Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


5423. kismacskák (válaszként erre: 5421. - Márta82)
2013. márc. 26. 14:16
Az tuti, hogy így kell hozzáállni!:) Én meg következő hónapba fogok teherbe esni:)))
5422. Márta82
2013. márc. 26. 14:14
Hátha ez is bejön :))))
5421. Márta82 (válaszként erre: 5419. - Kismacskák)
2013. márc. 26. 14:14

Ez jó hír, az is hogy lefoglalod magad meg az orvos is. Én holnap megyek, majd én is megírom mit mond.

Amúgy ma azt mondtam magamban ez egy jó nap kell legyen és én a jót várom, azt mondtam telefonon kell kapjak egy jó hírt. És hívtak is hogy lehet összejön egy jó üzlet, nem mintha bból külön hasznom lenne, de legalább lesz már egy kis eredménye annak hogy melózok :) mondjuk még nem 100-as hogy összejön de valamelyest bejött amit kívántam :)

Úgyhogy ebben a ciklusomban teherbe esem és meg is marad a baba :))))))))))))))))))))

5420. Nyuszó
2013. márc. 26. 14:10

Biztos jót fog tenni!!

Aztán csak pozitívra fordulnak a dolgaink!! :)

5419. kismacskák (válaszként erre: 5418. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 13:49
Ja persze, én ki vagyok kapcsolva ettől a hótól:) Engem már nem érdekel az egész. Mostmár inkább "robotszerűen" megyek végig ezeken a vizsgálatokon. Elkezdtem a lakásunkat csinosítgatni, kicserélem a színeket otthon, plusz a munkahelyen is átülhetek másik helyre:))) Új környezetet alakítok most ki magam körül:) Szerintem jót fog tenni!:)
5418. Nyuszó
2013. márc. 26. 13:44
Na, ez jó hír!! Máris nem úgy áll hozzá a témához mint az endokrinológus!! Akkor nincs más hátra, mint várakozni és addig tessék 'kikapcsolni', jót fog tenni... :D
2013. márc. 26. 13:31
Sziasztok Lányok! Most jöttem vissza a nődokimtól, megbeszéltük, hogy április elején miután elmúlt a havim, megcsináljuk az átjárhatóságit, végre:))) Viszont progeszteron vérvételre elküldött, holnap meg holnap utánra. A többi majd az átjárhatósági függvényében folytatódik. Viszont uh-gal megvizsgált (ma vagyok a 20.napon) és azt mondta hogy 12mm-es a méhnyálkahártya,amire azt mondta hogy az nagyon jó, készen állna a babuci fogadására. De most tuti nem lesz, mert egy vírus miatt nem voltunk együtt, csak a ciklusom elején:(
5416. Nyuszó
2013. márc. 26. 12:54
De legalább jó hír, hogy nem tartós a külön lét. Addig esetleg te is el tudsz menni dokihoz, vérvételre ha kell, aztán újult erővel folytatni a próbálkozást!! Drukkolok hogy sikerüljön!
5415. SziReni
2013. márc. 26. 12:36
hát igen.ez van.Mondjuk igazából január óta dogozik messze.tehát eddig azért meg volt az esély, mégse sikerült, szóval nem ez az oka a sikertelenségnek.Meg amint megkatuk ott a szolgálati lakást akkor költözünk.Tehát csak 1-2 hónapig kell ezt még bírni.És sajnos az az 1-2 hónap nem sok a gyerek szempontjából ha eddig nem jött nem hiszem, hogy pont abban a 2 hónapban akarna útra kelni. De ha szerencsék lesz akkor talán. :)
5414. Nyuszó (válaszként erre: 5412. - SziReni)
2013. márc. 26. 12:28

Sajnálom, így tényleg nehéz lehet!!

De akkor inkább időzített, mint semmi...

5413. zuzu7698 (válaszként erre: 5406. - Kismacskák)
2013. márc. 26. 12:05
1 éve nem jön össze baba, voltam nődokinál, hogy nem jön össze, pont középidőben voltam,és elég picike volt a petesejt, szerinte lehet már meg sem érik, és lehet ez a baj, ezért írta, két havit, hogy lássuk így összejön-e, remélem igen :)
5412. SziReni (válaszként erre: 5409. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 11:33
Hát igen ebben teljesen igazad van.Meg nem is tudnánk megcsinálni.mi se tudunk 2 naponta együtt lenni.Párom 500 km re dolgozik. Így marad az időzített együttlét. De hát ez van.Igen ez a nem odafigyelés az jó lenne.csak nem lehet megcsinálni, mert a doki kérte hogy mérjem a hőmet, meg ha úgy alakul akkor szedni kell a gyógyszert, meg ilyenek.és elég nehéz így em odafigyelni. Na de majd csak sikerül.Ha egyszer terhes lettem akkor máskor is sikerülnie kell.
5411. nusy05
2013. márc. 26. 11:04
nem tudom, de kétnaponta együtt lenni sajnos nálunk nem igazán kivitelezhető, ez a muszáj dolog meg nekünk nem igazán megy.. nekem a Párom megy spermavizsgálatra, mert kíváncsi nem e vele van vmi gond..
5410. Márta82
2013. márc. 26. 10:48

Hát azt mondják a tuti recept a 2 naponta katonkákat odavezérelni :))) de szerintem ez egyén és korfüggő hogy kinek mennyi idő kell újratölteni.

Én megpróbálom úgy beidőziteni hogy 1-2 nappal ovum előttre teszem, de akkor előtte pár napig ne legyen semmi. Aztán ez kedvfüggő is mert van hogy aznap vagy hamarabb egy kicsit, de úgy is volt már hogy 2 naponta. Nem tudom hogy jobb, visszanézem mikor volt halvány pozi tesztem amikor sűrjebben voltunk együtt vagy amikor egyszer amikor kell (mármint abban a 4 napban ami esélyes).

5409. Nyuszó (válaszként erre: 5408. - SziReni)
2013. márc. 26. 10:27

Viszont, hiába lenne ugyanolyan minden, mégse lenne... Mert akkor arra figyelnétek, hogy mindent ugyanúgy csináljatok, nem?? Akkor ez is erőltetett lenne egy kicsit. Inkább akkor ne figyeljetek semmire, hátha ez a legjobb módszer.

Hú, ez egy kicsit zavaros lett! :) De remélem érted, mire akarok kilyukadni!!

Nem figyelem én se, együtt leszünk két naponta, azán majd lesz ami lesz... De rögtön meg is cáfolom magam, muszáj figyelnem, mert akarok váltani palástfűre és azt csak peteérés után kell. Szóval a páromat lepattintom a témáról, én meg képben maradok, így lesz a legjobb.

5408. SziReni
2013. márc. 26. 10:17
nekem azt mondta a dokim, hogy 3 napig peteérés előtt ha lehe ne legyünk együtt, mert addigra újra termelődik, és életképesebbek a spermiumok, viszont ha a petesejt egy napi élteképes, és a spemiumok amennyire én tudom 2-3 napig, akkor szerintem minimum 3 naponta kellene együtt lenni. De tény ami tény, hogy amikor nekünk összejött a baba, abban a hónapban azt se tudom mikor voltunk együtt.Akkor nem is érdekelt, hogy terhes leszek-e, meg hogy van e meg mikor van peteérésem. Szóval lehet hogy ez a módszer hatásosabb. :) Nekem férjem már mondta, hogy na amikor teherbe estem az akkori értékekeket kellene mindenből produkálni.Ugyanaz a labor ugyanaz a súly, ugyanúgy lenni együtt, és minden ugyanúgy. A probléma csak az, hogy akkor semmit nem figyeltünk, akkor nem volt labor, nem mértem hőt, és nem foglalkoztam a súlyommal sem. Illetve labor az volt előtte 2-3 héttel. Talán annyi különbsé, hogy akkor volt vérzésem előtte február 20 án, de azelőtt se volt hónapokig, meg azután sem.Hogy produkáljak ugyanolyan körülményeket? Na persze ez csak költői kérdés.Tudom, hogy nincs rá válasz. :)
5407. Nyuszó (válaszként erre: 5403. - Kismacskák)
2013. márc. 26. 10:16
Persze, feltétlen írd meg. Kíváncsi vagyok arra is, hogy mit mond a progidra!!
5406. kismacskák (válaszként erre: 5405. - Zuzu7698)
2013. márc. 26. 10:00
Szia, szorítok én is!:) És te miért kaptál clostit?
5405. zuzu7698 (válaszként erre: 5389. - Márta82)
2013. márc. 26. 09:58
köszi, még ma sincs semmi, párom már menne tesztet venni, hát szthiszem veszünk egyet és reggel megcsinálom, holnap, :)
5404. kismacskák (válaszként erre: 5400. - Nusy05)
2013. márc. 26. 09:57
Hát én olvastam ilyet is, de tudod milyen az orvostudomány ezen a téren!?:) Szeritnem csak tapogatóznak ők is!
5403. kismacskák (válaszként erre: 5401. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 09:55
Na ja:) Mondanak itt mindenfélét, aztán most melyiknek higgyen az ember?:) Ma fél 1-re megyek az átjárhatóságiról meg az inszemről érdeklőndi, majd utána megírom, hogy mit javasol a dokim.
5402. Nyuszó
2013. márc. 26. 09:54

A ciklussal kapcsolatban én még azt is észrevettem, hogy mióta nem védekezünk, kitolódott 28-ról 30,31,32-re.

Ez független a clostytól, mondjuk abban a hónapban is ez volt a helyzet.

5401. Nyuszó (válaszként erre: 5399. - Kismacskák)
2013. márc. 26. 09:53
Igen, ez a legjobb, ahogy te írod. Csodálkoztam volna, ha ez egy olyan téma lenne, amiről egyet értenek a kutatók... :)
5400. nusy05 (válaszként erre: 5399. - Kismacskák)
2013. márc. 26. 09:53
3-5 napig is? mi a pé előtt 2 nappal is voltunk együtt, már bánom hogy nem teszteltem minden nap :( remélem még életképesek voltak :)
5399. kismacskák (válaszként erre: 5396. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 09:48
Hát igen az idő sajnos..:( De ha rendszeresen együtt vagytok akkor nem lehet gond eltaláni a napot, mert a spermák 3-5 napig még életképesek és várják a petesejtet.
5398. nusy05 (válaszként erre: 5384. - Zuzu7698)
2013. márc. 26. 09:46
Szia!Nekem 3 nappal tolta ki pedig mindig megjött pontosan, most járok a 18.ciklusnapon és az ovu teszt szerint a 9 napon volt pé, szóval nekem ez a 14. napos dolog nem igazán jött be, hamarabb van pé-m. A dokim szerint mikor felírta a clostyt a 14. 16. és a 18. napokra kell "rádolgozni" de ez nekem idáig nem jött be :(
5397. kismacskák (válaszként erre: 5395. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 09:45
Igen ilyet is olvasni, meg olyat is olvastam már, hogy állítólag a legújabb kutatások már azt állítják, hogy naponta a legjobb: "Dr. David Greening ausztrál kutató ugyanis egy vizsgálat során úgy találta, hogy, ha a férfiak egy héten keresztül naponta szexelnek, hímivarsejtjeik életképesebbek lesznek. Ha tehát szexböjt helyett rendszeres nemi életet éltek pároddal, azzal csökken a spermiumokban található sérült DNS-ek száma, így nagyobb valószínűséggel esel teherbe, és kisebb lesz a vetélés kockázata. A gyakori együttlét emellett fürgébbé is teszi a spermiumokat, így az is valószínű, hogy sikeresen eljutnak a petesejtig, amikor az készen áll a befogadásukra. Greening azonban azt is hozzátette, hogy, ha egy hétnél tovább napi rendszerességgel bújnak ágyba a párok, a hímivarsejtek száma megfogyatkozhat, ami nem kedvez a teherbeesésnek."
5396. Nyuszó
2013. márc. 26. 09:42

Egyébként egyetértek, hogy erőltett a dolog, de ha a petesejt csak egy napig életképes, valahogy csak oda kellene időzíteni a dolgot.

Hozzáteszem, ha 5 évvel fiatalbb lennék, nem foglalkoznék vele!!

5395. Nyuszó (válaszként erre: 5394. - Kismacskák)
2013. márc. 26. 09:39
Nem akarom beosztani, sőt már nem is mondom neki, hogy peteérés van. Csak olvastam valahol hogy mivel a férfiak lassabban 'töltődnek újra' (bocs a kifejezésért), így 2-3 naponta optimális.
5394. kismacskák (válaszként erre: 5393. - Nyuszó)
2013. márc. 26. 09:28
Szerintem a legjobb ha nem görcsölsz rá, hogy MIKOR KELL együttlenni, mert az olyan erőltetett, nem?:) Szerintem akkor KELL együttlenni, amikor jól esik, és akkor a babuci is érzi, hogy nem erőltetve kell megérkeznie. Én legalábbis most már ez vallom. Korábban én is ezerrel számoltam a napokat plusz be is volt osztva hogy mikor legyünk együtt. Bár kétnaponta többnyire együtt voltunk, a pé. időszakában meg naponta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook