Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 41 hetesen már naponta járok vizsgálatra. Milyen gyakorisággal és mennyit "illik" adni ilyenkor a dokinak? fórum

41 hetesen már naponta járok vizsgálatra. Milyen gyakorisággal és mennyit "illik" adni ilyenkor a dokinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. Abigél (válaszként erre: 2. - 8ef78160df)
2011. márc. 2. 20:25

Én is így gondoltam. :-D

Amúgy nagyon rendes doki, nem várja el. Bár még sosem utasította vissza.... :-D

2011. márc. 2. 20:24

szerintem ha nem magánrendelésen fogad akkor ne adj neki.

jó egészséget a babinak és neked is és sok-sok tejcit :)

boldog babázós napokat :)

2011. márc. 2. 20:24

És azért terhesen baromira nem mindegy, hogy várok 4 órát, vagy egyből fogad a doki...

Jártam már úgy, hogy gondom volt, odamentem, és 4 óra múlva sem tudtak semmi értelmeset mondani...

Itt meg nem rólam van szó, hanem a gyerekről...

4. Abigél (válaszként erre: 3. - Emily)
2011. márc. 2. 20:22
Nincs, hidd el. De akkor is kellemetlen....
2011. márc. 2. 20:21
Ha én ezt egyszer megérteném, hogy miért adtok az orvosnak pénzt... Túl sok van? Akkor inkább adjátok nekem! ;)
2011. márc. 2. 20:21
A 42. héten már így is úgy is megindítják a szülést, de ha mindenképpen akarsz még adni, akkor pénteken adj megint 5000 Ft-ot.
2011. márc. 2. 20:19

A múlt héten még "csak" két naponta kellett mennem, akkor a harmadik vizsgálatkor adtam 5 ezret a fogadott dokimnak.

Nem magánrendelésen fogad, hanem a kórházban, ahol dolgozik, de mindig a megbeszélt időpontban, szinte egyből engem hív be a vizsgálatra.

Olyan kellemetlen, mert nem tudom, hogy hogyan adjak neki? Holnap már a héten negyedjére megyek hozzá, adjak neki vagy várjam meg a pénteket?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook