Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A férjem nem akar több gyereket fórum

A férjem nem akar több gyereket (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. Humor Helga (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2012. aug. 29. 08:16
ó...
4. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. aug. 29. 08:16

Átvernéd a férjedet? Akkor inkább válj el, annál undorítóbb dolog nincs.


Egy gyerek megszületésében NINCS kompromisszum, az vagy van vagy nincs. SENKIT nem kényszeríthetsz arra, hogy apa legyen vagy újra apa legyen, sem arra, hogy rossz anyagi helyzetben még egy embert eltartson.


Erre NEM lehet kényszeríteni senkit. Menj el szépen dolgozni és 1-2 évig jegeld a témát.

3. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. aug. 29. 08:16
beszélgetni róla? h Ő miért nem, Te miért igen... hátha meg tudjátok győzni egymást
2. csgybzs (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. aug. 29. 08:15
Mi van a munkahelyi barátnővel? Ezek a dolgok már megoldódtak?
2012. aug. 29. 08:13
Mindig is egy család volt az álmom legalább két gyerekkel (akár 3), így ismertem meg a férjem, hogy ő is ugyanerre vágyott. Aztán jött is gyorsan az egyetlen kislányunk, meg egy pénzügyi krízis az életünkben. Már 5 éves lesz a pici és nagyon vágyom a kistesóra, de sajnos 3 éve nem sikerül teherbe esnem, vizsgálatokon voltam, de a férjemnek is el kellene mennie. Hiába kérem nem hajlandó elmenni, pedig egy spermavizsgálat nem jár igazán fájdalommal. Addig addig beszéltünk a dologról míg rájöttem, ő nem akar több gyereket és ezt ki is mondta : nincs ideje rá és nem is állunk a legjobban. Számomra ez hatalmas csalódás, mások együtt küzdenek a gyerekért mi meg...az anyagi helyzetünk még fordulhat jobbra de az időt nem lehet viszsafordítani én így vagyok ezzel. Ettől függetlenül bármikor teherbe eshetnék, mivel évek óta nem védekezünk, csak hát így nem az igazi, hogy csak én akarom ő meg annak örül inkább ha nem sikerül...Viszont én nagyon vágyom egy igazi kis családra több gyerekkel. Szerintetek mit csináljak? Mondjak le a gyerekről? Folytassam így tovább és apuka úgyis rajongani fog érte (ez tuti!!!) Vagy egy harmadik megoldás?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook