Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 júniusi babák fórum

2014 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1655. DWAncsa (válaszként erre: 1649. - Princesse84)
2014. jún. 25. 13:19
Szurkolok,hogy beinduljon. A rendszertelen fájás még rendszereződhet. Nekem sem egyből volt rendszeres,sőt nekem keményedésekkel kezdődőtt. Jelentkezz majd ha van változás,drukkolok.
1654. DWAncsa (válaszként erre: 1652. - Mnikoka)
2014. jún. 25. 13:17
Már négy hetes? Tényleg szalad az idő. Az én kisfiam ma egy hetes. Nemrég még csak ábrándoztunk róla,hogy kibújannak a bébik. :)
1653. DWAncsa (válaszként erre: 1643. - Maditta)
2014. jún. 25. 13:15
Nagyon gratulálok a babához. Nekem is császár lett végül,de nem az a lényeg honnan bújt ki,hanem hogy egészségesek vagytok mindketten. Nekem ma egy hete volt a császár(a második) és hidd el tényleg mindennap könnyebb lesz,nem szabad egész nap feküdni,sétálni kell,tenni venni,úgy könnyebben gyógyulsz. És ajánlom a hasszorítót,könnyebb vele mozogni és a hasad is visszamegy tőle. Jó babázást és sok tejet kívánok.
1652. mnikoka
2014. jún. 25. 11:30
Képzeljétek, ma 4 hetes a kis csöppségem, olyan gyorsan eltelt, még most szültem...:-) A kisasszony szerencsére jól van, szépen gyarapszik, bár ilyen kajamennyiségnél ne is csodálkozzak :-D Már kezd gőgicsélni is Emibaba, olyan édes :-)
1651. mnikoka
2014. jún. 25. 11:25
Manditta, gratulálok és jó egészséget kívánok Nektek! :-)
1650. EvicaT (válaszként erre: 1643. - Maditta)
2014. jún. 25. 10:33
Gratulálok, gyors felépülést, mielőbbi tejcit, jó egészséget kívánok! :)
1649. princesse84 (válaszként erre: 1646. - Culko)
2014. jún. 25. 10:31
Én is szurkolok neked! Még mennyi időd van? Hát most megint fájok,de rendszertelenül, nem erősen, ez már masszívan tegnap óta így van...Annyira szeretném már ha beindulna!!!
1648. princesse84 (válaszként erre: 1643. - Maditta)
2014. jún. 25. 10:29
És ez a lényeg,hogy egészségesek vagytok mindketten! Az meg,hogy hogyan,végül úgysem számít,csak ti legyetek jól! Mostmár gyors felépülést,sok tejet kívánok nektek! :)
1647. culko (válaszként erre: 1642. - Maditta)
2014. jún. 25. 10:08
gratula nektek jó egészséget és tényleg az a lényeg, h. egészségesek vagytok mindketten.
1646. culko (válaszként erre: 1641. - Princesse84)
2014. jún. 25. 10:04

és drukkolok neked, h. mielőbb beinduljon

hogy vagy ma?

1645. culko (válaszként erre: 1641. - Princesse84)
2014. jún. 25. 10:03

én sem vágyom a befektetésre...még mindig jobb itthon várakozni, mint ott bent.

én miskolcon fogok szülni

1644. maditta
2014. jún. 25. 03:11
Próbáltam egy kicsit korrigálni mert sokáig írtam, de így 2x ment el. Bocsi csajok! :$ :)
1643. maditta
2014. jún. 25. 03:06

Sziasztok Csajok!


Leírom a mi kis sztorinkat :) :


Szóval úgy keződött az egész, hogy 21.-én szombaton, jöttem a szegedi klinikára a 40 hetes ctgre.

A ctgn megállapították, hogy a baba szívhangja magas, ezért elküldtek EST (emlőstimulációs-teszt) terhelésre. Ott nem nagyon lettek fájások és mivel a méhszájam még csak 2100-as volt felhelyeztek éjszakára egy méhszájérlelő tablettát. Szinte egész éjjel ctgre voltam rakva, de se fájásom nem lett, se a méhszájam nem nyílt egy centit sem... Viszont reggelre javult a szívhang, így úgy döntött a dokim befektet a patológiára, hogy tudjanak figyelgetni. A dokim előtt le a kalappal, mert hihetetlen kedves, figyelmes, odaadó volt eddig minden nap és biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező napokban is így fog ellátni.


Ma reggelig minden nap jó volt a ctg eredményünk, de ma megint magas volt a szívhangja a babónak. A még mindig 2100-as méhszáj miatt azt mondták nem várunk tovább, sürgősségi császárral született meg a mi kis szerelmünk.


A műtéttől én nagyon féltem, nem is volt egy leányálom, csalódott voltam nagyon, hogy nem természetes apás szülésünk lesz, mint ahogy azt terveztük, de nem lehetett válogatni... Nagyon furcsa a spinális érzéstelenítésben, hogy "mindent érzel" de semmi nem fáj a műtét közben. Gyorsan történt minden nem volta az egész egy óra onnantól, hogy közölték: császármetszés hajtanak végre.


A műtét alatt 2x mutatták meg a babát, de nem tették rám sajnos, mert nem lehetett, de apa kinn várta a folyósón így ő jobban megtudta vizsgálni a kis trónörököst, aki 12:47 kor 51cm-rel és 3800grammal jött a világra. :) 


Az érzéstelenítő amilyen gyorsan elzsibbaszt olyan gyorsan el is illan. :D Na itt ez után jön a buli... Nem gondoltam egyáltalán, hogy ennyire fog fájni. A császár után 9 órával ki kellett menni tusolni, ami nagyon durva volt, de azt mondják minden nap jobb lesz.


Igaz, a mi történetünk nem igazán romantikus, de természetesen az a lényeg, hogy egészségesen megszületett a mi drága kincsünk. :)

1642. maditta
2014. jún. 25. 03:03

Sziasztok Csajok!


Leírom a mi kis sztorinkat, viszonylag hamar, mert még nem telt el 12 óra azóta, hogy megszületett a kisfiunk, de olyan szobatársat kaptunk, hogy egy férfit megszégyenítő módon horkol :) úgyhogy ma éjjel akármennyire is nem jön jól, nem fogok tudni aludni egy percet sem... :(


Szóval úgy keződött az egész, hogy 21.-én szombaton, jöttem a szegedi klinikára a 40 hetes ctgre.

A ctgn megállapították, hogy a baba szívhangja magas, ezért elküldtek EST (emlőstimulációs-teszt) terhelésre. Ott nem nagyon lettek fájások és mivel a méhszájam még csak 2100-as volt felhelyeztek éjszakára egy méhszájérlelő tablettát. Szinte egész éjjel ctgre voltam rakva, de se fájásom nem lett, se a méhszájam nem nyílt egy centit sem... Viszont reggelre javult a szívhang, így úgy döntött a dokim befektet a patológiára, hogy tudjanak figyelgetni. A dokim előtt le a kalappal, mert hihetetlen kedves, figyelmes, odaadó volt eddig minden nap és biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező napokban is így fog ellátni.


Ma reggelig minden nap jó volt a ctg eredményünk, de ma megint magas volt a szívhangja a babónak. A még mindig 2100-as méhszáj miatt azt mondták nem várunk tovább, sürgősségi császárral született meg a mi kis szerelmünk.


A műtéttől én nagyon féltem, nem is volt egy leányálom, csalódott voltam nagyon, hogy nem természetes apás szülésünk lesz, mint ahogy azt terveztük, de nem lehetett válogatni... Nagyon furcsa a spinális érzéstelenítésben, hogy "mindent érzel" de semmi nem fáj a műtét közben. Gyorsan történt minden nem volta az egész egy óra onnantól, hogy közölték: császármetszés hajtanak végre.


A műtét alatt 2x mutatták meg a babát, de nem tették rám sajnos, mert nem lehetett, de apa kinn várta a folyósón így ő jobban megtudta vizsgálni a kis trónörököst, aki 12:47 kor 51cm-rel és 3800grammal jött a világra. :) 


Az érzéstelenítő amilyen gyorsan elzsibbaszt olyan gyorsan el is illan. :D Na itt ez után jön a buli... Nem gondoltam egyáltalán, hogy ennyire fog fájni. A császár után 9 órával ki kellett menni tusolni, ami nagyon durva volt, de azt mondják minden nap jobb lesz.


Igaz, a mi történetünk nem igazán romantikus, de természetesen az a lényeg, hogy egészségesen megszületett a mi drága kincsünk. :)

1641. princesse84 (válaszként erre: 1640. - Culko)
2014. jún. 24. 22:50
Terveim között nekem is az volt, hogy már múlt héten szülök:) elvileg szombaton kell befeküdnöm,itt is 41.-re. Hogy utána mikor indítanak azt nem tudom,ezt nem kérdeztem még mert reménykedek. :) 2naponta van nst,most még nem néznek magzatvizet. Igen vizsgál hüvelyt is,már a 30.héttől kb mindig megnézi. Én mondjuk nem bánom, hozzátartozik és legalább ő is tudja,hogy nyílok-e stb. Egyébként budán,a Szent Imre kórházban fogok szülni. Te hol? Azért remélem egyikőnknek sem kell megvárni ezt a befektetést...
1640. culko (válaszként erre: 1638. - Princesse84)
2014. jún. 24. 19:38

téged mikor fognak befektetni, ha nem indul el, meddig hagynak így egyben?

milyen gyakran kell nst-re menni?

mikor vizsgáltak meg utoljára?

vizsgál a dokid a hüvelyben?

magzatvizet néz?

vagy mit vizsgál?

ott mi a szokás?

hol laksz te?


itt dokifüggő, az enyém egy hétig hagy még szabadlábon, majd a betöltött 41. héten fektet be és rá 3-4 napra beindítja, ha addig sem történik semmi.

1639. culko (válaszként erre: 1638. - Princesse84)
2014. jún. 24. 19:33

hát mást nem mint eddig, tegnap óta azok a nyilallások, de csak most megint:S:S:S


tényleg rossz ez a várakozás.


a férjemet már holnaptól elküldték szabira, mert már nem bírják idegekkel a kollégái:D:D:D


mondjuk terveim szerint én csüt. reggelig megszülök.

1638. princesse84 (válaszként erre: 1637. - Culko)
2014. jún. 24. 19:14
Nem, még itthon. Legalábbis én. Ohh, tudom milyen rossz, amikor az ember várja, hogy hátha valami biztatót mondanak, aztán várnia kell... De érzel valamit?
1637. culko
2014. jún. 24. 18:53
mi van itt, mindenki elment szülni???!!!
1636. culko
2014. jún. 24. 16:01

én voltam nst-n, úgy volt, h. megvizsgál drbá, de nem, majd holnap reggel menjek nst-re és utána megvizsgál:S

pedig úgy vártam, h. mi a helyzet...

1635. princesse84 (válaszként erre: 1634. - Solsharm)
2014. jún. 24. 12:34
Csütörtökön,de nagyon fáj a derekam,így reménykedek, hogy hátha ma vagy holnap tényleg beindul...:)
1634. solsharm (válaszként erre: 1632. - Princesse84)
2014. jún. 24. 11:28
Tényleg jó most az idő egy szüléshez. ;) Hajrá! Legközelebb holnap lesz/lenne ctg?
1633. EvicaT (válaszként erre: 1632. - Princesse84)
2014. jún. 24. 10:13
Na, ezek bíztatóak :) Bizony, szuper ez a hőmérséklet most!
2014. jún. 24. 10:10
Én sem mentem el szülni az éjjel. Kettős front elbújhat! :) Ellenben ma reggel voltam ctg-n és sikerült folyamatosan szép görbéket produkálni, azt mondta a nővér,hogy ez elég biztató már! Mostmár nagyon jó lenne,a hőmérséklet is éppen megfelelő a szüléshez...:D
1631. EvicaT
2014. jún. 24. 09:51

Nálunk olyan durva időjárás volt, hogy csak na, de a leányzónknak meg se kottyant :) 1-2 erősebb mensis görcsöt leszámítva (ezeknek viszont nagyon örültem, h végre valami!:)

Szóval tényleg ennyit a frontokról... ;)

1630. maditta
2014. jún. 24. 08:42
Mi egyben vagyunk még. Nem történt semmi velünk az éjjel... :S
1629. Padda
2014. jún. 24. 08:40
Én még nem. A gyerek nem hallgatta meg a frontról szóló híreket...
1628. culko
2014. jún. 24. 08:05
mindenki elment az éjjel a fronttal szülni?
1627. culko
2014. jún. 24. 07:09
jó reggelt, ki hogy van?
1626. culko
2014. jún. 23. 23:08

jó éj tmindenkinek,

aki szülni akar, annak szülésmegindulós jó éjt,

a többieknek csak simán jót:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook