Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2010. febr. 15. 19:17

Én még csinálom, csak sok a dolgom mostanában. Tegnap CH napom volt, de az apukám 50. szülinapját ünnepeltük, úgyhogy zsír-party volt. :)

De ma becsülettel megcsináltam a gyümölcs napot.

Az én mérlegem megállt. Nem akar lejjebb menni.

Mindjárt megmérem magam...gondolom most 71 fölött leszek. :(

620. Vecy
2010. febr. 15. 11:20
Látom mindenki feladta...
619. Vecy
2010. febr. 12. 11:26
Dii, ezt a Norbi-botrányt hallottad? (na nem lebeszélni akarlak, csak kíváncsi vagyok a Te véleményedre). Nem a megverésre gondolok, hanem hogy mebűntette a GVH!
2010. febr. 9. 07:25
szavaztam:)Nagyon szép kisbaba:)
2010. febr. 8. 22:31

Halihó:)

Én nem számolom a kalóriákat:) csak updatezem. Ma bűnözödtem. első alkalom idén hogy nagyot bűnöztem:)

hozattam párom anyujával salit de olyan husi volt benne amint panír is volt. de megettem emr kopogott a szemem, mert egész nap melóztam a bonbonokkal:S


Amúgy én is mindenfélét eszem:) Én leírok mindent a naplómba. És jelentem jól érzem magam. A tornát kéne már csak beiktatnom.

na pussz megyek pancsi mert holnap meló:))) első napom szóval szurkoljatok.

2010. febr. 8. 17:36
Mindent:Desküszöm:DNorbi Puding,norbi süti,keksz(jó Nekem)rudi,natúr joghurt,sonka,sajt amit megkívánok:)És persze sok gyümi és zöldség..
615. Vecy
2010. febr. 8. 08:36
Elmesélhetnétek egy-egy mintaétrendet, hogy mégis mit meg mennyit esztek ebben az 1200-asban.
2010. febr. 8. 05:36

huh..tényleg jól hanzik:DKi fogom próbálni:)

Hát én 1200 kcalal vagyok.Hát 85,2 kgról indultam..Most 82 vagyok:]*lekopogom*:)

Kitartás:)

613. Vecy (válaszként erre: 611. - 236327ef87)
2010. febr. 7. 21:04
Mindkettő jól hangzik :)
2010. febr. 7. 18:47
mindjárt mérlegelek...vagy inkább mégsem? Ennyi kaja után csak rossz lehet az eredmény. Reggel 70,3 voltam.
2010. febr. 7. 18:46

Na sziasztok. Itt vagyok...egész délelőtt havat lapátoltunk a szüleimmel. Megvolt a "torna". :)

Csak délben tudtam megenni a banánt és a diós almácskáimat. :)


Húúú, tudjátok mit ettem ma? (Fehérje nap)

CSináltam göngyölt sajtos-sonkás tekercset, salátát, meg szezámmagos sonkát. Eszméletlen jó.


Szezámmagos sonka recept: pár szelet sonka, de nem kell nagyon vékonyra vágni. Ezt kb. 1 cm csíkta szelni, kevés vajat olvasztani, bele a sonkacsíkok és rá a szezámmag. Nem kell túl forrón sütni. Ezt bármilyen salátára tenni. Isteni. Próbáljátok ki.


A sajttekercs: Túrót összekeverni egy kis U1 majonézzel, sóval, borssal, petrezselyem zölddel és aprított lila hagymával. Én a sajtot kb: 3 mm vastagra szeltem, be a mikróba egy pillanatra, amíg meg nem lágyult, hogy tekerni lehessen. A sajtokból 3 szeletet egymás után raktam átfedéssel, rászórtam egy leheletnyi pirospaprikát, majd sonka, rá a túrós cucc. Feltekerni, kicsit lehűteni és megenni. :)

610. Vecy
2010. febr. 7. 18:33

Arról is meséljetek, ki milyen diétára váltott át,abban mit eszik stb.

:)

2010. febr. 7. 12:18
Nálunk hála ahhoz képest "meleg van"és elolvad:]
2010. febr. 7. 11:58
Jó reggelt! Mindenkit betemetett a hó?:D
607. Vecy (válaszként erre: 606. - B585f2bb7e)
2010. febr. 6. 21:31
Söpörtem a havat félóránként :)
2010. febr. 6. 19:58
mit csináltok? :)))
2010. febr. 6. 10:50

Vecy persze hogy megérdemled:)

Ügyi vagy nagyon. A reggeli amúgy is csak azért gyümölcs mert így csökken a napi kalóriabeviteled. hisz kb 100-1500 között van a szokásos 300-400 as reggelik helyett:)

604. Vecy
2010. febr. 6. 07:58

Túléltem a tegnapooooooooooot :D

Mai ajándék persze az volt, hogy apukám reggelivel várt... tükörtojás. Tudom nem gyümi, de

1. már nem monbdhattam hogy nem kérek

2. fehérje nap van, szóval belefér

3. mert megérdemlem :D

2010. febr. 5. 22:49

halihó!

Remélem mindenki jól van. Én jelentem szuperül:)

Ma végre eljutottam időben az update pékségbe igy kaptam sütit. A fahéjas csiga épp akkor lett kész. szerintem az lesz a reggelim. ott helyben benyomtam 2 pizzás csigát, mert alig ettem valamit.

Hát mit mondjak. 1 év alatt rengeteget javult és változott a kínálat. nagyon finom volt. És új eladók voltak akik nagyon kedvesek voltak. :)

Többiek akik kitartanak a 90 napos mellett nagyon ügyesek:)

Holnap tornázom:) Végre. most már teljesen jól érzem magam. tuti nem esek vissza betegség ügyben

602. levendula6 (válaszként erre: 595. - Vecy)
2010. febr. 5. 21:06

És a malacsült. :)

Bocsi.. :)

601. levendula6 (válaszként erre: 565. - 3072739292)
2010. febr. 5. 21:04

Azt viszont tudnod kell, hogy nagyon jól voltam a diéta közben és azt gondolom nem a hátrányomra, hanem előnyömre vált!

Semmi bajom a 90napossal, sőt, újra is kezdem majd. A lényeg, hogy utána is vigyázni kell a társításra! De hát ez az egészséges életmód..

2010. febr. 5. 18:26
Csajok! Én is maradok a 90 napnál! Már csak azért is, mert be akarom bizonyítani magamnak, hogy képes vagyok végigcsinálni, meg mert kíváncsi vagyok, hogy én mennyit fogyok a végére. Holnap gyüminap. Nemsokára túlvagyok a félidőn. Most erősíteni fogok tornával, hogy meglegyen a kívánt eredmény!
599. Vecy
2010. febr. 5. 17:23

fél 6 :)

Király!

Még egy kicsit maradok a melóhelyen, utána hazamegyek, majd gyorsan ágyba bújok :)

2010. febr. 5. 15:34

Vecy!Nagyon ügyes vagy;)Megy ez;]

Sabrina!Ugye még én hagytam abba,de én se érzem bűnösnek magam..sőt...boldogabb vagyok..

2010. febr. 5. 15:28

Liv én 17-18voltam mikor meglett. 1 hónapig nem mehettem suliba. gyógyszert szedtem és ennyi. pedig nekem is nagyon magasak voltak az értékeim. Apukám orvos, aztán nézte csomószor ekg-val nehogy rámenjen a szívemre. A májamról a lépemre ment át, de nem lett bajom. nem is voltam rosszul csak picit fájt a torkom meg nagyon megnöttek a nyirokcsomóim. mindenhol.


És jelentem én nem adtam fel a fogyit csak váltottam. és nem érzem magam bűnösnek emiatt.


Ja és Liv az u1-es kajájat akkor is ki kell egészíteni délelőtti 2-essel. ezt a Norbi is elmondta.


Én nem 100%-ban Norbizom mert ugye én is saját háztartást vezetek, párommal élek és szeretnék úgy élni hogy ne kelljen állandóan arra gondolnom, hogy na ezt most ehetem nem ehetem, hanem teljesen át akarom formálni az agyam a kajákkal való viszonyban. pl h este 10kor nem pizzázom:)

2010. febr. 5. 15:26
gyöngyike11!Itt vagyunk vagyis garantálom hogy én itt leszek:)Adom az erőt!Mert bennünk van a változás;)
595. Vecy
2010. febr. 5. 15:26

Fél 4 és nagyon jól bírom ezt a "víznapot".

Annyi bűnöm van, hogy ittam 3 3in1-ben... kettőt reggel, meg egyet valamikor dél tájékán (persze kollégámnak most kell hozni Nescafé Mild-ot, ami a kedvencem... jóhogy elfogadtam mikor meghívott).

Ezen kívül két szem rágón vagyok túl, meg kb. két liter folyadékon.

Most kezdem kicsit úgy érezni, hogy jó lenne enni is, de lassan a büszkeségem kezd legyőzni minden egyebet.

Nagyon féltem ettől a naptól, de már tegnap tudatosan is rákészültem, hogy nem lesz gáz. És tényleg nem. Hatalmas mérföldkő ez nekem. (már csak azt kell kibírnom, hogy hazamegyek és ott figyel az asztalon a csirkemell-pöri... ) :)

2010. febr. 5. 15:21
hát igen,ha a család nem vált életmódot..akkor nehéz..Nálunk se váltanak életmódot,de itthon (17 évesen!!!)én főzök és én is vásárolok be!Szóval nekem könnyű dolgom van..azt veszek,amit megeszek:]
593. Vecy (válaszként erre: 592. - Gyöngyike11)
2010. febr. 5. 14:36
Az életmódváltásban teljesen igazad van. Nálunk is azért nehezen kivitelezhető, mert nem én főzök, hanem még anyukám. Aztán neki szegénynek hiába mondom mit meg hogy kellene, már nem vevő ezekre a dolgokra, illetve csak ideig óráig tudja betartani. Utána előjönnek a szokások. A rossz szokások.
2010. febr. 5. 14:11

Sziasztok!

Sajnálattal olvasom,hogy többen is abbahagytátok a 90 naposat:((((Pontosan ti voltatok azok az emberek,akiket folyamatosan olvasva erőt adtatok nekem!Még csak az első hónapon vagyok túl és "csak" 4kg fogytam kb,de ez is több mint a semmi.

Én is Norbiztam,fogytam is vele és még most is azt mondom hogy nem rossz "fogyókúra",viszont kíváncsi voltam a 90 naposra is,pl. anyukám pár éve több mint 10kg-t adott le ezzel,így én is belevágtam.

Szerintem ennek az egész fogyókúrásdinak az a "gyógyszere",hogy alapból életmódot kellene váltanunk,nem pedig csak ideig-óráig kellene diétáznunk,igaz most magam ellen is beszélek,de nekem ez egy kicsit nehéz feladatnak tűnik,legalábbis most úgy gondolom.

Kitartást azoknak,akik még nem adták fel,köztük magamnak is!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook