Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves kisfiamnak ki akarják venni az orrmanduláját.Ha van tapasztalatotok kérlek segítsetek.Picit izgulok, hogy jól döntünk e, ha engedjük! fórum

5 éves kisfiamnak ki akarják venni az orrmanduláját.Ha van tapasztalatotok kérlek segítsetek.Picit izgulok, hogy jól döntünk e, ha engedjük! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
5. Mort (válaszként erre: 3. - 92c7c20f7e)
2010. máj. 21. 08:53
Azt mondják egyrész azért, mert egy picit nehezzebben veszi a levegôt, mint más gyerkôc és ezt alá is támasztom.Másrészt állítólag rossz a füle, amit nem vettem észre és a dokik is csak arra alapozzák, hogy egy szûkítôvel bele néznek a fülébe.
2010. máj. 21. 08:52

Ha sokat betegeskedik a gyermek,akkor általában ez az első lépés annak érdekében,hogy megszűnjenek a problémák.

Ha ez nem szokott eredményre vezetni,akkor következnek a garatmandulák.

Nekem két gyermekem van,mindkettőnél elvégezték annak idején ezt a beavatkozást. 2 és 4 évesek voltak.

2010. máj. 21. 08:48
Miért akarják kivenni?
2010. máj. 21. 08:48
Az ovis csoportomban volt egy kisfiú,akinek 2szer is visszanőtt...Nem tudom,h érdemes-e.A keresztlányunknak is nőtt vissza,szerintem...ebben nem vagyok biztos.
1. Mort
2010. máj. 21. 08:47
5 éves kisfiamnak ki akarják venni az orrmanduláját.Ha van tapasztalatotok kérlek segítsetek.Picit izgulok, hogy jól döntünk e, ha engedjük!?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook