Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


21. gilmore*girls (válaszként erre: 20. - 3072739292)
2009. dec. 29. 09:30

valószínűleg itt nagyobb súlyfeleslegre gondolt, s a mozgást ajánlotta, csak nem az izmosító-alakformálót...

de nem értek hozzá. Én minden nap gyaloglok 3 km-t. Szerintem jobb ha mozogsz, mint ha nem. :-).

Én tudatos edzést majd ha kevesebb lesz a súlyfeleslegem, csinálok, mert az izületeimnek és a szervezetemnek a gyógytornász nem ajánlja (lumbális isiásszal küzdök). Azt mondta fogyjak le 80 kg alá, és akkor kezdjem az intenzív mozgást. persze nekem is tipikus körte problémám van: fenék és comb...

2009. dec. 29. 09:05
hát,de ha nem tornázunk,akkor soha nem leszünk "kisebb súlyúak" :(
19. gilmore*girls (válaszként erre: 17. - 3072739292)
2009. dec. 29. 08:42
Én a terhességeimig folyamatosan jártam fitness terembe, nem is volt baj az alakommal, vékony voltam, sportos és izmos. Ott hallottam, amikor az edző mondta egy magamfajta (mostani)nőnek, hogy amíg ilyen nagy súlyfeleslege van, ne tornázzon céltudatosan. Sétáljon gyorsított tempóban, diétázzon, változtassa meg étkezési szokásait, és ha már egy 10-12 kg súlyfeleslege van, akkor kezdjen el gépeken dolgozni, kardiozni (futni lehet), mert izmosodni fog, de jelentős méretváltozása nem lesz. nagy marad, csak izmosan nagy. lehet, hogy hülyeség...
2009. dec. 29. 08:38

jó reggelt!

Tergnap roston sült csirkemellet ettem ebédre és vacsira is paradicsommal, uborkával. Ittam 0,5l tejet is tejeskávéként.

Ma 0,9kg-mal vagyok kevesebb (tudom, ez víz, de azért jó érzés, hogy lefelé mozdul, nem felfelé). Keményítő napra vettem egy iglo wellness zöldség keveréket, amit egy mogyorónyi olajon megpároltam és leöntöttem fél üveg csípős szecsuáni mártással. Főztem 2 krumplit, amit összetörtem. Ezt elosztottam két részre, a nagyobbik felét elhoztam a munkahelyemre ebédre, a kisebbiket otthon hagytam vacsira. Vettem egy pici egyszemélyes éthordót. Elhatároztam, hogy minden nap pakolok magamnak ennivalót, hogy ne reggel kelljen kigondolnom, hogy ma mit ehetek. A felső részbe pakolom a gyümit, a középsőbe az ebédet, az alsót otthon hagyom a vacsival. Bonyolult dolgokat esténként nem tudok készíteni, de nagyon figyelni akarok arra, hogy mindig elkészítsem a következő napi menüt, mert akkor, jaj...a zöldségnapra nem könnyű reggel hirtelen vanni valamit...

Nekem a tejeskávé leszokás megy nehezen...

2009. dec. 29. 07:16
jó reggelt:)Ma zöldség nap.Vettem is lila káposztát és majd megpárolom,vettem savanyú káposztát,paradicsomot:]sok finomságok.Lenne két kérdésem,szerintetek az baj,"nagy bűn"hogy mindennap iszok két cukormentes energiaitalt?Tudnátok valami jó tornát a combra és popsira?Mert nekem már izmosodik,de vastag:(Vagy várjak és majd szépen átalakul?
2009. dec. 28. 17:42

Sziasztok!

húú tök jól felpörgettétek a fórumot. nagyon örülök! Fandiné nagyon jókat írsz. Én hálás vagyok érte. Újra lelket öntöttél belém,mert már azon gondolkoztam hogy január első hetében egy partira vagyok hivatalos és aznap husi napom lesz, hogy mi lesz ott velem.. ráadásul iszogatós buli haverokkal.. nem akartam kimaradni belőle:S

Szeretnék lefogyni de 1 évben egyszer látom őket és akartam koccintani:)

2009. dec. 28. 17:33
Huh.akkor megnyugodtam:)A mai napot nagyon jól bírtam:]vége az első napnak.Sikerült.hamarosan megyek majd tornázni:]
2009. dec. 28. 16:36

Szia


Nincsen összefüggés, a tested ugyanúgy reagál az ingerekre, mint ahogy eddig is. Ezen ne aggódj. Nőni fog az önbecsülésed és az akaratod, ha meg tudod állni a kísértést. Vágj bele, és a mérleg kijelzője igazolni fogja, hogy igenis, JÓ ÚTRA LÉPTÉL.

2009. dec. 28. 14:48

most már tudom hála uralni magam*lekopogom*:]

Tényleg és mi a véleményed arról,hogy másodszorra ez nem hatásos diéta?

2009. dec. 28. 14:46

Diii


Ha éhes vagy, igyál, ne egyél. Ne felejtsd el, amit a szemed meglát, azt a szád meg akarja enni.

Amíg nincsen önuralmad, addig kár is nekifogni.

2009. dec. 28. 14:26
ha én már többet eszek akkor már ott van a bűntudat,és a rosszullét..én ma másodszor futok neki,én már egyszer lefogytam vele,de gyenge voltam és tömtem magamat..Ugye az nem igaz,hogy másodszorra nem hatásos?
10. fandiné (válaszként erre: 9. - 3072739292)
2009. dec. 28. 14:16

Szia


A 90 napos működik. Aki leszólja, az valószínűleg befaragott vele, feladta, és elmaradt az eredmény.

Fontos, hogy az ember csak attól hízik, amit a száján berak, és ezt mindenki maga szabályozza. Vagy nem? Volt már olyan ( óvodán kívül ) hogy valamit belédtömtek?

Nem hiszem. Azt már jobban el tudom képzelni, hogy a belső akarat gyengesége miatt bekerültek dolgok a szervezetbe, aztán meg jön a bűntudat és az önmarcangolás, esetleg bulímiás kisebb hányások, rosszullétek, aztán az egésznek a feladása, önutálat. Ha nincsen konkrét célkitűzés, nem lesz cél elérés sem, azaz ha nincsen mire célozni, általában nehéz is eltalálni azt amit akarunk.

2009. dec. 28. 13:54

sziasztok:]

Hát én ma még nem sok mindent ettem,mert valahogy nem vagyok éhes.ettem baromfi virslit(diétás baromfi virslit) tejet ittam és két natúr joghurtot.

Igen,ez tényleg fontos,hogy mondjuk,hogy köszönjük nem kérünk!De nekem az volt nagyon nagy harc,hogy mindenki lef*kázta a 90 napost,hogy ááh.úgy se használ,egészségtelen,utánna visszajönnek a kilók.De már elnézést,az nem egészségtelen,ha fehér kenyeret tömünk magunkba?!Lehet,hogy ez csak az én véleményem(16 évesen)de én változtatni szeretnék: )Higgyünk magunkban!:)

2009. dec. 28. 13:46

Sziasztok fogyitársak.


Ma elkezdtem a fogyit ismét. Húsnap: reggeli 100%-os gyümilé, ebéd sült csirkecomb 2db, vacsi is. Este 45 perc gyaloglógép lefekvés előtt, az rásegít a dolgokra. Amíg az ember agyilag nem kattan rá, addig beszélni is kár róla, csak időpocsékolás. Mindig lesznek, akik le akarnak beszélni erről, vagy rá akarnak beszélni bűnös dolgokra ( vegyél egy csokit, az én kedvemért ) de ellen kell állni. Meg kell tanulni elmondani a KÖSZÖNÖM NEM KÉREK kifejezést mindenkinek és mindenhol. E nélkül nem megy. A mottó legyen az, hogy az ember dekánként hízik el, de kilónként akar fogyni. Hasznos segédlet: Szepessy Vilma: Karcsúsodás a 4 napos szétválasztó diétával. ProBook kiadó. Tele van egyszerű, a diétához passzoló fényképes receptekkel. A mérlegelést célszerű 5 naponta végezni a visszajelzés miatt. Ha a dolog lassan indul el, nem lesz jó a visszajelzés. Célkitűzés legyen kis léptékű, amit az agy el tud fogadni. Nekem a következő. 1 hónapon belül 95, két hónapon belül 90, három hónap múlva 87kg.HA azt mondod magadnak, hogy le kell adnom egy ötöst, azzal tud az agyad azonosulni, de egy harmincassal nem!! Ez fontos.

7. gilmore*girls (válaszként erre: 6. - 3072739292)
2009. dec. 28. 13:24

Szia!


Tök jó, majdnem egy súlyról indulunk és egyszerre kezdtük.

Nekem azt hiszem mindig az tette be a kaput, hogy magányosan fogyiztam és bármi tünet mögött egy halálos bajt véltem felfedezni, ami t a fogyi hozott elő...

Nagyon örülök neked!

Ma mit ettél?

2009. dec. 28. 13:08
sziasztok:)Én is ma kezdtem a 90 napos diétát 93 kgról..Csatlakozhatok?:)
2009. dec. 28. 13:01

sziasztok!

Én ma kezdtem a 90 napost. Már többször fogytam vele elég sokat, de mindig visszajött, mert abbahagytam és zabálni kezdtem (szorongásos depresszió kajajutalmazás-büntetés effektussal).

Most 92,2 kg-ról indulok...

2009. dec. 27. 22:21

Szia Fandiné és Gyöngyszemű.

Én is megcsináltam már egyszer a 90 naposat és hatásos is volt, ennek már 4 éve. Aztán abbahagytam a sportot és felkúszott 10 kiló így most újra fogyiznom kell:)

én is pártolom a gyümilevet:))

2009. dec. 27. 20:53
Nekem is elkellene kezdeni újra!!!! :-( Lehet csatlakozom!
2009. dec. 27. 20:49

Sziasztok


Én próbáltam a 90 napost, mindenkinek csak ajánlani tudom. Én 106-ról mentem le 82-re 45 nap alatt, egy barátom most ment le vele 3 hónap alatt 35 kilót. A siker nem bonyolult, azt kell enni, ami le van írva, és mást nem. A kísértésnek ellen kell állni, ami mindig jelen van, főleg ilyenkor.

Én most ismét elkezdem, mert egy kis torkosság miatt 10 kilót ismét le kell adni, de meg sem fordul a fejemben, hogy nem fog sikerülni, mert tudom, hogy fog. Egyszerűen eszek, hétfő hús, kedden zöldség, szerdán tészta, aztán gyümölcslé. Van 100 százalékos gyümilé, amit a tescoban lehet kapni, nem tartalmaz semmi egyéb anyagot, az jó reggelire és gyüminapon. A sima gyümölcsevés beszerzése és evése bonyolult és unalmas, a gyümilé nem. Ha bárkinek kérdése van, írjon bátran, és törekedjen rá, hogy ne csapja be magát.

2009. dec. 27. 19:22

Sziasztok!

Nem fűznék hozzá sok dolgot:) Én január 4.-étől belevágok és ehhez keresek társakat, akikkel megoszthatom örömömet, bánatomat, erőt gyűjthetek és egyben segíthetek!, ha tudok:)

Szeretek előre tervezni, így egy hetem van rá, hogy mindenre felkészüljek. Mivel iskolába járok, készítenem kell valamilyen tervet:)

Akinek van kedve csatlakozni jöjjön:) Jöhetnek a jobbnál jobb recik is, nekem is vannak! főleg gyümölcsnapra, meleg ételek, valamint gyümölcslevese színtiszta gyümölcsből:)

Addig is boldog ünnepeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook