Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 15.07.13-tól fórum

90 napos diéta 15.07.13-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. szept. 16. 08:15
Na mennyit fogyott a banda?
2015. aug. 3. 12:42
Én ma keményítő napon zöldséges kölest eszek...
2015. aug. 2. 09:57

Sziasztok megint,


kinek hogy megy? :) Én most vagyok túl az első négy napon - viszonylag jól viseltem , ami jó , hogy nem vagyok éhes (mindig éhes vagyok :) ) .


Viszont a kérdésem az lenne, hogy ti mit szoktatok enni a keményítő napon ? nekem arra van a legkevesebb ötletem :( ...


Súlyt mennyi időközönként mértek? Mikor érdemes?


Kitartás, szép napot :) !

2015. júl. 28. 20:03

Hát Üdv Nektek , Fórumtársak :)


végigolvastam a korábbi hozzászólásokat és annyit tudok rá mondani hogy imádni fogom azt a világot, ahol az emberek hagyják egymást ÉLNI :) úgy ahogy nekik tetszik ,amig nem bántanak másokat (nyilván). Ennyit a pengevillogtatós részhez.


Szóval :) én szeretnék csatlakozni hozzátok, igaz , én csak ma kezdtem el a "diétát". Viszont nem igen találtam korrekt leirást a témában- ezért nekem nagy segitség lenne a tapasztalatotok és tudásotok. :)


Amit rólam tudni kell röviden, h 62.6 kg vagyok (normál súlyom 57kg), nagyon szenvedek ettől a pár kg plusztól, és még jobban , h nem tudom leadni. HOzzátenném, h én minden másnap két órát tornázok általában, heti legalább egyx-kétx futok, és egészségesen eszek (imádom a zöldséget és a halat :) ) , ennek ellenére képtelen vagyok lejjebb menni (jah, én Angliában élek és mióta kijöttem azóta konstansan hizok, pedig sosem ettem egészségesebben... ). Szóval vettem már zsirégetést elősegitő szereket is, fehérje port (izom-"etetéshez" ) és betartottam a napi kcal mennyiséget , sőt én meg sem szoktam enni a napi 1200at sem. Mindezt összevéve az orvosom is nézett h akkor mi a jó életért nem fogyok. Vérkép rendben, allergiám nincs, egészséges vok mint a makk. Szóval :) ha az ennyire egészséges életmód sem működik, akkor én már nem tudok mit kitalálni, ezért folyamodtam ehhez a diétához. Én anno a Norbi Update-val fogytam le 14 kg-t , de azt most nem tudom itt csinálni és nem is akarom.


Mai napom ugye első, tehát fehérje :) amit ma ettem: gyümi reggelire - tejeskv - ebédre piritott csirke kaliforniai paprikával, póréhagymával, gombával , paradicsommal és egy tk.-i tormával. ebéd utána egy cukormentes bio joghurt és zöld tea , vacsira sonkába csavart sajt és fenti zöldségek tejfölös-fűszeres öntettel, oliva bogyival. vélemény? :)


(Elnézést ha túl sok volt egyszerre :) )

70. Caty
2015. júl. 27. 18:10
Ez az igazi nap:a szénhidrát,a többit is átvészelem vhogy.annak a tudatában hogy hamarosan megint jó lesz.
2015. júl. 23. 08:04

Ma van szénhidrátnapom, és elég jól tudom tartani a nyaralás alatt is. fehérjenapon husi és saláta, tegnap fűszeresburgonya és saláta, ma tarhonya és saláta lesz. Persze mindig másféle sali...Ma lesz esti fagyizás is...A tejeskávé az, amit minden nap iszok...


Holnapi gyüminapra dinnye is lesz...Ebédre a gyümileves ugye gáz? mert hogy tejes...akkor lehet, hogy gyümisali lesz az ebéd valami gyümis-sorbettel

68. Caty
2015. júl. 22. 16:07

Örvendek hogy megérkeztél,én is ennyi vagyok most mint te(81,6kg.)igy még jobban sorstársak vagyunk mint gondoltuk..

Hát akkor hajrá..és sok-sok kitartást,ha pedig "elesünk"legyen erőnk felállni és folyatni,ezt kívánom minden hasonló cipőben járónak.

2015. júl. 21. 05:42

Itt is vagyok! Ma fehérjenap. Két hét balatoni nyaralás, de nem baj...Holnapután még a fagyi is belefér!81,7kg-ról indulok. januárban még 95,1kg voltam...Március1-től végigcsináltam egy 90 napost és nekem tetszett...


Egy kihágásom biztos lesz. Minden nap egy tejeskávéval indítom a napom!

66. Caty (válaszként erre: 65. - Dittiritti)
2015. júl. 20. 07:59
hajrá,mindent bele,már várunk!
2015. júl. 19. 08:48
Kedden kezdem én is!
64. Caty
2015. júl. 17. 09:29
eltelt az első gyümölcsnap is,hát...nem volt könnyű,kísértés is lett volna...de sikerült!!!remélem majd egyre könnyebb lesz.
63. Caty
2015. júl. 15. 08:38
túl vagyok az első keményítő napon is,mondhatom sikerrel,mindent betartottam max.sőt 18 után nem volt semmi kaja,gondoltam ha ezt a diétát tudnám kombinálni a 8/16-al sokkal sikeresebb lehetnék,ezért megpróbálom ezzel felturbózni egy kicsit.
62. Caty (válaszként erre: 61. - 20bd9c3196)
2015. júl. 14. 14:05
az igazság nálam az hogy egyáltalán nem szeretek semmiféle teát,de sajna egy pár éve rá kellett szoknom a szénanáthám miatt,inkább ezt választottam mint az orvosságot,innen kezdev mindenféle teát megiszok mindenféle ízesítés nálkül,a zöld teát is,de sztem.az a kevés cukor,méz vagy édesítő amit beleteszel nem árthat,legalább is nem ezen fog állni vagy bukni a siker.
2015. júl. 14. 13:46
Én a teát mézzel szoktam,vagy édesítővel,ha nincs méz vagy édesítő akkor a sima teát megiszom magában,a zöld tea mellé muszáj édesítsek,nem tudom magában meginni.
60. Caty
2015. júl. 14. 12:35

Üdvözlünk a csapatban!

egészen jól telt el a tegnapi nap,a fehérjenapot amúgy is kedvelem mert a kedvenceim közé tartozik a választék,sajna főzési tippekkel nem szogálhatok mivel munkámból adódóan nagyon kevés szabadídőm van,ezért is a tegnap tej,tojás kefír és rántott sajt volt a menüm nagyjából megkoronázva egy kiadós ínycsiklandó cappucinóval,délelőtt természetesen csak gyümölcs,de éheznem nem kellett,és a bevitt kcal is egészen alacsony maradt.Én nem vagyok nagy kávézó de több helyen olvastam hogy kávét és teát lehet mindennap fogyaztani,cukor és tejszín nélkül.

2015. júl. 14. 08:43

Ti tegnap kezdtétek, ugye?! No...milyen volt a fehérjenap? mit ettetek? És ma mi lesz a menü? levest ti mindig enni fogtok fehérjenapon?


reggeli kávét hogy oldjátok meg?

2015. júl. 14. 08:41

Ok!


Valóban úgy jobb lenne. Azon golndolkodtam, hogy a nyaraláson pont jó lesz a 90 napos, mert ugye ott nem én főzök, nagy a csábítás...ezzeol pedig szinte mindent ehetek valamelyik napon...Akkor 21-től én is 90naposozok...

57. Caty (válaszként erre: 56. - Dittiritti)
2015. júl. 13. 22:11

Szia,

örvendenénk ha csatlakoznál hozzánk,még jobb lenne ha keddtől kezdenéd,hogy ugyanolyan napjaink legyenek,lehet akkor jobban tudnánk bátorítani egymást,megbeszélni és leküzdeni a nehézségeket,mi akkor leszünk megint fehérjén,de ha így nem jön össze akkor is megcsináljuk együtt!Várunk hogy csatlakozz hozzánk!

2015. júl. 13. 21:39
Én jövőhét hétfőn lehet, hogy ismét belevágok...a nyaralás alatt...
55. Caty (válaszként erre: 54. - Böce)
2015. júl. 13. 20:54

Szia,

köszi a tippet,nagyon jó ötlet!

54. Böce
2015. júl. 13. 16:47

Sziasztok!


Csináljatok zárt klubot, és akkor a trollok oda nem jutnak be, ti meg nyugodtan dumcsizhattok ott :-)

53. Caty (válaszként erre: 52. - Kritya74)
2015. júl. 13. 09:14

Szia,

természetesen csatlakozhatsz,majd együtt könnyebb lesz,akkor hajrá lányok ma kezdjük a fehérje nappal,és szigoruan be tartjuk.Kitartást mindenkinek!

2015. júl. 12. 14:20
Helló:) Lehet még csatlakozni?
51. nicole64 (válaszként erre: 46. - Dittiritti)
2015. júl. 11. 15:40
Nagyon jó ez a hozzászólás is. Bár hatásos lenne...
50. nicole64 (válaszként erre: 18. - 408020f45e)
2015. júl. 11. 15:35
Végre valaki, aki tökéletesen pontosan látja és írja le az ilyen hozzáállást. És megmondja a legtutibbat is: átsiklani felette, kedves trollkodók, átsiklani. Ikebana, respect!
49. Caty (válaszként erre: 48. - Dittiritti)
2015. júl. 10. 09:58
Szia,természetesen a kalóriára is figyelni fogok,szerintem csak igy sikerülhet,és mozgással kombinálva,amenyire csak tehetem.
2015. júl. 9. 21:55
Caty! A kalóriára is figyelni fogsz, a tápanyagbevitelre is, vagy csak a szétválasztást fogod szem előtt tartani?
47. Caty (válaszként erre: 46. - Dittiritti)
2015. júl. 9. 21:49
mennyire igazad van,valóban jó lenne fontolni egyeseknek ezeket a jó tanácsokat,előnyükre válhatna..
2015. júl. 9. 21:40
Lányok...miért kell ez minden egyes fórumnál?...Ignoráljátok már ezeket a fórumokat, hiszen Ti lefogytatok...hagyjatok minket ostobaságunkban szenvedni és cseverészni...jó dagadtan...Tudom, hogy idegesítenek benneteket a diétázós fórumok és ezért szétszeditek az összeset...de miért? nem lenne egyszerűbb elkerülnötök ezeket? Még azt is elfogadom, hogy előfordulhat, hogy igazatok van, mert még nem fogytam le...de lefogok, és nem azért, mert "csakazértis"...Nincs senki felé bizonyítási kényszerem, csak az ember szívesen beszélget olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak. a mi cipőnk rátok már óriási! Hadd ücsörögjünk a padunkon és dünnyögjünk egymásközt...menjetek, sportoljatok, élvezzétek a családotok társaságát, nézzetek meg egy jó filmet, aludjatok egy jót...nem akarunk mi benneteket az ostobaságunkkal lehúzni...a fórumindító nem tanácsadókat kért, hanem olyanokat, aki ezzel a módszerrel akarnak vele fogyókúrázni...Ti nem is akartok, hisz lefogytatok és évek óta vékonyak vagytok...Példaértékűen... Miért nem hagytok legalább egy fogyókúrás fórumot érintetlenül, hisz semelyik nem "lefogyott emberek tanácsait várom" címmel indult? Annyi más fórum van, ahol előre megfontolt szándékkal lehet oltogatni, offolni...talán olyan területen is, ahol nem vagytok még példaértékűek...találjatok magatoknak egy olyan elfoglaltságot, ami nem a súlyról szól, hiszen nektek az már gondolom nem központi téma, hanem olyat, amiben elmaradásotok van...Olyan szép és változatos a világ, annyi gyönyörű dolog van benne, annyi mindent lehet még tanulni, tapasztalni...menjetek és keressétek az igazi értékeket, ami nem csak a külcsínyt csiszolja, hanem a belbecset is...
45. Caty (válaszként erre: 44. - 3d787b167a)
2015. júl. 9. 21:22
ezt már nagyon vicces...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook