Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12. monee1 (válaszként erre: 7. - 6532c775dd)
2006. szept. 20. 09:28

szia!


Mennyi idő alatt ment le a 4kg?


Üdv:

Móni

11. 6532c775dd (válaszként erre: 6. - Dee)
2006. szept. 20. 09:22

szia dee!

igazat adok neked abban hogy teljesen mások a távol-keleti népek szokásai mind étkezés ügyileg és mind mentalitásban... ök szeretik hülyére dolgozni magukat(pörögni non-stop) mig mi kikapcsolódni is tudunk ami fontos! rengeteg a túlhajszolt japán van pl..nekik eséjük sincs arra h meghizzanak...én pl akkor kezdtem hizni mikor kalória szegény diétákkal kezdtem..NAGY HIBA VOlT

a magyar konyha meg még arra az idökre lett kitalálva mikor a nap nagy részét a földeken töltötték az emberek és vért izzadva dolgoztak.

azt hiszem az a lényeg h azt érezd hogy amit megeszel maradéktalanul fel is használja a szervezeted és kaja után ne huppanj a kanapéra mint aki jól végezte a dolgát! és ne egy degeszre magát az ember...mint ünnepekkor szokás...nálunk is ez szokott sajna menni :( talán az ö titkuk a mértékletességben is keresendő(ami a kaját illeti)

dia

2006. szept. 20. 09:07

bocsánat ezek a házhoz szállítósdikat véletlen sikerült a honlapról másolni termászetesen szó sincs ilyesmiröl itten max a házipatika honlapján.

de eccerübb asszem gyógyszertárba venni.

dia

2006. szept. 20. 09:05

Pu erh tea kapszula


Ár: 1.273 Ft


Mennyiség: db


Bónusz: 31



Tetszési index:


Ingyenes házhozszállítás


25.000 Ft vásárlási összeg felett a csomagolás és a szállítás ingyenes! Használja ki!


Termékleírás:


A Jiangzhi Tongshu San szűztea bevált receptjét, és a Nyugat-Európában legkedveltebb Pu Erh Tea előnyeit egyesíti magában a Pu erh kapszula. A Pu erh kapszula a napjainkban ismert leghatékonyabb természetes eredetű fogyasztószer.


Ez a vitaminokban, nyomelemekben és rostokban gazdag készítmény vegyszermentes, válogatott minőségű gyógynövényekből készül. Irodalmi adatok igazolják, hogy az összetevők antioxidáns hatással is rendelkeznek. Kínai vizsgálatok szerint fokozatosan és egyenletesen fogyaszt, nem meríti ki a szervezetet, hosszabb használatának sincsenek káros mellékhatásai. A titkos recept, a lehető legjobb hatás elérésének érdekében, az évszázados kínai hagyományok és a modern kutatások eredményeit felhasználva született meg.


A kapszula csökkenti az étvágyat, javítja a zsírok anyagcseréjét, korlátozza a koleszterinszintet, enyhe hashajtó, vízhajtó, gyulladás,- és vérnyomáscsökkentő hatású. Segít az Ön természetes belső és külső szépségének érvényesülésében. A fogyókúra időtartama 30 napos, ajánlatos rövid szünetet tartani a következő kúra előtt. A kúra ideje alatt kerüljük a szeszes italokat és a pikáns, csípős ételeket. A kapszula zsíroldó hatása fokozható, ha több fehérjét és kevesebb zsiradékot, cukrot fogyasztunk.


Készült:

Pu erh tea, lótuszlevél, lótuszmag felhasználásával


Alkalmazása:


naponta háromszor 1 kapszulát étkezés előtt bevenni. Fokozottabb hatás elérése érdekében javasolt háromszor 2 kapszula fogyasztása. Hatása növelhető reggel és este 1-1 adag Pu Erh Tea elfogyasztásával.


Figyelmeztetés:


nem használható vesegyulladás, terhesség és szoptatás ideje alatt.


no ezeket a www.házipatika.com-on olvashatjátok sok siker mindenkinek aki kipróbálja.És löszi neked gini2 hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat :)

2006. szept. 20. 09:02

PU ERH tea, más néven vörös tea Yunnanből, az "örök tavasz tartományából" származik. A Távol-Keleten már régen felismerték, hogy rendszeres fogyasztásával nem csak segít a súlyfelesleg leadásában, hanem azt tartósan meg is őrzi. A vörös tea az eddig ismert leghatékonyabb természetes eredetű fogyasztószer, már Nyugat-Európában is kivívta magának a népszerűséget.


Készült:

100% Yunnan tartományból származó természetes vörös tea (PU ERH TEA) felhasználásával.


Elkészítése:

Egy teafiltert 3dl vízzel leforrázunk, állni hagyjuk néhány percig, majd ízlés szerint ízesítjük.

2006. szept. 20. 09:00

sziasztok!

dia vagyok és nekem be vált a pu erh!!!

Én a teát is iszom eleinte nem volt egyszrü mert olyan az ize mint a földnek...:O

de az elsö kanna után teljesen itatja magát a dolog!én 1,5 litert iszom 1 filterrel víz helyett is ezt iszom de este 6 után már ne igyátok akkor már inkább valami nyugtató teát igyatok: én pl. rooibost szoktam.

csajok remélem tudjátok h a szűz tea májkárosító szal azt haggyátok a csudiba az is jó de sajna káros...:(

nahh xal szedem 3*1-et naponta a pu erh kapszulából és teljesen jól vagyok. fogytam 4-kg-ot ami valszeg az atinsnek is köszönhető.

de nem is ez a legfontosabb hanem h szinte alig dohányzom :O valszeg a puerh az egyik legerösebb zsíroldó és méregtelenítő és ezért nem kívánja a szervezetem...aminek még a fogyásnál is jobban örülök...

dia :)

6. dee (válaszként erre: 3. - 6e0371b13e)
2006. szept. 19. 22:34

Bizonyára az engedélyével van valami.Patikából mindent kitilt az ÁNTSZ,aminek nincs rendes engedélye.Erről már beszéltünk más fórumon.

Én most is tartom a véleményemet,hogy magyar ember magyar terméket egyen-igyon.

Ne a kínai "csodákban" bízzatok.Láttatok már dagi kínait? Nekik más az étkezési szokásuk.Ők nem esznek pörköltet galuskával.Ha ti is úgy táplálkoznátok,mint ők nem kellene "csodaszer".


Elnézést a véleményemért.(én is kövér vagyok)

5. Hoxa
2006. szept. 19. 22:19
Mármint a fő összetevője ez?
4. Hoxa
2006. szept. 19. 22:19
Ez valami növény neve?
2006. szept. 19. 22:11

Még valami!

Ha valaki ki szeretné próbálni akkor csak a barna papirdobozosat vegye meg , ami műanyag henger dobozban van olcsóbban az nem ér semmit!

Általában minden drogériában kapható , én vettem már DM-ben is!

Viszont gyógyszertárban még nem láttam!

2006. szept. 19. 12:37

szia!

korábban én is vettem. nekem nem használt, mondjuk az is igaz, hogy csak kb 2 hétig szedtem, utána abbahagytam, mert minek...

(ezzel nem azt mondom, hogy másnak sem használ, hanem csak a saját tapasztalatom írom le.)

2006. szept. 19. 12:35

Megnyitom ezt a témát, mivel sok üzit kaptam és akkor itt lehetőség lesz alaposan átbeszélni!


Szóval lányok, és a Pu Erh teakapszulát szedegetem és ettől mennek a kilók lefelé!

Nem tornázok mellette ,csak éldegélek!

Ez más néven vörösteát jelent,és nem csinál mást csak csökkenti az étvágyat!

Napi ajánlott adagja 3X2 szem ,ezt én nem tartom be én csak 1 vagy 2 szemet eszek ,és azt sem mindennap,de még igy is használ!

Ez 80 szemes kiszerelésben kapható és 1200-1400 ft.


Van teája is és 20 db - 500 ft, személyes véleményem szerint iható!


Mostanában a meleg miatt nem ittam de most újra fogom!


Szóval ez az én titkom,kérek mindenkit aki hallott róla vagy próbálta ossza meg negatív és pozitiv tapasztalatát másokkal is.


Bocsi mindenkitől hogy késtem (tegnap estére igértem a választ)

Bármi kérdésetek van irjatok


gini2

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook