Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


176. inci47 (válaszként erre: 175. - Jjhmarta)
2007. szept. 27. 13:44
Nagyon szép nagy családod van! Öröm is és bánat is akad biztosan,de amíg a gyerekek ,unokák ragaszkodnak hozzánk, addig nem lehet panaszunk!!A gyerekek pedig tényleg okosabbak, mint régen, tapasztaltam a hosszú óvónői pályám során,de régen szófogadóbbak voltak, nem ilyen "szókimondók".De haladjunk a korral és ,-ha jóban akarunk velük lenni, így kell őket elfogadnunk, vagy nem jönnek!-bár én ezt még nem tapasztaltam, hogy megsértődtek volna-
2007. szept. 27. 05:49

Sziasztok!

Szép jó reggelt és örömteli napot kívánok mindenkinek.

Bizony így vab Incike sokkal okosabbak a mai gyerekek, én is csak lesek, hogy miket tudnak már kicsi korukba, na és a szövegük.

Nálunk a nyáron volt párnapig rgyszerre 4 unoka.

Amig kicsik voltak még dolgoztam, de egy-egy hétvégére elhoztuk öket. Nyáron meg egyszere volt itt 3 tesó, aztán meg a két tesó.

Mostmár nyaralni a nagyok nem jönnek.

Mostmár csak jönnek , itt vannak kicsit aztán mennek.

Jó unokázást nektek, nekem is itt van még Dávidkám.

174. inci47
2007. szept. 26. 07:47

Sziasztok!

Tegnap délután tanulta az ötödikes unokám a történelmet, és a környezetet, hát.. nagyon sok érdekes dolgot tanultam meg ismétlésként az ősközösségről, a paprikáról és a paradicsomról! Ezek a gyerekek már sokkal több ismerettel rendlkeznek, mint én annak idején! Ez van!Nagyon okos fiú, itt is aludt nálunk,aminek nagyon örülök, mert hét közben csak a legidősebb fiút látom rendszeresen, mert ha végez a gimiben nálunk pihen a busz indulásáig/ persze finomakat főzök neki/és közben megbeszéljük a "problémáinkat". A másik két fiút csak hétvégén látom,de akkor itt is alszanak, van úgy,hogy mind a négy, ilyenkor olyan a lakás, mint egy szálloda,de nem bánom, hiszen olyan hamar megnőnek, és nem tudom később is így ragaszkodnak-e majd hozzám?

2007. szept. 26. 06:38

Jó reggelt szép napot nagyikák.

Ani most a legédesebbek a kicsik.

Írd meg majd, hogy fogadták az anyucijukat.

Dávidkám még alszik , ma is itt lesz az apucija jön érte délután.

Már nekem is kezd hiányozni, pedig még itt van a Kincsem.

Jó munkát, és unokázást akinél ott az unoka.

2007. szept. 25. 20:28

Sziasztok nagyik.Tegnap ugyan megigértem,hogy visszajövök,de sajnos nem tudtam.Rengeteg dolgom volt,még ma is.Ma este érkeznek a lányomék és holnap vagy holnapután viszik haza az ikreket.Nagyon fáj a szivem,mert ez a két hét ugyan nehéz volt,de gyönyörű.Próbáltam beszélni a Timivel/lányom/,had maradjanak még,mivel mi már nem dolgozunk,de hiába.Neki is nagyon hiányoztak már.

Tika ! hidd el annyit fejlődtek most,hogy sztem ha a lányomék reggel meglátják nem fognak hinni a szemüknek.És mindent esznek!Ma csirkepaprikást csináltam nokedlivel,hát a papa alig bírt enni,mind a kettő ott koldult ,féltem is de ugy ették,mindha mindig ezt ették volna.Kis terroristák! Imádom őket.Nézzétek el nekem ezt a kis kirohanást,de ha belegondolok,hogy nem sokáig lesznek már itt hááát a szivem leszakad.

Ez van ! Mindenkinek nyugodt békés jó éjszakát kivánok.Ani.

2007. szept. 25. 06:00

Jó reggelt mindenkinek, legyen nagyon szép napotok.

Szia inci47 örülök, hogy benéztél.

Dávidka ma is itt lesz, délután viszi haza a nagypapija.

170. inci47
2007. szept. 24. 19:34

Szervusztok Nagymamák!

Örülök, hogy megtaláltalak Benneteket! de... van már két ilyen beszélgetős, nagymamás fórum/ az egyiket én kezdtem el/ sajnos nem igazán működik,egy páran írogatunk egymásnak,de jó lenne ha mindnyájan egy oldalra kerülhetnénk, és tényleg egy aktív beszélgetős fórumunk lenne! Puszi mindenkinek: Inci

2007. szept. 24. 06:29
Jó reggelt.Na most ébredtek a fiuk,megnézem őket és később visszajövök!
2007. szept. 24. 06:13

Jó reggelt, szép napt, kellemes hetet minden nagyinak.

Az biztos Ani, hogy fognak hiányouni.

Tegnap délután apucu elhozta Dávidkát, ma itt lesz egésznap. Nagyon öeülök mert már nagyon hiányzott a Gyöngyöm csicsergése.

Ma is úgy néz ki, hogy szép idő lesz.

2007. szept. 23. 07:24

Szép jó reggelt!Ma megint isteni időnk van-lessz.Tényleg szuper,mert egész nap kint vagyunk,csak enni és aludni jövünk be.Sajnos szerdán már jönnek értük és viszik haza őket.Nagyon fognak hiányozni,mert teljesen felforgatták az életünket.

Mindenkinek szép napot kivánok.

2007. szept. 23. 06:45

Jó reggelt, legyen nagyon szép napotok.

Ma is suép idő igérkezik, lehet kint játszani az unokákkl.

2007. szept. 22. 09:35

Sziasztok Nagyikák!

Nálunk és szép napsütéses idő van, bár még hüsi van 12,3°.

Jó játszást Ani a kicsikkel, ki is kell használni ezt a jó időt amig lehet.

Mindenkinek szép és örömteli napot kívánok.

2007. szept. 22. 08:13
Sziasztok nagyik.Szép jó reggelt mindenkinek.Nálunk gyönyörű idő van ugy ,hogy ha felszárad a fü már megyünk is a kertbe!
163. jjhmarta (válaszként erre: 162. - Lenardanna)
2007. szept. 21. 06:30

Szia Ani!

Nagyon édik biztos az ikrek, szerintem ök megértik egymást az ö baba nyelvükön.

Nagyon remélem,hogy valamelyik Kincsem a 7-közül jön a hétvégén, de eddig nem szóltak, mindig telcsiznek, ha jönnek, igaz hétvégén mindig úgy főzünk, hogyha jönnek legyen kaja bőven.

Nektek is szép napot kvánok.

162. lenardanna (válaszként erre: 161. - Jjhmarta)
2007. szept. 21. 06:24

Jó reggelt ! Szia Tika.Most keltek fel a gyerekek ,igy nekem is kelnem kellett.

Nem szoktak ilyen korán kelni,tudja az ördög mi az oka.Most játszanak.Sajnos még nem beszélnek,csak a mamaát mondják,meg rengeteget halandzsálnak.Nagyon aranyosak.Most már hét vége van biztos neked is jelentkeznek az uncsiaid,nem hiszem,hogy kibírják a nagyikájuk nélkül sokáig..

Szép napot kivánok mindenkinek.

2007. szept. 21. 06:13

Jó reggeti nagyikák!

Nálunk úgy néz ki ma is jó idő lesz, igaz most még csak 5,4°van.

Nagyon hiányzik már Manócskám, vasárnap otta nem láttam.

Legyen nagyon szép napotok.

160. jjhmarta (válaszként erre: 158. - Lenardanna)
2007. szept. 20. 17:21

Szia Ancsa!

Bizony még jó ideig eltart a pakolászás a törpéknél, nálunk Dávidka szeretett kipakolni konyhaszekrényből, de csak otthon nálunk soha nem pakolt, az anyja már alura müanyag edényeket rakot mert seperc alatt kirámolt aztán beült a szekrénybe.

Nagyon édi volt nem lehetett rá haragudni.

Jó unokázást kívánok minden nagyinak.

2007. szept. 20. 06:48
Az én unokáim tegnap este mentek el... szombat óta voltak itt, anyukájuk kéthetente két napot továbbképzésen van. Nagyon jó volt velük. Szép idő volt, sokat voltunk az udvaron, mogyorót szedtünk, megtörtük, eszegették. A kutyával is kezdenek megbarátkozni. (Szegény kutyának nincs más "vétke", mint hogy nagytestű, németjuhász. Így aztán hiába mondom, mennyire szereti őket, félnek tőle, mert "orrmagasságban" annak egymásnak:)) Már próbára teszik az ember türelmét. De édesek. Várom a következő alkalmat.
2007. szept. 20. 06:13

Jó reggelt.!hát sajnos ritkán jutok a géphez.Tényleg nagyon leköt ez a két kis gézenguz.Egyébként minden rendben,a lányom is jobban van,hála istennek,Jövő héten jönnek értük.Az a jó,hogy még eddig szuper idő volt és nem kellett a lakásba tartani a fiukat.Mindent kirámolnak,,nem győzök pakolni utánuk.Hiába mondom,hogy nem szabad.Meddig fog ez tartani?

Tika ezt tőled kérdezem,mint gyakorlott hétszeres nagymama./ a konyhaszekrényt imádják/ onnan aztán röpűl ki minden egy másodperc alatt.

Nos üdvözlök mindenkit,ha lehet jövök.Most ébredezik a Krisztián.

157. jjhmarta (válaszként erre: 156. - F57a7e3d9f)
2007. szept. 20. 05:34

Azt elhiszem.

Sajnos a héten még egy uncsikám se volt.

156. f57a7e3d9f (válaszként erre: 154. - Jjhmarta)
2007. szept. 20. 05:29

Jó reggelt! Szép Napot!

Igen , már várom, hogy péntek legyen.

2007. szept. 20. 05:25
Jó reggelt, szép napot nagyikák!-:)
2007. szept. 19. 06:16

Jó reggelt szép napot mindenkinek!


Kicsim biztos nem lesz semmi baj Csilluskának.


Szöszinek gratulálok az 5-höz.

Várod már a pénteket?


Anna látom nagyon lefoglalnak a babák. A lányon jól van?


Cikicakk zi jól vagytok?


Minden nagyinak jó egészséget és akinél ott az unoka jó unokázást kívánok.

153. f57a7e3d9f (válaszként erre: 152. - Jjhmarta)
2007. szept. 18. 10:24

Tika sajnos szívzörejt hallott az orvos Csillusnak. Nem tudom eddig soha nem volt neki. Jövőhéten csütörtökön megy kardiólógiára, Tatára.

Egyébként más a körülményekhez képest jó.

Tündérkém megkapta az első 5.-t tegnap, németből.

Pénteken én megyek érte az iskolához, mert Anyucija megint dokinál lesz.

2007. szept. 18. 07:58

Jó reggelt szép és örömteli napot nagyikák.

Babsykám mit mondtak a dokinál, minden rendbe?

Aztelhiszem, hogy Szöszi várja a kistesót.


Anna jól vannak az ikrek? gondolom minden idődet lefoglalják a kicsik, most a legédesebbek amikor elindulnak, meg kezdenek beszélni.


Mindenkinek jó unokázást aki teheti, akinél nincs unoka jó munkát, pihenést kívánok.

151. f57a7e3d9f (válaszként erre: 150. - Jjhmarta)
2007. szept. 17. 13:02

Szép napot mindenkinek!


Pocaklakó Anyukájával ma intézi a belgyógyászatot, vérvételt és fogászatot. Remélem jól vannak! Lányom reggel nagyon érzékeny volt, pityergett amikor telefonált. Mostanában sokszor megesik vele.

Tündérkém iskolában van. Igen, feltőltődött a hétvégén. Nagyon tetszett neki a Pocaklakó képe az adatlapomon. Várja nagyon a kistesót.

2007. szept. 17. 06:36

Jó reggelt szép napot, kellemes hetet és jó unokázát aki teheti.

Ani azt elhiszem, hogy elfáradsz két csöpség mellett, de inkább elevenek és jókedvüek legyenek,

az meg hogy koszosak, hát minden kicsi úgy szé ha koszos. Kezdenek már beszélni is?

A lányod hogy van?

Babsykám ti jól vagytok? Remélem Evike kipihente magát mert megint egy sok tanulni valóvak teli hét jön. Pocaklakó és az anyucia jól van?

További szép napot nektek nagyikák.

2007. szept. 16. 21:18

sziasztok nagyik.Most egy kis nyugi van alszanak az ikrek,és benéztem mi ujság.Elég fárasztó napjaim vannak,estére én is bezuhanok az ágyba.Nade nem panaszképen mondom.Mind a két lurkó már megy illetve megyeget,és annyit szaladok utánuk,hogy estére teljesen kész vagyok.Nagyön örülök,hogy még jó idő van,ezért déltől estig szinte állandóan kint vannak a kertbe.Irtóra élvezik,olyan koszosak estére,hogy az csuda.Kb-még egy hétig( vagy egy kicsit többet) még itt lesznek.Én szeretném.

Mindenkit üdvözlök,jó éjszakát kivánok.

148. jjhmarta (válaszként erre: 147. - F57a7e3d9f)
2007. szept. 16. 20:37

Szia!

Látod Kicsim én 7x éltem át ezt a csodálatos érzést és nagyon remélem még fogom is.


Jó éjszakát szép álmokat minden nagyinak és unokánaK.

2007. szept. 16. 11:38

Szép napot!


Ma boldogsággal töltött el, hogy beszéltem a Tündérkémmel. Ha már nem láthatom, legalább az édes hangját hallhattam. Pocaklakóval is beszéltem az Anyukája fülin keresztül, remélem hallotta, hogy nagyon szeretjük Őt is.

)6-ban mikor Tündérkémet vártuk, akkor is mindég beszéltem hozzá az Anyukája pociján kerszetül, és mikor megszületet édessen végig nézett minket. Előszőr Anyukájára, majd rám és a Papára csodálkozott, mindösszesen 9 órás volt. Soha nem felejtem el azt a napot, hisz jobban szeretem az életemnél. Papája végig sírta az utat a korháztól hazáig, mert azzal a tekintettel egy életre levette őt a lábáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook