Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 30. 12:19

Drukkolok Neked Viacica! :)

Ügyes legyél, úgy látom ez a Te éved! :)

101. Viacica
2008. ápr. 29. 07:56
Sziasztok! Már nagyon rég írt ide valaki! Én most kezdtem inni a teát, tényleg borzalmas íze van, de citrommal egész iható lesz. És szedem a kapszulát is. HÁt a hasmenés nálam is előjött. De tűrhetően viselem. Csökkentettem az adagom, így talán nem lesz olyan elviselhetetlen. Abban egyetértek, hogy kell a mozgás, én is mennék, ha nem írnám a szakdolgozatomat reggeltől estig. De lassan végzek! :) Amúgy nekem lement 3 kg, de még szeretnék többet leadni az esküvőmre, ami augusztusban lesz! Drukkoljatok!!! Puszi! És kitartás mindenkinek!
2008. márc. 15. 08:39

Szia!


Hűű hát igen, mi a kinai barna szinüt probáltuk, asszem ez fut itten ebben a topicban, de asszem valaki a dm-est is szedte. Esetleg tea formában? FOgyni vagy méregteleníteni szeretnál? :)

2008. márc. 14. 12:25
Sziasztok!Szeretném elkezdeni szedni a PU-ERH KAPSZULÁT,de annyi féle kiszerelésben és dobozban láttam.Ha valaki tud benne segiteni melyik a leghatásossabb kérem jelezzétek!KÖSZÖNÖM!
98. 6532c775dd (válaszként erre: 97. - Peppytta)
2008. febr. 19. 23:20

Szia Peppyta!

Jajj szegénykém a stagnálás a legrosszabb ha fogyni szeretné. :( De ha tudok segitek :)

NA szal mate az alap nálam Q10 + KARNITIN!!! Azt ne hagyd ki!!! Az segit a zsirraktárakból elöcsalni a zsirt. Én karnitint csak akkor szedek ha tudom hogy sokat kell rohangálnom aznap pl shoppingolás a csajokkal, vagy buli elött is szoktam szedni hogy ne üljek egész bulin. hanem ácsorogjak picit legalább.

Szal nem eszel kenyeret meg édességet! Ez jó!!!

Lehet hogy le van lassulva az anyagcseréd?

Hmm az is fontos hogy reggelire tessék táplálo kajcsit enni ebédet sem szabad kihagyni és vagyorára meg ne edd magad dugig. De hát én még csak a huszas éveim elején tartok szal az anyagcserém rendben van. Hál Isten! :) Ilyenkor még nem akkor erőfeszítés fogyni. De pl nem tudom tésztát eszel-e? Mert az is nagyon tud hizlalni, föleg ha túlfőzik. Akkor a gyümölcs is hizlal ha elötte pörik kajcsizol, akkor a sajt az egyik legalattomosabb mert telis tele van zsirral ami ráadásul lassan bomlik le. Én a tulzott husfogyasztást se freferálom. Képzeld! Én nem rég kacérkodtam azzal hogy ujra kezdem az atkinst... De helyette vega lettem :) És sokkal jobban vagyok! Persze eszem tojást meg hébe hoba halat.

És sokkal könnyebb lett az emésztésem. Koplalni én???? Hihi ahhoz kéne némi akarat :D Hál istenn nem vok mazohista szal a koplalást nem is birnám. És sztem nem is egészséges. Életmódváltás! Én ebben hiszek. Persze mindenkinek szive joga. Sztem ird meg priviben hogy miket szoktál enni, ne hyagj ki semmit vezess akár naplót a kajcsiról. Na szal ird meg priviben vagy akár itt és kitaláljuk hogy mi az ami miatt nem tudz fogyni!

97. peppytta (válaszként erre: 96. - 6532c775dd)
2008. febr. 19. 21:38

Én nem értem, mindenki tud vmitől fogyni, csak én nem.

Már emberemlékezet óta nem ettem rendes kenyeret, édességet alapból nem szeretek... de legjobb esetben mondjuk nem hízok tovább. De fogyásról szó sincs.

Tehát pontosíts DIÁCCSKA, Mate teát iszol és Koenzim Q10-et szedsz és nem koplalsz, de heti 1 kg-ot fogysz?

2008. febr. 13. 12:36

Hmmm csajok!

Ti most méregtelenítő teát akartok vagy fogyókúrásat? Mert nekem van egy receptem ami mindig bejön. Mate tea!!! A legkiméletessebb és tele van antioxidánssal. + ha sokat rohangálsz ide oda akkor L karnitin, ha ezt szeded tuti nem fáradsz el és izomlázad sem lesz. Én szoktam még mellé Koenzim Q10et szedni, jól szinten tart. Ez a ketttő sejt szinten támogatja a zsirraktárak elégetését. :)

És ha nem eszel mellé üres kalóriákat pl. Fehér kenyér csoki cukor akkor heti 1 kilót lehet vele fogyni. És semmliyen hatással nincs az emésztésre!

95. kisnyussz (válaszként erre: 93. - 27525d0da6)
2008. febr. 12. 14:10

nemhogy hasmenés nem volt, de nem tudtam naponta menni egyáltalán, csak 2 naponta, és folyamatosan fel voltam püffedve


szűzteával naponta tudok mennyi klotyóra, és nincs hasmenésem, csak szeretném abbahagyni és kiváltani valami mással

94. a9752c112e (válaszként erre: 85. - Coucou)
2008. febr. 12. 11:46

Szióka!

Én szívesen segítek neked,ha leírod mi módon szeretnéd konkrétan.Az e-mail címem:dred.d@freemail.hu

Várom a jelentkezésedet!

Puszi:Melitta

2008. febr. 12. 11:30
Milyen hatásra gondolsz? Hasmenés?
2008. febr. 12. 11:29
na vettem kapszulát is nekem az se volt valami hatásos :(
2008. febr. 12. 11:25
Lehet kapni Dm-ben is a teát is és a kapszulát is.
90. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 85. - Coucou)
2008. jan. 29. 20:14
Keresheted ugy is, hogy voros tea. Bioboltokban is erdemes megnezni, en ott akadtam ra.
89. 6532c775dd (válaszként erre: 88. - Kisnyussz)
2008. jan. 29. 20:01
természetes :)
88. kisnyussz (válaszként erre: 87. - 6532c775dd)
2008. jan. 29. 15:37
dehogy hari, köszi hogy aggódsz értem :)
87. 6532c775dd (válaszként erre: 86. - Kisnyussz)
2008. jan. 29. 13:41

Az jó! nem bántani akartalak :( Ne hari :)

Csak nehogy kárt okozzon bennetek!

Télleg sajnálom.

86. kisnyussz (válaszként erre: 82. - 6532c775dd)
2008. jan. 29. 11:54
semmi baja nincs a májamnak, nemrég voltam egyéb okokból kivizsgáláson, és a májammal minden rendben volt
85. coucou
2008. jan. 28. 23:02
Franciaországban, Provence-ban...ezer és egy fogyasztószer kapható itt, illetve ázsia teák, de pont az nincs amit én szeretnék...plusz, preferálom a kapzsula formátumot, mert sokkal praktikusabb...no itt meg az egyáltalán nincs, csak teá füvek...szóval remélem tud vki segiteni..:) köszi előre is
84. kisnyussz (válaszként erre: 83. - Coucou)
2008. jan. 28. 08:46
milyen országban élsz, ahol nincs szűztea és kapszula?
83. coucou
2008. jan. 27. 14:48

sziasztok


A segitségeteket szeretném kérni. Külföldön élek és itt sajnos nem tudok hozzájutni a szűz tea kapszulához. Próbáltam internetes megrendelő oldalakat keresni, de a kiszállítás csak Magyarország terültére szólt.. :) Tudnátok segíteni, tanácsot adni hogyan tudnék megrendelni, megvásárolni a kapszulából? Nekem az is szuper lenne ha valakin keresztül tudnám megvenni, aki elpostázná nekem...valahogy csak meg lehet oldani, hogy mindkét fél bizalommal legyen a másik iránt (pl. hogy kifizetem és nem csapok be senkit..) előre is köszönöm a segitséget. Üdv

82. 6532c775dd (válaszként erre: 81. - Kisnyussz)
2008. jan. 22. 12:33

Ohhh basszus! Szegénke! Pedig a saját egészséged érdekében jó lenne ha ki tudnál találni valamit!

Hallod? Tudod hol olvastam ugyan ezt? A "Csala Zsuzsás" varázstea topikban ugyan ezt irták!!!!!

Határozottan fura! De talééleg nem jó a szüz tea a kapszula meg föleg nem mert asszem h tul nagy koncentrációban tartalmazza a dolgokat amivel a máj nem bir el. Jajj inkább hagyd abba és egyél fözelékeket + rost tablettát egy idö mulva tuti rendbe jön az emésztésed! Kérlek ne tedd tönkre magad! :(

81. kisnyussz (válaszként erre: 80. - 6532c775dd)
2008. jan. 22. 10:15
tudom, de nélküle nem nagyon tudok már wcre menni :)
80. 6532c775dd (válaszként erre: 79. - Kisnyussz)
2008. jan. 21. 13:48

uhh vigyázz a szüzteával kisnyusz!!!!!!!!

Állitólag májkárosodást okoz mert nagy koncetrációjú :O

79. kisnyussz (válaszként erre: 78. - 27525d0da6)
2008. jan. 21. 13:32

szerintem nálam az a gond, hogy a szűztea erősebb kutyulék mint a pu-erh és másfél év szűztea ivászat után a pu-erh hatóanyagai meg se kottyannak már nekem


azért még teszek egy próbát a pu-erh kapszulával is, de kétlem hogy túl erős hatást váltana ki

78. 27525d0da6 (válaszként erre: 77. - Kisnyussz)
2008. jan. 21. 13:12
Próbáld ki kapszulában.Nekem attól folyton hasmenésem volt.
2008. jan. 21. 12:13

2 napig ittam a Pu erh teát és egyáltalán nem tudtam wc-re menni tőle a 2 nap alatt.


Lehet az is közbejátszott, hogy előtte szűzteát ittam, helyette most kipróbáltam a pu erh-t, mert ezt mondják ez egészségesebb, de sajnos nálam nem működik egyáltalán.


Valószínűleg a pu erh sokkal gyengébb mint a szűztea.

76. 6532c775dd (válaszként erre: 75. - 27525d0da6)
2008. jan. 11. 12:49

Igen!

Ezzel egyetértek!

Hosszútávon ez az egyetlen megoldás!

Bölcs mondás. Örülök hogy beirtad.

2008. jan. 4. 21:37
Csajok,ne csodaszereket szedjünk,változtassunk életmódot,és sportoljunk!
2008. jan. 4. 18:58

Szia Gini! Már tényleg azt sem tudom, mit kéne kipróbálnom! (Merthogy szinte mindent végigpróbáltam - eredménytelenül.)

Olyan másfél - 2 éve sikerült több mint 1o kg-ot fogynom, előbb a 13 napos fogyókúra, utána sanyargattam magam sporttal "egészséges" étkezéssel. Ez ment is az idén dec. elejéig, de akkorra annyira mérhetetlenül elegem lettt az egészből, hogy egyszerűen feladtam. íno, nem zabálni kezdtem, éppen CSAK ettem úgy, ahogy az kijárhat egy dolgozó embernek. Nosza, AZONNAL visszajött rám, amit annyi szenvedés árán leadtam. Képtelen vagyok mégegyszer főtt tojásan, kis fonnyatag halon, sárgarépán (jaj, a gondolatától is rosszul vagyok!) élni, úgyhogy arra gondoltam, hátha van valami "fogyasztószer".

Még az előző fogyókúrám alatt szedtem a szűztea kapszulát, de azt abba kellett hagyni, mert állítólag valaminek árt, meg már amellett se volt székletem. Más időszakaimban próbáltam a Szépségvarázs teát, a Metabolt, a Redoxot, valami aananász tablettát. Teljes csőd. Most decemberben belekezdtem egy fatburner - kúrába. Hát nemhogy fogyasztana, egyre csak hízok.

Én mostanában képtelen vagyok újra koplalni, meg ilyen kis pipec kajákat enni. Csak sajnos lecseréltem az egész ruhatáramat 2 mérettel, úgyhogy csak nem hízhatok megint vissza.

Bevállaljam ezt a PuErh teát?

2007. dec. 27. 14:44
Én is szedem a kapszulát, a teát nem bírom meginni, szerintem nagyon rossz íze van. Viszont engem sem a tea, sem a kapszula nem hajt meg egyáltalán. Persze mindenkire másképpen hat.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook