Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 évesen megtalálható még az igazi? fórum

40 évesen megtalálható még az igazi? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. 9536810fa1 (válaszként erre: 9. - Doubter)
2011. okt. 23. 10:54

... akkor ki is az igazi? ... aki mindig tud ahhoz alkalmazkodni, ahol éppen tartunk... ha picik a gyerekek, akkor törődő, figyelmes és jól pelenkáz... ha iskolásak, akkor szeret kirándulni, tanulni esténként (;) ... ilyent még nem láttam), ... aztán ha teniszezni kezdünk, akkor ő is teniszütőt fog a kezébe, ha új hobbiba kezdünk, akkor minimum támogatja... vagy hogyan van ez? ... esetleg ő talál új hobbit, akkor nekünk is azt kell? ... nem értem,... hogy is működik ez az "igaziság"?

40 év körül mi jelenti egy új társban/párban az IGAZIT? :)

9. doubter (válaszként erre: 6. - 9536810fa1)
2011. okt. 23. 10:33
Egyáltalán nem ellenkezem, sőt, teljesen igazat adok neked.Minden oly csodás tud lenni amíg picik a gyerekek, lelked kiteszed a családért, s mikor az idő eltelik ,mikor úgy érzed csak rabszolga vagy de köszönet nem sok jár érte, hanem minden olyan természetes nekik és tényleg próbálsz kicsit magadra találni akkor veszed csak észre, hogy valami felborult valami tönkrement,már nem a régi.
8. genlips (válaszként erre: 1. - Maxis.a)
2011. okt. 23. 10:20

persze. apukám 60 évesen talált rá élete szerelmére. szerelemet várj, ne azt fejtegesd, vajon az igazit találtad-e meg.

itt is, társkeresőkön is rengeteg a magányos lélek

7. maxis.a (válaszként erre: 3. - Doubter)
2011. okt. 23. 10:12
Azt gondolom, hogy egy normális gondolkodású férfinek nem a 20 évvel fiatalabb nő a vágya. Persze nem azt mondom, hogy egy 20 éves nő nem lehet érett egy ilyen férfihez, de szerintem kicsi a valószínűsége. Már csak azért is mert korosztálynyi különbség van közöttük. Szerintem egy 20 éves nő és egy 40 éves férfi esetenként másképp képzelik el a mindennapjaikat.
2011. okt. 23. 10:12

... amúgy - most kéretik ellenkezni velem - szerintem a Nők nagy része(?) egy része(?) leginkább akkor vágyik arra a bizonyos meghitt, családi életre, amikor kicsik a gyerekek... hja, és egyáltalán vannak... aztán ahogy nőnek, egyre kevesebb a szükség anyára (jó esetben szerintem így van), akkor a nő is elkezd vágyni valami másra, teljesen mindegy csak történjen valami az életében már, ekkor újra kezdenek tanulni, hobbikat, új szokásokat vesznek fel, alakítanak ki... új lendületet kapnak... és a szépen lenyugvó, belenyugvó, tv-néző, kellemesen sörözgető férfiak nagy részének (?) egy részének (?) megborul/felborul a kellemes családi idill....

...hm? ...

5. 9536810fa1 (válaszként erre: 3. - Doubter)
2011. okt. 23. 10:08
... szerintem nincs ehhez kötve... egyáltalán. Persze a legtöbb férfi 20-25 éves lányokra bukik :D, de az érzések nem így jönnek, lehet, hogy éppen 5 évvel idősebb lesz a nő... és akkor mi van? ... semmi..:)))... de ugye párról beszélünk, nem csak néha-néha pillanatra lopott órákról?.. mert ott érzések azért annyira nem játszanak. :)
4. maxis.a (válaszként erre: 2. - 2d7a567a5a)
2011. okt. 23. 10:07
Tudatosan fogalmaztam így, mert sajnos ezt tapasztalom.
2011. okt. 23. 10:04
Sziasztok! Milyen típusú nőt tud elképzelni egy mai 40-es férfi? A saját korosztályából valót, vagy inkább a fiatalabb nemzedéken álmodozik?
2011. okt. 23. 09:58

Szerintem bármikor megtalálható az igazi,és nagyon szeretnék hinni is ebben.Én is 40 vagyok,és nő,és még nem találtam meg az igazit.

Érdekesen fogalmaztál,talán nem is tudatosan:Egyre nehezebben találhatóak meg azok a nők akik szintén társra vágynak és meghitt családi életre.

Vannak olyan nők,akik ugyanerre vágynak,csak nehéz őket megtalálni.A nők meg a férfiakkal vannak így.

2011. okt. 23. 09:53

Sziasztok! Idén töltöttem be a 40-et és szintén idén lett vége egy hosszú párkapcsolatomnak.

Az a típusú férfi vagyok akinek valakihez tartoznia kell, akinek szüksége van egy társra, akiben megbízhat és akit önfeledt szerethet.

Sajnos azt tapasztalom, hogy ebben a korban egyre nehezebb a kapcsolat kialakítás.Egyre nehezebben találhatóak meg azok a nők akik szintén társra vágynak és meghitt családi életre.

Vagy lehet én vagyok türelmetlen?

Nektek mi a tapasztalatok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook