Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi eddig állandóan közös jövőről beszélt, visszavesz és nem akarja, mi lehet az oka? fórum

A férfi eddig állandóan közös jövőről beszélt, visszavesz és nem akarja, mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 2. 15:07
Ez a megtorpanás jele részéről.
2012. júl. 30. 17:43
Lehet, hogy már nem akarja annyira, vagy megijedt a kötöttségtől?!
50. csilla80 (válaszként erre: 48. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 22:00
Itt egy picit felreertettel... az en ferjem nel nem "elveszettnek hitt erzes" volt a szerelem,hanem O nem hitt a szerelemben... es szerelmes lett... de azota sem ketelkedik bennunk... es soha nem akart "lepasszolni"... nekunk sem volt mindig konnyu,es 6 ev utan hazasodtunk ossze...
49. csilla80 (válaszként erre: 48. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 21:58
Vmi valtozas?
2009. aug. 13. 10:46

sziasztok!

Érzem én is, hogy minden sebből vérzik a dolog. Csilla azt írja, az ő férje sem hitt benne, míg belé nem szeretett....hát ez az, az én barátomnak éppen én voltam az, aki ugyanúgyezt a már elveszettnek hitt érzést visszaadtam a lelkébe. 10 hónapon keresztül biztosa voltam benn, tudom, hog én is ezt jelentettem neki. Valami különleges, fontos dolgot, ami tényleg nem jön az életben szembe mindennap. Éppen ezét nem tudom most megemészteni és mir vélni ezt a 180-fokos fordulatot, mert tudom, hogy mi volt és mi lett. És nem tudom az okát...az sajnos kevés, hogy a szerelem múlik....ennyire pedig nem lehet beparázni. Tudom, hogy nem hazudott a szerelméről...tudom biztosan és most....bárcsak megosztaná velem a gondolatait. De ma tényleg pontot teszek a dolog végére. Nagyon rossz temetni egy szerelmet, melyet még táplálnál szíved mélyéről. Megpróbálok dolgozni.

47. csilla80 (válaszként erre: 44. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 12. 22:03
En is egyetertek KeA-val... itt vmi nem tiszta... ha vki szerelmes,azt elmondja es harcol a masikert,az en ferjem is "logikus tipus" nem hitt a szerelemben,addig mig belem nem szeretett... Szerintem O megadta Neked a szakitas lehetoseget,mert o nem meri bevallalni...
46. 489e7edb4a (válaszként erre: 45. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 12. 09:32
Köszönöm szépen, hogy megosztottad a gondolataidat velem. Igen, igazad lehet, akármilyen rossz is hallani. Nem is tudom, miét reménykedek még mindig...a remény hal meg utoljára, hiába....annak örülök, hogy ma legalább nem vagyok olyan nagyon rosszul, mint tegnap és bár nagyon kevés intenzitással, de képes vagyok dolgozni, ami eddig sajnos nem sikerült...mégeygszer köszönöm szépen és szép napot mindenkinek!
45. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 43. - 489e7edb4a)
2009. aug. 12. 08:48
szerintem inkább magadnak hagyj időt ;) már valaki írta, hogy fizetés nélküli szabadsággal menj ki és élj vele néhány hónapot. az választ fog adni a kérdésre, hogy az ő logikus szerelme "kompatibilis-e" a te lángoló szerelmeddel.
44. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 42. - 489e7edb4a)
2009. aug. 12. 08:46

"azt mondta időre van szüksége. Kb két év, de úgy érzi, nincs joga azt mondani, hogy addig várjak rá."


ez a két mondat engem nem győzne meg arról, hogy tényleg én vagyok a "nagy nő" az életében :((

nekem ez azt jelenti, hogy két évig biztosan nem veszlek feleségül, ha gondolod, szakíts, én nem tartóztatlak. a szerelem nem elvárásokról szól, nélküled éppúgy nehéz lesz kimásznia a helyzetből, mint veled. az rendben, hogy gyereket nem akar addig, amíg ez a helyzet. a szerelem viszont doppingol, az ember szárnyal és az üzlet is sokkal jobban megy, ha az ember szerelmes :o))


felvetetted neki a szakítás lehetőségét és ő nem azt mondta, hogy ne hagyd el, mert csak veled képzeli az életét, hogy nélküled sosem lesz már ugyanaz a világ, hanem azt, hogy ha akarsz tulajdonképpen mehetsz.

2009. aug. 12. 08:32

egyrészt az ő rossz helyzete a probléma, másrészt nyomás van rajta, hogy engem a rendes kerlkvágásomból, munkahely, fizu, biztosítás kiszakít és nem tudja, hogy mire...mondjuk ezt megértem, reálisan kell gondolkodni. Megkérdeztem, hogy szeret-e? Erre azt felelte, hogy a szerelem nála más, mint ahogy én értem. Neki család, gyerekek, rendszer és rend az életében. Én ezt tudnám nyújtani neki, tudja, ez a szerelem nála, inkább logikus dolog. Erre mondtam, hogy ez inkább az ő szerelme. Szeret-e úgy, ahogy csak ő egy nőt tud szeretni? Erre azt mondta: Néha igen..(ez nálunk egy vicces szólás, gyakran használjuk...) szóval egyelőre ennyi..

hagyjak időt neki, ezt mondják.

2009. aug. 12. 08:28

Sziasztok!

Tegnap beszéltünk, ugyanaz....de mégis jobban érzem magam. Amikor a szakítás leheőségét felvetettem, akkor is azt mondta időre van szüksége. Kb két év, de úgy érzi, nincs joga azt mondani, hogy addig várjak rá. Nagyon különleges vagyok neki, olyan nő, aki minden elvárását teljesíti, aki mindazt tudja nyújtani neki, amire szüksége van, akival családot is alapítana. Beszéltem továbbá egy közös ismerősünkkel, aki beszámolt róla, hog a barátom volt náluk, és azt mondta, hog hiányzom neki (nekem ezt nem mondja) és hogy el tudna venni feleségül...erre mondták neki, ha így érzel, akkor ne gatyázz....erre megint csak a pénzügyekre meg tatrozásokra hivatkozott....na szóval egyelőre ennyi..puszi Nektek

41. bared (válaszként erre: 40. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 15:35

attól, mert nem állsz elő a farbával, még most is lehet más lánnyal((

ez a "különleges vagy nekem, és az is maradsz2 duma elég lepattintósnak hangzik...((


egyébként meg lehet, hogy abszolút nincs igazunk... mi van, ha kivár? megnézi a krízist, hogy bírod? mi van, ha valami különlegeset tervez?

40. 489e7edb4a (válaszként erre: 39. - Csilla80)
2009. aug. 11. 11:36
igen, és olyan jó a rózsaszín felhők között üldögélni!!!! nem akarom, hogy másik lánnyal legyen együtt!!! Állandóan azt látom magam előtt, hogy mással van együtt, vagy lesz együtt és úgy fáj...szeretek szenvedni, hiába.
39. csilla80 (válaszként erre: 38. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 11:32
SAjnos nem hiaba mondjak,hogy a szerelem elvakit,es csak miutan a nagy,nagy szerelem es vonzodas picit alabbhagy,jovunk ra dolgokra es ertunk meg dolgokat... addig mindent rozsaszin felho takar...
38. 489e7edb4a (válaszként erre: 37. - Csilla80)
2009. aug. 11. 11:26
igen, igazad van, de nagyon félek ettől, mert úgy érzem, nem sok jó fog belőle kisülni...továbbá miért gondolom, hogy adok neki még egsy hetet? ha nem szeret, ez egy hét alatt sem fog változni. Sajnos nem vagyok önmagam, elvakulta vagyok és szerlemes...mit egy hülyegyerek...bocsika érte.
37. csilla80 (válaszként erre: 36. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 11:18
Szerintem is hivd fel es kerdezz ra "kerek perec" hogy mi tortent,miert ilyen,mert nem birod tovabb... meg,ha faj is a valasz,de ugyis jobb mint a bizonytalansag.
2009. aug. 11. 11:17
hát még a lelkemnek és a szívemnek....:-((( se éjjelem se nappalom, de hát más is volt már szerelmes:-))))
35. csilla80 (válaszként erre: 28. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 11:15
Ez igy tenyleg kellemetlen... :-(((
2009. aug. 11. 11:12
ja, mióta hazajöttem, a lglényegibb infomráció amit megtudtam tőle, hogy nagyon különleges nő vagyok, aki neki nagyon fontos, mindig is az voltam és az is maradok....szóval ettől sem lettem okosabb, mert a konkrét válaszok elől mindig kisiklik a kezemből..
33. 489e7edb4a (válaszként erre: 32. - Bared)
2009. aug. 11. 11:09
igen tudom és igazad van, csk nem tudom miért még reménykedem és időt akarok neki hagyni, fáj elveszíteni, mert annyira jó volt és ezt akarom újra érezni.....még a kiutazásom előtt egy héttel is felhívott, hogy vigyem magammal azoknak a papíroknak a listáját, amik az ő magyarországi házasságkötéséhez kellenek... mert ne vesztegessük az időt....vagy ennyire csalódott volna bennem, és meggondolta magát?
32. bared (válaszként erre: 31. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 11:06
de, ez tényleg az...nincs mese: meg kell beszélni, még ha fájni is fog...((
2009. aug. 11. 11:04

miért ne várjam? Én bizony várom, de nagyon. Bár azért azt nem mondhatom, hogy nem avatott be a helyzetébe, és tuodm, hogy ez a büszkesége miatt nagy lépés. Csakazt nem tudom megérteni, hogy ettől függetlenül miért nem nevez pl. már a kedvesének? attól még szerethetne, vagy a görcs miatt nem megy már ez sem? attól még nem kellene hűvösnek lennie.

Ja, és ő nem bírná elviselni, ha én mindent itt hagynék miatta és ő mégsem tudna engem boldoggá tenni, nekem ez mind blablabla szöveg.....vagy nincs igazam?

30. bared
2009. aug. 11. 11:00

egyébként lefagyhatott azért is, mert tényleg nem jól mennek a dolgai, és őrlődik...nem tudja, hogyan kellene tovább mennie, hogy családot is alapíthasson, meg minden rendben is legyen...

ha valakinek gondjai vannak egyáltalán nem biztos, hogy tudja palástolni, de a török mentalitású pasitól ne is várd, hogy megossza veled(((

2009. aug. 11. 10:59
Miri1 - köszi, én is írtam:-)
2009. aug. 11. 10:58
ja, és minden ismerős, barát úgy tudja ott kint is, család, testvér, hogy házasádunk, mert mindeninek beharangozta. Persze, hogy kérdezgetnek....miért kellett ezt csinálni, ha most meggondolta magát?
27. 489e7edb4a (válaszként erre: 25. - Csilla80)
2009. aug. 11. 10:53
nem bántottál meg, ezzel sajnos az elejétől tisztában voltam, Ez egy fél évig sajnos minden évben így van...ezt a munkát már csak két-három évig akarja csinálni, utáéna nyitnánk egy saját üzletet, éttermet..ez volt a terv. már a házasság utáni nevem is megvolt, sőt a közös gyermekeink neve is, minden....most pedig a halogatás és bizonytalanság. Lehet, hogy rájött, mégsem áll készen az elköteleződésre, holott nem is én találtam ki soha nem erőltettem...a szilvesztert már mint férj és feleség fogjuk tölteni, mondta mindig. nagyon szép és boldog életünk lesz - ezt is hangoztatta. Mg hogy minden várakozás csak időpocsékolás...nincs mire várni, mind fejben mind szívebn biztosa bennünk. És ez az első ilyen dolog az életében. hahahaha nem is tudom mit mondjak. Nem vállalhatja fel most ezt a feleősséget, ezért nem is akarja. na ezzel kell megelégednem. köszike.
26. 064abada22 (válaszként erre: 23. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:52
írtam privit
25. csilla80 (válaszként erre: 21. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:42

Nem akarlak bantani,de,ha neki ilyen munkaja van,hogy csak egy heten egyszer van otthon... mit fogsz Te ott csinalni egyedul... munkahely es nyelvtudas nelkul?


Amiatt,hogy nem adta oda a gyurut,ne aggodj... a ferjemnel is kozbejott vmi... megvette a gyuruket 2005 karacsonyara... vmi kozbejott es vegul ra egy evre kerte meg a kezem... nem ugy tortentek a dolgok,mint tervezte...

24. Klimpírozi (válaszként erre: 22. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:34

akkor jó..török szimpatizáns vagyok egyébkét, de légy vele körültekintő, és nézd meg honnan jön, hova tart, ki ő..

:)

23. 489e7edb4a (válaszként erre: 14. - 064abada22)
2009. aug. 11. 10:33
Mesélnél a kapcsolatodról Miri? hogyan ismerkedtetek meg, hányszor találkoztatok, meddig tartott és hogyan történtetett ez???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook