Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 februári gyerkőcők fórum

2007 februári gyerkőcők (beszélgetős fórum)


18. 7e167fe911 (válaszként erre: 16. - Mocori)
2008. dec. 21. 16:16
Szia. Hát igazad van, végülis megért mindent. Nekem se nagyon alszik a Dávid napközben. Nehezen alszik el. Szinte szó szerint beájul amikor már nem bírja.
17. Mocori (válaszként erre: 13. - Vizmatibeus)
2008. dec. 21. 15:03

Ja, bocsi, itt vagyok ám! :) Mit is írhatnék? Szeretnék én is visszamenni dolgozni, ha két éves elmúlt Hanka. Ill. nem szeretnék, hanem kell! :(

Jelenleg a délutáni elalvássl küszködök Hankával. Nem akar nagyon aludni, pedig ő aztán nagy alvó volt. Mit lehetne tenni ez ellen? Rossz, hogy nem tudunk kimenni ebbe az esős időbe a levegőre, nyáron 5-8-ig játszón voltunk. De jó volt! Rengeteg gyerek, motorozás, homokozás, stb. Ebből a szempontból nem jó a tél.


Szerintem teljesen mindegy, hogy kis-vagy nagy korkülönbség van két gyerek között: kis korkülönbségnél az elején nehéz, a nagynál meg akkor nehéz, amikor a nagyobbik már serdülő.

16. Mocori (válaszként erre: 6. - 7e167fe911)
2008. dec. 21. 14:54

Ne aggódj szerintem! A barátnőm kisfia 2 éves múlt októberben és nem beszél.

És tanultam is beszédfejlődést, óvodában szoktak szólni, ha nem beszél. A fiúk többsége különben is később kezdenek beszélni.Szóval idő még van! :)

15. 7e167fe911 (válaszként erre: 3. - Mocori)
2008. dec. 20. 18:30
Szia. megnéztem a naplódat. Nagyon tüneményes a kislányod. És hogy milyen sokat beszél? Hát az nem semmi. Tényleg a lányok aktívabbak. Ti merre laktok?
14. 7e167fe911 (válaszként erre: 12. - Vizmatibeus)
2008. dec. 20. 18:29
Szia. Hát nekem csak a naplómban van fennt kép a Dávidról. Elég keméyn terhességem volt, ott olvashatsz róla. Lukas volt a szíve úgy született. Te gyerkőcőd különben nagoyn aktív? Ja és alszotok éjszaka? Nkeem még mindig felkell egyszer-kétszer. Bár amilyen rossz alvó volt kicsinek. Hű volt olyan hogy 15-ször keltem.
2008. dec. 20. 13:53
Mocori eltüntél:(irj magatokrol pár sort..
2008. dec. 20. 13:53
Szia Zsuzsi.Remélem összecsiszolodnak idővel..köszi a bókot:)a te manodat hol lehet megnézni?hu akkor ott is elég sok a várakozási idő,de a lényeg hogy sikerült.hát ja a gyesből sokmindent nem lehet kezdeni...nálunk a recin nem kellett angol,csak német mert itt vagyunk ugy e ahatár mellett,igy többnyire osztrákok jöttek.reggel 9töl este 7ig nyáron télen meg 5ig voltam.igen volt hogy hétvégé is mentem ha ugy jött ki a beosztás.de akkor n em számitott mivel nem volt gyerkőc.
11. 7e167fe911 (válaszként erre: 10. - Vizmatibeus)
2008. dec. 18. 14:48
Szia. Biztosan összefognak csiszolódnia tesók. Megnéztem a képet róluk nagyon helyes gyerkőcők. Én csak babanaplót írok, blogom még nincsen. Nálunk is teltház van a bölcsibe már 9 hónaposan beirattam, akkor volt 57-dik a várólistán. De szerencsére felvették. Még jó mert nem tudom mit csináltam volna itthon a gyesből. Hű de irigyellek, mindig szerettem volna én is recepción dolgozni csak az angol nekem nem ment. Az meg kellett volna. És akkor Te egy szakba jártál? Hétvégén is kellett menni?
2008. dec. 18. 13:32
szia.hát aztan lehet hogy késöbb ha majd Máté is beszél jobban ellesznek együtt nem tudom.örülnék neki.köztünk tesommal 9év van az meg már nagyon sok,érezni is..Hegykő az Sopron mellett van.megisértem hogy nem akarsz gyárba visszamenni,oda én sem mennékaz gyerkőc mellett elég huzos.én recepcios voltam itt a hegykői fürdőben,hát majd meglátjuk visszavesznek e.de jo nektek hogy beveszik Dávidot a bölcsibe.itt teltház van Sopronban sajnos..te nem irsz blogot?
9. 7e167fe911 (válaszként erre: 8. - Vizmatibeus)
2008. dec. 18. 09:43
Szia. Hát nekem is fura volt hogy még nem beszél a Dávid, a keresztlányom is 2 évesen már mondókákat mondott. Úgy látszik akkor se a kis se a nagy korülönbség nem jó. Bár köztem és a tesóm között is két év van és azért jó tesók vagyunk. Bocsi a tudatlanságomért de Hegykő az merre van? Hát én egy gyárban dolgoztam, bár semmi kedvem visszamenni. Főleg hogy két szakba jártam és a délutánost nagyon nem akarom. Egész héten nem fogom akkor látni a Dávidot. Majd március elején megy a nagyfiú bölcsibe. És Te mész vissza? Hol dolgoztál?
8. vizmatibeus (válaszként erre: 7. - 7e167fe911)
2008. dec. 17. 22:08
sziasztok!Akkor kicsit megynyugodtam hogy Máté nem akar beszélni,nekem nagyon fura mert Vivi 2 évesen folyamatosan mondatokban beszélt,de hát a fiuk ugye lustábbak,szokták mondani:))hát a korkülönbségröl mit mondjak,jo igy is de sztem ez kevés,és nem tul jo.igaz hogy elvannak együtt imádják egymást,de vannak nagyon rossz pillanatok is mikor összekapnak,mindegyik nekem panaszkodik,sir és nekem meg fáj a szivem..dehát sztem ez többnyore igy van,vagy nem???Tatabánya az nincs is tul messze:)te mivel foglalkoztál szülés elött?visszamész dolgozni?várod már?
7. 7e167fe911 (válaszként erre: 2. - Vizmatibeus)
2008. dec. 17. 20:25
Szia. Olvastam hogy Neked már van egy nagylányod is. Jó hogy nincs nagy korkülönbség a gyerkőcők között.
6. 7e167fe911 (válaszként erre: 5. - 7e167fe911)
2008. dec. 17. 20:24
Pont most néztem meg a naplód és már olvastam hogy beszél. De jó Neked. Én már nagyon várom hogy megszólaljon a Dávid mert még azt sem mondja hogy anya. AMúgy nyugodt kisfiú, barátságos, mindenkire mosolyog, imádja az embereket. Meg az emberek is őt. Ti merre laktok?
5. 7e167fe911 (válaszként erre: 3. - Mocori)
2008. dec. 17. 20:22
Szia. És a Te kislányod már beszél? Majdnem valentin napi babád lett.
4. 7e167fe911 (válaszként erre: 2. - Vizmatibeus)
2008. dec. 17. 20:21
Szia. De jó hogy kezd beindulni ez a fórum. Dávidka 2007. február 22-én született, hát még ő sem beszél. Babanyelven mondja nagyon meg mutogat de ennyi. Sokan mondják hogy nemsokára megszólal én meg már nagyon várom. Mi Tatabányán lakunk és még csak a Dávidka van, bár én már nagyon szeretnék még egy bébit, de a párom még várni akar kb. egy évet. És Ti merre laktok? És kistesó?
2008. dec. 16. 21:56
Szia! Az én kislányom 2007. február 13-án született.
2008. dec. 16. 21:46

szia Zsuka.az én kisfiam Máté 2007 február 9.én született.egy igazi kis ördögfioka.mindent megért,de beszélni még nem nagyon akar csak amit nagyon akar.A Te manodrol mit lehet tudni?hol laktok?egy gyerkőc van?

várom válaszod

2008. dec. 9. 17:40
Sziasztok. Szeretnék megismerkedni más anyukákkal akiknek a gyerkőce annyi idős mint a fiam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook