Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hónapos kislányomnak nem ízlik a gyümölcs... fórum

5 hónapos kislányomnak nem ízlik a gyümölcs... (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. emmmy (válaszként erre: 2. - Fbab8271ce)
2010. júl. 18. 12:57
és akkor addig csak tejet kapott, vagy mit tudtál csinálni?
2010. júl. 18. 12:57
Próbáld meg a jonagold almát, az enyémnek az vált be. Igaz, hogy egy kicsit drága, de szerintem megéri a pénzt. Szerintem nyugodtan adhatod neki délelőtt a tejpépben is, de megnézheted a főzeléket is. Én először sárgarépalevet adtam neki, majd utána répa krumplival, majd tettem bele almát is.
2010. júl. 18. 12:54
sütőtök is csak október körül lesz az igazi... a nagyfiam majdnem 8 hós volt , mire evett gyümipépet, addig hiába kínáltam, csak nyammogott, kiköpte
2010. júl. 18. 12:51

2 hete kezdtük el a kóstolgatást. Először almával kezdtük, de ez a nyári alma még nekem is savanyú. Nem akarok cukrozni, sem babapiskótával keverni. Az őszibarack talán egy fokkal jobb, de ez sem nagyon kell neki, 1,5 hét alatt egy kanál. Próbáltam már sokféleképpen: csak a leve, a leve anyatejjel, aztán tápszerrel. Próbáltam friss barackból, próbáltam a levét, aztán pépesen és az üvegeset is. Semmi siker. Mire fogok én így egy teljes étkezést kiváltani nála?

Olyat hallottam, hogy valaki elkezdte a tejpépet és abba csempészet bele apránként gyümit. De ezt akkor lehet délelőtt? Vagy akkor nézzem meg a főzelékeket, azok hogy ízlenek? Még a sütőtökön gondolkozom, azt sok gyerek szereti. Vagy valami más ötlete van valakinek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook