Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 májusában új élet születik fórum

2009 májusában új élet születik (beszélgetős fórum)


134. falcsi
2008. szept. 10. 07:43

Jó reggelt!

Ismét egy újabb szép nap kezdődött.

Én Békéscsabán fogok szülni,már csak egyet kell aludni és holnap végre megyünk az orvoshoz,alig várom!

Borsi:Tegnap isteni mascarpones tésztát főztem,mennyei volt,ma meg rakott káposzta lesz!

Nekem a párom családja már tudja a babát és nagyon örülnek,sajna az én családom még nem tudja,mert tudom,hoy nem fog nekik tetszeni,mert még nagyon fiatalnak tartanak,de nem érdekel senki csak a babám!

Ditty gratulálok,nekünk is pont ilyen gyorsan jött össze.Én ma vagyok 6 hét 2 napos.

Szép napot! Még jövök,most főzök!

133. Henyke
2008. szept. 10. 07:20
Sziasztok! Gratulálok az új kismamáknak! Örülök, hogy csatlakoztatok!:-))) Azért megnyugtat az is, hogy egyforma tüneteink vannak: mellfeszülés, hasszúrka, álmosság, fáradtság, köldök szúrka, fejfájás. Mert ezek tegnap nálam igencsak előjöttek. De nem baj, ez azért van, mert komoly dolgok működnek odabenn. Én már elmondtam a szüleimnek, és a baráti körömben azoknak akikre számítok, és jóban rosszban velem vannak. Holnapután doki:-))
132. maly
2008. szept. 9. 20:16

Sziasztok!

Gratulálok Ditty! :D

Akkor nálatok is gyors volt a gólya! :)

Mi a szűk családnak akkor mondjuk el,ha a doki is megerősíti a jó hírt,halljuk a szívhangot! Többieknek majd csak 12 hét után! Már ha bírom addig! Mert olyan nehéz! Legszívesebben mindenkinek mondanám,aki szembejön velem! :D

131. Ditty26
2008. szept. 9. 18:40
Sziasztok!Nagyon örülök hogy elindult ez a topic!Már pár napja egy ilyen után kutatok..Én 26 éves vagyok,és ha jól számolom 4 hetes és 4 napos.Nagyon gyorsan összejött a baby (a második hónapban)Tüneteim nekem is vannak....ez az állandó fáradtság..és képzeljétek fel akartam venni ma reggel az egyik felsőmet és elég érdekesen nézett ki mell részen:)gondolom ezzel ti is így vagytok.A memóriám is mintha kihagyna mostanában..Holnap megyek a dokihoz,remélem jó híreket mond majd.Ma reggel szúrkált a hasam,ettől nagyon megijedtem de megnyugtatott amit írtatok.Húúúúú de sokat írtam...TI mikor mondjátok el a családnak hogy babát vártok?Pussz mindenkinek
2008. szept. 9. 18:03

Szisztok!


Nekem hányingerem sincs, nem hogy ravaszdi... Nem hiányzik.

Azért van hasfeszülés, fejfájás, szédülés, álomkór és újabban rossz szájíz (ami amúltkor nagyon idegesített hosszú ideig).


Glinda!

Ne lepődj meg, ha nem sokat fgsz látni az UH-n. Petezsák... Többet csak a 6. hét végén, inkább hetedik héten.

129. anbene (válaszként erre: 125. - Borsi :-))
2008. szept. 9. 14:51
Nekem új doki után kell néznem, mert a mostanim, akihez már több mint 10 éve járok, már nem végez több szülést. Sajna... De ma az EKG-n kaptam egy pár nőgyógyász tippet. :))
128. anbene (válaszként erre: 122. - Gerieslinda)
2008. szept. 9. 14:48
Persze, 5+2 napon vagyunk.
127. anbene (válaszként erre: 121. - Falcsi)
2008. szept. 9. 14:47
Hát én még nem merek nyilatkozni, majd ha már tudom a nemét, akkor gondolkodunk rajta.
2008. szept. 9. 13:42
Ja,és Anbene!Örülök,hogy jól vagy és nincs semmi bajod!:-)
2008. szept. 9. 13:41

Hahó Csajok!

Nekem mára elmúlt a hasszúrka.Semmi bajom sincsen.Tegnap este 9kor összeestem,olyan álmos voltam,pedig igazán megeröltetőt nem is csináltam.Reggel meg akit fejbevertek,7kor ébresztett a kicsi.

Maly!

Olyan jó,hogy ilyen idős korodra van már két gyerkőcöd és már várjátok a harmadikat.Terveztek még?Én is sok gyereket szeretnék...

Én még nem álltam mérlegre,de én hízhatok,mert 47 kg vagyok(sajnos).Elöző terhességemnél 17kg-ot híztam,de nekem tetszett,hogy végre kerek a fejem...

Én a Réka terhestornáját csináltam,de csak a harmadik hónaptól és óvatosan.Nekem tetszett,sokan nem tudják elviselni.

Mit főztél Falcsi?Nekem még csak kinézőben vannak nevek,azok is lány nevek:Ivon és a Dorka

Szia Gerieslinda!

Én is az 5.hét és 5.napon járok.Kiváncsi vagyok ki-kivel fog szülni egyidőben...

Tényleg!ki,hol fog szülni?Melyik kórházban?Ti szeretnétek dúlát ill.szülésznőt fogadni?

124. maly (válaszként erre: 118. - Falcsi)
2008. szept. 9. 12:37

Szia!

Kíváncsi vagyok,mit mondanak Nektek csütörtökön,mert szinte teljesen egyidőben járunk! :)

123. maly
2008. szept. 9. 12:18

Sziasztok!

Én ma nagyon "izé" vagyok!

Fáradt... és nem is az hogy hányingerem van,hanem ez az érzés... nem tudom megfogalmazni! Nem fogható semmihez!

na meg a pisilés,megint megyek! mindíg! :)))

És ráálltam a mérlegre! :s 67kg!(ez +2kg kb.) Pedig nem hogy többet eszek,inkább kevesebbet! De én látom magamon,hogy szépen alakulok át! Hát ez van! De Érte MINDENT! :) De nem akarok bálna lenni! :))))))))))))

Lányoknál sem híztam sokat,igaz akkor 12kg-mal többel kezdtem! Meglátjuk! :)

2008. szept. 9. 12:00
Anbene! megkérdezhetem,hogy hányadik hétben vagy?
121. falcsi
2008. szept. 9. 11:47

Sziasztok!

De jó,hogy nincs semmi bajod Anbene és hogy jól vagytok!

Tudjátok már,hogy mi lesz a neve a kicsikéteknek?

nekem ha fiú,akkor Martin,ha lány akkor Luca!

Írja le mindenki,hogy milyen nevet akar!

Na jók legyetek!

120. anbene (válaszként erre: 119. - Gerieslinda)
2008. szept. 9. 11:43

Sziasztok!

Az úszással az vigyázzon, aki össze szokott szedni mindenféle bacit lent (pl. én), annak nem túl jó. A terhestorna tényleg jó lehet, főleg, hogy hasonló kismamákkal lehet együtt az ember, megoszthatja a tapasztalatait...

Ma voltam vérvételen és EKG-n. Nekem sincs semmi bajom, de furcsa, hogy egyszerre ennyien jöttünk össze, akiknél még nem kopogtatott a ravasz... :))

2008. szept. 9. 09:53
szia falcsi! a szaklapok azt mondják, hogy ha terhesség előtt nem sportoltál akkor ne a terhesség alatt kezd el. én jógáztam előtte azt abba kellett, hagynom, mondjuk nekem most semmit sem szabad. egyébként az úszást szokták leginkább javasolni, ha már sportolni akarsz.
118. falcsi
2008. szept. 9. 09:15

Jó reggelt kismamák!

Hogy vagytok ma reggel?

Én rendkívűl jól vagyok,csak szokás szerint éhes vagyok,de mától jobban odafigyelek hogy mit eszek és mennyit,mert nem akarok 40 kg-t hizni!

Már alig várom a csütörtököt,hogy menjek az orvoshoz,izgulok már nagyon!

Gratulálok gerieslindának,ez tényleg nagy öröm!

Henyke remélem jobban vagy mint tegnap!

Ti járni fogtok terhestornára?

Vagy milyen sportot ajánlanátok terhesség alatt?

Na megyek főzöcskézem!

Szép napot!

2008. szept. 9. 08:53
sziasztok! köszönöm a kedves üdvözlést, nagyon örülök, hogy ilyen kedves emberekre találtam! Borsi, most járok az 5. héten. a közérzetem nem túl jó,valamint a melleim fájnak meg néha a fejem. Én már elveszítettem egy kisbabámat és elmondhatatlanul boldog vagyok, hogy újra sikerült. szombaton megyek ultrahangra, szeretném már nagyon látni!
116. Henyke
2008. szept. 9. 07:39
Sziasztok, jó reggelt Cajok!:-) 1 nappal megint öregebbek lettünk:-) Post ennek kivételesen örülök!:-))
115. Henyke
2008. szept. 8. 18:50
már írni sem tudok...:-)
114. Henyke
2008. szept. 8. 18:50
Sziasztok!Szia Falcsi! Köszi, én egész jól voltam ma is, leszámítva a fejfájást. De ez szerintem a hirdetelen lehüléstől lehetett. Amúgy nekem is fájdogál a köldökömnél, olyan szúró, érzékeny, nem is tudom leírni, milyen érzés. Tényleg jó, hogy ennyien vagyunk itt. Mindenki legyen túl az első doki látogatáson, ahol természetesen csak jó híreket kapunk!:-) Mindenkinek drukkolok. De várom a pénteket! Aki megy dokihoz, azonnal írjon, hogy mi volt, nagyon kiváncsiak vagyunk!:-)) Sok puszi!
113. falcsi
2008. szept. 8. 15:54

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Én ma nem a legjobban,fáradt,álmos vagyok reggel óta,és fáj egy kicsit a hasam is,örültem,hogy megfőztem és kész,pihenek,ja és eszem egyfolytában,de mostmár visza kell vegyek,mert már 3 kilot híztam ,és még hol vagyok a végétől!

Szépen gyarapodunk az oldalon,gratulálok minden új kismamának!

Én most csütörtökön megyek orvoshoz,elméletileg 6 hetes vagyok ma,nagyon izgulok,hogy mi lesz,hogy lesz,remélem minden rendben lesz!

Levelezőn egyetemet végzek egy hét mulva vizsgázok,de még nem tanultam,még nem tudtam,remélem holnap jobb lesz már,meg az idő is olyan semmilyen!

Na de fel a fejjel csajok,életünk legnagyobb élménye előtt állunk és csak ez számít,semmi más!

Minden jót és vigyázzatok magatokra!

112. Borsi :-) (válaszként erre: 110. - Anbene)
2008. szept. 8. 14:20

Igen,ezt én is tudtam,nem is gyakoroljuk olyan formában...:-)

Egyébként én is 15-én megyek az orvoshoz!Nekem a köldökömnél van elég gyakori szúró érzés,de remélem Malynek igaza van és a méhszalagok nyúlása okozza.

Vigyázz magadra és a babszira!

111. maly (válaszként erre: 109. - Anbene)
2008. szept. 8. 14:15

Biztos minden rendben lesz! :)

Szept 15 is mindjárt itt van,és újra láthatod,akkor már a picuridat is! Én 17-én megyek! :)

Felébredt Maja,megyek!

Sziasztok! :D

110. anbene (válaszként erre: 107. - Borsi :-))
2008. szept. 8. 14:13
Szia! Még annyi infot kaptam, hogy vigyázva a szexszel, csak finoman (vetélés után). Illetve mondtam a dokinak, hogy múlt héten eléggé szúrt jobb oldalon a vese és a petefészek körül, de azt mondta, nem kell vele foglalkozni.
109. anbene (válaszként erre: 106. - Maly)
2008. szept. 8. 14:10

Szia! Köszi! :))

Szept. 15-én megyek legközelebb, addigra meglesz a rákszűrés is. Nekem nagy ajándék, éveken át nem estem teherbe, aztán volt egy konizációs műtétem, és egyből meglettem. Csak sajnos nem sokáig örülhettünk. De majd ezúttal! :))

108. Borsi :-) (válaszként erre: 103. - Gerieslinda)
2008. szept. 8. 14:07

Szia!

Gratulálok a babyhez és örülök,hogy csatlakoztál!Hanyadik héten jársz?Hogy viseled a kezdeteket?

2008. szept. 8. 14:05

Sziasztok Lányok!

Köszi Maly,hogy megnyugtattál...Ez a 3.napja,hogy érzem és már aggódtam miatta.De,ha valóban ez okozza,akkor nem bánom...:-)!Nekem elmúltak a pattik a fejemről,néhány napja szebb a bőröm.Elég csúnya(jó nem olyan mint egy tinié),de most javulást látok.Remélem így is marad!

Szia Anbene!

De jó,hogy már láttad a kis petezsákodat:-)! valószínű nekem is ír olyan hormongyógyszert a vetélés miatt a dokinőm.

Úgy várom,hogy menjünk,már csak(?)-még egy hét...

106. maly (válaszként erre: 105. - Anbene)
2008. szept. 8. 13:55

Szia! De jó! Örülök hogy minden rendben veletek! ! :)

Mikor mész legközelebb?

Vigyázz magatokra! :))

105. anbene
2008. szept. 8. 13:44

Sziasztok! Gratula az újaknak!

Ma voltam dokinál, gratulált :)) De pici még - 5 hetes, úgyhogy a petezsákon kívül nem láttam mást. Elküldtek a szokásos EKG-ra, vérvételre, illetve rákszűrés is volt, és felírt jó sok vitamint és egy hormongyógyszert is (a korábbi vetélés miatt). Akár táppénzre is mehetnék, de nekem aztán nem stresszes a munkahelyem, hál istennek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook