Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 júniusi babák fórum

2014 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1445. Armi
2014. jún. 17. 19:39
Köszönöm, aranyosak vagytok. Hát nagyon rosszul vagyok, ez a vírus nagyon legyengített. Szerencsére azóta nem hánytam, de a kezeim, lábaim nagyon fájnak, nincs erőm, egész nap aludnék, majdnem azt is tettem, de azzán a férjemen is kijött a rosszullét, és este én vigyáztam a lányunkra, hogy ő is feküdjön, láza is van...
1444. DWAncsa (válaszként erre: 1439. - Armi)
2014. jún. 17. 18:05
Jobbulást!!! Én is azt hittem már babázol. GYógyulj meg hamar!!!
1443. EvicaT (válaszként erre: 1439. - Armi)
2014. jún. 17. 15:55

Jobbulást és kitartást!

Igyál amennyit tudsz.

1442. princesse84 (válaszként erre: 1439. - Armi)
2014. jún. 17. 15:08
Oh szegény...Gyógyulj meg hamar!!! Mi itt elkönyveltük,hogy tuti babázol már. Remélem olyan gyorsan átmegy rajtad mint a lányodon! Pihizz sokat!
1441. culko
2014. jún. 17. 14:43
mielőbbi jobbulást armi
2014. jún. 17. 14:14

oh sajnálom Armi, gyógyulást, most akkor egy kicist fel kéne erősödjél, mert igy szülni bizti nagyon nehéz és megerőltető lenne


mi ma voltunk nst-n semmi fájás, vasárnapra is hivott, akkor töltjük a 39-et...azt mondta ha tulhordás miatt inditani kell, akor több mint valószinű császár lesz a vége, főleg hogy az előző ugye az volt, ugyhogy remélem nem jutunk el addig

1439. Armi
2014. jún. 17. 14:01
Sziasztok! Én is itt vagyok. Sajnos nem szülni mentem. Az éjjelt végig hánytam... Elkaptam a kislányomtól a vírust... Szerencsére "csak" ötször hánytam,reggel a férjem elvitt az orvoshoz, kaptam szurit, meg nagyon komoly utasításokat, de ha még fogok hányni akkor be kell feküdnöm. Szerencsére nem hánytam azóta, de a kezem lábam olyan gyenge, csak fekszek, alszok, a férjem itat, és foglalkozik a lányunkkal, aki már nagyon jól van szerencsére.
1438. DWAncsa
2014. jún. 17. 12:49

Akkor még vagyunk egy páran. :)

Drukkolok mindenkinek,hogy most már bújjanak ki az a babák! Én ma megyek ctg-re,kiváncsi vagyok mutat-e valamit a gép,nagyon minimálisan érzek csak valamit,nem hiszem,hogy ebből ma lesz valami.

1437. Padda
2014. jún. 17. 12:38
Én is itt vagyok, bár eddig csak olvastalak titeket. Júni 26-ra vagyok kiírva, de elkezdtem nagyon parázni, ezt meg valószínűleg érzi a kölök, és eddig semmi jele, hogy ki akarna bújni. :)
1436. EvicaT
2014. jún. 17. 09:48
Még én is itt vagyok :) Lehethogy én leszek az utolsó, mert mi 29-re vagyunk kiírva ;-) De szeretném, ha max. 27-ig húznánk (28-tól külföldön van a dokim)... Szülésznőm az van, és ez a lényeg!
1435. DWAncsa
2014. jún. 17. 09:41

Armi tuti szül már,mindig szokott írni,remélem minden oké és már kezében a bébi és majd ír. :)

Na képzeljétek én tegnap találkoztam a játszótéren egy anyukával és beszélgettünk és megadta a dúlájának a számát,aki végez kimondott szülésindító masszást,hát én kértem holnapra időpontot hozzá. Meglátjuk beindítja-e a szülést,ha igen az szuper,ha nem,akkor legalább volt egy kellemes masszásom. :)

1434. maditta
2014. jún. 17. 09:27
Sziasztok! Én is itt vagyok még... Én is túlhordásra készülök lelkiekben, mert semmi jele, hogy a kisfiacskám kiszeretne már bújni, pedig ma megágyaztam a kiságyát is. Armi nekem is nagyon gyanús.... :)
1433. princesse84 (válaszként erre: 1429. - Mnikoka)
2014. jún. 17. 09:20
Akkor nagyon kemény volt apa, jól bírta! :) Az én szülésznőm Tóth Irén lesz, nagyon aranyos, lelkiismeretesnek tűnik így 2 találkozó után,engem megnyugtat,hogy ő lesz ott...
1432. princesse84 (válaszként erre: 1430. - DWAncsa)
2014. jún. 17. 09:18
Szia! Áh én is maradtam. Remélem.kitartanak a mensiszerű görcseid és lesz belőle vmi! Lehet Armit éjszaka elvitte a hidegfront a kórházba! :) Nálam semmi,azon kívül,hogy menni alig tudok. Fájok, de rendszeresség sehol,kezdek beletörődni,hogy túlhordom a fiam. Az örökkévalóságig szimbiózisban élés is megfordult a fejemben,még jó hogy fizikailag nem lehetséges...
1431. DWAncsa
2014. jún. 17. 09:09
Mindenki szülni van csak én maradtam?????
1430. DWAncsa
2014. jún. 17. 08:01
Sziasztok! Kivel mi újság ma? Mindenki egyben van még? Armi nagyon eltűnt,lehet már a szülőszobán van? :) Drukkolok neki! Nekem egy órája mióta tusoltam nagyon enyhe menziszerű görcsöm van,de tényleg nagyon gyenge,lehet hogy nincs is jelentősége mindenesetre várom,hogy lesz-e belőle valami.
1429. mnikoka (válaszként erre: 1428. - Princesse84)
2014. jún. 16. 22:09
Megkérdezhetem, hogy ki lesz a szülésznőd? :-) én is pontosan ezért fogadtam, mert nálunk is egyértelmű volt, hogy apa nem lesz bent, aztán végül csak a kitolásnál ment ki, és amint meghallotta, hogy Emese sír, robogott is vissza, akkor már a vér sem érdekelte (amitől máskor simán beájulna, de minimum kidobná a taccsot) :-) Ja, és elmondta, hogy végig az ajtó mögött várt :-)
1428. princesse84 (válaszként erre: 1415. - Armi)
2014. jún. 16. 19:26
Én is fogadtam, majd utólag kiderül mennyire volt jó döntés,de egyelőre nekem megnyugtató, hogy tudom kik lesznek körülöttem, legalább ennyi biztos pont nekem kell. Meg nálunk bizony nem lesz apás szülés így jobb hogy tudom ki tölti majd velem az időt ott (Félreértés ne essék,egyikőnk sem szeretné hogy a párom benn legyen,ez elejétől nem is volt kérdés nálunk. :) )
1427. princesse84 (válaszként erre: 1425. - DWAncsa)
2014. jún. 16. 19:16
Pont azt vettem észre, hogy néhány napja fáj a szeméremcsontom, a combcsontom is. Úgy megyek terpeszben, mintha súly lenne a lábam között :) Egyébként nem is egyértelmű mensis jellegű fájások ezek nálam,hanem olyan hasból derékba-fenékbe mászó fájás. Nem tudom jobban leírni,keményedéssel együtt hasból indul és hátra halad,de nem tart sokáig soha.
1426. mnikoka (válaszként erre: 1415. - Armi)
2014. jún. 16. 19:11
Én fogadtam és nagyon jó volt, hogy ott voltak a dokinőmmel a végéig, nagyon sok erőt adtak mindketten :-)
1425. DWAncsa (válaszként erre: 1424. - Princesse84)
2014. jún. 16. 19:01
Te érezted ahogy nyílni kezdesz? Mert elvileg én még zárt vagyok,de ma pl folyamatosan szurkál a szeméremcsontom környékén. Te mit éreztél? És milyen jellegű fájásaid vannak? Jóslóid? Keméyedéseid?
2014. jún. 16. 18:56
Én is jártam ma orvosnál, méhnyak elég rövid már, egyébként minden rendben,várakozó állásponton vagyunk. :) Fájni fájok,de nem jelent semmit,fájok már 3 napja...
1423. princesse84 (válaszként erre: 1417. - DWAncsa)
2014. jún. 16. 18:22
Na ez azért jó hír! Ellenben ha nem akar kijönni,akkor azt is jelnek kell venni,hogy valamiért mégiscsak így akarja az élet,ennek is oka van. A lényeg hogy a baba jól legyen. :) Szurkolok,hogy napokon belül szülés legyen ebből!
1422. culko (válaszként erre: 1417. - DWAncsa)
2014. jún. 16. 18:06
szia, ezek jó hírek, megnyugszol te is így, jól teszed, hogy így fogod fel a továbbiakban.
1421. szandi80
2014. jún. 16. 17:22

Nekem ma kicsit kevesebbet mocorog a kiscsaj.

Jó, hogy végre el lehet lenni.

1420. DWAncsa (válaszként erre: 1419. - Armi)
2014. jún. 16. 17:21
Sajna nem szülök. Csak kint voltunk a játszótéren a kislányommal. Holnap megyek ctgre,szerintem akkor mondja meg a doki,hogy mikorra kapott időpontot. Keményedek folyamatosan,de már majd egy hete,ugyhogy ez nem jelent még semmit. Ti hogy vagytok? Valakinél valami? Jó,hogy mincs az a nagy meleg,ez most elviselhető.
1419. Armi
2014. jún. 16. 17:08

Huu de eltűnt mindenki. Ugye nem mentetek el mindannyian szülni?? :-)


Higy vagytok egyébként? Ez azért már hidegfront... A héten nem is lesz 30 fok felett a hőmérséklet.

1418. Armi (válaszként erre: 1417. - DWAncsa)
2014. jún. 16. 14:27
Hát látod milyen jó dokid van! Akkor ez a hét van még neked.is? Vagy pontosan meddig vártok? Melyik nap lenne a császár, ha nem születik meg?
1417. DWAncsa
2014. jún. 16. 13:54

Sziasztok! Megjöttem a dokitól.A pici jól van,minden rendben vele,3,3kg-ra saccolta a doki,a méhlepény is jó,a víz minimálisan kevesebb ami jót jelent. Megmondtam neki,hogy szeretném ha eltolnánk az időpontot a kiírásig,elmondott minden negatív dolgot amit csak lehet,hogy megpróbáljon lebeszélni,apa is jött velem,kiállt mellettem. Azt mindta akkor alá kell írnom valami papírt,hogy saját felelősségre nem megyek bele a műtétbe,mondtam,hogy oké. Mondta,hogy ha bármi történik azonnal hívjam. Mondtam,hogy nem túl hordani akarom,csak a kiírt időpontot megvárni,ha addig nem indul be akkor engedem a császárt. Azt mondta még zárt vagyok,de ez órák alatt is változhat. Holnap megyek ctgre,azt mondta akkor is megnézi a méhszájat. Meg hogy nincs beékelődve a feje,picit oldalra tartja.

Összeségében megnyugodtam,egyrészt,hogy minden rendben van,másrészt,hogy nem műt meg holnapután. Van egy hete még a kisfiamnak,hogy kibújjon,ha nem akkor végképp marad a császár. Úgy döntöttem innentől kezdve nem is gondolok a szülésre,ha a fiam jönni szeretne,jönni fog,ha nem,akkor marad a császár,de legalább az esély meg lett adva.

1416. Armi
2014. jún. 16. 13:49
DWAncsa mi újság? Mi volt a dokinál? Lehet, hogy történt valami vizsgálat közben?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook