Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
222. k.tünde78 (válaszként erre: 221. - Nadáné)
2010. ápr. 15. 20:55
Helyes-helyes,nagyon ügyes vagy!!!:-)
2010. ápr. 15. 19:56

2 liter tuti meglesz, ha kidurranok,akkor is. :)

Szoktam levest is, ugyanis anyósom megszerettette velem. :)

De ma kimaradt.

220. k.tünde78 (válaszként erre: 219. - Nadáné)
2010. ápr. 15. 19:33
Ha a 2 liter meglesz az már jó,próbálj levest is beiktatni,mert az is folyadéknak számít:-))
2010. ápr. 15. 18:54
Sajnos idáig még csak 1,5l ment le. :( Ha így haladok, akkor a mai napon nem lesz meg a 3l folyadék.
218. gjessica (válaszként erre: 215. - K.tünde78)
2010. ápr. 15. 16:13
Nem sok maradt rajtam. Zsír ment le. Hasam a kissé nagy... De majd azt is leküzdöm...
217. k.tünde78 (válaszként erre: 216. - Nadáné)
2010. ápr. 15. 15:52
Hát persze,hogy sikerül!!!!!
2010. ápr. 15. 15:44

Remélem sikerül meginnom 3l-t a nap folyamán...elég nehéz, de rajta vagyok. :)

Most megyek,és bicajozok egyet.Mert ugye a mozgás sem árt! :)

215. k.tünde78 (válaszként erre: 213. - Gjessica)
2010. ápr. 15. 15:33

"Víz nélkül is lehet fogyni,........"

Ez igaz ,csak ha nem iszol elég folyadékot-és itt alényeg- sajnos nem a zsírodból fogsz fogyni hanem az értékes izomzatból,a zsírpárnák meg maradnak továbbra is rajtad.

2010. ápr. 14. 21:33

Hát jó Neked, hogy fejben eldöntötted,és már ment is.

Én annyiszor eldöntöttem már, de sose megy. :(

De remélem,hogy ennek most vége. :)

Ja és köszi a biztatást! :)

2010. ápr. 14. 21:06

1 hét 1 kg, ennél gyorsabban nem érdemes fogyni, mert könnyebben visszajön. Na és a vizet nem tudtam betartani, én utálok inni, épp csak annyit szoktam, hogy ki ne száradjak. Alig tudok leerőltetni a torkomon 1,5 l. Víz nélkül is lehet fogyni, persze azért méregtelenítés szempontjából nagyon jó.


Biztatásként csak annyit... Én úgy kezdtem minden nap, belenéztem a tükörbe, és undorodtam... Annyira elegem volt már magamból. Ha eldöntitek fejben, annyira könnyen fog menni.

2010. ápr. 14. 19:52

rendben

nálunk is nagy vihar van

köszi még egyszer

majd írj, ha leszel ;)

2010. ápr. 14. 19:51
lépek,mert vihar van kint és nem szerteném ha kárt okozna a gépben az egyik villám.Holnap jövök:-))
210. k.tünde78 (válaszként erre: 209. - Nadáné)
2010. ápr. 14. 19:49
Jó,így de arra figyelj,hogy a tej 1,5% zsírtartalmú legyen.sajtok közül majd a mozzarellát válaszd mert az a zsírszegény .Ebédre jó az eddigi is csak az alapanyagokra figyelj s mindig legyen valami zöldség vagy főzelék féle vele,levesből szigorúan kienni a zöldségeket.Tízórai és uzsi is legyen,soha ne várd meg hogy éhes legyél,de ne is edd degeszre magad.Nálam kb 1 hét kellett mire betudtam állítani az étkezések megfelelő időpontját(7-8 óra,10 óra 12-13 óra,16 óra,19 óra).Majd Te is kifogod tapasztalni,hogy a Te szervezeted mikor igényli az étkezéseket,úgy hogy az étkezések között ne legyél éhes.
2010. ápr. 14. 19:33

Na azt a 2000Ft körülit még nem láttam, de akkor tuti utána fogok járni, és kipróbálom. :)

Jó, akkor holnaptól 2 üveg ásványvíz be a szobába :) és az a cél nap végére. :) citromlevet szoktam beletenni. de hallottam már olyat is, hogy nem szabad sokáig citromos vizet inni,mert szétszedi a gyomrot.reggelire pl.tej,bele müzli+1pohár joghurt?

És mondjuk ebédre amit eddig is, vacsira meg ez a por?

Szted ez milyen összeállítás lehet így? :)

208. k.tünde78 (válaszként erre: 207. - Nadáné)
2010. ápr. 14. 19:26

A folyadékot már az első napokon is 2,5-3 litert igyál,azért hogy ne szomjazzon a szervezeted és az éhségérzetedet is elveszi.Látod a párom nem issza a shakeket és még is megy neki,reggelire próbálj fehérjedú étkez összeállítani kis gyümivel.De ha már szemezgetsz a shakekel,elárulom neked,hogy az 1500 Ft-os is ugyanolyan hatásos mint a 7000Ft stb.Itt önnyített diétáról van szó ami azt jelenti,hogy azt az 1000-1200 kalóriát amit elkell fogyasztanod naponta 5 étkezéésbe vidd be és legyen abban szilárd étel is ne csak folyadék,mint pl. a turbónál,mert az nem egészséges.1 esetleg 2 étkezést ajánlott shakeval helyttesíteni ,de ahhoz is kell valimien gyümölcs(a rost miatt).

Láttam Én is múltkor a Rossmanban 2000Ft körül valamien port kilós kiszerelésben az kb 1 hónapig elég reggelire vagy vacsira ha bír ennyit pénztárcád kipróbálhatod,de mondom,hogy ez nem fontos,ha már sajtot,túrót gépsonkát ilyesmit eszel az iseredményes .

2010. ápr. 14. 19:14

Persze, hogy hagyom. :) Olyan jó lenne, ha végre valaki motiválna. Nagyon nehéz ám úgy, hogy pl. a párom mindig csak mondogatja, hogy csinosodjak...stb, de sose biztat semmivel. Jaa,amúgy nem csak miatta, hanem magam miatt is szeretnék fogyni és csinosodni.

1,5l-t,ha megiszok naponta, az elég az elején? vagy már 1. nap is többet kell?

Jaa, és sajnos nekem nincs pénzem ilyen shake-re, pedig már néztem a rossmannban is kapható diétás port (nevét nem írhatom), de abból is asszem 3 dobozzal kéne a 2 hétre és az 2x ezerbe kerülne...

2010. ápr. 14. 19:00
Ja igen 20 kg az amit le kell adnom ebből még van hátra 13kg.
205. k.tünde78 (válaszként erre: 204. - Nadáné)
2010. ápr. 14. 18:59

Én 82kg-ról indultam és jó lenne 60-65 kg-ra lefogyni,most épp 73kg-nál tartok,nem akarom sietteni a dolgot mert ediig minden évben 2-3 hó alatt lenyomtam a 20 kg feleslegem és utána gyorsan vissza is jött.Végleg szertnék megszabadulni Mihálykától és nem pedig csak átmenetileg:-))

Majd Én motivállak ha hagyod:-)))

Én is mindig az ivással voltam bajban ,elvoltam 1 capuccinóval egész nap,ezért is jön olyan gyorsan minden vissza,most az a taktikám,hogy egy 2 iteres üveget mindennap tele töltök vízzel és kadom magamnak,hogy azt délután 4-ig meg kell innom,ezután még engedek bele egy kicsit és azt estig elkortyolgatom.

2010. ápr. 14. 18:47

Köszi a sok jó tippet! :)

Mindjárt meg is nézem a naplódat.

Neked hány kg fölösleged volt/van? Mert nekem kb 10kg, ami mondjuk mások szerint már annyit jelent, hogy csont és bőr lennék. Most jelenleg 54-55kg vagyok, viszont csak 155cm a magasságom. Egyáltalán nem vagyok kövér, de párom mindig b...ogat a súlyom miatt. A valósághoz tartozik az is persze, hogy kb 10kg-val kevesebb voltam, mikor összejöttünk.

Nagyon szeretnék leadni 10 kg-t, de problémám még az is, hogy egyáltalán nem vagyok kitartó. :(

Talán ha kapnék motivációt...de sajnos az nincs. :(

Jaa és sokszor azzal is rengeteget küzdök, hogy legalább 1,5l folyadékot megigyak. :-s

2010. ápr. 14. 18:28
Ja,igen azt akartam még mondani,hogy sajnos ezek a kapszulák csak akkor működnek ha iszol mellé elég foladékot,mert ha nem iszol akkor nincs ami fellazítsa a bélben a sok .......,és a bélműködés is ez okból renyhe marad.
202. k.tünde78 (válaszként erre: 200. - Nadáné)
2010. ápr. 14. 18:26

Persze,hogy kell egy kis egészségesebb táplákozás is mellé,már az is nagyon sokat segítene,ha a kenyér és tészta féléket mellőznéd+a lisztedet lecserélnéd teljeskiőrlésűre tönkölyre vagy rizs-zab lisztre illetve barnarizst fogyasztanál.

Figyelj csak Én vezetem naplóban itt a Hoxán a mindennapi étkezésemet ,nézd meg sok jó ötletet fogsz találni,ehetsz annak a mintájára is .Én 2 hó alatt 8,6 kg fogytam (shaket is ittam)a párom pedig több mint 10 kg-tól szabadult megugyan ennyi idő alatt,annyi különbséggel,hogy Ő semmi bogyót és shaket nem fogyasztott csak a főztömet ette(persze Ő 138kg-ról indult).1-1,5 hónap alatt lemegy az az 5 kg szerintem ha odafigyelsz.

A puerh tabit reggel és este kellene bevenned étkezés előtt kb 20 percel és napi 2,5-3 liter vizet meginnod ahhoz,hogy rendesen hasson.

2010. ápr. 14. 17:48
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült.
2010. ápr. 14. 17:47

Sziasztok! Végre van itt valaki. :)

Az a helyzet, hogy amikor anno én szedtem, nem fogytam egyiktől sem. Lehet, hogy nem voltam elég kitartó, vagy ugyanúgy ettem,mint azelőtt.

A wc-s téma meg annyi, hogy a pu erh kapszulától nincs hatás. a szűzteakapszulánál van annyi, hogy délben beveszem és másnap reggel megyek tőle. :)

Olyan jó lenne, ha végre lemenne pár kg.

Már minden bajom van. :(

Amúgy most látom igen, hogy gjessica is kecskeméti, vagy legalábbis az van neki megadva. :)

Jaaaj lányok. motiváljatok már egy kicsit. :)

Most úgy határoztam (kíváncsi leszek, hogy meddig leszek kitartó), hogy szedem a szűztea kapszulát is, meg a pu erh teakapszulát, meg esténként hullahoppozok, hátha lemegy így majd pár kg.

Szerintetek mennyi idő múlva megy le tőle mondjuk kg 5kg?

Jaa, és akkor most diétázzak is mellette?

199. gjessica (válaszként erre: 198. - Fa334a28ef)
2010. ápr. 14. 07:43
Diétát tartottam, de mozogni nem volt időm. Semmit nem sportoltam.
198. fa334a28ef (válaszként erre: 197. - Gjessica)
2010. ápr. 13. 22:03
Sziasztok!Csak a kapszulát szedted?Diéta?Mozgás?
197. gjessica (válaszként erre: 194. - K.tünde78)
2010. ápr. 13. 20:05
4 hónap alatt, tavaly tavasszal adtam le, azóta tartom. De még pár kilót kellene leküzdeni.
196. gjessica (válaszként erre: 195. - K.tünde78)
2010. ápr. 13. 20:02
nem ott lakom, de szinte mindig ott vagyok.
2010. ápr. 13. 19:37
Gjessica Nadáné!!! láttátok,hogy mindketten Kecskemétiek vagytok????
194. k.tünde78 (válaszként erre: 193. - Gjessica)
2010. ápr. 13. 19:34
És mennyi idő alatt is ment le az a 22kg????
2010. ápr. 13. 19:30
Én már éveken át próbálkoztam mindenféle fogyival, és végül ezzel a kapszulával bejött, eddig 22 kg-ot fogytam le. Én napi 1-et vettem be, reggelinél. Ha netán valamelyik nap bűnöztem, akkor bekaptam még 1-et. De 2-nél többet ne szedjetek szerintem, nem tesz jót. Én 1 hónaponként mindig hagytam 1 hét szünetet, ürüljön ki a szervezetemből. Szóval sztem 1-től is lelehet fogyni, ha nekem sikerült.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook