Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
472. c4cd20e0ca (válaszként erre: 471. - Dorottya84)
2010. jan. 26. 10:45

Sziasztok! Csak gratulálni tudok a kitartásodhoz a fogyókúrádban! Szuper! Nagyon ügyes vagy! Én továbbra sem tudtam megszabadulni attól a 4-5 kiló plusztól, ami miatt nem tudom felvenni az egyik kedvenc gatyómat... Na jó, feljön, csak nem tudom begombolni :D Konditerembe járok, egy héten 2-szer minimum, spinningre, meg ami van éppen, néha otthon is elkap a hév, és tornázom, de az ritka :D Én ettől várom most a csodát! :D

Nagyon klassz volt a szilveszter, jól éreztük magunkat! Igazán rendhagyó volt! Egyébként évek óta mostmár nem csináltunk semmi extrát, mert lényegében ugyanúgy bulizik az ember egy szórakozóhelyen, mint máskor, csak sokkal többe kerül...

Puszi mindenkinek

2010. jan. 15. 22:32

Szia/sztok!

Előszőr is BÚÉK!!!! Bár lehet hogy már kissé elkéstem.

Mi nem csináltunk semmi extrát,mert nekem ugyan olyan ez a szilveszter mint a többi nap ezért nem volt nagy felhajtás...........

A Karácsonyunk szép volt:)

Most meg rám tört a pakolászási tavaszi rámolászási roham,ide oda pakolászok és szanálgatom a cuccainkat.......tiszta elmebaj vagyok de jó mert nem unatkozom.

Dorka szája be nem áll, ma azt mondta hogy "nem merem" :D:D:D:D olyan kis édeske :)))de azért javarészt még csak halandzsázik.

Én meg már -22.5kg fogytam,de még messze a végcél!!!!Jobb ez az életmód váltás mint a diéták meg a fogyókúrák....................még leírni is iszonyat hogy diéta grrrrrr.

Nos röviden ennyi történt velem.

Nektek hogy teltek az ünnepek???

Csibike tök jó hogy "jól fut a szekér"!!! Milyen volt a szilveszter???Mert ahogy olvastam kis házikó faluba hegyekbe...........na egy hosszú hétvégére lemennénk szívesen,csak pihizni.

Pussz Mindenkinek

2010. jan. 15. 10:51
No, kislányok, mi a helyzet? Senkivel semmi??? :(
2009. dec. 30. 22:25

Sziasztok lányok, ezer éve nem írtam, mindig csak futólag idepillantok, hogy mi a történés... Mostanában kevesebben kukkolom a hoxát, mert elég sok a munkám (szerencsére), és nem nagyon tudok írogatni.

Szóval holnap Szilveszter! Hova mentek, mit csináltok? Mi holnap reggel megyünk ismerősökhöz valami kis faluba, egy kis házikóba a hegyekbe, és ott csapunk valami kis bulit. Majd elsején jövünk is. Én dolgoztam 2 ünnep között is, ma is...

Aztán az újévtől már 8 órás leszek, de nem baj, mert hát köll a píz... Páromnak továbbra sincs munkahelye.. sajnos, de nem szeretnék panaszkodni, mert azzal csak vonzom be a negatív energiákat is, no.

Szóval mindenkinek Boldog, Egészségben és Sikerekben Gazdag Újévet kívánok!!!

Remélem mindannyian jól vagytok! Puszi!

468. wewewe
2009. dec. 29. 11:50

Sziasztok. Boldog karacsonyt igy utolag nektek:).

Dorottya megvagyok,koszi.Nem butaság.Az idő segít.

2009. dec. 25. 17:50

Sziasztok!!!


Békés Boldog Karácsonyt Kívánok NEKTEK!

2009. dec. 24. 21:11

Sziasztok!


Nagyon boldog, békés Karácsonyt kívánok Nektek!

2009. dec. 2. 18:28

Sziasztok!

Én itt vagyok Bettustól kérdeztem is ezt azt de még nem jött válasz.......... :( én mindennap jövök hoxára ,de senki sem ír.........én meg a mindennapi dolgainkal nem akarok traktálni senkit .....bár ha akarjátok megoszthatom veletek :D:D:D

wewewe,hogy vagy ha kérdezhetek ilyen butaságot???

Mi már egy kicsit kari hangulatba vagyunk, Dorka igazi kis rosszaság eszméletlen egy NŐ!!!Most is épp a játszós doboza tetején áll és tiszta büszke magára :)) mi meg parázunk mikor eseik le.........imádom!!!!!!

464. wewewe
2009. dec. 1. 21:24
hahooo hol vagytok?
463. wewewe
2009. nov. 23. 23:28

köszi mindenkinek..:(


Eddig mindig úgy vártam a karácsonyt,most valahogy nem.Párom sincs mar meg és igy nem lesz ugyanaz :S.

2009. nov. 18. 16:03

Bettuss gratulálok a munkahelyedhez!!! Ügyes vagy! Különben is, nem tudom ki találta ki, hogy a péntek 13 szerencsétlen nap??? :)


Hát, a páromnak továbbra sincs munkája, elég nehéz így, de nem panaszkodom, mert azzal csak bevonzom a negatív dolgokat ugyebár...


Sajnos szörnyű, mennyi úgymond "előítélet" van, ha az ember munkát keres... Ahogy Dorottya is mondta, hogy egy kisgyermekes anyukának milyen nehéz dolga van. Szerintem ez fejlettebb országokban tuti nem így van. Főleg most, hogy enny ember van munka nélkül. Én bízom benne, hogy nem reménytelen... Na, de nem akarok ennyit filozofálgatni! Én már a karácsonyra gondolok!!! Imádom a karácsonyt! A kedevnc ünnepem, és nekem ilyen idő tájt már "ünneplőbe öltözik a lelkem"! :P Nem az ajándékozás miatt, hanem imádok készülődni rá!!! Hétvégén csinálom az adventi koszorút! :) Meg sütök valami finomságot... :P

461. c4cd20e0ca (válaszként erre: 459. - Wewewe)
2009. nov. 18. 15:51
Őszinte részvétem... Nem is tudom mi mást mondhatnék...
460. Dorottya84 (válaszként erre: 459. - Wewewe)
2009. nov. 16. 21:21
Istenkém...........Őszinte részvétem :( Nem is tudom mit írjak,nagyon sajnálom,pedig hittem hogy lesz még szép sok éve..........rettenetesen dajnálom....:,((
459. wewewe (válaszként erre: 452. - C8f7404b48)
2009. nov. 16. 20:14

Igen történt...csütörtökön lesz a temetése :(((((!

Akármennyire is küzdött a rák pár hét alatt megölte.Hihetetlen!!nem hiszem el.Tegnap halt meg.

2009. nov. 15. 08:59
később megírom......... újra
2009. nov. 15. 08:56

elszállt az írásom pedig már a végére értem és nagyon sokat írtam............ brrrrrrrrr

mindjárt robbanok........

456. Dorottya84 (válaszként erre: 451. - C4cd20e0ca)
2009. nov. 14. 21:34
Tesóm is ezzel a próblémával kűzd mint párod,túlképzett és hülyénak nézik hogy mit keres it..........ha meg olyan helyre megy ami kicsit komolyabb ott meg csórinak azt mondják hogy több tapasztalat kéne......erre ő, ez hamar tanúlható(ügyintéző)így hogy legyen tapasztalat ha meg sem adják a lehetőséget,nem erre van a próbaidő??????
455. Dorottya84 (válaszként erre: 453. - C8f7404b48)
2009. nov. 14. 21:31

Szia/sztok!

Gratulálok neked!!!!!!! Mit fogssz dolgozni ha nem indiszkrét a kérdés és gyes után ez az első munkád? Ezeket csak azért kérdezem mert sok kérdés merűl fel bennem hogy én mikor menjek vissza dolgozni,vagy egyáltalán visszamenjek e a munkahelyemre,mert elég furi a munkaidő.ha meg felmondok kkor ki venne fel egy kisgyerekes anyukát????? No meg találni egy olyan munkahelyet hogy nem kora reggel menjek és késő este érkezem haza,legyek az új helyemen is bejelentve(mert ez uge manapság nem divat,most azért vagyok jó helyzetbe mert ennél a cégnél be vagyok jelentve....) szóval nehéz,de erről talán Bettus tudnál nekem mit mesélni.

2009. nov. 14. 19:37
lelassult a fórum. írjatok!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 14. 19:37
Sziasztok! Ezt meg kell osztanom veletek: péntek 13. szerencsés volt számomra! Reggel mentem egy állásinterjúra és délután csörgött a telefon h fel is vettek! A hónap közepén kezdek! Nagyon boldog vagyok :)
2009. nov. 8. 17:20

Sziasztok.

wewewe én is bíztatlak és küldök egy virtuális ölelést. történt azóta valami változás?

az orvosok is tévednek.... ismerősőm rokonának is ezt jósólták a dokik erre még egy évet élt. Ő már elég idős volt.

2009. nov. 4. 20:54

Most olvastam vissza amiket írtatok, és nem is tudom, mit mondhatnék... Kitartás wewewe, erősnek kell lenni, és bízni... :((( Van egy ismerős, akinek azt mondták, max. 6 hónapja van hátra, tüdőrákja van, ennek már 4 éve...


Én dolgozgatok, a párom viszont nem, megint csak nem kapta meg az állást, amire múlt héten pénteken ment interjúra. Úgy érzem, az a baj sok helyen, hogy túlképzett, illetve a megpályázott állásokra... De ha más nincs??? Le kell tagadnia??? :S Elkeserítő... Remélem Bettuss Neked sikerül!!!

2009. nov. 4. 16:49
Istenkém ........nem is tudom mit írhatnék.....de ne adjátok fel,....mást nem tudok mondani:(
449. wewewe
2009. nov. 4. 14:00

sziasztok..jaj:(((

Megmutotték tegnap és nem csak tályog hanem rák és mar mindenhol a gyomraban májában,doki szertint a karácsonyt sem éli meg:((((jaj kivagyok.Ez az élet mostanában olyan szar..leglabbis nekem most valahogy semmi jo nem torténik:(.

2009. nov. 3. 11:08

Sziasztok!!!

Bettus ne legyél elkeseredve még hívhatnak!!!!!

wewewe hogy van keresztapud????remélem jól ment a műtét!!!!

Velünk minden ok szép lassacskán fogyogatok......Dorka épp most tanulmányozza a hifi berendezést :D:D de nem sokára fektetem le és akkor jöhet a vasalás.......na többek között ezért sem tudok mindenap írni ,mert olyansok izgalmas dolog nem történik velünk, a hétköznapi háziasszonyi teendőimmel meg nem akarok senkit fárasztani, szóval most rajtatok a sor :0)

2009. nov. 3. 10:04

hahóóóó

senki sehol?

hát hol vagytok? és mit csináltok h nem hoxáztok?

2009. nov. 1. 17:40

Sziasztok. De jó ilyen nagyszerű hírt "hallani". drukkoltam ám:) írd meg mit mondtak a dokik a műtét után.

Még nem hívtak az állás miatt, már depis is vagyok, pedig tényleg mindent jól csináltam. Tanácstalanság a köbön :((( pedig nagyon akartam/om!

na most mennem kell, majd még benézek

2009. okt. 30. 10:12
Ohh hála a jó égnek!!!!!!!Nagyon drukkolok neki hgy minden rendben menjen!!!!!!!
444. wewewe
2009. okt. 29. 22:20

Képzeljétek nem rákos a keresztapám:)))de sajnos tele van a gyomra meg a mája tályoggal több mint 20van már neki.Állitolag holnap operálják.

Szoritsatok!!!

443. wewewe
2009. okt. 27. 23:28

Bizony küzdeni kell csak az van hogy azt neki kell akarni ő meg mar elore kijelentette hogy kemot nem akar kapni-meg az sem biztos hogy kaphat ...-de ő már előre ezt leszögezte.Meg hogy ha mar igy van akkor inkább halljon meg nem akar szenvesni.Én ezen igen kiakadok.

Ilyen hamar nem lehet feladni.Kuzdeni kell amig csak lehet nem beletörődni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook