Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi eddig állandóan közös jövőről beszélt, visszavesz és nem akarja, mi lehet az oka? fórum

A férfi eddig állandóan közös jövőről beszélt, visszavesz és nem akarja, mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 11. 10:31
Klimpírozi, most aztán megnevettettél..
2009. aug. 11. 10:30
igen, a fizetés nélküli szabi is szóba jött, az ugye fél év lenne, de jó lenne kint is dolgozni addig, mert itthon attól még vannak költségek...ez meg ugye nem könnyű nyelvtudás nélkül. Ez a három hét lett volna a mi időnk, amikor is lefagyott a párom és nem volt olyan, mint eddig, minden előzmény nélkül. Három hónapra akartam még kimenni, de mivel munkája miatta csak egy hjéten egyszer van otthon ősztől tavaszig, így ennek nem sok létjogosultsága van a kapcsoaltunk szempontjából. Nyilván pénze van gyűrűre, de nem vette meg, vagy nem adta ide...tehát nyilvánvaló, hogy nem akarja a dolgot. Ez az amit nem értek, hogy MIÉRT????
2009. aug. 11. 10:27
óóóó, én is rendeztem már be Gellért hegyi körpanorámás villát a közös jövőhöz.....aztán csak a Lakáskultúra lapozgatása maradt...légy óvatos, és járj utána drága szép töröknek:)
2009. aug. 11. 10:26
Köszönöm szépen, olyan nagyon jól esik, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.
18. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 9. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:21

Azért azt ugye te sem hiszed, hogy Törökországban egy töröknek nincs annyi pénze, hogy gyűrűt vegyen?


szerintem sürgősen tisztázd ezt a dolgot, ne ringasd magad hiú ábrándokba.

17. bared (válaszként erre: 14. - 064abada22)
2009. aug. 11. 10:19
ige, teljesen más kultúra..azért is nem ugranék teljesen fejest bele...és valószínűleg tényleg közrejátszik a mentalistás((
16. bared (válaszként erre: 6. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:17
fizetés nélküli szabi? kimégy, és meglátjátok, hogyan alakul...akkor bármikor vissza táncolhatsz anélkül, hogy minden híd felégett volna mögötted...
15. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:12

Ezt neked kell eldöntened. Akarsz 80 éves korodban arra ébredni, hogy elmulasztottál valamit, mert gyáva voltál ahhoz, hogy feltegyél egy kérdést? Ezt nem fogja neked senki megkönnyíteni, de muszáj megkérdezned. Addig itthon sem tudsz igazán tervezni, amíg abban reménykedsz, hogy ott fogsz élni vele.


Lehet, hogy csak betojt az elkötelezettségtől és csak át kell lendíteni a holt ponton. Lehet, hogy időre van még szüksége. De neked ezeket tudnod kell ahhoz, hogy a saját életedet élhesd és ne az övét 2000 km távolságból.


Vegyél egy nagy levegőt, és iszkiri!!!

;)

2009. aug. 11. 10:12
Bubó nem akarlak elkeseríteni de Törökország, hát egészen más világ. nekem volt egy török kapcsolatom, a végén kiderült a Törökországban élő szülei találtak a fiúknak török lányt feleségnek...
13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 11. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:09

Mit veszíthetsz? Egy illúziót?

Legfeljebb most tudod meg, hogy mégsem akarja. Jobb mint pár hét múlva egy idegen országban egyedül maradni, vagy egy rossz kapcsolatban vergődni.

2009. aug. 11. 10:08
igen, pont ezt érzem, hogy amint konkrétumokra terelném a szót, ilyenekkel jön. Milyen terveid vannak mára? Sok munkád volt ma? Szóval nyilvánvaló, hogy nem akar beszélni. És nem tudom, ilyenkor mi a jobb, mégiscsak beszélni, vagy tudomsul venni a jeleket és viszontlátásra. Életem csodája egyik pillanatról a másikra összeomlik. Hogyan lehet ezt elviselni?
2009. aug. 11. 10:04

Ismét köszönöm.

Hát ez az...ő a szememben a megbízhatóság és a nyíltság, a jóindulat megtestesítője volt. Egy bástya. Most meg itt álok és nem tudom megérteni, hogy mi történhetett. Igen, meg kell nyyíltan kérdeznem, de már ott tartok, hogy attól félek, hogy ezzel is rontok a helyzeten. Már mindentől félek, nem akarom elrontani.

10. eddit (válaszként erre: 8. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 11. 10:02
Ez nem teljesen igaz...mert van , akivel egyszerűen nem lehet kommunikálni, mert annyira fél a konfliktustól,hogy inkább elmenekül előle....
2009. aug. 11. 10:02
szóval október óta vagyunk együtt, távkapcsolat Törökország...azóta négyszer találkotunk, egy-két hére, és minden szuper volt. Családjaink találkoztak, minden jól alakult. Már tavasszal felhívta a barátnőmet, hogy megtudja a gyűrűméretemet, és megvegye a gyűrűket, amiket nyárom odaad. Együtt számoltunk vissza 97 napot a legközelebbi találkozásig. Nincs pénze, nem megy jól a munkája, ok. megértem, hogy ez most így nagy falat lenne neki engem a nyakába venni és tartani. De azt érzem, mintha az érzelmei is befagytal volna. pedig nem történt semmi, továbbra is szeretem, jó együtt.
8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:01

Miért nem tőle kérdezed meg? Nem kell úgy tenned, mintha mi sem történt volna, hiszen történt.

A kapcsolatok legalább háromnegyed része azért megy tönkre vagy romlik meg, mert emberek nem kommunikálnak egymással.


Ezt kívülről úgysem fogja tudni megmondani neked senki. Te élsz benne, te ismered a tekintetét, a hanghordozását, te tudod, hogy pontosan mit mondott. Sőt azt is csak te tudhatod, mennyire lehet komolyan venni azt, amit mond.

7. eddit (válaszként erre: 6. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 10:00
húú, hát így valóban bonyolultabb...szerintem ne égess fel magad mögött semmit, amíg alaposan ki nem ismered és meg nem bizonyosodsz, hogy Ő kell neked.
2009. aug. 11. 09:58
köszönöm a hozzászólást. Túl sopkat nem is tudtam volan, mert még csak októberben találkoztunk. Bár bizonytalan voltam, az téyn,. hiszen külföldi férfi, és nekem itthon mindent fel kellene adnom érte. De vállaltam és megtettem volna! Nem volt könnyű döntés, szüleim egyetlen gyermekeként 31 évesen stabil munkahellyel....hogyan rázhatnám fel?? 2000 kmre van tőlem....
5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 09:58
Mióta vagytok együtt, hol tart a kapcsolatotok?
2009. aug. 11. 09:58
Talán nem is akarta igazán...
2009. aug. 11. 09:57
Esküvő?
2. eddit (válaszként erre: 1. - 489e7edb4a)
2009. aug. 11. 09:57
talán túl sokáig vaciláltál, és ellaposodott közben a kapcsolatotok...rázd fel!:)
2009. aug. 11. 09:56
szóval kíváncsi lennék a véleményekre, mert nagyon értetlenül állok a dolgok előtt. Én soha nem erőltettem, nem az én ötletem volt, most meg amikor már előkészületeket tettem, úgy kell tennem, mintha nem is lett volna erről szó. És már nem is olyan kedves velem mint korábban. Mindez a bizonytalansága miatt? érdekes....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook