Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A férjem nem akar több gyereket fórum

A férjem nem akar több gyereket (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. ea56324114 (válaszként erre: 63. - Céda)
2012. aug. 31. 21:31

"kikötöttem, dohányossal nem élek egy fedél alatt"

"eltitkolta, amikor sosem szóltam érte"


Különben lehet, hogy a férjed gyerekes, de te alárendeled magad az ő akaratának.

2012. aug. 31. 21:24
Azért nem kellene hibáztatni a kolléganőt,hiszen nem tartott pisztolyt a férjed fejéhez,hogy már pedig igenis rágyújtasz.
63. Céda
2012. aug. 31. 21:15

Szóval mondjuk úgy, a férjem gyerekes, hogy engedélyt kér tőlem, sőt röhej, hogy tőlem még megkérdezi amikor a hátam mögött meg amúgy is szívta, az meg még röhejesebb, hogy eltitkolta, amikor sosem szóltam érte.


Egy szó mint száz, na szarul esik, ennyit a bizalomról!

62. Céda (válaszként erre: 61. - 120ee52fcd)
2012. aug. 31. 21:12

Cseszd meg, ő kérdezte tőleg mindig, hogy rágyújthat-e, mit mondjak erre????


Szerintem ha valaki dohányzik és látja, hogy a másik nem, akkor nem kellene kínálgatnia, sőt, le kellene beszélnie, hogy hé, te minek akarsz rágyújtani, hiszen nem vagy rászokva.


Persze, a férjem döntése, hogy elfogadta, de a másiknak is lehetne annyi esze, hogy megpróbálja lebeszélni. Az a baj, hogy sok embernek természetes a dohányzás és nem gondolnak bele annak a kockázataiba.

2012. aug. 31. 21:00

Már ne is haragudj,de úgy beszélsz a férjedről,mint egy gyerekről:


"megengedtem neki valahányszor kérdezte rágyújthat-e"

"miért kell a férjemet is rászoktatnia"

60. Céda (válaszként erre: 56. - 537e413e9f)
2012. aug. 31. 20:47

Nem szóltam neki 2 napig, csak jópofiztam, hogy ne legyen még eggyel több gondja, de ma felrobbantam, nem tudtam tovább leplezni a csalódottságomat. :-/


A rák vigye el azt a kolléganőt, akinek nincs annyi esze, hogy szóljon neki ne gyújtson rá, ő ha már rá van szokva, miért kell a férjemet is rászoktatnia...lenne annyi esze, hogy inkább elbeszélget vele, vagy lebeszéli.

Jó, túlreagálom a dolgokat, de szeretem az édes férjem és nem szeretném ha tüdőrákban idő előtt elpatkolna.

59. Céda (válaszként erre: 57. - Szilvamama)
2012. aug. 31. 20:44
Ez igaz. És rugalmasnak kell lennünk, dolgokkal együtt kell nekünk is változnunk, változtatnunk.
58. Céda (válaszként erre: 55. - 537e413e9f)
2012. aug. 31. 20:43
Nem egészen...éppen azért esett rosszul mert én megengedtem neki valahányszor kérdezte rágyújthat-e. Szóval végképp nem értem mivel érdemeltem ki hogy hazudjon (mert igen, azt hazugságnak hívják ha valaki ellentétes dolgot mond az igazsággal)
2012. aug. 31. 13:46

"csak nem ertem, hogyha hazassag elott megbeszelik a parok ki mit szeretne az eletben, akkor miert kell azt megvaltoztatni"


Házasság előtt megbeszéltük, hogy 3 gyereket szeretnénk, ásó-kapa-nagyharang. 5 év házasság, és egy gyerek után elváltunk, mert beleszeretett valaki másva. Változnak az emberek, a dolgok, az idők...

56. 537e413e9f (válaszként erre: 54. - Céda)
2012. aug. 30. 21:08

ha stresszes és megvan benne a hajlam, akkor ne csodálkozz!


Én is dohányoztam elég sok évig, aztán letettem ismét nagyon sok évig, aztán majd 3 éve megint rászoktam és azt láttam magamon, hogy amikor csitultak a dolgok körülülöttem egyre kevesebbet kívánta, majd végül azon kaptam magad, hogy nem is keresem!


Tehát ez lekiállapot és cigeretta, azért nagyon összfüggő dolog. Szerintem több türlem kéne!

55. 537e413e9f (válaszként erre: 52. - Céda)
2012. aug. 30. 21:04

Nem hazudott csak titkolta, mivel te tiltottad! Nem lett volna egyszerűbb úgy foglamzni, hogy otthon ne gyújtson és ha máshol, akkor lehetőleg csak annyit, hogy ne érezzed??


Ha valaki dohányzik parncsszóra leszoktatni nem lehet, de ha megkéred, akkor lehet, hogy nagyobb a siker!

54. Céda (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2012. aug. 30. 20:56

Egyenlőre kivárok, mivel egyéb változások vannak a levegőben. Pl. munkahelyváltás, új kollágák, új lakás - szóval sokminden változik most körülöttünk - jó irányba.


Ráadásul a páromnak is szuper stresszes időszaka van - és mivel szeretem, nem fogom csak úgy eldobni magamtól. De persze tűrni sem fogom, ha további hazugságokon kapom.

53. spinneli (válaszként erre: 52. - Céda)
2012. aug. 30. 20:48

De akkor javítani szeretnél a kapcsolatotokon, vagy szétmenni?

Nem világos.

52. Céda (válaszként erre: 51. - Spinneli)
2012. aug. 30. 20:41

Hogy mit akarok? Tiszta vizet önteni a pohárba! Ő hogy gondolja, hogy ezek után megbízom benne?


Ezen túl, rendezni szeretném az életem, a kapcsolatunkat, mert eléggé labilis. Rengeteget kell dolgoznom azon, hogy egyenesbe jöjjek, anyagilag is. Mint írtam korábban, dolgozom, csak hát az még édeskevés amim van, ha netalántál szétköltözésre kerülne a sor.


Most keresgélem magamban a megfeleő választ, hogy mit akarok, mi a legjobb döntés.


Az hogy valaki dohányzik, tudtommal nem válóok, csak hát a hazugság...meg ha nincs bizalom....

51. spinneli (válaszként erre: 50. - Céda)
2012. aug. 30. 20:35
...és most mit akarsz?
50. Céda
2012. aug. 30. 20:33

Teljesen ejtve van a gyerek téma, már a védekezést is megbeszéltem a férjemmel.


Most egy újabb hideg zuhany : most kellett rájönnöm, hogy a férjem eltitkolta előlem, hogy el-elszív egy cigit a kollágáival, mitöbb a szemembe hazudott. Többször rákérdeztem, hogy miért van cigi szaga a ruháinak, a kezének stb. de tiszta hülyének nézett és mindig kimagyarázta, míg végül tegnap kikértem magamnak hogy ne nézzen már idiótának és bevallotta, hogy kb. tél óta megy ez a dolog. Hát szép! Egy dolog, hogy én a kapcsolatunk elején kikötöttem, dohányossal nem élek egy fedél alatt, de xarabbuk esik, hogy számtalanszor hazudott nekem, amikor rákérdeztem. Holott volt olyan, megkérdezte tőlem, elszívhat-e egy szál cigit és én mindig igennel válaszoltam, mondván, ritkán nem árt annyira, akarja csinálja, úgy érzem nem adtam okot hogy ilyen szinten félrevezessen, totál le vagyok lombozódva megint.


Mellesleg azzal a kolléganővel cigizgetett, akit egy korábbi topicban emlegettem, na ez tetézi a dolgot...Jó kis közös titkuk volt, mindenki tudta csak én nem. Most, hogy a bizalom is odaveszőben van, nem tudom erőltessem e még a nagy beszélgetéseket vagy ne is pazaroljam rá az időmet....:-(


Ez a pasas mindig tesz róla, hogy xarul érezzem magam :-( Azt mondta, nem akart megbántani, azért titkolta, na de ilyen régóta és ennyiszer letagadni??? Jó, a cigizés nem a világ vége, csak hát a bizalom...

49. Bcicus (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. aug. 29. 23:07
teljesen normális dolog, hoyg rossz anyagi helyeztbe nem akar gyereket.
48. csgybzs (válaszként erre: 47. - Céda)
2012. aug. 29. 16:50
Én csak azt nem értem, miért akarsz egy olyan házasságba még egy gyereket, amiben nem "hajtsd le a wc ülőkét" horderejű problémák vannak rendszeresen.... + a 2 hónapja írt hsz-eid alapján te nem is szereted ezt az embert igazán....
47. Céda (válaszként erre: 46. - B8103f009a)
2012. aug. 29. 15:11
Orulne neki ha osszejonne, tudom, hogy ugyanugy imadna, mint az elsot. Csak o meg varna vele, ezert nem tesz ellene konkretan. Ha kifehezetten nem akarna, akkor vedekezne, vagy szolna, hogy szedjem a bogyokat. Nekem egyebkent el van zarodva a petevezetom az egyik oldalt, ezert is nehezebb teherbe esnem. Lehet 5 ev mulva sem jon ossze, foleg, hogy nem tudjuk nala mi a helyzet. Nagyon szeretnem tudni o rendben van e.
46. b8103f009a (válaszként erre: 44. - Céda)
2012. aug. 29. 15:01
Az azért érthetetlen, hogy miért nem védekeztek ha nem akarja, hogy teherbe ess. Felnőtt épeszű emberek ezt nem bízzák a véletlenre, ha lesz úgyis jó, ha nem még jobb. Szerintem ez a fajta gondolkodásmód sokkal kínosabb mint bármilyen vizsgálat. Hát nem lehet könnyű vele az élet, de pont ezért kellene neked észnél lenni, gondolkodni ha már ő képtelen rá.
2012. aug. 29. 14:56
Az én életem párja sem akar harmadik porontyot. Azt mondja, ahhoz sokkal több pénz, meg nagyobb ház kéne. Ha a két gyereket nézem, akkor egyet kell vele értenem. Csak az a baj, hogy látom mások rosszabbul, kisebb házban élnek, mégis mernek szülni. Reménykedem a véletlenben, meg talán megjön a férjem jobbik esze. Az az igazság, hogy nekem már túl sok időm sincs. De nem fogom átverni ( bár sokan tanácsolták), és nem nyaggatom vele gyakran. Aztán hátha így vagy úgy sikerül...
44. Céda (válaszként erre: 34. - 34c48a3825)
2012. aug. 29. 13:31
Azt mondta, kinos neki a vizsgalat. De ez csak kifogas volt. A valodi oka, hogy feleslegesnek tartja elmenni, mert van mar egy gyerek es nem akar mostanaban tobbet.
43. b486c9cf7d (válaszként erre: 41. - Ea56324114)
2012. aug. 29. 12:53

Na igen, fura, ha nagyon nem akar, miert nem tesz ellene konkretan.

Az ilyen mondja utolag, hogy vetesse el a no, vagy ha megse, akkor majd kesobb vagja hozza, hogy ot belekenyszeritettek, megfogtak.

42. b8103f009a (válaszként erre: 39. - Céda)
2012. aug. 29. 12:45

Ezek a hsz-id alig több mint 2 hónaposak. :(

Érthető ha fájó dolog, hogy ő nem szeretne több gyereket, de biztos van rá oka. Ha labilis a kapcsolatotok, akkor józanul átgondolva igaza van gyerek ügyben. Szerintem el kell döntened, hogy mit szeretnél a jövőben. Ki kell tűzni a célt, és törekedni az elérésére. Mennyi idős vagy? Csak azért kérdezem, hogy esetleg attól félsz pár év múlva késő lenne már a gyerek vállalás?

41. ea56324114 (válaszként erre: 38. - B486c9cf7d)
2012. aug. 29. 12:45
Meg a többség védekezik, ha úgy gondolja, hogy van elegendő gyereke. Az, hogy 2,5 éve nem jött össze védekezés nélkül, nem jelenti azt, hogy nem is fog. Én a pasi helyében védekeznék, főleg, hogy a feleségem meg akar gyereket. De aki hülye...
40. ea56324114 (válaszként erre: 18. - Céda)
2012. aug. 29. 12:40
A házasság elején megvannak a közös célok, de mivel hosszú időre kalkulálnak, és két ember alkotja (kezdetben) a közösséget, nyilvánvaló, hogy változás lehet idő közben.
39. Céda (válaszként erre: 35. - B8103f009a)
2012. aug. 29. 12:38
Biztosab nem fogok tovabb probalkozni a babaval, elfogadhatatlan szamomra, ha o nem kivanja tiszta szivvel, lelekkel. Erdekes volt visszaolvasni a regi hozzaszolasokat, itt valoban az lehet a gond hogy nem egy huron pendulunk en tobb lelkizest, romantikat varok.
38. b486c9cf7d (válaszként erre: 37. - 34c48a3825)
2012. aug. 29. 12:38

Szerintem a ferfiak tobbseget ha mar van elegendo gyerekuk, nem izgatja annyira, hogy mennyire termekenyitokepesek.

Igy nezd: szerinte egyelore elegendo az egy gyerek.

37. 34c48a3825 (válaszként erre: 36. - B486c9cf7d)
2012. aug. 29. 12:31

Attól függetlenül, hogy nem akar gyereket, még érdekelheti, hogy miatta nem jön össze az újabb gyerek a védekezés nélküli szexuális életükben vagy a felesége miatt. Ezért furcsa nekem, hogy mintha homokba akarná dugni a fejét...

A saját állapotuk érdekelni szokta az embereket, gondolom.

36. b486c9cf7d (válaszként erre: 34. - 34c48a3825)
2012. aug. 29. 12:29

Azt irta, nem akar a ferje gyereket.

Gondolom azert.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook