Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 szeptemberében bölcsis lesz a gyerekem. fórum

2010 szeptemberében bölcsis lesz a gyerekem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Szilvamama (válaszként erre: 9. - D78161f793)
2010. jún. 28. 13:32
Ez így van! Arra vigyázz, hogy a gondozónőt ne dadusozd le, mert arra ugranak :)
9. d78161f793 (válaszként erre: 7. - Szilvamama)
2010. jún. 28. 13:25
Ezek tutik,de gondolom ahány bölcsi,óvoda annyiféle variáció is van.
8. d78161f793 (válaszként erre: 5. - Tücke)
2010. jún. 28. 13:24

Igen,azt nekem is mondták,hogy feltétlen pelust kell vinni,ők arról nem tudnak gondoskodni,ami végül is érthető.

Na de nekünk hál isten már nem is kell,2hete nappali szobatiszta a fiam :D

Ki hogy áll vele?

2010. jún. 28. 13:24
Pelus, popsitörlő, popsikrém, szalvéta papírzsepi, WC papír, folyékony szappan, fogkefe, fogkrém, fogmosó pohár, több váltás fehérnemű és váltóruha. Benti cipő. Nekünk kellett egy garnitúra munkásruha és cipő az udvarra. Hierelen ennyi jut eszembe :)
6. K_Roni (válaszként erre: 2. - Macs77)
2010. jún. 28. 13:07
Én már február óta dolgozok, így a kisfiam hónapok óta nagymamázik :-) (Nem vették fel a bölcsibe eddig.) Szóval ő igencsak hozzá van szoktatva, hogy csak reggel és este vagyunk együtt.
2010. jún. 28. 13:06
Én úgy tudom hogy aki pelusos annak kell vinni pelust is... ennél többet nem tudok nálunk nem volt lehetőség a bölcsire... azt javaslom hogy felkészítsétek magatokat a majdani elválásra hogy minnél több időt töltsetek külön pl nagyihoz adod 2-3 órára vagy keresztszülők ... vagy valamilyen rokon akit ismer de nem sok időt tölt vele... nálunk ez nagyon megkönnyítette az ovis beszokást én másfél éves kora óta dolgozom és nagyim vigyázott rá heti 3 alkalommal olyan 6-8 órákat... nehéz volt az elején de nagyim szerint csak addig sírt amíg el nem mentem tőle... meg minnél többet rokonokkal elengedni játszótérre séta csak vagy ide oda....neked is jobb lesz meg neki is.... bár az anyának nehezebb mindig az elválás a gyerektől... a gyerek ha barátra talál akkor nincs gond és ők elég gyorsan barátkoznak meg hidd el fog neki tetszeni hogy tele van játékkal meg gyerekkel a helység:D
2010. jún. 28. 13:03

Szia!

csatlakoznék :)

Az én fiam novemberbe tölti a 3at,így ő is "csak" bölcsis lesz.

sehogy nem készítem fel,ha csak az nem tartozik bele,hogy többször is jártunk már bent a bölcsiben látásról szerintem már megismeri a dadákat.

Nekünk is augusztusba lesz szülőink(az első ;) )én még nem tudok semmit,mit kellene majd vinni. Az rémlik,hogy arról beszéltünk már hogy éves tisztasági csomag miatt kel majd pénzt vinni.

ég a jelünket sem tudjuk.

2010. jún. 28. 13:03
Szia! Sorstárs vagyok :-) Az én kisfiam márciusban volt 2 éves és szeptemberben kezdjük a bölcsit. Sajnos infóim nincsenek, mert augusztus elején lesz szülői. Engem is érdekel, ha valaki tud valami infóval szolgálni, hogyan, mivel készüljünk. A beszoktatás pontosan mit jelent?
2010. jún. 28. 13:03

Szia, az én kislányom is szeptemberben megy bölcsibe, nálunk júli közepén lesz a szülői.

Mi sokat járunk játszótérre + télen/tavasszal játszóházba jártunk... mostanában meg a szomszéd lány szokott rá vigyázni néha 1-1 órát amíg elintéznivalóm van, így szokja, hogy nem mindig velem van. Ja, nagyszülőkkel is elvan pár óra hosszat, nem is hiányzom olyankor neki :P

Hát én így "készítem fel".

Ő amúgy dec-ben lesz 2 éves.

2010. jún. 28. 12:59

Sziasztok!


"Sorstársakkal" szeretnék fórumozni, akik hasonló cipőben járnak.

Ti hogy készítetitek fel a gyereket (és magatokat)? Miket kell vinni a bölcsibe? Mivel fejlesztős részbe jár majd a fiam, ezért nekünk csak augusztus végén lesz szülői.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook