Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 májusában új élet születik fórum

2009 májusában új élet születik (beszélgetős fórum)


2008. szept. 4. 16:12

Szia Maly!

Örülök hogy lehet ilyen topicod!!!

Kár hogy én nem lehetek itt!!!:((

Talán majd a júniusit én nyitom????:D

Puszi!

2008. szept. 4. 16:11

De jó,hogy ilyen gyorsan írtál!!

5.hétnél tartok a kalkulátor szerint (augusztus 1 jött meg utoljára).Szeptember 15-én megyek orvoshoz,már nagyon várom.Te hol jársz?Tüneteid vannak?

12. Henyke (válaszként erre: 10. - Borsi :-))
2008. szept. 4. 16:05
Szia Borsi! Nagyon-nagyon gratulálok! Örülök, hogy csatlakoztál!:-))) Hanyadik hétnél tartasz?
2008. szept. 4. 16:05

Azóta szédült vagyok amit most is bizonyítottam,hogy nem tudok normálisan írni...bocsi

Borsó

2008. szept. 4. 16:03

Szia Henyke,szia Maly!

Úgy néz ki,nekünk is 2009.májusában (május 8. a születés kalkulátor szerint) születik meg a 2. kisbsbánk.Már van egy 3 éves kisfiam és másfél év próba és egy vetélés után kedden lett pozitív két teszt is.Annyira örülök neki,de gondolom ti is így éreztek...

Ha nem bánjátok,akkor csatlakoznék hozzátok és én is és próbálok írni gyakran.

Borsó:-)

2008. szept. 4. 15:41
Szió!Hát még mindig csak ketten vagyunk itt... Te hogy vagy? Nekem kicsit görcsölget a pocim.
8. maly
2008. szept. 3. 13:20

Aha! :)

Azta,milyen meleg lett itt nálunk! Hamarosan meg megyünk Lindusért az oviba,onnan rocky,megint jól kipurcanos estére! :)

2008. szept. 3. 13:02
Akkor tényleg egyformák vagyunk:-)
6. maly
2008. szept. 3. 12:37

32dik napon este csináltam egyzser egy tesztet,ami halványan kimutatta! Nem bírtam kivárni a másnap reggelt! :)

Majd rá 2 napra reggel is csináltam biztos ami biztos alapon,és az mát gyönyörű lett! :)

2008. szept. 3. 12:33
Hány tesztet csináltál és mikor?
4. Henyke (válaszként erre: 3. - Maly)
2008. szept. 3. 12:32
Nagyon fáradékony és aluszékony vagyok. A pocim folyamatosan puffadt, feszes. A melleim nagyon érzékenyek, és folyamatosan pisilek. Hányingerem szerencsére nekem sincs, eléggé éhes vagyok mostanság.:-) De jó,nem gondoltam volna, hogy hamarosan ilyen topic-ba fogok írni.:-))
3. maly (válaszként erre: 2. - Henyke)
2008. szept. 3. 11:00

Szia! Ez SZUPER! :)))))

Még nem voltam dokinál!

Hogy állsz a terhességi-tünetekkel?

Nekem az álomkórosságon kívül eddig mindencsak light-osan van meg! Lányoknál sem hánytam,remélem megúszom most is! :)

2008. szept. 3. 07:54
Szia Maly! Én is csatlakozom.:-) nagyon boldog vagyok, a ciklusom 31. napján már erős második csík jelent meg a teszten.:-)) Nem hittem a szememnek. Ha jól számolok, én is 2009 május közepére várom a babámat. Te mikor mentél dokihoz?
1. maly
2008. szept. 2. 20:23
Sziasztok! 2009 május elejére várom harmaik babánkat! Szívesen várok mindenkit akinek van kedve beszélgetni,tapasztalatot cserélni, megosztani másokkal örömét, bánatát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook