Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


2007. szept. 16. 05:55

Jó reggelt, szép, örömteli és az unokák kacágásától hangos napot kívánok nektek.

Tegnap nagyon jól telt a napom a fiaim és az unokáim körében. Fel is töltödtem. Nagyon szeretem az én Drágáima.

Bencike nagyon örült az ajándékoknak. Fincsi bográcsost főzött az én kicsi-nagy fiam, a torta is finom volt.

2007. szept. 14. 15:11

Bocs: Nagyikák, lemaradt az N -betü.


Most itt van a kistündérem, holnap megyünk hozzájuk, jön értünk az apucija, szülinapi buli lesz a kisebbik bátyuskájának 20.-án az anyucijának 22.-én van a szülinapjuk.

Kicsiangyalomat még nem hozták, már nagyon várja Vikike.

Kellemes hétvégét és jó idöt és unokázást kívánok minden nagyikának.

2007. szept. 14. 06:39

Jó reggelt szép és örömteli napot kívánok agyikák.

Itt a hétvége lehet unokázni.

Mumu, ha már modst nem alszik a kicsi az oviba még úgy se fog, az én unokám se aludt és nem is alszik délután, elég neki az éjszakai alvás.

A te unokádnak is biztos elég az éjszakai alvás.

143. jjhmarta (válaszként erre: 142. - Lenardanna)
2007. szept. 14. 06:32

Szia Ancsa!

Mielőbbi gyogyulást kívánok a lányodnak, és remélem semmi komolyabb baja nincs.

Azért nem kis doklog az ikreket emelgetni, Te ne idegeskedj mert a babák is észre veszik rajtad és az nem jó nekik se és neked se.

A kicsik ilyenkor nem hiányolják az anyukájukat?

Jó unokázást nektek. Szia

2007. szept. 13. 21:44

Sziasztok nagyikák.Látom szépen gyarapodunk,mindenkit üdvözlök,akit még nem ismerek.

Tika! Képzeld,tegnap kaptam egy telefont,hogy a lányom beteg,és nem tudnak mit csinálni az ikrekkel.Azonnal kocsiba ültem és mentem sopronba.nagyon ideges voltam(vagyok is) és ma elhoztam a gyerekeket.Most már minden rendben" alszanak.A lányom rosszul lett bevitték a korházba és nem tudni mi a baja ,a hátát fájlalta,nem volt jó a vérképe,de nem maradt bent,mert nem tudott mit kezdeni a fiukkal.Kész téboly,ma elmentek ausztriába orvoshoz,ott vizsgálják(ő ott szült)és ismer pár dokit.Szóval zürös napom volt a tegnapi és a mai.Hétfőn hoztam volna őket,igy most csütörtökön jöttek.

Ép most beszéltem a lányommal,jobban van,remélem nem lessz semmi komoly baj.

szia sziasztok jó éjszakát.

141. 533bb4d1fe (válaszként erre: 140. - Jjhmarta)
2007. szept. 13. 15:46
Szia!Az én unokám 1 éves kora óta nem alszik napközben/28hónapos/.Tündéri ügyes okos folyékonyan beszél,szerintem nem ér rá aludni.Mi lesz vele ha oviba megy?Ha ott alszik, akkor meg egész éjjel fel lesz.
140. jjhmarta (válaszként erre: 139. - 533bb4d1fe)
2007. szept. 13. 10:59

Szia!

A mostani gyerekek már mind ilyen pörgössek, még az oviba megfigyeltem, hogy minden évben egyre több volt az olyan kicsi aki nem aludt az ebédutáni csendespihenő alkalmával. Régen a 3-4 éves aproságok szinte 10 -15 perc mulva elaludtak mind, az útobbi 4-5 évben már jó ha 3-5 kicsi alszik.

Az én unokám se alszik már régotta délután, igaz este 8-9 közöött már alszik és reggel 7-8ig .

Most még az oviba sem alszik most 5 éves, mert ebéd után haza viszik.

Igazán jó modszert nehéz találni mert minden kisgyermek más és más.

2007. szept. 13. 08:23
SZiasztok Nagyikák,jó reggelt.A kisunokám még alszik,este nagyon nehezen aludt el.Nem tudom mit kéne csinálni vele,már több mint 1éve nem alszik napközben sem mégis este 1000-el pörög.Tele van energiával.Nekem 3 gyerekem van, de ilyet sosem tapasztaltam.Egyáltalán nem akar lefeküdni.Tudtok valami jó módszert?
138. f57a7e3d9f (válaszként erre: 137. - Jjhmarta)
2007. szept. 13. 06:57

Jó reggelt! Szép napot!


Magamrészéről, köszönöm jól vagyok, csak az ínyem begyulladt, ahol műtve volt. Esti infóim szerint Tündérkém és Pocaklakó is jól van.

Látom korán keltél Te is. A dominó miatt? Én az első 2-ről lemaradtam. Most készülök boltba menni, mert ma jön haza Nagyapó is.

2007. szept. 13. 05:42

Jó reggelt szép és derüs napot kívánok nagyikák.

Jó vagytok, és az unokák?

136. jjhmarta (válaszként erre: 135. - Wicca23)
2007. szept. 12. 19:43
Igen és örömmel várunk.
135. wicca23
2007. szept. 12. 19:14
Sziasztok Nagyik! Idejöhetek? Nekem négy unokám van,két hatéves,egy ötéves,és egy tiz hónapos. Egyik szebb,mint a másik! :-)
2007. szept. 12. 17:46

Nagyon örülök Mumu49 és cikicakk hogy rátaláltatok a fótumra, és remélem többször is jöttök.

Ma volt Benikém, feljött megnézni az e-mailjait.

2007. szept. 12. 15:28
Sziasztok! 52éves egy unokás nagyi vagyok.Kisciszívem 8 hónapos volt 2-án.Egyszerűen imádom
2007. szept. 12. 15:11
Sziasztok Kedves Nagyik.ÉN is szeretnék közétek tartozni ,nagy figyelemmel olvastam eddig is a hozzászólásaitokat.Én egy 58éves nagyi vagyok,özvegy,van egy13 és egy 2és fél éves tündéri unokám. A kisebbikkel velem laknak a szülei,úgyhogy nekem nem kell nagyon sóvárognom az unokáim után.A nagyobbat is hetente látom.Kellemes délutánt,majd jövök újra.
2007. szept. 12. 07:35

Jó reggelt szép és örömteli napot kívánok nagyikák.

Ancsa mikor mész az aproságokért?

Zsóka most kezgte valamelyik kis unokád az ovit?

Donyta ti hogy vagytok unokák?

Sajnos a héten még nem vot itt egyik uncsim se, Dávidkámat már egy hete nem láttam, nagyon hiányzik, hiszen Ö születésétől fogva nagyon sokat volt nálunk.

A másik két fiamék vidéken laknak 20, illetve 40 Km-re és így azokat az unokákat rittkábban is láttuk, látjuk, de Dávidka nagyon hozzánk nőt.

Azért egyformán nagyon szeretem mind a hét Angyalkámat.

Nagyon jó nagyinak lenni.

További szép napot, aki unokázik annak tartalmas és sok kacagással teli napot kívánok.

130. jjhmarta (válaszként erre: 129. - F57a7e3d9f)
2007. szept. 11. 18:09

Tudom Kicsim mennyire agodalmaskodó vagy, de hidd el nem lesz semmi baj és egy gyönyörü kisbabája fog születni az én keresztlányomnak.

Én is mind a hét unokám várásánál tele voltam agodalommal és ugyanakkor örömteli várakozással, mind a hét születését úgy éltem mweg mint mikor az elsőt vártuk. A kolléganőim meg is jegyezték,hogy lehet olyen örömmel éás teli izgalommal várnni a hetediket is mint az elsőt. /mi már csak ilyenek vagyunk Hugicám/ nekünk mindenek felett a család.

2007. szept. 11. 10:15

Sziasztok! Szép napot!


Nekem is van egy gyönyörű 5.osztályos kislányunokám Evelin és egy kb. 7 hetes és 2 napos Pocaklakó unokám , aki Domonkos vagy Melissza nevet fogja kapni. Azért a név még változhat. Mindenesetre már izlelgetem a kimondásukat. Most minden percem az aggódás tölti ki, hogy minden rendben legyen és egy szép egészséges baba szülessen. Persze aggódom a kicsi Tündérkémért Evelinért is , hisz Ő a mindenem. Remélem, hogy áprilisban már mind a kettő MINDENEM-et magamhoz ölelhetem.

128. jjhmarta (válaszként erre: 127. - Lenardanna)
2007. szept. 11. 06:55

Jó reggelt szép napot!

Ancsa magam előtt látom a két aproságot ahogy mennek, nagyon édik lehetnek. Örülők, hogy párnapig megint unokáztók, biztos a papa is örüln, hogy újra láthatja a drágákat.Te mésu értük?

Tetszik az ovi min a két kicsinek, hát az iskolások már nem olyan lelkesek sok a tanulni való.

Puszi Tika

127. lenardanna (válaszként erre: 126. - Jjhmarta)
2007. szept. 11. 06:35

Jó reggelt Tika!

Tegnap este jöttem haza,most tényleg nehéz szívvel hagytam ott őket,mert ha láttad volna milyen aranyosak voltak!Mind a kettő megy önnállóan,Zsombi még sokat bugdácsol,mert kicsit szeleburdi mindig szaladni akar.Mebeszéltem a lányommal,hogy jövő héten elhozom őket megint egy pár napra.Olyan jó ha itt vannak.Szóval hangos lessz megint a ház!De igy jó.Most azért egyezett bele,hogy ejhozzam őket,mert vettek uj butort és legalább nyugodtan rendezkedhetnek a napalit rendezik be teljesen eddig a gyerekek birtokolták,de most már külön teszik őket.Hát ez van.Nálatok minden rendben van? Uncsiaid remélem jól vannak! Még mindig tetszik az ovi?

Szép napot kivánok.Puszi neked.

2007. szept. 10. 07:31

Jó reggelt szép és örömteli napot kívánok nagyikák.

Aki dolgozik jó munkát, aki unokázik sok-sok kacagást és jó játszást a kis drágákkal.

Ancsa elindult már a másik baba is?

H MAYA petruci hogy érzi magát az oviba?

Zsóka,Donita hogy vagytok, unokák?

125. jjhmarta (válaszként erre: 124. - Zsóka53)
2007. szept. 9. 19:08
Jó lesz neked Zsóka, biztos már nagyon várod, legyen nagyon szép a jövőheted.
2007. szept. 9. 09:05
jó reggelt,szépnapot nektek.Én a jövőhéten unokázok.
2007. szept. 9. 07:10
Jó reggelt, szép npot mindenkinek.
2007. szept. 8. 07:20

Jó reggelt, szép és örömteli napot kívánok nektek.

Itt a hétvége lehet unokázni, én is várom Manócskámat.

Vigyáz az úton Ancsa. Biztos már nagyon vár a két kis lurkó.

2007. szept. 7. 07:48

Szép jó reggelt!Ma megint borús ronda az idő és én ujra utra kelek.De nem baj,megpróbálok vigyázni.

Mindenkinek szép napot kivánok!

Sziasztok,hétfőn jövök.

2007. szept. 7. 06:07
Jó reggelt szép és örömteli napot kívánok nektek.
2007. szept. 6. 06:18
Jó reggelt Mindenkinek!
2007. szept. 6. 06:18

Jó reggelt, szép napot nektek.

Hogy aludtatok, milyen az idő felétek?

Nálunk most nem esik, de be van borulva.

Nagyon tetszet az új ovi az unokámnak, jól érezte magát.

117. jjhmarta (válaszként erre: 114. - Zsóka53)
2007. szept. 6. 06:16

Szia Zsóka!

Örülök, hogy ránk találtál, gyere sokszor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook