Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos sms a párod telcsijében fórum

Titkos sms a párod telcsijében (beszélgetős fórum)


2007. febr. 7. 12:58
Már ne haragudj, ritkán lesz ugy valaki szerető, hogy nem tudja hogy a pasi nős vagy nem, ugye ezt te is tudod.
2007. febr. 7. 12:57
az én párom a nejével szokott smst váltani, ami mit ne mondja, csodajó érzés volt számomra, de mostanában már nem veszem észre. remélem, hogy valóban nem csinálja már, ......vagy csak kitörli őket??????????
72. 7130b15964 (válaszként erre: 70. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 12:56

Menj már, most komolyan azt hiszed, hogy bármi közöd is van egy harmadikhoz, amikor éppen félrenyúltál a választásban? De tényleg?!


Az a harmadik téged nem csal meg, sőt egyáltalán nem csinál semmit, ha valaki ki akar kacsingatni egy kapcsolatból az úgyis megteszi, mégcsak bátorítani sem kell. Ha egy ilyennel kötöd össze az életed, akkor egyet tehetsz, nem foglalkozol vele, mert megváltoztatni úgysem tudod. Ha erre képtelen vagy, akkor jobb minél hamarabb szakítani.

71. 575e11e2d1 (válaszként erre: 40. - Shally)
2007. febr. 7. 12:55

Arra nem gondoltál, hogy azért nem akar veled lefeküdni (csak ritkán), mert valaki mással kiéli ezen vágyait?


Már a másik topicban olvastam a történetedet, és egyből ez a verzió ugrott be. Nekem két barátom csalja úgy a feleségét, hogy otthon szinte egyáltalán nincsen szex... A lányok meg nem tudják, hogy miért nem kívánja őket a párjuk (és magukban keresik a hibát! Pedig ha tudnák...)


Szóval én a helyedben gyanakodnék, bár ne legyen igazam...

2007. febr. 7. 12:52
nem szeretem, ha "kocsisan" nyílvánulok meg, azért nem írom le. Egyébként én olyan ember vagyok, ha megcsalna a párom akkor őt is és a szeretőjét is megprobálnám péppé verni, mível ketten kellettek hozzá, így ehhez is:)))
69. 4912cc9864 (válaszként erre: 68. - 831ad879a7)
2007. febr. 7. 12:50

Tudom, mert felnöttem én is meg Te is, de nem várhatja el senki se töllem se mástól, hogy szeresse az ilyen embereket, s nyugodtan elitélhettek azért mert leírtam a véleményem.



CSAK NEHOGY EGYSZER TE IS A MÁSIK OLDALON ÁLLJ


S arra kíváncsi lennék, ha valaki a megcsalt helyzetében lenne, hogy akkor is így védelmébe kapná a szeretőt, hiszen eegy dologhoz két ember kell, s ő csak elmondaná a véleményét....

68. 831ad879a7 (válaszként erre: 65. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 12:45
Ezért kár. Nyugodtan leírhatod, hátha belepirulunk:-) Legalább lesz egy kis színünk így a téli napokon. Mindennek megvan a maga oka. Ezt az embert nem én csábítottam el. Ő indult az felé, hogy a feleségével nem értik meg egymást, mert a hölgy a lányok felé tekingetett, és neki kevés volt, amit tőle kapott. Én meg egy nagyon rossz házaság után voltam, és nem vágytam olyan kapcsolatra, ahol felelőség van. Nyugodtan elítélhetsz. Akkor úgy gondolkoztam, mint egy férfi. Ha nem velem jön össze, összejön mással. Nem magyarázkodok se Neked, se másnak, ez az én életem, amit vállalok, de minden mögött van valami! És szerintem Te is már vagy annyira felnőt, hogy ezt tudd.
2007. febr. 7. 12:42

zsanett32-t meg nem kell bántani,mert nem ő az első és utolsó, aki ezt megtette...

DE legalább volt benne annyi, hogy felvállata és szerintem a beírása is inkább segítő szándékú volt...

és mindenhez két ember kell...

66. szil123 (válaszként erre: 64. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 12:40

erre van egy jó mondás..

amíg van lós..r, addig veréb is lesz...


ha nem ő, akkor megteszi más...

szeretők voltak, vannak és lesznek is..

ez ellen nem lehet tenni..

2007. febr. 7. 12:38
Hű, ugy felbosszantottam magam, hogy még írni sem tudok:)))
64. 4912cc9864 (válaszként erre: 60. - 831ad879a7)
2007. febr. 7. 12:38

Ne sértődj meg azon amit most írok.

Te már voltál a másik oldalon, nem érezted azt hogy undorító vagy?


Akkor ezek szerint te nem lepődhetsz meg azon ha tged megcsalnak, sőt azt a lányt te még le se köphetnéd, mert ter is ugyanazt tettél már mint ő.



Az meg az én kis magánvéleményem, hogy mit gondolok azokról a nőkről akik összeállnak házas emberekkel.


Nem írhatom le sajnos mert bepirulna az oldal

2007. febr. 7. 12:36

bocsi, hogy ezt írom, de itt már valaki említette, amin mindenki átsiklot, hogy azon kell elgondolkodni (és itt most nem akarok megsérteni senkit)miért is csalták meg ... Hangsúlyozni szeretném,hogy nem mmindig a megcsalt fél a hibás...

pl.: ha valaki azért megy félre, mert az asszonytól nem kapta meg az ágyba , amit akart,DE még arra sem volt képes , hogy ezt megbeszélje a feleségével (mire vágyik stb.), hanem a könnyebbik útat választja és inkább félrek...l , akkor az megérdemli, hogy a felesége elhagyja ,akár mennyire könyörög is utána, hogy mennyire megbánta...

és ITT a férj a hibás...!!!!!!!!!!!!!!!

2007. febr. 7. 12:34

Szerintem saját magatok csináljátok az egész őrületet. Mi a fenének mások telefonját piszkálni? Minek nyomozgatni? Hogy aztán utána cirkuszoljatok és adjatok még egy esélyt, majd kezdődik az egész újra?


Ha valakivel nem tudtok együtt élni, mert képtelenek vagytok megbízni benne, akkor keressetek mást! Ha meg nem akartok mással lenni, akkor meg hagyjátok a fenébe az egész detektívesdit, mert semmi értelme, csak a saját és a párotok idegeire mentek vele, ami tovább rontja a kapcsolatot, találjatok magatoknak valami más, szórakoztatóbb elfoglaltságot!

2007. febr. 7. 12:28
A pasim telójában nincsenek se idegen számok, se idegen sms-ek. Én állandóan gyanúsítgatom (mégse csalnám meg). Szerintem ahhoz túl óvatos lenne, hogy telószámot vagy sms-t megtartson... A múlt héten is nézegettem a telóját (célzottan), és megkérdezte, hogy "most átnézed a telefonomat?" Úgyhogy őt nehéz lenne ezúton lebuktatni...
2007. febr. 7. 12:23

Szia!

Biztos nem fog teszeni, amit írok, de ez a tapasztalatom, hogy minket barátnőket, feleségeket még úgy is meglehet győzni valami hülyeséggel, ha a szemünk előtt történnek a dolgok. Mert azt akarjuk hinni, hogy biztos nem úgy van. "velem " olyan történt, hogy volt egy nős pasim. Mielőtt találkoztunk volna, megkérdeztem smsbe, milyen színű bugyit szeretnél? Válasz nem jött, de 2 óra múlva csörgött a telefonom, és nemszóltak bele. Akkor nem is gondoltam semmire. Este mikor kérdeztem, mért nem válaszolt az smsemre, aztmondta meg se kapta, és már nem is volt a telefonjába, de az asszony furcsán viselkedett mikor eljött, mért öltözött ki ennyire, mi ez az illat stb.. Két perc múlva hívta az asszony, hogy hol van, mert ő ott áll a munkahelyén, ahol Ő állítólag van, de a a színét se látták. Hát persze a csalfa férj fejvesztve rohant, mikor 70kmnrrel arébb volt. És kimagyarázta!!! És az asszony hitt neki. Eljátszottuk (nem volt szép tölem), hogy felhív az asszony előtt, és felelőségre von, hogy mért irogatok olyan smseket, nekem megvolt mit kellett mondanom. Mindegy. Az asszony hitt neki, mikor a saját szemével látta az smst, lebuktatta, nem ott volt, ahol mondta... Ez az egy szertős kapcsolatom volt az életbe, de megtanultam, a férfiak ott vágnak át minket, ahol akarnak, mert mi nem akarjuk elhinni az igazat. Lehet, átestem a ló túlsó oldalára, de már nagyon kevés az , amit elhiszek egy férfinak:-(

59. reni79
2007. febr. 7. 12:21
Engem csak az bosszant hogy lehet már soha nem tudom meg az igazat!Én hülye nem jegyeztem fel a csaj email cimét!A drágám meg kitörölte.Elvileg meg sem akarta nézni mert azt mondta nem érdekli!
58. 4912cc9864 (válaszként erre: 55. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 7. 12:19
tudod, ha engem kérdeznél én pont lesz@rnám azt az egy ügyfelet, s engem sem hivogatnak az ügyfeleim privát órákban, fölleg nem én őket, vagy sms??????????
57. 4912cc9864 (válaszként erre: 56. - Szil123)
2007. febr. 7. 12:18

Pontosan. Inkább derűljön ki 5 perc alatt hogy mi van, mint hogy gyötrödjön rajta az ember. Hameg már nincs bizalom, akkor tovább kell lépni, mindek kell szenvedni?


Nem vagyok/vatgyunk mazoisták, pasi meg annyi van mint égen a csillag s lehet hogy 100szor jobb jutna neki

56. szil123 (válaszként erre: 43. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 12:16

ez az ötlet nagyon tetszik..

igaz eddig én még nem voltam ilyen helyzetbe, de ha lenne ilyen biztos, hogy ezt írnám...

ez tuti módszer...

ha meg kiderül, hogy nincs semmi a csajjal , akkor is még írhatod, hogy bocsi , de félre ment az sms...

2007. febr. 7. 12:11

Le vagyok dobbenve, hat ez nepbetegseg a ferfiaknal?

Eloszor is Tundi, ha nincs ra oka, miert mondana, hogy az a Nagyne telefonszama? Direkt mondta azt, hatha beveszed. Neki vannak kuncsaftjai, akiknel dolgozik, ezt sokkal termeszetesebben is elo lehetett volna adni, nem?Ha megmondja ki a holgy, es kesz, nem kelt akkora gyanut, hiszen te is tudod, hogy a munkajaval jar. Azt az sms-es dolgot lehet erdemes lenne megfontolnod, lehet belebuknanak mindketten. Viszont az is lehet, hogy tenyleg csak a munka miatt volt a szama a telefonba, akkor viszont ezzel elveszit egy ugyfelet. Bar neked meg mindig jobb lenne igy, mint a bizonytalansag.

54. win (válaszként erre: 22. - Moncsicsi83)
2007. febr. 7. 11:56
Megmondtad a frankót! Én is így gondolom!
53. reni79 (válaszként erre: 51. - 278c85ecf4)
2007. febr. 7. 11:47

Hát sajnos tényleg sz@r dolog!

Amugy ez a volt barátom volt!A mostani teljesen más.Ég és föld!De belölem már kiveszett a bizalom a pasik iránt!

52. rika
2007. febr. 7. 11:46
Te jó ég itt minden második embernek volt már ilyen esete? Én meg azt hittem velem van a probléma. De ezek szerint a pasik hülyék.
51. 278c85ecf4 (válaszként erre: 49. - Reni79)
2007. febr. 7. 11:44

Oh, hát akkor Tündikém tényleg nyomozz!

Jaj, olyan sz@r dolgok ezek!

50. Shally
2007. febr. 7. 11:44

Szerintem pont az a legféltékenyebb, aki maga is megtenné....

Az exem ilyen volt betegesen féltékeny, és ráadásul ő csalt meg, nem is egyszer.

49. reni79 (válaszként erre: 48. - 278c85ecf4)
2007. febr. 7. 11:41
Az én exbarátom is örült féltékeny volt.Már attól is idegbeteg volt ha megnéztek!Mégis rajtakaptam.Állitolag csak barátok voltak.Naná!
48. 278c85ecf4 (válaszként erre: 45. - Tünde733)
2007. febr. 7. 11:40

Hát mondjuk én nem ismerem Pestát, de ahogy írtál róla, hogy milyen féltékeny, stb. nem hinném, hogy akkor pont ő menne félre!

De ezt a sms-es dolgot kipróbálnám!

47. reni79 (válaszként erre: 44. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 11:39
Mert szeretem és bennem van a kétely.Mi van ha alaptalanul vádolom?Amugy nagyon ragaszkodik hozzám!!Könyörgött hogy higyjem el azt sem tudja ki a csaj.Szóval most össze vagyok zavarodva.
46. 278c85ecf4 (válaszként erre: 43. - 4912cc9864)
2007. febr. 7. 11:38
Én is ezt csinálnám!! Sőt, csináltam is!:)
45. tünde733 (válaszként erre: 41. - 278c85ecf4)
2007. febr. 7. 11:17
Közben már én is megkérdeztem,és tényleg kijelti!De ezzel sajnos nem lettem okosabb...A hugimmal most beszéltem,ő azt mondja,hogy nem tudja elképzelni a férjemről,hogy megcsal!!Remélem igaza van,mert repül Pesta:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook