Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos diéta, ki tart velem? fórum

13 napos diéta, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. nov. 18. 11:56

Sziasztok.

Nem akarok senkit elkeseriteni, de ez nagyon kemeny dieta, en 10 napig birtam, pedig nagyon nagy akaraterom volt, vegig akartam csinalni, de egyszeruen annyira ehes voltam mar, hogy muszaj volt abbahagynom... Es miuatan vegre abbahagytam, nyilvanvalo, hogy a legfinomabb eteleket ettem, nem is kell mondanom, 1 het alatt visszajott ram a lefogyott 4 kg. lehet hogy azert mert nem csinaltam vegig, de nem hiszem... az ilyen gyors dietak nem lehetnek hatasosak, az igaz hogy mar a 3. nap -2kg-nal tartottam, de annyira keves es rosssz eteleket kell enni 13 napig (kivetel a csirke :D), hogy miuatan az ember befejezte, elkezdi ujbol a kedvenceit enni, es szepen visszajonnek a kilok.. Persze azert aki elszanta magat, annak sok sikert es kitartast, de en azt mondom, nem biztos, hogy az a legjobb dieta.. Egyebkent aki csak nehany kg-t akar leadni, mint en anno, annak nem is erdemes belekezdenie, egyszeruen csak mindennap oda kell figyelni mit eszunk es mennyit, es egy kicsit mozogni.:)

58. Arnika01 (válaszként erre: 57. - Giorcub)
2009. nov. 18. 11:29

Szia!

Teljesen igazad van, de akinek nincs akarat ereje,hogy teljes éltmódot változtasson talán ad egy lökést ha látványosan látszanak a mérlegen az eredmények. Én 1 hét alatt léböjttel adtam le kg. ot, és azt tartom is. Szeretném még a maradék 5 is gyorsan leadni azért választottam ezt a módszert. Tudom van esély, hogy visszajön, de ha már 6-ossal kezdődik a mérleg akkor megpróbálom megtartani.

57. giorcub (válaszként erre: 54. - Herengtimea)
2009. nov. 18. 09:30

ez a reggeli jo kiadosnak tunik, jol megalapozza a nap kozbeni szedulest es rosszulletet:)

a vacsi is frankon hangzik az olajos marhahus...


de azert az is durva hogy egy ilyen honlapon ilyen bulvarszintu cikkek megjelenjenek, aszongya 8-10 kg /13 nap alatt. ez majd 1 kilo minusz naponta...

nem tudom komolyan irtak e vagy csak a cikk aljan levo reklam ele kellett valami figyelemfelkelto. de azert gondolhatnak hogy mindig lesz olyan aki ezeket komolyan veszi es valoban megcsinalja. csak nem tom a feleloseget is vallaljak e ha nem ugy sul el a dolog ahogy igergetik?

na persze megint egy onjelolt termeszetgyogyasz irta ezt a xart.

2009. nov. 18. 08:42

Sziasztok!

Akkor én is belevágok. Persze a marha hús helyett most csak csirke van, de ha lehet akkor azzal helyettesítem. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. Kitartás lányok Akik elkezditek.

55. simple (válaszként erre: 53. - Herengtimea)
2009. nov. 18. 08:04
Próbáld csak, kívánom hogy sikerüljön bár nagyon nehéz ez a diéta, és szerintem nem éri meg a szenvedést, mert én is próbáltam, rajtam is csak néhány kilo felesleg van, és nem ment le rólam szinte semmi. A férjemnél megvolt a minusz 3 kg, bár neki volt is miből lemenjen, szóval azért nehogy majd csalódj a végén. Azért majd beszámolsz időközben hogy hogy állsz?
2009. nov. 17. 21:15

a holnapi menü:

reggeli:egy csésze kávé,egy kockacukor

ebéd :8-10 szelet gépsonka,egy joghurt

vacsora:egy nagy szelet marhahús

53. herengtimea (válaszként erre: 52. - Simple)
2009. nov. 17. 20:59

igen ezis egy megoldás!

de én most ezt akarom kipróbálni,az első nap úgy néz ki sikerült.

jó éjt mindenkinek,következzen a következő nap!

52. simple (válaszként erre: 48. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 20:20
Ja te ilyen húsimádó vagy? Akkor van jobb ötletem. Egyél csak csirkemellet, pulykamellet vékonyan mellé pedig csak salátát. Ez nem olyan drasztikus étrend, viszont ha csak ezt eszed biztosan lefogysz.
2009. nov. 17. 17:08

Allergiás vagyok a tojásra..ilyenkor mi van?

kipróbálnám...tudom, amíg szoptatok ne... lehet háborgogni, én akor is belevágnék :))

2009. nov. 17. 12:48
én a marhahús helyett este csibét fogok enni,ezis hús és csak magában ez sem hizlal,lehet helyettesiteni a dolgokat,az eredmény ugyanaz.
49. csutkababa (válaszként erre: 35. - Arnika01)
2009. nov. 17. 12:18

konzerv....tonhal, olajat leonteni rola, es ugy .

vagy mostanaban paradicsomosat veszek,es azt ugy siman,minden nelkul bekanalazom,es az egy ebed nekem, es eleg is.

vagy vacsora,mikor mi...

de a munkahelyen, az eppen meg is felel, nincs vele semmi macera,amikor hordoztam a kosarral magammal a sok zoldseget, meg a zoldseglevet, meg a fott-parolt ezt+azt, az is jo volt, csak az mar macera...

elore otthon este mindent elkesziteni, de hat alldozatokat kell hozni...es megeriiiii

48. herengtimea (válaszként erre: 43. - Simple)
2009. nov. 17. 11:33
tudom furcsán fog hangzani,de ha nekem egy hétig gyümölcsöt kellene ennem vagy zöldséget akkor abba belehalnék,márcsak az unalomba is,itt ebben a diétában legalább húst is lehet enni,és ha nagyon nem birnám akkor szerintem be lehet iktatni gyümölcsöt vagy zöldséget ebbe a diétaba is.
47. herengtimea (válaszként erre: 42. - Khatif)
2009. nov. 17. 11:30
köszi,neked is!
46. herengtimea (válaszként erre: 39. - Arnika01)
2009. nov. 17. 11:29
perszehogy jó!
45. herengtimea (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2009. nov. 17. 11:28

igen tudom és igazad van,de néha bele-bele esek ilyen diétába,ritkán,mert tudom ez nem tesz jót az egészségnek sem és talán nemis tartós,de most valahogy hiszek benne hogy ettől lefogyok egy pár kilót és azt már csak meg kell tartanom,az már megint egy másik gondom.

gratulálok!

tavaly énis lefogytam 10 kilót csak fehérjéket ettem,NOrbis diéta,de beletelt 4 hónap mire ezt elértem,most nem akarok ennyit várni.amúgy köszi

44. herengtimea (válaszként erre: 35. - Arnika01)
2009. nov. 17. 11:24
még a tonhalnál nem tartok,de ha meg kell oldanom akkor azt mondom más fajta hal is jó lesz.
43. simple (válaszként erre: 1. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 11:18
Nem akarok beleszólni, de az én tapasztalatom az, hogy mint sok más diéta, ez is csak nagy túlsúly esetén hatásos. Inkább csinálj egy hetes zöldség, vagy gyümölcs diétát, garantálom neked hogy 3-4 kilo azzal lemegy!
42. Khatif (válaszként erre: 32. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 11:07

En ket honapja csinaltam a dietat egeszen a 10 napig. Nem ment le sok, de nem is az volt a lenyeg.

Megszoktam, hogy keveset eszem es odafigylek ara, hogy nem eszem.

Megtanultnam, hogy edesseg nelkul is lehet elni, pedig eddig azt hittem egy nap es meghalok nelkule.


3 kilo ment le, viszont a tapasztalat pont eleg volt, hogy elkedjuk a parommal a Sulykontroll programot. Azota is csinlajuk es nagyon orulok, hogy vegre lassan sikerul egeszsegesebben ennunk.


Szoval sok sikertl

2009. nov. 17. 11:05

koszonom,es nem dicsekedni akartam, csak tapasztalatot megosztani veletek, mert evekig probalkoztam mindenfele csodabogyo meg anyamkinnyaval:))

es semmi nem volt olyan jo,es tartos, meg egeszseges,mint az eletm-valltas...

csak ennyit akartam mondani

40. Arnika01 (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2009. nov. 17. 11:03
Én is Gratulálok!! Nagyon ügyes vagy. Biztosan az életmód váltás a legjobb, én szeretnék gyors eredményeket.
39. Arnika01 (válaszként erre: 35. - Arnika01)
2009. nov. 17. 11:01
Nem tudjátok az instant kávé is jó. Mert mi csak a vendégek miatt tartunk itthon.
38. manduli (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2009. nov. 17. 11:00
Gratulálok nagyon ügyes voltál!
37. giorcub (válaszként erre: 32. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 10:56
hulyeseg, nem terhetsz vissza a "rendes" etrendre. akkor inkabb neki se kezdj. komolyan.
36. manduli (válaszként erre: 30. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 10:56
Én már csak holnap tudom elkezdeni mert reggeliztem!! Majd úgyis sewgítünk egymásnak hogy ne adjuk fel!!! Moat mennem kell holnap jövök addig is kitartás!!!
2009. nov. 17. 10:55
Tonhalat hol szereztél be? Erre tényleg fel kell készülni.Ha a diétát amint olvasom pontosan tartani kell akkor jó ha előre mindent bevásárol az ember lánya:).
34. csutkababa (válaszként erre: 32. - Herengtimea)
2009. nov. 17. 10:54

nem kell ram hallgatnod, de en mar kiprobaltam ezt azt...105 kilo ovltam, host 70 vagyok, es evek ota tartom.

amig dietakkal probalkoztam, csak atmeneti 2-3 kilo szaladt le, aztan vissza a sokkal tobb......


eletmodvalltas, az igaz,hog ylassabb, de biztosabb, egeszsegesebb,es hatasosabb is.

ettol a 13 naptol csak esetleg vizet veszitesz, ...

az meg nem jo semmire.

igyal sokat, egyel sokszor 1 nap, es ne ilyen drasztikusan keveset, ettol csak lelassul az anyagcsered,es sehol se leszel...

sok zoldseg, delelott csak gyumolcs, es sok hus, feherje, hidd el,en mar tudom,es sokan masok is,akik lefogytak,


persze te dontesz

2009. nov. 17. 10:52
most egy kicsit ki kell mennem a fiammal,mert már itt ugrál a nyakamban fél órája és rángatja a kezemet,nem tudok irni sem,majd jövök,addig sem egyetek!!!
32. herengtimea (válaszként erre: 28. - Csutkababa)
2009. nov. 17. 10:49
azt hiresztelik,hogy nem jön vissza semmi,hát ne legyünk naivak,tudjuk mire valók a villám diéták,énsem vagyok a hive ennek a fogyásnak,de most olyan elkeseredett vagyok,hogy a kedvenc nadrágom majd szét durran rajtam,hogy szinte mindent ki próbálnék hogy lefogyjak!majd vigyázunk a 14 napon fokozatosan lehet csak visszatérni a rendes étrendre.
2009. nov. 17. 10:45
Nagyon sok szerintem ez a marhahús adag. Én nem is kávézom. Akkor mit igyak??
30. herengtimea (válaszként erre: 24. - Manduli)
2009. nov. 17. 10:45
én már ma elkezdtem,nem halaszthatom már holnapra,mert akkor elvész a nagy akaratom,ezt már nem halasztgathatom,egy hete mást sem csinálok csak azt mondogatom majd holnap!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook