Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kislányom 9 hónapos és a szeme már születése óta váladékos. Mióta ovis a bátyó gyakran hörgő gyulladásos fórum

A kislányom 9 hónapos és a szeme már születése óta váladékos. Mióta ovis a bátyó gyakran hörgő gyulladásos (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 26. 16:57

Sziasztok. Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat. SZem mosásra járunk itt miskolcon már a harmadik lesz. Aztán mindig szemcseppezés. Remélem már ez lesz az uccsó. :)


Mégegyszer köszi a hozzászólást mindenkinek.

2013. ápr. 26. 12:28
3 gyerekemnél is ugyanez volt a probléma. Csak a könnycsatorna átmosása segített. Nem tudom, hol laktok, de a legprofibbak a Heim Pálban. Időpont nélkül lehet menni a reggeli órákban, kicsivel előrevesznek. Maga a beavatkozás rövidebb ideig tart, mint amíg elmondják, mit fognak csinálni, és végig benn lehetsz. Nem fájdalmas, csak az zavarja a babát, hogy erősen le kell fogni. Nem kell utána csepegtetni, és általában egy kezelés elég.
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Acuko)
2013. ápr. 25. 21:51
úgy tűnik, sokban hasonlított a sorsunk! :D
6. acuko (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2013. ápr. 25. 21:49
Ez volt nálunk is. 4 hónapos volt, és állandóan váladékozott szeme. Az orvos átmosta a könnycsatornákat és utána gyakorlatilag már nem volt baj.
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Anna 84)
2013. ápr. 25. 20:05
Ne aggódj, ebben a korban minden gyerek amikor közösségbe kerül, így csinálja! 2 hét bölcsi/ovi, 1 hét otthon! Én csak akkor adnék antibiotikumot, ha nagyon fontos lenne! Ha nincs láza, vagy vírus esetén nem adnék.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Anna 84)
2013. ápr. 25. 20:03
Az én fiamnak is volt baba korában 3-4 alkalommal könnycsatorna átmosása a Klinikán. Nem az a probléma Nálatok is? És igen, az orvost biztos, hogy lecserélném! Ha ő nem tudja, mi a gond, miért nem küld szakemberhez?
3. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Anna 84)
2013. ápr. 25. 15:19

Szemészeten jártatok??? Talán másik orvoshoz kéne vinni...

Baba koromban nekem ilyen problémám volt, olyan szinten, hogy szinte összeragadtak a szemeim. Könnycsatorna-szűkületem volt, anyukám havonta hordott szemészetre, ahol egy tűvel "tágították". Nem túl humánus eljárás, de ha nem teszik, meg is vakulhattam volna...

Az óvodai betegségek kellemetlenek, de ez majd' minden gyereknél így van, ha először/új közösségbe kerül...

2013. ápr. 25. 10:52
Másik gyerekorvos, szemklinika...
2013. ápr. 25. 10:48

Sziasztok. Tudna valaki segíteni? 9 hónapos a kicsim. Már születése óta váladékos a szeme. Antibiotikum, szemcseppek, mosások stb. De a dokiknak lövése sincs konkrétan mi a baja. A bátyó ovis lett ő 3 éves. Azóta Édu folyton hörgő gyulladásos, náthás stb. Már 3 hónapja antib., gyógyszer halmok.

Jó lenne tapasztalatokat olvasni tőletek.


Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook