Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
741. Vecy (válaszként erre: 738. - 3072739292)
2010. ápr. 14. 19:58
Pizza?
2010. ápr. 14. 19:25
Szurkoljatok, hogy holnap délelőtt legyen hangulatom fitnessterembe menni! Most nem lenne...
739. 790e0baf64 (válaszként erre: 738. - 3072739292)
2010. ápr. 14. 19:24

Én csípem a ch napot, bár el tudom képzelni, hogy meg fogom hamarosan unni a tésztákat. A sütit mindig kívánom, azzal nincs baj :)

Délelőtt megvettem holnapra a halacskát, már nagyon várom :) Igaz panírozott, viszont én sosem eszem kenyeret, így kiegyensúlyozza magát remélem.

2010. ápr. 14. 17:43
sziasztok..hát ma ch nap van...úristen,nekem ez nagyon nehéz nap...esküszöm éhes voltam,de nem kívántam a tésztaféléket(sütiket) se a csokit....állandóan fehérjét kívánok...áh ez szörnyű..
737. 790e0baf64 (válaszként erre: 736. - Vecy)
2010. ápr. 14. 17:33

hmmm, mákostészta. Asszem ez lesz a köv. szénhidrát napomon :)

Alig ettem ma valamit, nem kívánom a gyümit nagyon. Éhes viszont nem vagyok, az a lényeg. Mindjárt lenyomok még 1 picit a gyümisaliból különben a férjem mérges lesz, aztán elég.

736. Vecy
2010. ápr. 14. 16:25

4kor ettem mákostésztát, most már nem eszek. Illetve valami sütit kell megkóstolnom, amit tegnap lemondtam.

:)

2010. ápr. 14. 11:45

Liv, a banántól nincs bajom, majd eszek akkor azt reggelire.

Ma gyüminap van, most épp egy kis diákcsemegét nassolok. Ha mogyorózok is, akkor jobban bírom ezt a napot. Bár túl sokat nem kellene megennem ebből, hisz olajos magvak.

Régen sok cappuccinót megittam, de sajnos ekcémám van és rájöttem, hogy a kávé-tej keveréktől rosszabb. Tej nélkül viszont nem bírom meginni a kávét. Érdekes módon kávé nélkül is totál jól elvagyok, egy idő után már nem is hiányzik.

Vissza akarok szokni a zöld teára. Ezt nektek is ajánlom, mert meglátjátok azzal még gyorsabban fog menni a fogyás.

734. Vecy
2010. ápr. 14. 11:19
Eddig három banánnal birkóztam meg. Ebédre hoztam anyukám sajtoskiflijéből. De erre is csak az jellemző, hogy "nyomokban sajtot tartalmaz" :) De fincsi, puha nyamiiiiiii éljen a CH nap.
733. Vecy (válaszként erre: 730. - 236327ef87)
2010. ápr. 14. 06:37
Szerintem is simán lehet ennyit csalni. Én is iszok két 3in1-ben kávét, meg eddig minden nap jutott pár falat más is. A lényeg, hogy az étkezések nagy részét az adott napnak megfelelő ételek tegyék ki. Pár falattól még nem dől össze a világ.
732. Vecy (válaszként erre: 728. - 236327ef87)
2010. ápr. 14. 06:36

Örülök, hogy Te is itt vagy újra.

Nem feltétlen csinálsz/csinálunk valamit rosszul. Én sem vagyok egyáltalán rosszul a diétától. Van akinek nem bírja ilyen jól a szervezete. Nekem annyira mind1 mit eszek, nem szoktam rosszul lenni sem a nehéz kajától, sem a gyümölcstől reggel.

2010. ápr. 13. 23:22
CSigi: szerintem sokat ártasz a szervezetednek azzal, ha nem adsz neki energiát reggel. Próbáld meg a banánt, meg egyél hozzá diót, mogyorót, egyéb magokat, esetleg egy kis darab kétszersültet, ha még mindigbántja a gyomrod. Nekem bejöttek. Ma már nem kell semmi ilyesmi. Elég a gyümölcs. Ja és persze a kapucsínóm. :)
2010. ápr. 13. 23:18

Ja, azon is gondolkoztam, hogy én azért nem mondok le mindenről. Pl:

- Minden nap 2 csésze gépi kapucsínót iszok

- Minden este 1 csésze forró csokit

- Napközben meg szotyit rágcsálok

Eddig is így csináltam. Meg pl. ma annyira felidegesítettek délelőtt, hogy délután migrénes rohamom volt. Ilyenkor Algopyrin, meg pár kocka tömény csoki kell.

Ennek fényében Diii, szerintem nincs gond azzal, ha 1-2 kocka csokit eszel, vagy valami falatnyi valamit. Ettől függetlenül is fogyni fogsz, csak lehet, hogy nem 15 kg-t, hanem 13-at. :)

2010. ápr. 13. 23:12

Örülnék neki, ha mondenki írna adatokat magáról időnként. Mondjuk havonta. (Már, ha nem okoz gondot). Az enyémek:

Kezdő súLy: 69 kg.

Jelenlegi: 69 kg.

Magasság: 170 cm.


Első 90 nap:

Kezdő súly: kg: 76-77 Kg

Utolsó napon: 69 kg.

2010. ápr. 13. 23:06

Helló Lányok!

Üdvözlöm az újakat is! :)

Jelentem, én is belekezdtem megint. Egy hét "szünet". Csinálgattam a "reggel 1 zsömle + 1 kávé cukor nélkül"-t, de nem tetszik, hogy nincs gyümölcs. Még jó, hogy a zöldséget megengedi, mert nem bírtam volna 1 hétig sem. A súlyom nem változott. Aztán vasárnap megint idekeveredtem és láttam, hogy hétfőn kezdetek. Na, akkor döntöttem. El sem tudom mondani, hogy mennyire jól érzem magam. Nagyon hiányzott már ez a diéta. :) De ahogy elnézem...valamit biztosan rosszul csinálok, mert én nem vagyok rosszul, meg nincsenek görcseim sem. Sőt, én nagyon jól vagyok tőle. A reggeli gyümölcs meg kifejezetten jól esik. De - ahogy vissza emlékszem - a legelején nekem is furcsa volt a gyümölcs.

Az edzésekről meg annyit, hogy KELL a pihenőnap. Ezt el ne felejtsétek. Minden 2 tornás nap után 1 pihi. Vagy 1 orna, 1 pihi. Különben a szervezeted nem tud regenerálódni. Én erre akkor jöttem rá, mikor nagyon sokat edzettem. Sokkal jobban fejlődtem a pihikkel, mint nélkülük.

727. Vecy (válaszként erre: 726. - 790e0baf64)
2010. ápr. 13. 21:42

Szép edzés, gratula! Én most nyihatuha vagyok, de nem is bánom, most egyébként sincs nagy kedvem a kemény edzéshez...

Nekem pár nap, és ráhangolódok teljesen :) De este lemondtam egy sütit, mondtam, majd holnap is eljövök, és akkor kóstolom meg. Pedig nagy volt a késztetés. De mikor mondtam, hogy én már ilyenkor nem eszek, azonnal megértették! :) Örülök, hogy ilyen barátaim vannak. De holnap bepótolom :)

726. 790e0baf64 (válaszként erre: 724. - 3072739292)
2010. ápr. 13. 21:24

Sajnálom, hogy rosszul lettél :( Én reggel csak ritkán eszem gyümölcsöt, mert nekem sem esik jól. Éhgyomorra savas cuccot enni.. Inkább nem eszek délig, úgy jobb nekem.

Vecy te jól megkeverted akkor a napot :)

Úgy tűnik a buli elmarad ma :( Legalább nem tortázom.

Az előbb jöttem meg edzésből. 45 perc kardio és 30 perc súlyzós edzés. Jól esett.

Na megyek tusi, hajmosás, pedikür, manikür... Utána még jobban fogom magam érezni

725. Vecy (válaszként erre: 724. - 3072739292)
2010. ápr. 13. 21:03

Szerintem nem feltétlen kell újrakezdeni, csak fojtasd. Holnap CH nap. Nekem is becsúszott egy kis süti... sajnos mindenkinek nem tudom mondani, hogy diétázok, de meg sem sérthetem, hogy ha már csak nekem hozott direkt abból, amit tegnap sütött... meg kellett ennem.

Fél 3-kor meg betoltam egy jó nagy adag bablevest!!! :) Sok zöldséggel. Azt se tudom, hogy ezt így lehetett volna-e.

2010. ápr. 13. 16:40
áh,sziasztok.szörnyű ez a nap...rosszul lettem:Sáhh..annyira begörcsölt a hasam,pedig ettem gyümit....így a suli büfében vettem egy Jó reggelt kekszet...megettem utána elmúlt...áhj,ez így nagyon nem jó...így aztán nem nagyon zöldség nap....de úgy döntöttem,hogy Hibátlanul Végig akarom csinálni,így holnap újra belekezdek...de akkor mostmár felkészülten,vagyis viszek joghurtokat..vagy valamit,mert nem bírtam felkelni,annyira fájt a pocim:(
2010. ápr. 13. 12:47

Sziasztok!

Huhh, televagyok tésztával, pedig kb feleannyit bírtam megenni, mint normál esetben szoktam. Tetszik, hogy nem kell már annyi kaja.

Tegnapi sportprogrammom: délelélőtt nagytakarítás a lakásban, delután bútoráruházak körberohanása, bútorlapok felcipelése a 2. emeletre. Kb. 5x fordultam. Este hatalmas sokfiókos, szekrényes íróasztal összeszereléle (akkus csavarhúzó nélkül). Valahogy nem kívántam a fitnesstermet ezek után :)

Viszont ma megyek. Előre elégetem az esti szülinapi torta kalóriáit :)

722. Vecy
2010. ápr. 13. 12:31

Reggeli 2 zöldalma + 1 instant kávé

Ebéd: törtkrumpli (volt benne tejföl :P)

+ 1 instant kávé mindjárt :)

2010. ápr. 12. 21:27

ma még megengedett:P;)

huh..most lenyomtam Béres Alexandra Legjobb formád című DVDjét...extrákkal együtt...huh..hát mit mondjak a lépcsőn alig bírtam lejönni,annyira remegtek a lábaim:]iszonyat jól esett:]

720. Vecy (válaszként erre: 718. - 3072739292)
2010. ápr. 12. 19:51

Nekem meg egy forrócsoki meg egy capuccino :D

Muszáj volt ]:>

2010. ápr. 12. 18:48
áh..lányok:]láttátok,hogy Rubint Rékának lesz egy újsága?:]ááhh..de várom már:]tuti megveszem:]
2010. ápr. 12. 18:26

sziasztok:]

Az első nap kipipálva...jó..egy túródesszert becsúszott,de azon kívül minden rendben ment:]

717. Vecy
2010. ápr. 12. 07:46

Hát akkor fehérje nap!


Reggel még az instant kávém mellé begyűrtem egy joghurtot ezt ma egyébként is szabad, csak nem reggel kellene). De Édesanyám annyi joghurtot bevásárolt, nem akarom kidobálni se.


Délben tojást eszek.

A rántotthusit megtartottam otthonra, ha hazamegyek.

2010. ápr. 11. 22:59
Szerintem a gyümitől mivel savas csak még éhesebb lesz az ember. Én mindig úgy érzem gyümölcsevés után, hogy még éhesebb lettem, mert szétmarja a gyomromban azt is ami benne volt. A víz viszont telít rendesen. Talán ezért könnyebb a víznap. Ez csak az én kis laikus véleményem, szakértőktől elnézést.
2010. ápr. 11. 22:55

Köszi a biztatást :)

Hmmm, talán én is iktassak be néha víznapot? Bár én gyüminapon már annyira kívánom a másnapi husit, hogy lehet nem bírnám. Csak ne szeretnék ennyire enni :) Holnap nagytakarítok a lakásban, ami már jó kis mozgás magában és este még sportolni is fogok. Hajrá!

714. Vecy
2010. ápr. 11. 19:46
mentem futni
713. Vecy (válaszként erre: 712. - 3072739292)
2010. ápr. 11. 18:28
Ja ok. Azt hittem van valami más is amiben különbözik.
2010. ápr. 11. 18:24
Annyiban különbözik az eredeti változattól,hogy 5 napos minden 5.nap víznap!Amúgy pedig minden ugyanaz,de. gyümi:]és du. pedig amilyen napod van:]
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook