Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3-4 havonta egyszeri találkozás...külföldi munka miatt. fórum

3-4 havonta egyszeri találkozás...külföldi munka miatt. (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. d5ef6da91d (válaszként erre: 8. - 98a882c496)
2011. máj. 18. 12:23
Nem kell ahhoz elutazni, hogy valaki elcsábítható legyen, aki meg tudja tenni, az megteszi a szomszéd szobában is, a fizikai közelség még nem véd semmitől.
12. d5ef6da91d (válaszként erre: 5. - 2add246fd7)
2011. máj. 18. 12:22

Nézd, nem mindenkit lehet követni, egy házasság/kapcsolat pedig nem hátráltathat senki.

A férjem operaénekes, nekem is megvan a magam hivatása, nem rohangálhatok utána folyton, mint egy árnyék szeret a világon.

11. d5ef6da91d (válaszként erre: 9. - 98a882c496)
2011. máj. 18. 12:21
Nézd, ha csak ennyin múlik a dolog, akkor én elgondolkodnék, mert egy stabil kapcsolatnak ezt simán viselnie kell.
10. 98a882c496 (válaszként erre: 3. - 2add246fd7)
2011. máj. 18. 12:21
Igen, segítettÚl :) minden gondolatból születik egy másik a fejemben, mindenképp hasznosnak ítélek minden tapasztalatot.
9. 98a882c496 (válaszként erre: 7. - D5ef6da91d)
2011. máj. 18. 12:19

Most stabilnak érzem a kapcsolatot, hihetetlenül boldog vagyok mellette. Éppen emiatt aggódok, soha nem voltunk külön.

3 hónap sok, úgy érzem. Még egyet simán vennék, de hármat...

8. 98a882c496 (válaszként erre: 3. - 2add246fd7)
2011. máj. 18. 12:17

Nagy igazságot fogalmaztál meg. Semmi nem érné meg, hogy elveszítsem.

Az ismerõseim "sztorijaiból" fakad a félelmem, hogy pl. Angliában milyen buli az élet, munka után nagy kocsmázások, az ott dolgozó lányok milyen könnyûvérûek stb...simán elmesélte, hogy bárkivel bármit lehet. Na jó, lehet, hogy ez fel lett nagyítva és csak mesélt, de bennem elültette a bogarat.

Ez az egyetlen kérdés/gond az életemben, amin nem tudok segíteni és nem tudok dönteni.


Kimenni pedig nem tudok, nem is nagyon akarnék..de itt kicsit bonyolódnak is a szálak, mindent nem írtam le, hogy milyenek a viszonyok itthon. Tény az, hogy egyedül menne, és nem lehet tudni mennyi idõközönként láthatnánk egymást.

7. d5ef6da91d (válaszként erre: 1. - 98a882c496)
2011. máj. 18. 12:17
Gondolj csak bele: ha egy házasság/kapcsolat biztonságát már az is veszélyeztetné, hogy pár hétig nem látjátok egymást, akkor megette a fene az egészet.
2011. máj. 18. 12:10
10 év házasság, két gyermek mellett férjem idén februárban indult Belgiumba dolgozni. 6 hetente jön haza pár napra. Megszokni lehetetlen, kibírni lehet!
2011. máj. 18. 12:10

Majdnem erthetö amit irtam, de a terhessegre fogom:(

:-)

Szoval csak es kizarolag együtt tudtuk elkepzelni..

4. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - 98a882c496)
2011. máj. 18. 12:10

Nehéz kérdés, ezt nektek kell eldönteni. A férjem márciusban 10 napra utazott el, 3 kg-ot fogytam annyira hiányzott.

És miért nem mész vele? A mesterit utána is megcsinálhatod. Én biztos úgy csinálnám. Nem akarnék a párom nélkül élni egy percig sem.

3. 2add246fd7 (válaszként erre: 1. - 98a882c496)
2011. máj. 18. 12:09

Nem ajanlom. En, (MI) csak es kizarolag tudtuk elkepkelni es megvalositani a jövönket külföldön.Semmi elönye nem lesz, csak a penz. Az meg nem minden. Neki: nagyon nehez egyedül külföldön. Aki meg nem volt az nem tudja.

Neked: egyedül otthon izgulsz miatta es miattatok, semmire sem tudsz odafigyelni..

Es nem beszelve a kapcsolatrol, hogy van e annyi penz a vilagon, amiert megerne elvesziteni Öt.


Mi külföldön elünk, de együtt vagyunk. Engem otthon vart meg a ferjem, mig befejeztem a sulit, addig nagyon nagyon összehuztuk magunkat. De együtt voltunk. Amikor vegeztem, eljöttünk..ennek ket eve. A masodik kislanyunkat varjuk, megerte az a nehany ev anyagi nehezseg..

remelem segitettem.

2011. máj. 18. 12:05

Szia!

Egy stabil kapcsolatnak nem árthat, arról nem is beszélve, hogyha Európában marad, 2-3 órás repülőúttal bárhol eléritek egymást 5-10-20 ezer forintért, szóval, nem olyan nehéz ügy ez :-)

Komolyan mondom, a férjemmel mi is átmentünk pár ilyen időszakon.


Ha valóban komoly és egy életre szóló a szándék, akkor ez legyen a legnagyobb bajotok a világon!

2011. máj. 18. 12:02

A párommal idén júliusban végzünk az egyetemmel; én szeretnék még 2 évet rátenni, egy mesterivel, de a párom mindenáron külföldre akar menni dolgozni.

Komolyabban még nem érdeklõdtünk, hogy milyen papírok kellenek, mennyi idõre megy stb., de a hallottak alapján 3-4-6-9 havonta tudna hazajönni. nekem a 3 is nagyon sok lenne, mert rengeteg olyan dolgot hallottam az ilyen külföldi munkával kapcsolatban, hogy csak a veszélyt látom benne.


A kapcsolatunk 3 éves és 3 hónapos, eljegyeztük egymást, hogy komolyabb vizekre evezzünk, de esküvõt még nem tervezünk, egyrészt a pénz miatt. Párom azért menne ki, hogy legyen pénz a lagzira, vagy egy kis lakásra, legyen mibõl elindulni. Arra a 2 évre menne ki, amíg én mesterképzést csinálok (közgazdász).


Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. Minden kapcsolat más, éppen ezért minden hozzászólásnak örülnék. Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook