szóltam semmit, mostanra viszont kezd dühíteni. Mit lehet nekik ilyen esetben visszaszólni? Nem akarom vérig sérteni őket, de leszerelni mindenképpen!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook