Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 Júliusi Babák fórum

2010 Júliusi Babák (beszélgetős fórum)


22. ancsyangel (válaszként erre: 11. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 4. 09:57

Szia

Gratulálok nagyon nagyon és várunk majd képet ha esetleg le tudod fotózni majd a monitort :D

A szívhang meg egy nagy élmény lesz nakam elhomályosodott minden Milánomnál ;)

21. ancsyangel (válaszként erre: 10. - Agica81)
2009. nov. 4. 09:55

Sziasztok :)

Köszönöm nagyon kedves vagy :)

Ma még mindig semmi és ma megvettem a tesztet ;) Kicsit kabalából ugyanolyat vettem ami Milánkámat is kimutatta ;) :D

Jajj csak bírjam ki péntekig :P

2009. nov. 4. 08:56

Sziasztok lányok, bocsi, hogy csak igy beturakodom ide, de megakadt a szemem ezzen a fórumon! :)

Én is, mint Misz a 2009-es julius fórum tagja voltam. El se hiszem, hogy igy repül az idő, hogy már 2010-es van! :)

Mindenkinek gratulálok, akinek már sikerült pozitivat tesztelni, és drukkolok, azoknak akik még várnak!

Sok boldogságot mindenkinek!

19. pritta
2009. nov. 3. 21:18
Én is köszönöm, örültem neki, ahogy olvastam. ÉS tudom nem lesz probléma, hogy élvezzem, mert már most élvezem, minden percét nagy várakozással.
18. Bogyeszkusz (válaszként erre: 17. - Misz)
2009. nov. 3. 21:17
Nekem nagyon jól estek a jó kívánságaid,és részemről igyekezni fogok,hogy kiélvezzem majd a babavárás minden egyes percét! :)
17. misz
2009. nov. 3. 20:46

Zavarhatok még egy picit?


Élvezzétek ki a kismamság minden percét, még a nehezeket is! Hisz olyan nagyon kevés ideig adatik meg egy nő életében, hogy 2 szív dobogjon a testében. Ez a világ legnagyobb csodája!!! :)

16. misz
2009. nov. 3. 20:44

Sziasztok! Őrülten szalad az idő! Az én babám 2009 júliusában született. Rámtört a nosztalgia! :)


Mindenkinek szívből gratulálok és csodás várandóságot, könnyű szülést és egészséges Kisbabát kívánok! :)


Ha bárkinek bármiben segíthetek írjatok, priviben is. :)

15. ancsyangel (válaszként erre: 9. - Pritta)
2009. nov. 3. 20:32
Szia szívből gratulálok neked a pozitív teszthez és a manóhoz a pocidban :)
14. ancsyangel (válaszként erre: 7. - Balint_kata)
2009. nov. 3. 20:31

szia

köszönjük nagyon szépen a jókivánságokat :)

13. Bogyeszkusz (válaszként erre: 12. - Pritta)
2009. nov. 3. 20:12

Köszi szépen,én is gratulálok neked! :)

Igen,tegnap voltam,uh előtt doki 6 hetesnek mondta,de az uh gyors kiszámoltuk,így amikor legközelebb megyek,akkor leszünk 7 hetesek,akkorra már lennie kell szívhangnak.

Nektek is minden jót! :)

12. pritta (válaszként erre: 11. - Bogyeszkusz)
2009. nov. 3. 19:58
Először is gratula neked! Ezek szerint már voltál, én csak a 6. héten szeretnék majd menni uh-ra, akkor tuti lesz már szívhangja a picinek. Most 4 hetes és 5 napos vagyok még. Reménykedve várok én is. Minden jót nektek!
2009. nov. 3. 19:17

Sziasztok!

Csatlakoznék,ha nem gond! :)

először is nagy gratula mindenkinek,akinek jön a baba!és hajrá azoknak,akik még csak várják az eredmény! :)

már egy hete indítani szerettem volna a fórumot,de gondoltam várok,és látom jól tettem. :)

én ma vagyok 5 hetes 5 napos,jövő héten megyek vissza uh-ra,remélhetőleg addigra lesz szívhangja Töpszlinek,és remélem minden rendben lesz. :)

2009. nov. 3. 17:04

szia!

Először is Nagy nagy GRATULA!Egyenlőre te vagy itt a fórumon az akinek már van pozitív tesztej :-D,nekem még nem is aktuális a megjövetel,még 1 hét,ha 28 nappal számolok.ancsyangel akinek ma nem kéne megjönnie,és eddig úgy tűnik nem is jött,szorítsunk neki,hogy nem is fog 9 hónapig:-)

2009. nov. 3. 16:23

Sziasztok!


Még új vagyok a fórumon, de a teszt már pozitív és a jelek is egyértelműek. Július elején jön a baba, ha minden jól megy. És nagyon reménykedek, hogy igen. :)

Gratula mindenkinek akinek összejött és most nagy örömmel és várakozással tervezget!

8. agica81 (válaszként erre: 5. - Agnes89)
2009. nov. 3. 16:19
Még nem kell,mert még nem biztos,mint írtam is az elején.Jövő hét keddre nem várom :-),
2009. nov. 3. 15:41

Hihetetlen, hogy hogy szalad az ido...

En 2009. juliusi babas voltam es ezert akadt meg a szemem ezen a topikcimen.

Nagy-nagy gratula minden 2010. juliusra babat varonak. Jo egeszseget kivanok mamaknak es babaknak egyarant!

6. ancsyangel (válaszként erre: 4. - Agica81)
2009. nov. 3. 14:59
ma :D és neked?
2009. nov. 3. 14:19
Gratulálok nektek. Én sajnos erről a hónapról kicsúsztam, ma jött meg. De remélem az augusztusi babázókhoz már csatlakozhatok!
2009. nov. 3. 12:08
mikor nem kéne megjönnie?
2009. nov. 3. 12:06
Szia :) Én pénteken tudom meg egész pontossan hogy mizujs odabent de a jelek szerencsére biztatóak :D
2009. nov. 3. 12:04

Szia!

remélem csatlakozhatok majd hozzád,már próbálkozunk egy ideje,jövő héten derül ki volt e eredménye!:-)

2009. nov. 3. 11:57

Sziasztok!

Várok mindenkit akkor Júliusra várja babáját :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook