Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11 hónapos sokat betegeskedő kisfiamnak szeretnék valami immunerősítő vitamint, tudnátok segíteni? fórum

11 hónapos sokat betegeskedő kisfiamnak szeretnék valami immunerősítő vitamint, tudnátok segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 29. 18:14
az orrát mindig szívjátok neki, hogy a bacik ne szaporodjanak fel, előtte kell a sósoldattal befújni, ez nagyon jó szokott lenni.lehet a gyerkőcök csak hazahozzák a bacikat, de mivel ők nagyobbak már nem lesznek betegek, a kicsi meg átesik rajta.
8. ében11 (válaszként erre: 4. - Tinagalamb)
2009. máj. 29. 18:11

mikor én legutóbb levittem a náthával(láza is volt)

semmit nem kaptunk.Előszőr a lázzal is rögtön akartam kezdeni valamit, de most már ha csak 38,5 akkor hagyom a lázcsíllapítót is.

Nekünk is azt mondta a doki, hogy nem kell vitamin, elég ami a gyümiből zöldségből kap, de említette van immunerősítő de visszatérünk rá ha közösségbe kerül.Szerintem valamelyik immunotabs féleségre gondolt.

2009. máj. 29. 18:06

Az biztos, hogy én nem adnék neki semmi féle gyógyszeres vitamint. Más forrásokhoz nyúlnék.

Szerintem a gyógyszeres vitaminok nagyon veszélyesek.

2009. máj. 29. 18:06

ilyen idősen az én dokim még nem tudott-akart vitaminokat szedetni a kicsimmel.

Ha náthás volt tengerisós oldatot fújtam+orrszívó,

az antibiotikum mellett szedett normaflore.Mert a gyógyszer is gyengít sajnos!

Nekünk szerencsére ritkán van náthánk,de ez azért is van így mert nincs tesó(aki hazahozza) és bölcsibe se jár.

Reemélem találsz valamit ami segít!

Én náthára most így homeopátiás szert találta:oscillococcinum.

2009. máj. 29. 18:03

Hallottam a aloe vera -ról /nem tudom jól írtam e le/ igaz nekem mikor 7-8 éves volt az unokám akkor

vettem azokat a kis üveges italokat, klf ízesítéssel, nagyon szerette, és soha nem volt megfázva, és semmi más probléma sem volt vele.

4. tinagalamb (válaszként erre: 2. - Ében11)
2009. máj. 29. 18:02
Igen van három nagyobb testvére és ők nem nagyon betegesek.Nagyon sok gyümölcsöt meg a szükséges vitamint amit a doktornő irt fel neki,mert azt állítja hogy ennyi idős gyermeknek még nincs másfajta vitamin.De már nagyon idegesít,hogy mindig beteg és nem nagyon használnak a gyógyszerek!Megmondom őszintén már orvosváltásra is gondoltam.Volt rá példa,hogy tüdőgyulladást nem vett észre!Ez egy kicsit elgondolkodtató!:(
2009. máj. 29. 18:00

Én is itt olvastam az egyik fórumon, hogy van egy Echinacea nevezetű tea, ami kimondottan immunerősítő.

Azt próbáld ki, vagy keresd meg Kiss Ildikót itt a hoxán, Ő biztosan segít ebben.

2. ében11 (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2009. máj. 29. 17:57
Szegényke!Van testvére?Mit szoktál neki adni a gyógyszeren kívűl?
2009. máj. 29. 17:55
Fél éves kora óta kisfiam nagyon beteges,nátha,állandó orrfolyás,megfázások,utoljára éppen egy hete szúrták fel a fülét és a váladékot elküldték tenyésztésre amiben négy bacit találtak.Az egyikre állítólag nincs gyógyszer.De én már nem szeretném antibiotikumokkal tömni,mert az elmúlt 5 hónapban egyfolytában azt írtak fel neki!Mit tegyek kisfiam érdekében?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook