Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2015. szept. 8. 11:39

Most ez a esküvős téma felpezsdítette az oldalt .

Nagyon úgy néz ki megvalósul .

Ha beütek a Ciragan Palace-t ott ahol a kis térkép lesz , mellette van egy fotó , arra kattints és rengeteg fotó van . Gyönyörű ez már királyi .

Kenan 2011-es interjúban azt mondta szeretne már gyereket és a szüleit is megajándékozná vele , mert nagyon várják az unokát . Ahhoz képest eltelt 4 év és semmi . Ahogy mankos is írja megvan a fiatal nő , de azért Kenannak lépnie kellett , ha nem akar nagypapa korú apuka lenni .

Nagyon kíváncsi leszek az esküvőn Bergék is ott lesznek e .

14290. 55940eb484 (válaszként erre: 14289. - Gabriella Tünde)
2015. szept. 8. 09:46

Sinem fiatal, dekoratív, neki jó fogás Kenan szakmai szempontból is.

Kenan konzervatívabb típus, én egy komolyabb nőt képzelnék el mellé, de mint tudjuk a szerelem? fura dolgokat képes produkálni.

Mivel Kenan azért benne van a korban ha gyereket akar, nem várhat sokáig, vagyis várhat, mivel egy férfinak 60 évesen is lehet gyereke, de nem az az ideális


Amit a temetésről írtál, azzal egyetértek.


(biztos ezért is majd megint kikapunk :-)))))

14289. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14287. - O.Eta)
2015. szept. 8. 08:52
Úgy látszik ezt a temetésen történteket nemcsak én de más is észrevette. Akkor én ezt meg is irtam itt.Részvétnyilvánitáskor hosszan ölelkezett Berggel, közben Halit olyan kényszeredetten nevetett -ami nekem nagyon fura volt, mégis csak az anyját temették.Távolabb Berg anyja szigorú tekintettel nézte az egészet.Az egész tényleg nagyon feltünő volt.Nekem erről a hirtelen jött házassági tervről az a véleményem, hogy Kenan ebben látja a megoldást, hogy ő is és aki gyanakvással figyelte az egész érzelmi drámát, lecsendesiti a dolgokat.Nem tudni ez a Sinem lehet, hogy nagyon vonzó az ágyban, és lehet hogy most ez elég Kenannak,sőt szerintem családot szeretne, mert azt láttuk, főként a film utolsó részeinél,hogy nagyon szereti a gyerekeket.Amit leirtam lehet, hogy valakinél kiveri a biztositékot, de bocsássatok meg ezért, de ezzel nem bántok meg senkit csak az észrevételem osztom meg.Ha majd ősszel valami jó kis sorozat beindul, biztos az lesz a téma, mint a Karadayinál.
14288. 55940eb484
2015. szept. 8. 07:49

Minek ez nagy felhajtás, Igen-Igen+ 2 tanú és kész.

Sokszor elveszik a lényeg, a fő, hogy hogy kit hívunk meg, és mennyire puccos az egész.

De ha Kenan boldog, akikor én is az vagyok (olyan szépen hangzik :-)))))

14287. O.Eta
2015. szept. 8. 06:53
Halit és Kenan nem kedvelik egymást,ami érthető.Halit édesanyja temetésén szembesült azzal, hogy valami nem egészen kerek.Kenan Bergnek is kifejezte részvétét,s közben diszkréten egymás szemébe nézve átölelték egymást. Ezt egy pár lépéssel arrébb Halit figyelte. Megjelent róla egy kép ,onnét tudom,de hamar lekerült.Na akkor kezdődött a 3. évad,és megszűntek az intimebb jelenetek,amiket mi nézők nagyon hiányoltunk.Halit befejezte a Szulejmán forgatását ,és sokat ott volt a forgatáson.
14286. varga ica
2015. szept. 7. 23:32
Szerintetek Bergéket meghivják az esküvőre?
2015. szept. 7. 22:47

Megelőztél Eta .


Pont most olvastam el és ezt a Ciragan Palace hotelt meg is néztem képekben . Rengeteg kép van róla kívül belül gyönyörű .

Mondhatom pazar egy hely .

Akkor fényűző esküvő van kilátásban .

14284. O.Eta
2015. szept. 7. 22:12
A Televizyon Gazertesiben olvastam az imént,hony ajánlatot kaptak közös reklámra(htb gépekre),de visszautasították Kenanék.Közben szervezi kobál az esküvő helyszínét,CIRAGAN Pallace ez a legjobb. GOOGLVAL FERDÍTOTTAM,EZT szűrtem le belőle
2015. szept. 7. 22:10

Sajnálom nagyon valahol Kenant , mert valójában nem ez a nő illik hozzá .

2011 óta nem találta meg az igazán áhított nőt .

Lehet , hogy most már úgy érzi lépnie kellene .

Az a személy akire gondolunk vele kapcsolatban sajnos reménytelen ügy. Valóban egy ilyen csodás megjelenésű nő való hozzá , akiből sugárzik kivül belül a szépség . Berg mellette istennő , de csak Kenannal . Gyönyörű emberek Ők ketten együtt .

Fáj az ember szíve miattuk .

14282. varga ica
2015. szept. 7. 22:07
De az nemlehet,hogy Kenan tényleg szerelmes ebbe a csajba?Végül is ha elakarja venni csak érez iránta valamit?..
14281. O.Eta
2015. szept. 7. 21:38
Gondoljatok bele.Már a divatfotózáson sem voltak közömbösek egymásnak. 3 éven keresztül nap mint nap együttvoltak,szerepük szerint ölelték, csókolták egymást, Kenanból sugárzott a szerelem, szeretet reménytelenül. Emlékezzetek, hányszor mondtuk Kenan milyen szopmorú, milyen egyedül van.De vigasz volt a minden nap. Nem csajozott a vakációkat kivéve.S elékerült ez a liba,aki fiatal kora ellenére már megjárta Tolnát Baranyát. 13 évvel fiatalabb Kenannál,karrierjét elősegíti ez a kapcsolat.Hosszan tudnék még erről írni. Kenan és Berg hallgatásáról.
14280. varga ica
2015. szept. 7. 20:25
Kenan 2011-es riportjába Kenan elmondja milyen a nőtipusa..... Ha ezt 15 évvel ezelőtt kérdezte volna, akkor azonnal válaszoltam volna rá. Ma azt mondhatom, hogy azok a nők tetszenek, akiknek a csodálatos személyisége megjelenik az arcukon is, akik két lábban állnak a földön, és akiktől úgy tanulhatok valamit, hogy nem tolják előtérbe az intelligenciájukat. Sokat kérek?....Erre is olvastam rajongók hozzászólását volt aki azt irta "szegény Kenan mintha csak Feridét irta volna le"Még mielőtt valaki megszólna mégegyszer mondom ezt olvastam nem én mondom.
14279. varga ica (válaszként erre: 14277. - Gabriella Tünde)
2015. szept. 7. 20:13
Nemtudom,de nekem se jön be ez a Sinem igaz nemis nekem kell tetszeni,én jobb szeretném ha inkább együtt élnének és majd ha sokáig együtt vannak akkor talán esküvő.Kár,hogy nemén döbtök erről.Lehet,hogy Kenan tényleg szerelmes?Az biztos,hogy nagyon szerencsés a csaj akár mi is lesz a vége.
2015. szept. 7. 10:09

2011-es interjúban Kenan azt nyilatkozta szeretne már gyereket .

Még nem találta meg a neki való nőt és nem olyan , aki csak úgy hirtelen szerelmes lesz , aki ész nélkül beleugrik egy kapcsolatba , hogy apa lehessen .


Lehet ez most jött el és Sinem a megfelelő nő !?

2015. szept. 6. 23:10
Most olvastam, hogy Kenan valami hatalmas házat nézeget,ami nem befektetés céljából lenne.Akkor ez leforditva az új otthon tervezése.Végülis Kenan igencsak benne van a korban és únja a magányt.Valahogy szerintem nem passzol Sinem, de lényeg, hogy neki bejön, hiszen már 3 hónapja együtt vannak.Sinem Arda T.-val 3 vagy 4 évig volt, kb. egy hete Arda a barátokkal egy kávézóban volt, Sinem is ott kávézott, valamit beszólt Arda, Sinem erre felugrott, kapta a táskáját és kirohant a helységből.Valami vita még mindig nem zárult le köztük.Kenant azért jól becserkézte.
14276. 55940eb484
2015. szept. 6. 22:01

Nekem is túl gyors ez az egész.

Amikor sokat beszélnek esküvőről, akkor általában nem szokott lenni

Bár azt nem értem minek ez az egész ceremónia úgy általában.-

Semmin sem változtat

Ha most a párommal összeházasodnánk, akkor mi lenne, másnap kékebb lenne az ég és szebbensütne a nap, vagy rózsaszín madarak röpködnének??

14275. Érsekházi (válaszként erre: 14274. - Varga ica)
2015. szept. 6. 21:46

Várjuk ki a végét .

Lehet igaz lesz , de addig történhet még bármi .

Mennyire gyors ez...., hát ezt csak Ők tudhatják .

14274. varga ica (válaszként erre: 14273. - Érsekházi)
2015. szept. 6. 21:15
Hát ez az azt nemértem,hogy minek ez a nagy sietség?
2015. szept. 6. 20:10

Török hírességek-Hungarian Fan Club

4 órája ·

Kenan İmirzalıoğlu és Sinem Kobal még az idén összeházasodik?

Az elején még tagadták a kapcsolatukat,de később egy félre nem érthető fényképpel mindenre fény derült. A kapcsolatuk már olyan jól halad,hogy 8 hónap után a házasságot tervezgetik. Sinem már lassan egy hónapja,hogy át is költözött Kenanhoz a Cihangiri lakásába. Viszont régi apartmanját ami Rumelihisari-ban található nem adta fel. Egy héten 2 napot ott tölt (mivel az édesanyja is ott lakik),a többi 5 napot pedig Kenannal. Egy közeli ismerősük pedig elárulta,hogy a páros nagyon szerelmes és minden szabad percüket együtt szeretnének tölteni. Így nem meglepő,hogy Sinem születésnapjára ajándékba egy különleges gyémánt gyűrűt kapott Kenantól,ami arra utal,hogy nemsokára esküvő is lesz. A török média szerint pedig Kenan és Sinem még az év vége előtt összeházasodnak.

14272. varga ica (válaszként erre: 14271. - 55940eb484)
2015. szept. 6. 17:18
Háááát nemtudom,meg azt sem,hogy mivel fogta igy meg Kenant ez a csajszi.Az a baj,hogy semmi hir róluk,csak hogy összeköltöztek,még a végén majd az fog kiderülni,hogy az esküvő is megvolt.Amugy miből gondolod,hogy nemlesz esküvő?
14271. 55940eb484 (válaszként erre: 14267. - Varga ica)
2015. szept. 6. 17:01

Nekem az a véleményem, hogy Kenan részéről ez valami menekülés és egyértelmű mi vagy inkább ki miatt menekül :-))

A csajnak meg jól jön, azért egy feltörekvő színésznőnek nem mindegy ki a párja, gondolom ha Kenan felesége lenne, más szemmel néznének rá.

De szerintem nem lesz itt esküvő.

14270. 55940eb484 (válaszként erre: 14259. - Iscret)
2015. szept. 6. 16:56

Magamtól is rájöttem, de mivel már egy ideje nem a Seherezádéról szól, azért szoktam idejönni.

Ha még a Seherezádéról lenne szó, nyilván nem írogatnék, de az már aktualitását vesztette, legalábbis úgy gondolom.

Azt is észrevettem hogy általában csak negatívan szólsz hozzá, ha feljössz ide.

14269. Érsekházi (válaszként erre: 14265. - Sofi10)
2015. szept. 6. 15:27

Lehet te csámcsogni szoktál .

Mi itt a fórumon kultúráltan írott formában társalgunk .

Nagy különbség !

2015. szept. 6. 15:21
A fb-n én is azt olvastam , nagyon az van év végére Istambulban esküvő lehetséges .
14267. varga ica
2015. szept. 6. 14:49
Kedves Mankos,téged kérdeznélek,mert tudom,hogy Te is nagyon nagy rajongója vagy Kenannak mint Én ,most megint a török sajtó elkezdett beszélni az esküvő felkészüléséről tehát mostmár biztos hogy elveszi Kenan Kobaltot,de nekem ez annyira korai én nemis értem hogy mért kell már párhónap mulva esküvőt csinálni?Neked mi a véleményed erről?
14266. varga ica (válaszként erre: 14265. - Sofi10)
2015. szept. 6. 12:35
Nekem semmi bajom Berggel szeretem mint embert és szinésznőt nagyon szép nőnek tartom,főleg a Karadayiban volt nagyon szép és ha részeg lenne sem lenne baj,a rajongók sem rosszindulatuan irták ezt,csak mivel nemszokott nyilvánosan ennyire bujni Halithoz ezért irták hogy biztos a pia miatt felszabadultabb.Kész ennyi.
14265. Sofi10 (válaszként erre: 14264. - Varga ica)
2015. szept. 6. 12:10

Nagyon jól tudod hogy ujságok osze írnak minden féle hulyeséget, minel nagyob annal jobban lehet árulni a bulvár lapokat és csodálkozok itt egyes embereken hogy egy folytába Bergen csámcsognak.

Mi lenne ha nem lenne.

Képeken egyáltalán nem látni hogy be lenne rúgva és ha mennek társaságba akkor mindíg taxival kozlekednek.

14264. varga ica (válaszként erre: 14262. - Sofi10)
2015. szept. 6. 11:38
Amugy pont erről a képekről,meg a videóról van szó.
14263. varga ica (válaszként erre: 14262. - Sofi10)
2015. szept. 6. 11:37
Azt irtam,hogy olvastam több helyen.
14262. Sofi10 (válaszként erre: 14260. - Varga ica)
2015. szept. 6. 11:30

így néz ki a berúgot Berg szerinted [link]

és soha nyilvánosságon nem olelte a Halitot, akkor ezek a képek honnan vannak? [link]

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook