Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 21. 13:27
Hellóka! Jó ez a puerh kapszula? Barátnőm mondta, hogy vett egy dobozzal és kipróbálja, lehet vele fogyni? Én nem hiszek az ilyen csodaszerekben, de ha tényleg jó, akkor én is kipróbálom, 5 kilócskát le kéne dobnom nyárig.
251. 6532c775dd (válaszként erre: 250. - Nadáné)
2010. ápr. 21. 13:23
de jó én külön örülök, hogy nem a reklámot fizetem meg :) mondjuk ebben a porban nekem túl sok a cukor, és amúgy sem bírom a szóját ilyen mennyiségben.. károsnak biztos nem káros, egyszer mellettem állt két kis tini lány, hallottam, hogy ők ezt vacsorázták, de én az ilyesmitől csak még sokkal éhesebb leszek, de kinek mi.. pedig a szója laktat elvileg.. azt hallottam még hogy a csokis finomabb, mint a vaníliás.. de ez is ízlés kérdése.
2010. ápr. 20. 09:33
Egyébként én is vettem már több dm-es terméket,és tényleg semmi baj nincs velük.Én is szeretem a dm saját termékeit. :)
249. 6532c775dd (válaszként erre: 234. - Nadáné)
2010. ápr. 20. 09:19
nem, csak ezt azt szoktam én is venni és jó a minősége :) kellemes csalódás!
2010. ápr. 19. 21:20

Oké,a csipkebogyóteát nagyon szeretem.majd jól behűtöm és már fincsi is lesz. :)

meg citromlevet szoktam még a vízbe tenni,hogy kicsit ízesebb legyen. :)

247. k.tünde78 (válaszként erre: 246. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 21:05
igen ,csipkebogyó teát értettem,de különben bármiből csinálhatod ami neked ízlik és minden nélkül megtudod inni.Citrom levet tehetsz bele,de a legjobb az igazi citrommal lenne jó,mert ezek a bolti citrom levek sajnos egy idő után bántják a gyomrot.
2010. ápr. 19. 20:55

A citromfű teát már kóstoltam,az nagyon nem ízlik.

A csipketeán pedig a csipkebogyóteát érted?

Akkor lehet,hogy főzök és nem teszek bele semmit. citromlevet lehet bele tenni? vagy azt sem?

245. k.tünde78 (válaszként erre: 243. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 20:50
esetleg ha ízesítetlen csipketeának vagy citromfű teának készítenéd el a vizet(ezek ihatók cukor nélkül is,mert édeskés az ízük)???Próbáld ki hátha lecsúszik.
244. k.tünde78 (válaszként erre: 243. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 20:46

Tudom,hogy nehezen megy le,mert eleve nagyon keveset ittál.Én is így voltam ezzel,az első héten vettem egy karton mentes ásványvizet(azt mindig lecsúszott ha volt,valamiért más ízű)és + reggel meg este 1-1 nagy pohár csap vízet ittam,így a kellő folyadék mennyiséghez hozzászoktattam magam,a következő héten a palackba már csap víz ment.

Ha 1 hétig erőltetnéd hidd el, hogy hozzá szoknál,látod én is még 2 hónap után is előre kimérem magamnak,hogy biztos meglegyen.

A szervezeted szomjazik ezért mindenféle jelzést lead,akár éhségit is csak,hogy valami folyadékhoz jusson még ha az álltal is ,hogy az elfogysztott ételből kell kivonni a folyadékot.Ezzel csak az a gond,hogy a kajából nagyon minimális folyadékhoz jut a testünk.És akkor most gondolkodjunk el,hogy miért is van a súlyfeleslegünk:Nagyon egyszerű,mert mi balgák szomjaztattuk a szervezetünket,így Ő rafkósan reagált és a táplálék útján próbálta azt pótolni.Mi meg csak ettünk-ettünk,mert szomjaztunk.Ördögi bűvös kör!

2010. ápr. 19. 20:30

Igen,pont úgy volt,ahogy mondtad.Sose volt elég a nyalakodásból.

Ma is csak kb 1,5 l ment le sajnos.

Egyszerűen nem megy több. De ez is csak azért ment le,mert ebből 1l 100%-os narancslé volt és az mindig csúszik. A víz olyan nehezen akar lemenni. :(

242. k.tünde78 (válaszként erre: 241. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 20:20

Így van ahogy írod.:-)))És gondolom volt mikor már kipróbáltad,hogy bele nyaltál mindenbe ami az utadba került és az a bizonyos éhség nélküli ehetnék bizony nem múlt el.

Mennyit is ittál ma kb???

2010. ápr. 19. 20:17

Amikor nem vagyok éhes és mégis ennék,akkor szomjas vagyok?Ezek a dolgok annyira érdekesek. :)

De rendben van. Megyek is és egy jó nagy pohár vizet legurítok. :)

DE igazából ilyenkor úgy amit meglátok,abba mindenbe belenyalnék...ezt érzem.egy kis sajt,egy kis szalámi,egy kis csoki,egy kis ez,egy kis az...stb

240. k.tünde78 (válaszként erre: 239. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 19:56

Ilyenkor szomjas vagy.Azt hiszem mondtam már,hogy összetéveszthető a kettő,most legalább már tudatosult benned,hogy miről is írtam neked akkor.:-)

A válaszom :igyál jó nagy pohár vizet(3dl).

2010. ápr. 19. 19:19

Hűű nagyon jó akkor. Egy kicsit azért elkeseredtem,mikor olvastam,amit írtál.

De vacsi helyett biztos jó lesz,ha előtte uzsizok majd valamit.

És még lenne egy kérdésem.

Rengetegszer érzem úgy,hogy annyira ennék valamit,de érzem,hogy egyáltalán nem vagyok éhes.

Ilyenkor mit csináljak?

2010. ápr. 19. 19:07

Ez a Turbó 1 dagnyi összetétele.


Tápérték. . . . . . . . . . . . 1 adagban(3dl). . . . . RDA%

Energiaérték. . . . . . . . . . . 1194kj. . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 283kcal. . . . . . . . . . . .

Fehérje. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25g. . . . . . . . . . . .

Szénhidrát. . . . . . . . . . . . . . . . 30g. . . . . . . . . . . .

Zsír(ebből:). . . . . . . . . . . . . 7, 1g. . . . . . . . . . . .

-Telített zsírsavak:. . . . . 3, 8g. . . . . . . . . . . .

-Eszenciális zsírsavak:. . 1, 4g. . . . . . . . . . . .

Rostok. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0, 3g. . . . . . . . . . . .

A-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . . 214ug. . . . . . . . . . . . 27

D-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . 1, 53ug. . . . . . . . . . . . 31

E-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . . 3, 6mg. . . . . . . . . . . . 36

C-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . . . 14mg. . . . . . . . . . . . 23

B1-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . 0, 4mg. . . . . . . . . . . . 25

B2-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . 1, 0mg. . . . . . . . . . . . 64

Niacin. . . . . . . . . . . . . . . . . . 5, 5mg. . . . . . . . . . . . 31

B6-Vitamin. . . . . . . . . . . . . . 0, 5mg. . . . . . . . . . . . 24

Folsav. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 78ug. . . . . . . . . . . . 39

B12-Vitamin. . . . . . . . . . . . . 1, 3ug. . . . . . . . . . . 126

Biotin. . . . . . . . . . . . . . . . . 0, 02mg. . . . . . . . . . . . 13

Pantoténsav. . . . . . . . . . . . . 1, 9mg. . . . . . . . . . . . 32

Kalcium. . . . . . . . . . . . . . . . . 455mg. . . . . . . . . . . . 57

Foszfor. . . . . . . . . . . . . . . . . 428mg. . . . . . . . . . . . 53

Nátrium. . . . . . . . . . . . . . . . . 300mg. . . . . . . . . . . . 10

Kálium. . . . . . . . . . . . . . . . . . 527mg. . . . . . . . . . . . 15

Vas. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6, 4mg. . . . . . . . . . . . 46

Magnézium. . . . . . . . . . . . . . . . 50mg. . . . . . . . . . . . 17

Szelén. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 21ug. . . . . . . . . . . . 26

Mangán. . . . . . . . . . . . . . . . . . 0, 3mg. . . . . . . . . . . . . 8

Cink. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3, 9mg. . . . . . . . . . . . 26

Jód. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44ug. . . . . . . . . . . . 29

Réz. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1, 6mg. . . . . . . . . . . . 42

Aminosavmérleg100gtermékben Eszenciális aminosavak

Izoleucin. . . . . . . . . . . . . 1, 8g. . Cisztein. . . . . . . . . . 0, 6g

Leucin. . . . . . . . . . . . . . . . 3, 2g. . Hisztidin. . . . . . . . . 1, 1g

Lizin. . . . . . . . . . . . . . . . . 2, 7g. . Tirozin. . . . . . . . . . . 1, 6g

Metionin. . . . . . . . . . . . . . 0, 6g. . Alanin. . . . . . . . . . . . 1, 7g

Fenilalanin. . . . . . . . . . . 2, 1g. . Aszparaginsav. . . . . 4, 8g

Treonin. . . . . . . . . . . . . . . 1, 6g. . Glutaminsav. . . . . . . 8, 2g

Triptofán. . . . . . . . . . . . . 0, 4g. . Glicin. . . . . . . . . . . . 1. 6g

Valin. . . . . . . . . . . . . . . . . 1, 9g. . Prolin. . . . . . . . . . . . 2, 1g

Arginin. . . . . . . . . . . . . . . 3, 0g. . Szerin. . . . . . . . . . . . 2, 3g

237. k.tünde78 (válaszként erre: 236. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 19:01

Nagyon kevés a fehérje tartalma(a turbó 25 gramm szója fehérje)... :-(

Legalább 15 gramm felett volna jó,hogy bírjál is vele.Reggelire mindenképp kevés ehhez még kellene valamit enni,hogy elég legyen.Én azt mondom, hogy a vacsit váltsd ki vele,nem kell enned semmit csak ezt idd meg ,de akkor mikor már lefeküdtél aludni(nem tévézni).

A sportolás utáninak is magas a fehérje tartalma,pont azért,hogy gyorsan betudjon épülni az izomzatba.Ezt a port szerintem inkább az édesség kiváltására fejlesztették ki/ez csak az Én véleményem.

Most ne keseredj el,jó lesz ez,miután elfogy a porod és újabbat veszel,akkor a fehérje tartalmát figyeld nagyon és ha esetleg még növényi fehérjéset találsz az szupi lesz nagyon.

Szóval uzsi legyen és elalvás előtt meg lenyomod a shaket,(esetleg még 1 alma mellé belefér a rost bevitel miatt)

2010. ápr. 19. 18:42

Igen, én is észrevettem,hogy elég gyorsan éhes maradtam tőle.ezzel szerettem volna megcsinálni a 2hetes turbót,de rájöttem,hogy ezzel esélytelen. :)

leírom,hogy1adag mit tartalmaz:

energiatartalom:463kJ(109kcal)

fehérje:3,9g

ide is van vmi írva,de nem tudom kiolvasni,csak annyit,hogy érje:3,9g

szénhidrát:22,2g

cukor:22,1g

zsír:0,3g

telített zsírsavak:0,2g

koleszterin:1,4mg

élelmi rost:<0,1g

nátrium:0,2g

calcium:117mg

foszfor:171mg

magnézium:30mg

jód:35mikrogram

Hát azért remélem,hogy ez nem az,amit sportolás után ajánlanak.:)

Remélem,hogy ha iszom,attól is fogyok majd. :)

Akkor reggel ébredéskor igyam meg,és akkor ne reggelizzek? Mert tegnap este kóstoltam meg először (nagyon ízlett),és direkt elhatároztam,hogy majd nem vacsizok,hanem ezt iszom meg vacsira.

Vagy akkor vacsizzak meg,és még elalvás előtt igyam meg? Vagy hogy csináljam?Nekem végülis mindegy,a lényeg,hogy lemenjenek a kilók. :)

235. k.tünde78 (válaszként erre: 232. - Nadáné)
2010. ápr. 19. 10:01

A héten megyek Szegedre ,majd megnézem a dm-ban a pontos öszetételét,mert a neten nem találtam sehol,és így láttatlanból nem tudok mit mondanii rá,viszont annyit már most mondhatok,hogy a tejsavó shakeket sportolás utánra ajánlják legjobban,mert a tejsavó gyorsan felszívódó szénhidrát amire az izomzatnak ilyenkor nagy szüksége van ahhoz,hogy jól regenerálódjon és tartsa továbbra is a tömegét.

A használóik úgy jellemzik,hogy az 1000 Ft Túrbó por.Szóval biztos jó lesz,de azért kivi vagyok nagyon az 1 adagnyi fehérje szénhidrát és kalória tartalmára,illetve, hogy még milyen ásványi anyagok és aminó savak vannak benne.Szóval szerdán megnézem.

Ja igen még annyi,hogy ezt a port inkább reggel igyad majd,mert hogy ugye gyorsan felszívódó szénhidrátos,így erre reggel van szükség,illetve ha este akarod még is inni,akkor elalvás előtt,mert gyorsan éhes leszel utána(a szójás porok lassan szívódnak így azok bármikor ihatók).

234. Nadáné (válaszként erre: 233. - 6532c775dd)
2010. ápr. 18. 21:18
Kóstoltad már? Milyen hatása volt?
2010. ápr. 18. 20:50
ezek a dm-es termékek tényleg egész jók :)
2010. ápr. 18. 09:03

A pontos neve: das gasund plus lebensmittel

vagyis gondolom,hogy ez a neve.nem tudok németül.:)

De ugyanolyan dobozban van,mint a turbó.

Jaa,de a magyar írásnaál az van,hogy tejsavópor vanília ízesítéssel.3dl hideg tejbe kell tenni 2 púpozott evőkanállal.

Remélem finom is lesz,meg hatásos is! :)

Igen,tudom,hogy salit is ehettem volna,sőt eszembe is jutott,de sajnos már akkor,amikor majdnem elfogyasztottam a pizzaszeletemet...de úgy megkívántam.:)

Hát igen,pénteken extra sok mozgás volt.

Tegnap is volt 40 perc hullahoppozás.:)

Sztem is elég jó mozgás.Szted?

231. luciiia (válaszként erre: 225. - K.tünde78)
2010. ápr. 17. 20:05
Köszönöm!Mondjuk tényleg nem sokat iszom, a kislányom mellett sokszor elfelejtem..Enni meg igyekszem keveset enni, hátha úgy még jobb a hatása.
2010. ápr. 17. 19:13
A péntek esti tornádért irigyellek nagyon:-)))Az egyik legjobb zsírégető mozgás forma!!!!!
2010. ápr. 17. 19:10
Ja,és a pizza helyett ehettél volna pl,valamien salátát(cézár nagyon jó csak a kenyeret nem szab megenni belőle)de pl gyros is jó ám salival
228. k.tünde78 (válaszként erre: 227. - Nadáné)
2010. ápr. 17. 19:09

Mi is pontosan a neve???

Ezen ne aggódj,hogy 3 napja ugyan azt ezsed,Én sem szoktam kidobni a maradékot,annyi napig eszem míg el nem fogy,ez van pazarolni nem fogok még a fogyi érdekében sem.A naplódat mindjárt megnézem,és várom a termék nevét.

227. Nadáné (válaszként erre: 226. - K.tünde78)
2010. ápr. 17. 19:01

Szió!

A tegnapit leírtam a naplómban, majd nézd meg! :) (fogyi-bogyi:))

Ma pedig hát asszem a véletlen műve,de ugyanazt kért párom ebédre a nagymamámtól,ami tegnap és tegnapelőtt volt. :)

Szóval 3 napja ugyanazt eszem,és szerencsére még nem untam meg,de holnap már jó lesz más. :)

Jaa és 5körül már elég éhes voltam és épp plázában voltunk...és hát bebűnöztem.megettem egy szelet pizzát.vagyis hagytam belőle egy kicsit. :)

Jaa és vettem a dm-ben vaníliás tejsavóport.

arról tudsz valamit?

kíváncsi vagyok,hogy az is hatásos-e. :)

226. k.tünde78 (válaszként erre: 223. - Nadáné)
2010. ápr. 17. 18:33
Na??Mi újság ??Tegnapi mai kajcsijaid mik voltak???
225. k.tünde78 (válaszként erre: 224. - Luciiia)
2010. ápr. 17. 18:32
Hát nem igazán volt semmiféle mellékhatása,estleg hascsikarás.Hányinger lehet ha nincs elég folyadék bevitel mellé,vagy nem rendszeresn eszel és hirtelen leesik a vércukor szinted.
224. luciiia
2010. ápr. 17. 18:27
sziasztok!Új vagyok, 1 hete szedem ezt a Pu-erh tea kapszulát. Volt már valakinek tőle gyomorfájása, esetleg hányingere? Mert én mindenhol azt olvastam, nincs mellékhatása.Hálás lennék a tapasztalatok megosztásáért.
2010. ápr. 15. 22:12

Jaaj de jól esik ez a biztatás. :)

legalább megkapom valakitől. :)

Köszi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook