Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 februári gyerkőcők fórum

2007 februári gyerkőcők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
678. gabilive (válaszként erre: 676. - 7e167fe911)
2009. aug. 26. 20:04

Szia!

Már én is gondoltam ezt a felirást egyébként,mert alig veszünk valamit,és mégis elmegy a pénz.Nálunk is a kaja viszi el,pedig nem veszünk luxus termékeket.

677. 7e167fe911 (válaszként erre: 672. - Gabi0630)
2009. aug. 26. 19:57

Szia. A himlő először nem a hason vagy a háton jelentkezik?

szegény Domi. ÉN is félek a bárányhimlőtől. András se volt még. És az ilyenkor veszélyes

676. 7e167fe911 (válaszként erre: 671. - Gabilive)
2009. aug. 26. 19:56

Szia. Most én is kiváncsi leszek hogy mennyit spórolok így. Felis írok mindent egy füzetbe.

Bár a ruhákat úgyis megveszem, az élelmiszer visz el egy halom pénzt

2009. aug. 26. 13:59
Én csak azon izgulok nehogy akkor kapják el a himlőt a lányok amikor az öcsi megszületik mert rá nagyon veszélyes lenne:(
674. gabilive (válaszként erre: 672. - Gabi0630)
2009. aug. 25. 22:27

Szia!

Hasán,hátán nincs?Úgy tudom,himlőnél először ott jönnek ki a pöttyök.Bár,lehet,hogy nem minden esetben.

673. ee7835cc73 (válaszként erre: 672. - Gabi0630)
2009. aug. 25. 21:09
Láza nincsen?Ez többnyire lázzal is jár bár nem feltétlenül.
2009. aug. 25. 21:07

Sziasztok!


Drukkor kérünk, nyilván elkaptuk a himlőt. Mega hisztis, nyűgös, és sok pöttye van a két kezén és lábán, néhány az arcán. De kicsik, mint a csípés, és száraz a felülete. DE ha mérgezett bogár csípte volna meg, akkor dagadt lenne nem? Tavaly a permetezett szúnyognál fel is volt dagadva minden csípése, de most nem, csak sok apró pötty. Nagyon remélem nem az, pont ez hiányzik a legyengült immunrendszerének.

2009. aug. 25. 20:10

Sziasztok!

Zsuka,most olvasom a naplódat.Janka is olyan anyás mostanában,egyfolytában rajtam csüng,mindig csak anya,anya,anya.Mindent csak velem akar csinálni.De olyan aranyos!

Kiváncsi vagyok a spórolásos módszerre!Ezzel nálam csak az lenne a gond,hogy én meg általában azokat a termékeket veszem főleg,amik épp akcióban vannak.Berakom a kamrába,fagyasztóba,igy olcsóbb,mintha rendes áron venném mindig.Na meg ruhát,cipőt is általában olyankor veszem,ha akciós.

2009. aug. 24. 14:35

Sziasztok!

Hát bizony nagyon telik az idő!Már 2,5 évesek a mi kis gyerkőceink!Én is kivánok mindegyikőjüknek sok boldogságot,és még sokszor ennyit!

Elolvastam a naplókat,látom egyre ügyesebbek a fiúk is mindenféle téren.

Gabi,akkor mostmár te is tudod,milyen érzés,mikor azt mondja:szeretlek.

Jankával nem tudom,mi van,de most mintha visszafele fejlődne szobatisztaság terén.Mondja,hogy kell pisilni,és hozzáteszi,hogy már egy kicsi becsorgott.De csak 1 fél tenyérnyi.Aztán viszem a vécére,és ott meg már semmi nem jön.De ezt tegnap 4-szer játszotta el!Eddig nem csinált ilyet,max 1 héten 1-szer,ha előfordult.Nagyon félek,hogy van valami baja,de éjszaka viszont semmi gond nincs.Már legalább 1 hónapja pelus nélkül alszik,és 1-szer sem pisilt be.Ja,és már ma délelőtt is előfordult egyszer.

Még arra gondolok,hogy mikor jöttünk hazafele az úton,Janka sokszor becsapta az apját azzal,hogy kell pisilni,csak azért,hogy megálljon az autóval,és persze nem kellett.Aztán az apja már ideges volt,és rákiabált,meg engem is felstresszelt,és én is rákiabáltam,hogy mostmár csak akkor szóljon,amikor tényleg kell.Lehet,hogy emiatt csinálja ezt most?!Remélem,nem lesz semmi baja!

669. 7e167fe911 (válaszként erre: 668. - Gabi0630)
2009. aug. 23. 19:32

Szia Gabi. De jó hogy így beindult Domi beszéde. Na akkor már Te is hallottad kicsi fiadtól hogy szeretlek. De jó.

Azt viszont sajnálom hogy megint kaki gondok vannak. Bölcsibe amúgy eszik már? Mi is még pelusuzunk, itthon van bugyiba.

Hát csütörtökön viszem dokihoz a Dávidot de most eldöntöttem hogyha nem ad beutalót dokit váltok és kész. Már nem kínlódok tovább

2009. aug. 23. 07:44

Sziasztok!


Csatlakozok, mindenkinek nagyon Boldog 2,5. SZülinapot kívánok!

Gabi! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

DEnny! Már nem sok van hátra, nemmsoká babázol! Ezek az utolsó hónapok szerintem repülnek, talán csak az utolsó pár hét a leglassúbb!

Zsuka!AZért az durva, hogy egy allergia vizsgálatért könyörögni kell! Mikor mentek? Van már időpont?


Holnap meló! Csak reggel sokáig aludjon a gyerek, mert ha találkozunk, mielőtt elmegyek, nagy balhé lesz. Indig aludni szokott, de a múltkor felkelt! Félórát ordított belém kapaszkodva, aztán mikor mennem kellett, és elmentem, utána még egy félórát az apjánál......

Most is minden nap a 4 nap alatt úgy kelt fel, hogy ondta, hogy "anya, oda nem megy". Azaz nem megyek dolgozni, és görbült le a szája!

Megint kaka baj van így pelus van..........Egyre többet beszél. ÚJ és új szavakat mond utánunk. Tegnap mondta, hogy "anyuci szejetlek"Kell ennél több?

667. 7e167fe911 (válaszként erre: 666. - Gabilive)
2009. aug. 22. 21:19
Szia. örülök hogy hazaértetek. Várjuk a beszámolót
2009. aug. 22. 21:15

Sziasztok!

Hazaérkeztünk!Nagyon jól telt,Janka is nagyon jól viselte a hosszú utat.Majd holnap még irok,meg visszaolvaslak benneteket,de most nagyon fáradt vagyok.Egész nap úton voltunk,alig várom,hogy lefeküdjek!

665. 7e167fe911 (válaszként erre: 664. - Ee7835cc73)
2009. aug. 22. 20:52

Szia. De aranyosak. Na akkor lehet majd az öcsikével játszani ha nagyobb lesz.

Jó hogy így beszél neki megismeri majd a hangját.

664. ee7835cc73 (válaszként erre: 662. - 7e167fe911)
2009. aug. 22. 20:47
A lányok eleve öcsikét rendeltek:)A nagylányom kikötötte,hogy meg ne lássa hogy hugicát hozunk haza a kórházból:)Szóval ez már az elején el volt döntve hogy csak öcsike jöhet szóba:)Hannám meg olyan aranyos,naponta többször is jön megsimizi a pocakom és beszél a tesóhoz:)
2009. aug. 22. 20:16
CSajok minden februári gyerkőcnek nagyon sok boldog két és fél évet kívánok
662. 7e167fe911 (válaszként erre: 661. - Ee7835cc73)
2009. aug. 19. 21:10
És a lányok mit szóltak hogy öcsikét kapnak?
661. ee7835cc73 (válaszként erre: 660. - 7e167fe911)
2009. aug. 19. 20:32
Köszönöm én jól vagyok.A legkisebb meg folyton hancúrozik:)Valószínű hogy már hallja a hangokat mert amikor a lányok hancúroznak körülöttem akkor ő is elkezd rugdosni és elég intenzíven mocorog:)
660. 7e167fe911 (válaszként erre: 659. - Ee7835cc73)
2009. aug. 19. 20:25
Szia Denny. Hát ez nem ssemmi. Én is megyek könyörögni beutalóért, Dávid is állandóan köhög, orra folyik. És Te jól vagy? Kicsi fiú?
2009. aug. 19. 20:20

Sziasztok!

Rossz volt a net hol volt hol nem és nem lehetett normálisan netezni.

Nagy nehezen én is kikönyörögtem a dokinktól az allergia vizsgálatot,de csak szept. végére kaptunk időpontot.Hannám a nyáron többet köhögött mint egész télen de mindig csak reggel és este.A doki csak írogatta mindig ugyanazt a gyógyszert amit a végén már ki sem váltottam mert nem hatott.Most végre végighallgatott normálisan és azonnal adta a beutalót.Porallergiára gyanakszom,de persze bármi más is lehet.Majd kiderül végre.Ja és amikor köhög akkor az ekcémája is előjön.

658. 7e167fe911 (válaszként erre: 654. - Gabilive)
2009. aug. 19. 19:34

Szia. Nagoyn megérte az ágy. A miénk is fából van és 30 ezer forint volt.

És hogy aludt benne Janka?

657. 7e167fe911 (válaszként erre: 652. - Gabi0630)
2009. aug. 19. 19:32

Szia. Na úgy látszik akkor a gyerekeink bevásárlás téren egyformák. Már én se szeretek vele menni a te..oba mert sose tudok normálisan körülnézni.

Nagyon ügyes Domi bicózás és bilizés terén is. Persze megkell még szoknia neki a bölcsit, az elszakadást. Dávid is annyira odavan ha megyek érte.

Dávid is köhög néha, én meg jövöhéten kikönyörgök már egy allergia vizsgálatot meg vérvételt.

Kiváncsi vagyok hogy mit fog majd mondani a gyerekpszichológus

2009. aug. 18. 20:45

Szia Gabi. Jó utazást Nektek. VIgyázzatok magatokra.

Majd jövök én is bővebben.


Gabi ez nem semmi . NÁlunk akkor jó sok a csoportpénz. Hát a kaja is kb. hat ezer körül van, csak most nem volt teljes hónapunk.

2009. aug. 18. 17:48

Sziasztok!

Még nagyon sok dolgom van,pakolok,meg minden...

Hajnali 4-kor indulunk.

Vigyázzatok magatokra,meg a gyerkőcökre!

Sziasztok,jó hetet mindenkinek!

2009. aug. 17. 22:47

Sziasztok!

Vettünk ma Jankának ágyat.Egészen Heves-megyéig mentünk el érte,de megérte,mert csak 8000 Ft volt,és fából van,lehet újracsiszolni,festeni,lakkozni.Még kell bele matracot vegyünk,de azt újat szeretnék,vagy valami nagyon jót.Akkor akár fel is nőhet benne,mert rendes egyszemélyes felnőtt ágy.

Gabi,láttam a Dominik ágyát.Nagyon szuper,főleg hogy olyan jó nagy!Abban tényleg feküdhet keresztben is!


Egyébként holnap már csak elköszönni jövök,mert szerdán hajnalban indulunk Székelyföldre.Nem sokáig leszünk,csak hétvégéig.Anyám fizeti,egy rokonához megyünk,akivel évek óta nem találkoztak.De legalább megyünk valahova!

Nem tudom,Janka hogy birja majd az utat,mert kb.500 km.

2009. aug. 17. 21:51

Gabi! Nálunk a gyógyszer és vitamin beadás horror! le kell fogni, és Nurophen adagoló!

Ággyal mi is gondba voltunk, aztán megoldottuk. MIvel ha foga jön, vagy beteg, mellé kell sokszor feküdni, ha nem akarunk szó szerint 5 percenként menni hozzá órákon át, és kicsi a szoba, a nagy régi franciaágyunkat szabattuk át. 160x200 volt, lett belőle 120x200. Lemértük körbe, szabattunk ki bútorlapot, csak rá kellett rakni oldalról. Új matrac, arra kárpit és kész. Évekig használhatja. Meg szeret keresztbe feküdni. Kiságya volt keresztbe 80 cm, ezek a heverők meg 90. Nem sokra mentünk volna, meg én sajnáltam érte 40.000-et.

Ha érdekel, naplómba nézd meg.

2009. aug. 17. 21:47

Sziasztok!


Hú, de rég voltam!

Zsuka! NAgyon sajnálom a kollégád, és tesód!!!!! Főnököm menyénél ugyan ez a gond?((((

Elhűltem a naplód olvasva! Nálunk 500 a csoportpénz!!!! Nem 6000...igaz, a havi kaja meg 7000. És nagyon örülök, hogy semmi komoly! És de ügyi Dávid hogy eszik!!

Van gyerekpszichológus, már csak időpont kell. Iszony mennyire tartja vissza, és azóta napra pontosan, mióta dolgozok. Játszik ő a bölcsiben, de ha meglát délután sírva fakad örömében, azt se tudja hogy bújjon belém. Nem értem....Lehet ez a délután már sok! De nem jószántamból járok dolgozni, muszájból!

Megtanultunk biciklizni pótkerekesen, ma is elindult apjával, 5 km után kocsival mentem értük! És bilibe és fűbe pisil, ha épp nem visszatartás van!

És beteg. Szerdán doki, Nem olyan komoly, nem lázas, meg jó kedvű, játszik, csak rekedt, meg köhög, de hosszú hétvége előtt megnézetem.

Bevásárlás dettóra mint nálatok! Ugyanaz! Vagy van 2. verzió is! Neki nagykocsi kell! KIvesszük, elindulunk, kb 3 méter után ordít, hogy menjünk ki, mert kicsi kell mégis csak, vagy autós. És utána nem kell egyik sem, csak rohangál! Nem szeretek vele boltba járni!

2009. aug. 16. 08:32

Sziasztok!

Zsuka,amit irtál Dávidkáról,meg a tescos bevásárlásról,mintha Jankáról irtad volna!Pont ezt csinálja ő is minden bevásárlóközpontnál!Először azért megy a hiszti,hogy autós "szekér"-be ülhessen.Ül is benne kb.2 percig!Azután se mellettem nem akar jönni,sem a bev.kocsiban nem ül,rohangál össze-vissza,én meg mást se csinálok,csak azt figyelem,hogy épp mit csinál,hol van,nehogy leverjen valamit,stb.Meg egyfolytában kiabálok,meg szólongatom,hogy ott álljon mellettem:( Igy baromira lehet vásárolni!

Tegnap is voltunk tescoba,meg plazaba is,és most az a legújabb,hogy vannak a bejáratnál ezek a szines golyós tartályok,amibe be kell dobni pénzt,és kipotyog egy golyó.Na Janka kiválaszt magának egyet az üvegtartályon keresztül,és hiába magyarázom,hogy nem biztos,hogy pont azt fogja kidobni a gép,ő nyafog,hogy neki pont az kell!

650. 7e167fe911 (válaszként erre: 649. - Gabilive)
2009. aug. 14. 19:11
Szia. Hát nálunk szegény Dávid már szó nélkül beveszi a gyógyszert. Én is akarok valami vitamint venni neki. Most még van az immunerősítőből egy levéllel, aztán kéne valami vitamint adni neki.
649. gabilive (válaszként erre: 648. - 7e167fe911)
2009. aug. 13. 21:52

Zsuka,örülök,hogy nincs semmi komoly baj,bár én biztos voltam benne!


Elkezdtem Jankának adni a vitaminokat,amiket felirt az orvos.A vasat,ami szirup formában van,annyira szereti,hogy még kérne,a C-vitamint viszont elég nehéz belenyomni.Ti könnyen be tudjátok adni a gyógyszereket,vitaminokat?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook