Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 júniusi babák fórum

2014 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. júl. 2. 16:44
halihó.. van itt még valaki 2in1-ben, vagy csak én maradtam? 4o+3 nap, kiscsajszim jól éryi meg magát odabent
1684. Armi (válaszként erre: 1672. - Solsharm)
2014. jún. 30. 21:36

Sziasztok!


Gratulálok a babákhoz!!


Látom azért mindenki jól van, aki még nem babázik, kitartás!


Mi is nagyon jól vagyunk! Két gyerekkel csak úgy rohannak a napok. Azért is vagyok eltűnve, mert vagy a szoptatással vagyok elfoglalva ( első lányomnál nem sikerült igazán szoptatni ), most szerencsére minden jól halad ezen a téren, vagy ha nem szoptatok, igyekszem úgy foglalkozni mindkét lányommal, hogy a nagy se érezze kirekesztve magát, de a kicsivel is legyenek meghitt perceink, és ez így nem könnyű. A férjem iszonyatosan sokat segít mindenben, nagyon imádom.


Imádom, hogy két lányom van:-) Tündéri mind a kettő. A picúrka eddig szinte csak evett, aludt, most kezd néha ébren lenni:-D A "nagy" lányom imádja, mindenben segít.


A kezdettől fogva egy szobában alszanak, pedig sokat gondolkodtunk, hogy hol legyen a picúrka, de a nagy lányom kérte, hogy egy szobában legyenek, ezért így lett, és jó döntés volt.


Két nap után, már a nagy lányom meg se moccan éjjel, ha a kicsi felsír, hogy éhes... Igaz, hogy csak egyszer ébred fel, fél három körül enni, és nem is igazán sírós baba egyelőre, de a lényeg, hogy a lányok jól összeszoktak.


Próbálom legalább olvasni a híreket, ha már írni nincs mindig időm:-D

1683. EvicaT (válaszként erre: 1681. - Renibaba25)
2014. jún. 30. 21:00
Én is bírom még, ma még tornán is voltam, tök jó volt, de a csütörtöki befekvés annyira nem tetszik :( Remélem addig magától beindul. Veled meddig várnak, mikor indítják be?
1682. mnikoka (válaszként erre: 1677. - Solsharm)
2014. jún. 30. 16:33
Gratulálok az újdonsült anyukáknak! Emesének is vérzett még utána a köldöke, de most már szépen begyógyult. :-)
1681. renibaba25 (válaszként erre: 1680. - EvicaT)
2014. jún. 30. 16:25

Evica a 4ooo erteked veteszik a 37 hetesnek tűnő méhszájajammal szerintem...

majd lesz velünk is valami, azzal vigasztalom magam, hogy ha acsajszinak jó még odabenta kkor birom én is, csak persze a zóra is ketyeg.. császáros előzmény miatt pl inditásnál esélyünk nem sok lenne simán szülni..

na hátha ez a front, ma is amkor vizsgálaaton voltunk már néhány szülés zajlott...

1680. EvicaT
2014. jún. 30. 11:34

Gratulálok az újdonsült anyukáknak, ügyesek voltatok :)

Renibaba-n és rajtam kívül van még valaki 2 in 1??

Érdekes, hogy mennyire más az eljárás országon belül. Én pénteken voltam utoljára nst-n, és csütörtökön kell befeküdnöm, ha addig nem történik semmi. Addig semmi vizsgálat, semmi nst. Az én pocakom régóta lent van, szóval csak azt hallom mindenkitől, h mindjárt megszülsz...Köszi...

Az én méhszájamra poénból a doki 4000-es értéket mondott pénteken, jó mi... :(

Itt éjszaka szép kis égiáldás volt, kisebb fájásokon kívül a babám semmit nem jelzett, most jó hűs az idő :)

2014. jún. 30. 10:01

gratulálok az ujabb babákhoz..


nálunk még semmi, tegnapra voltam kiirva... vol tegnap amnioszkopia is... 8szerencsére nem vészes) mátol minden nap menni kell nst meg kétnaponta amnió... ja es a doki azt mondja hogy a méhszájam olyan éretlen minth acsak 37. hetes terhess lennék... remélem a heten beérik, mert tovabb nem hagy az előző csaszi miatt, ja es apocakom még rendesen fent van

1678. solsharm (válaszként erre: 1676. - Culko)
2014. jún. 29. 22:16
Nektek is nagy gratula! Szép nagy babátok lett! :) Ügyes voltál nagyon!
1677. solsharm (válaszként erre: 1674. - Princesse84)
2014. jún. 29. 22:00

Gratulálok a picihez! El fogjuk sztem felejteni, mert napról napra jobban leszel, és a kisbabád kárpótol mindenért. Már nekem sem olyan rossz élmény, mint az első pár napban volt, és még azért olyan hú de sok idő nem telt el. :)

Örülök, h jól vagytok, gondolom már ti is otthon?!

Velünk minden ok, persze van mindig aggódni való. most épp a köldöke. Tegnap esett le a csonk, és nem tetszik, mert vérzik. Holnap lehet megmutatom dokinak.

1676. culko
2014. jún. 29. 19:16

sziasztok!

mi is csütörtökön...:)

délelőtt itthon elvoltam,reggel rendszeres fájásokkal indítottam , úgykletem, hogy fáj a hasam és megy a derekamba a fájás.

8.20-tól 10 percesek 11-fél12-ig. közben vasaltam dinnyét vágtam, figyeltem, zuhiztam.

délben mentem hajat mosni, zuhizni, még megszárítottam és kivasaltam a hajam...

elkezdtük mérni stopperrel,ezzel olyan 3/4 1- ig elszórakoztunk...

nem voltam 100%-ig biztos benne, hogy ezek 5 percesek, de utána már még rövidebb idő alatt követték egymást, úgyhogy beadtam a derekam, h. menjünk a kórházba.

fél2-kor értünk be, a lépcsőn már csak úgy tudtam lemenni meg a kocsiba ülni meg kiszállni h. várni kellett, megállni.

szóval bementünk,felvették az adataimat, megvizsgált az ügyeletes doki, majd elkerekedett szemmel csak annyit mondott, h.: megy telefonál a dokimnak, h. azonnal jöjjön.

bementem a szülőszobába, a takarítónéni előkészített mindent körülöttem ,szülésznő mondta, h. a gyereket már csak a burok tartja,doki jött, kirepesztette, 14:10.kor kint volt a bébi.

4100g, 56cm.

mivel 3-an vártak a helyemre, a szülőszobából szabály szerint kidobtak, a gyerekágyas osztályon töltöttem a 2 órás őrzésidőt már:S

ma engedtek haza, minden oké.én fájok, de alakul.

1675. DWAncsa (válaszként erre: 1674. - Princesse84)
2014. jún. 29. 15:45

Gratulálok a babához! :)

Mi is jól vagyunk,Levi babám egy tündér,eszik,alszik. A napirendünk is kezd kialakulni,én is jól vagyok már nem fáj a hegem. Többiekkel mi újság?

2014. jún. 29. 13:41
Sziasztok! Hàt én is eltűntem,végül csütörtökön kevéssel éjfél előtt megszületett a fiunk :) 3130gr 52 cm,gyönyörű! Termeszetes szules volt,kis gatmetszessel,du indultak a fajasok, 7-re ertunk a korhazba, de kb 10-ig viselhetok voltak, meg setalgattam,viccelodtem, az utolso ket orat meg igyekszem elfelejteni :) Ki hogy van?
1673. EvicaT
2014. jún. 29. 13:31
Ááá, mi még mindig várjuk a csodát :) Én mára vagyok kiírva...De semmi előjel...
1672. solsharm
2014. jún. 29. 09:00

Halihó! Kivel mi újság? A szülni készülők gondolom már túl vannak rajta. :)

Armi, DWAncsa?? Többiek?

2014. jún. 27. 17:08
mi nem mentünk... egész nap pörgés volt, igay csak itthon, medrt a derék és csipőfájásom miatt, már csak akkor megzek ki alakásból ha muszáj, de volt ma főyés a nagzcsajsyimmal muffin sütés , most ültem le picit... pocakcsajszi ficánkolós
1670. solsharm (válaszként erre: 1669. - Mnikoka)
2014. jún. 27. 15:00
Nagyon úgy fest! :)))
1669. mnikoka
2014. jún. 27. 09:38
Na mindenki elment éjjel szülni? :-D
1668. EvicaT (válaszként erre: 1667. - Renibaba25)
2014. jún. 26. 20:04
Mi is vasárnap töltjük a 40. hetet ;-)
2014. jún. 26. 16:56

sziasztok


meg mi is bvarakozunk, vasranap töltjük a 4o. hetet, aztan egy hetet meg varunk, naponta lesz majd bejaras vizsgalatra, nst meg ketnaponta amnió... volt akinél végeztek amniót, ? milyen?

1666. EvicaT (válaszként erre: 1665. - Princesse84)
2014. jún. 26. 13:18

Szia!

Ezek jól hangzanak! Drukkolok, hogy beinduljon magától szombatig!!!

(Még én is egyben, én holnap megyek nst-re)

2014. jún. 26. 11:45
Sziasztok! Mindenki szül vagy babázik? :) Én ma voltam nst-n. Fájások vannak, az orvos is megvizsgált, tágulok lassacskán, plusz azóta barnázgatok. Remélem a tágulást jelzi. Fájások jönnek mennek,remélem rendszereződnek, bár már beletörődtem,hogy szombaton be kell feküdnöm...
1664. culko (válaszként erre: 1663. - Mnikoka)
2014. jún. 25. 22:24
Ez egész jól hangzik:-D.kiegyeznék én is vele.és kössz a tippet!
1663. mnikoka (válaszként erre: 1659. - Culko)
2014. jún. 25. 19:13
Nem biztos, hogy olyan erősek lesznek, én az utolsó egy óráig nevetgéltem, mászkáltam, telefonálgattam. Mikor a vizsgálóasztalról lepattantam, az ügyeletes doki megkérdezte, hogy a kismama biztos szülni jött? Ja, meg mikor a saját dokim már a nagyobb fájásoknál vizsgált és jött a fájás, mondja, hogy most fog fájni. Erre a szülésznőm nevetve: ááá ezt meg sem érzi :-D Szóval nem biztos, hogy olyan nagy fájdalom lesz (ne is legyen :-) ), inkább a rendszerességet figyeld :-)
1662. culko (válaszként erre: 1661. - Princesse84)
2014. jún. 25. 18:03

:)

én sem akarok hamar menni sehova...:)

1661. princesse84 (válaszként erre: 1659. - Culko)
2014. jún. 25. 14:20
Ez valószínűleg alkati kérdés, két szülés indulhat teljesen más fájásokkal. A családomban az utóbbi időben ketten szültek,az egyikőjük azt mondta lentről indult,de a fájás mindig felfelé haladt nála és szülés lett belőle,a másik azt mondta,hogy a hasa nem is fájt szinte,csak a dereka de az rendszeresen... én múltkor amikor 10percenként jöttek,épp édesanyámmal beszéltem telefonon,mondtam neki mit érzek,ő pedig mondta,hogy de hát ez már az! Két óra múlva elmúlt. Na most legyen okos az ember. Megfogadtam,hogy 5perces fájások előtt nem indulok sehova. :)
1660. Alexa028 (válaszként erre: 1643. - Maditta)
2014. jún. 25. 13:46

Gratulálok! Sok boldogságot! Jobbulást és sok tejcit!

Kis hercegnőnk tegnap töltötte az 1 hetet. Imádom nagyon.

1659. culko
2014. jún. 25. 13:36

én az a baj azt sem tudom mit kéne érezni.....fájni fáj, ha bekeményedik akkor lent, a hasam alja, de az nem sokszor, inkább nyomódik, meg nyillal, vagy mittudomén, még megfogalmazni sem tudom.

a dokim asszisztense azt mondta fentről indulnak a fájások (ilyet még sose éreztem), ezt olvastam is, meg h. kisugárzik combba, derékba, na, nekem 3 napja, de csak a jobb derekamba, meg néha a combomba, meg van egy olyan sejtésem, h. ez lópikula még az igazihozképest.

tényleg nem tudom, és ez a bizonytalanság komolyan mindennél rosszabb már....nem tudom mikor, és nem tudom mitkéne érezni....

1658. culko (válaszként erre: 1656. - DWAncsa)
2014. jún. 25. 13:33
köszi szépen, rámfér a drukk...
1657. culko (válaszként erre: 1649. - Princesse84)
2014. jún. 25. 13:31
tegnapra voltam kiírva...
1656. DWAncsa (válaszként erre: 1639. - Culko)
2014. jún. 25. 13:20
Neked is drukkolok,hogy a héten meglegyen a bébi. Vannak még akik várakoznak?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook