Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2380. MsMonk
2009. júl. 5. 13:52

sziasztok lányok!!!!!!

örülök, hogy jó a hangulat:)

Lányok szerintetek korai hogy én már jövök megyek ha van dolgom én már nem fekszem egész nap, főzök pakolászok elvagyok!!! De jól érzem magam nem érzem hogy feküdnöm kellene ez nem baj igaz???

Hogy érzitek magatokat???? Imádok és puszilok mindenkit!!!!

Angi!!! Minden jót kívánok holnapra sokat fogok gondolni rád..remélem tudsz majd netezni mert akkor folyamatosan veled leszek:):):):):)

puszi mindenkinek!!!!!

2379. tünkány (válaszként erre: 2377. - E76e8f01ad)
2009. júl. 5. 13:48
Olyan sokat jelent, ha van az ember mellett valaki, aki erőt ad! Mivel töltöd az időt addig, míg hazaér?
2378. 7529edede9 (válaszként erre: 2377. - E76e8f01ad)
2009. júl. 5. 13:09
Én is imádom a párod, volt valami megfoghatatlan kisugárzása, mond meg neki, hogy puszilom.(azért ne érts félre)
2377. e76e8f01ad (válaszként erre: 2376. - Tünkány)
2009. júl. 5. 12:51
azt nagyon megkoszonom,azt hiszem ramfer.neha olyan melyre zuhanok,hogy marcsak az kihivas,hogy vissza kecmeregjek a normalis kerekvagasba.Mint pl most utalok egyedul lenni ilyenkor,jon minden fele gondolatom.Ahhhheste jobban leszek akkor a parom is itthon van,es o annyi erot tud adni,eleg ha csak haza jon.Imadom
2376. tünkány (válaszként erre: 2372. - E76e8f01ad)
2009. júl. 5. 12:43

Szorítok én is!

Puszi!

2009. júl. 5. 12:22
Betty jo ujra itt latni:)))
2374. Betty-Győr (válaszként erre: 2358. - Reny84)
2009. júl. 5. 12:09

Reny: én is L-Thyroxint szedek. Van rajt támogatás, az 50Mg-s 144Ft, a 100Mg-s 169Ft. A PM gyógyszerekhez elég nagy támogatás jár szerencsére, ezen már nem múlik a gyógyulás!

Jobbulást mindenkinek!

2373. 7529edede9 (válaszként erre: 2372. - E76e8f01ad)
2009. júl. 5. 11:59
Egész nap eszembe leszel és jelentkezz ha tudsz.
2009. júl. 5. 11:38

Ennek orulok dragam,

Most mar en is jobban vagyok,holnap ilyenkor mar a korhazban.Szoritsatok,nem felek hanem csak izgulok az eredmenyekert meg minden ertitek.:(

2371. 7529edede9 (válaszként erre: 2370. - E76e8f01ad)
2009. júl. 5. 10:57
Én most jól érzem magam, egyedül vagyok egész nap, takarítgatok, főzök, kint a szomszéddal csevegek pesztrálgatom a gyerekét ha már az enyém nincs itthon. Rakok fel én is képet csak valamiért nem sikerül úgy látszik meg kell várni este a párom.
2009. júl. 5. 10:37

Sziasztok

Hogy vagytok ma?Mi ujsag?

orulok mert holnap mar kapom a kezelest,remelem veletek lehetek ott is.Pusz MindenkinekAngi

2009. júl. 5. 10:29
En sem tudok elviselni ilyen lancokat,mert epp azt neztem hogy eleg hosszu a vagasom,ahoz kepest hogy milyen volt az elso,az elso csak par centis volt.Most hozza vagott :((
2368. tünkány (válaszként erre: 2366. - Accb6cf2da)
2009. júl. 5. 10:20

Szia!

Lehet, hogy fodrászt kell váltanod?

Én még csak "kezdő pm-es" vagyok, de az olyan nyakláncokat, mint ami a képen is van rajtam, nehezen tudom elviselni, csak rövid ideig:(


A nappal tényleg nagyon vigyázzatok, a déli órákban főleg, iszonyúan éget!

Vigyázzatok magatokra, hűsöljetek, pihenjetek!

Puszi!

2367. e76e8f01ad (válaszként erre: 2364. - MsMonk)
2009. júl. 5. 10:15
Voltak nekem is ilyenek,de elmult,ne figyelj ra,es a mutet miatt van,gondolj bele minden muszer,a mutet soran a mellkasodon van.Puszillak.Mi is nagyon szeretunk.:)))Angi
2009. júl. 5. 10:11

Sziasztok!

Majd rakok ki képet megint. Én azért a szépség versenyen nem indulnék. Szeretek nyerni:) Itt nincs sok esélyem:( Én a műtét után rendesen leépültem:(

És a fodrászom imád engem nyírni:) Elmegyek, hogy igazítsa meg a hajam és mindig 2 cm-es hajjal jövök ki a fodrászatból, pedig most növesztős frizurát kértem:(

Igen MsMonk, én is érzem közel fél év után is a nyakláncot. Ezért időnként nem is veszek fel, mert azt hittem felvettem már:) Amikor többen megnéznek, akkor jövök rá, hogy ez nem az igazi nyaklánc:)

Nem tudom, hogy ez megszűnik e valaha. A műtét után nem éreztem ilyet csak azt, hogy túl feszes a nyakam, aztán elkezdtek az idegek újra dolgozni azóta ez az érzés meg van. Észrevettem olyat is magamon (gondolom ez az izmok, idegek átvágása miatt van), hogy az egyik hónaljamnál lett egy horpadás, és a két mell közötti vonalak is különbözőek lettek.

Megyek bőrgyógyászhoz a kiütéseimmel, és közben megkérdezem, hogy a csőhelyekkel nem tud e valamit kezdeni lézerrel.


Nem pirosodott be maga a vágás. Én is féltem napra menni, főleg azért mert múlt évben nem is mentem, mert beteges voltam (túlműködtem), így elég régen ért nap. A férjem is mondta, hogy különösen érzi magát a naptól, és a fiam is.


Angi, nekem jegyem van, amire gyógszereket vehetek, de régebben kártyám volt nekem is. A cég adja cafetériaként. Régen pénzt utaltak a számlánkra, most egyszerre megkapjuk jegyben.


Igen nagyon sokan vagyunk ilyen betegek:(((

2365. MsMonk (válaszként erre: 2360. - E76e8f01ad)
2009. júl. 4. 23:05
Vigyázz magadra angyalom addig remélem jössz még vissza:):) Puszikállak
2364. MsMonk
2009. júl. 4. 23:04

Sziasztok Drágáim:):) Elvoltam tűnve sütögettem anyóskámmal sétáltam délután, aztán pihiztem egy jót most meg nyomom a gépet:):):):):) Örülök, hogy mindenki jobb kedvű, tele vagyunk szép csajokkal ez a jóóóóó:):):)

Kár, hogy én nem Pestre megyek mert így esélyem sincsen hogy valakivel összekerüljek:(:(:( Pécsre jön valaki?????? képzeljétek mikor nekem intézte a dokim a kezelést akkor még rajtam kívül 2 helyet kért...volt egy hölgy is egy 50 év körüli, és egy fiatal fiúcska és én:) Ilyen sok a beteg???? SAjnos!!!!

Remélem mindenkinek jól telik a 7végéje és mindnekijól van!!!!

Lenne kérdésem:) A mellaksomban szoktam néha érezni valami furcsát mikor nevetek:) olyan mintha nyaklánc lenne a nyakamban és hozzá ütödne tényleg olyan furcsa ez két napja...valakinek vmi hasonló-???? Nem vagyok megijedve csak furi:):)

Puszillak és imádlak titeket!!!!!!

2363. tünkány
2009. júl. 4. 22:05

Aranyosak vagytok! Puszi mindenkinek!

(a tegnapi képet kicseréltem, mert úgy néztem ki rajta, mint akinek világít a szeme:-))

Aludjatok jól!!!

2009. júl. 4. 21:45
Jo ejt.
2009. júl. 4. 21:45
Tunkany meg 1 pillantast a kepedre...hat elbuvolo,ez 1 masik kep:)
2009. júl. 4. 21:42

En is megyek elrakom magam,mostam meg vasaltam ma,mert Hetfon korhaz.

Pusz mindenkinek...Angi



Orulok hogy mindenkinek jo kedve van.

2009. júl. 4. 21:26
Nekem van 1 kartyam,a gyogyszerre olyan mint 1 bankkartya...hogy ingyenesen megkapom.Tok jo hogy otthon is olyan olcso.
2358. Reny84
2009. júl. 4. 21:16
Nekem eltroxin-t ajánlott a Sinkovics doki. Szedi valaki ezt a fajtát? Jó éjt mindenkinek. Úgy látom, egyre jobb a hangulat a fórumon...:-)
2009. júl. 4. 21:06
Rbarsom,de te is am hogy ,csak lestem mikor mondtad hogy ? eves vagy meg a 4 eves kislany....:)
2356. 7529edede9 (válaszként erre: 2344. - Reny84)
2009. júl. 4. 21:02

Lehetett bevinni mobilt és nyugodtan használni.

A ruhákat meg nem kell kidobni ez hülyeség nem kell ennyire komolyan venni nekünk ezt mondta a doki csak tudja.Benned több sugár lesz mint a ruhádban mikor hazajössz. Én rögtön kimostam és valamivel több minrt egy hétig szárítón szellőztettem a levegőn csak éjszakára hoztam be most meg már elpakoltam.

2355. 7529edede9 (válaszként erre: 2350. - Accb6cf2da)
2009. júl. 4. 20:59

Nem pirosodott be a naptól a műtét környéke és védted valamivel?

Én annyira félek a naptól pedig jó volna strandolni de az én sebem még mindig gyulladt szerintem ráadásul a sugár miatt azt mondta a doki, hogy nagyon vigyázzak vele dehát nem lehetek állandóan a szobában.

2354. 7529edede9 (válaszként erre: 2352. - Tünkány)
2009. júl. 4. 20:57

Hogy te is milyen szép nő vagy Tünkány!

Mi ez itt valami szépségverseny?

2009. júl. 4. 20:44

Tunkany en megneztelek,olyan kis csinos vagy semmiert nem kell aggodnod.

Fegu a te nyakad is olyan csinos,es biztos te is ha raknal fel kepet magadrol...

2352. tünkány (válaszként erre: 2350. - Accb6cf2da)
2009. júl. 4. 20:09

Szia!

Milyen a heged, így majdnem fél évvel a műtét után? Nem lett érzékeny a napozástól? Néztem volna a képeidet, de nincs... én most tettem fel egyet magamról. Már nem szeretek gallér nélküli cuccban mutatkozni, mert olyan vastag lett a nyakam:( Oldalt is kis púpok nőttek. Azt mondta egy doki, aki vizsgált, hogy nyugodjak meg, az zsír... De vicces, hogy hitelen odanő egy kis púp (amúgy nem vagyok kövér...)

Kenegesd magad! A legérzékenyebb területekre Panthenolt kellene fújnod...


Puszi mindenkinek!

2351. e76e8f01ad (válaszként erre: 2350. - Accb6cf2da)
2009. júl. 4. 20:08

Draga Fegukam azota mar 50 is kenezek,hiztam,a fejem mint a ludballon:))))Es meg ki tudja hogy fogok kinezni a kezeles utan.pfff

Remelem nem egtel meg nagyon ,a vernyomas is biztos a melegtol van,pihenj...Vigyazz magadra.Szeretunk:)))Tudod a kisugarzasod,az olyan .:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook