Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » '11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) fórum

'11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
412. miel77
2011. ápr. 12. 13:05

Sziasztok!!


Sztem nem kell görcsölni ezzel a fogyival, mert akkor úgysem visz előre, azon agyal állandóan az ember, hogy mit egyen. Mióta nem követek semmi divat diétát, azóta ment le az 1 kg, és tökre örülök neki, igaz 2 hét volt,de mind1. Ha valaki belenéz a naplómba látható, hogy heti 1-2 nap bizony szépen mellé eszem.. aztán másnap folytatom ugyanúgy. Sztem ezzel el lehet érni, hogy előbb utóbb végleg olyan dolgokat kajál az ember ami hizlal :))

Iszom az almaecetes vizet minden kaja előtt, nem tudom, hogy ettől-e de a pocim kisebb lett :))

2011. ápr. 12. 12:48

sziasztok

Sajna én is ülök egész nap és ráadásul nálunk nincs bicikliút sem sajna a főúton meg állandó a bicikligázolás így nem merek kockáztatni sem,pedig jó lenne biciklivel menni melóba az nai 16km lenne.Eddig nekem nem ülős volt a melóm és pont azóta jönnek a kilók mióta válás volt:(Most nem megy a nem evés sem szóval stagnálok a héten megint....érzem hogy valamit tenni kéne de olyan semmilyen a kedvem nem tom ez a tavaszi fáradság vagy depi vagy passz..reméelm pár nap alatt helyreállok és jobban belehúzok.

410. miel77
2011. ápr. 12. 09:09
Nekem nem nagyon van olyan, hogy nincs étvágyam... lehet akkor kevesebb kcal-t vinnék be. Én is egész nap ülök, és annyira rossz... este alig várom, hogy mozogjak egy kicsit :))) jó lenne ilyen mozgással kapcsolatos melót kifogni :)) bírnám ha menni kellene erre-arra, ahhh de úgyis ülőmunkára fogok majd pályázni a végzettségem szerint. nem baj, csak legyen majd :)))
2011. ápr. 11. 23:05

Én is bekukkantok. Most értem haza melóból, egész nap ültem, minden bajom van.

A hazatekerés jólesett, de már nem volt kedvem-erőm bent maradni kondizni.

Így ma csak 14km bicó volt, de kaja se sok, még mindig nincs étvágyam.

408. d5b0648c35 (válaszként erre: 407. - Miel77)
2011. ápr. 11. 22:48
nem tudom, hogy szabad-e leírni, a munkahelyem nevét, szóval maradjunk abban hogy nagy svéd bútorgyár :) a suli meg a szabadnapokon van, így jön össze az állandó lótás futás. az otthon ülés sem jobb... az ember idegeire megy. Remélem mihamarabb összejönnek a dolgaid! Kitartást! :)
407. miel77 (válaszként erre: 406. - D5b0648c35)
2011. ápr. 11. 22:11
uhh milyen meló ez, ha nem titok a dolog, hogy ennyi napon keresztül kell menni, és mellette mg suliba is jársz? Elismerésem, hogy ennyit bírsz :))) ügyiii :))) én csak esti suliba járok... de jó lenne már vmi melót találni, de annyira nehéz :'(( befejezem a szakdolit rem nem kell sokáig itthon punnyadnom, mert ez az állandó itthonlét, ingerek nélkül... úgy érzem hajlamosít a depresszióra...
2011. ápr. 11. 21:34

Sziasztok Lányok!

Jelentem még élek... de csak alig...

A mai napom volt a 8. és holnap még mindig meló lesz. Totál kivagyok merülve, részben a kialvatlanság, másfelől meg alig tudok enni egy jót. Állandó rohanás, suli, munka, hazarohanás aludni... Szóval szép az élet, de nagyon tartom magam a 6 utáni nem evéshez, pedig későig ébren vagyok és sokszor megkordul a gyomrom. Nem győzök inni... kiváncsi leszek a pénteki mérésre. Most centizek is. Vasárnap meg randim lesz, szóvel jól fog jönni egy kis önbizalomnövelő. :D

2011. ápr. 11. 19:58
Mindenki odavan?
404. encifinci (válaszként erre: 403. - 130454e42d)
2011. ápr. 10. 17:53

:)...most elgondolkodtam Dani vonatozot-e már:D..de asszem igen

itt sem volt olyan xar az idő,de én fagyok meg egész nap...sztem velem a baj mostanában.

Én Danival társasoztam meg kicsit rugdostuk a labdát de mozdulni sem volt érte kedvem...nah meg kicsit nyüstöltem a tanulással.

Nézegettem itt az előbb a neten a zumbát találtam valami olyat bemutató rész hogy extrame zumba elég lightes 5 perc,meg is csináltam talán ezzel kezdem..egyszerűen az állóképességem nulla muszáj alulról kezdenem

403. 130454e42d (válaszként erre: 399. - Encifinci)
2011. ápr. 10. 16:55

A délelőtt kimondottan szar volt :(

Délután elmentünk a kicsivel vonatozni, életében nem ült még vonaton, nagyon élvezte.

402. 130454e42d (válaszként erre: 400. - Miel77)
2011. ápr. 10. 16:54

Köszi a tippet, nekem a Flector gél vált be, meg a vizes borogatás. De úgy gondolom, lassabban kell növelnem a távokat, kb. 3 km-t futok+fél óra ellipszistréner.

Ja, és a súlyzós edzésre is rászánom magam, meg kell erősítenem a vállamat, meg csontritkulás ellen is hatásos :)

401. miel77 (válaszként erre: 399. - Encifinci)
2011. ápr. 10. 16:10
hát én egyedül voltam egész nap, egy kis takarítás, meg elmentem végre egy farmert venni, C&A :)) itt legalább normál derekút kaptam, mert a többi divatos cuccokból még a 29-es méret sem jött fel a combomtól tovább... nagyobb meg nem volt :))) vicces a helyzet... de az is vicces hogy a C&A modellek meg sokkal nagyobbak, mert ott a 38-as méret simán jóóó, érdekes is :))) ahh, írnom kéne tovább a szakdogákat, de annyira nincs erőm...basszus 3 hét és le kell adnom :S:S
400. miel77 (válaszként erre: 398. - 130454e42d)
2011. ápr. 10. 16:06

nem baj az ha felborul 1-1 nap, csak utána köv napokban nem szabad hagyni, hanem vissza kell állni a fogyis kajákra, vagy diétára amit csinálsz :) én is elbácsulok szinte minden héten, de ha folytatom rendesen azt vettem észre hogy azért fogyogatok :))


Jajjj nem jó ha meghúztad a bokád, vigyázni kell az ilyennel, jó cipőben futsz, mert attól is lehet, ha fáj.

Tegyél rá mottó vagy tigris tapaszt, én is azt szoktam :)) vagy activon géllel kenegetni, ez egy kicsit drágább, 1500 körül van 1 tubus. ha fáj a térdem mindig ezeket használom, vagy még lóbalzsam.

2011. ápr. 10. 15:55

sehol senki...ez a nap sem valami fényes...

olyan semmiylen a kedvem hogy ááá

Veletek mi a helyzet?

398. 130454e42d (válaszként erre: 395. - Martini64)
2011. ápr. 9. 18:15

kalóriát számolok, de pár napja felborult kicsit, meg mozgok.

A futás most nem nagyon megy, fáj a bokám, szerintem megerőltettem. Helyette van bicó, napi 14 km legalább.

2011. ápr. 9. 17:50

Szijasztok


pms gratula a centikhez.Nekem a kilo maradt meg sztem a centi is mert minden ugyanúgy szorít.

Nekem sincs valami jó kedvem,én is éjszakás voltam és úgy érzem magam mint akit fejbe vertek:S

ÉS egy rudit is megettem már.hajnalban jóreggelt kekszet mikor felkeltem meg pirítóst ettem...nah meg a 3 az 1 ben sok tejjel mert az nem maradhat el.Nem tudom mihez kéne kezdeni hogy haladjak.

Holnapra tarhonyás krumplit kértek nah az sem fogyókúrás:(

396. miel77
2011. ápr. 9. 17:37

aahhh én depis vagyok ma... már ettem 2 szem csokit is :'((( tiszta sírós kedv, akartam ma nézni egy új farmert, de semmi kedvem nem volt egyedül keresgélni... kísérőm meg nem akadt :'((( megyek futok egyet az termel boldogsághormont, és egészséges is :))) hátha hnapra visszajön a kedvem is.

szép napot mindenkinek!

395. martini64 (válaszként erre: 393. - 130454e42d)
2011. ápr. 9. 17:28

Gratula a fogyásért! Ha mindenhonnan lement két centi, akkor az kilóra is biztos mutat valamit!

Te milyen módszerrel csinálod?

394. martini64 (válaszként erre: 393. - 130454e42d)
2011. ápr. 9. 17:27
Köszi! Én ma kissé bezabáltam délben, olyan finomat főztem, hogy nem bírtam ki :)
2011. ápr. 9. 14:33

Sziasztok,

megvolt tegnap a mérés, csak már teljesen ki vagyok az éjjeles után, így nem jöttem. Mindenhonnan lement 2 centi, ami egészen jó, súlyt nem tudtam mérni, majd jövő héten :)

Aki beírta ide az adatait annak bevezettem a táblázatba, a többiek is írhatják ide vagy küldhetik, akár priviben is.

392. martini64 (válaszként erre: 391. - Miel77)
2011. ápr. 8. 20:42
Hát akkor egyél egy kicsit, csak ne vidd túlzásba.
391. miel77 (válaszként erre: 390. - Martini64)
2011. ápr. 8. 20:00

:)))) ez egy jó hozzáállás :)))

Jajj úgy ennék popcorn-t megint, mióta nem lehetne állandóan enném... érzelmi evő vagyok, olyan jó szakdogaírásos napi "meló" után ilyennel vigasztalnom magam... :'((( komolyan egy hete mindig ezen nyafizok, szörnyű vagyok!!!

390. martini64 (válaszként erre: 389. - Martini64)
2011. ápr. 8. 19:55
...strandra... ezt még gyakorolni kell...
389. martini64 (válaszként erre: 388. - Miel77)
2011. ápr. 8. 19:54

Köszönöm szépen a bíztatást, de valószínűleg a súlynövekedésnek sokkal prózaibb oka van.

Egy kis búzakorpás kefír fog segíteni a dolgon :)


A standra járástól nekem nincsenek komlexusaim, akinek nem tetszenek a sonkáim, az majd nem néz oda. Ha csak tökéletes alakú lányok járhatnának strandra, igen hamar be kellene zárni az összeset :)

388. miel77 (válaszként erre: 384. - Martini64)
2011. ápr. 8. 19:46

Lehet erősödtél, izmosodtál, ak a súlyod nőhet.

igazából én azon gondolkodtam, hogy nekem lehet tökre nem reális a 50-52 kg, mert lehet sosem érem el ha rendesen sportolok, de igazából nem is érdekel, ha karcsú és szép alakom lesz :)) inkább a centik miatt fogyizom :)) ha 55 kilósan is jól nézek ki, mert a pocimról lement 5-6 cm akk az a célom :))) meg az, hogy felmerjek venni egy fürdőrucit végre :))) mert mostanában már nem mertem strandra menni.. :'(

387. encifinci (válaszként erre: 384. - Martini64)
2011. ápr. 8. 17:16
jajj dehogy nevetünk ki.Látod mi is szenvedünk és igyekszünk kitalálni hogy lehetne a zsírrétegtől megszabadulni,ami alatt perce kockás has rejtőzik csak egyenlőre takarásban:D
386. encifinci (válaszként erre: 385. - Martini64)
2011. ápr. 8. 17:15

nah ugye...nekem mellem nem nagyon van de mégis 95B-kell olyan a hátam mint egy ifa plató:D:D

amúgy a gyerek rucik is annyiba kerülnek minta a felnőtt pedig ahoz nem kell sok anyag...azt mondják nehezebb megvarrni.Szóval megnyugodtam nem csak nekem okoz a vásárlás gondot.

385. martini64 (válaszként erre: 373. - D5b0648c35)
2011. ápr. 8. 16:51

Engem ez egyáltalán nem érdekel. Voltam már én is üzletben, ahol sajnálkozva néztek, hogy EKKORÁT?!? nem tartunk. Egyes fehérnemű boltokban is vége van a számozásnak 80C-nél.

Mégsem járhatunk csadorban!

Azt utálom viszont, hogy nagyon jó üzletet csinálnak egyesek ebből, mert a nagy méretek, ha ráadásul még divatosak is, méregdrágák. Pedig nem hiszem el, hogy a 46-os annyira egyedi méret lenne, hogy ne lehetne belőle olcsó és csinos ruházati termékeket előállítani, ugyanúgy, mint 36-osból. Elhiszem, hogy több anyag kell, de ennyivel ?!?

384. martini64 (válaszként erre: 377. - Miel77)
2011. ápr. 8. 16:46

Hali. Én úgy tanultam, hogy a csípőt úgy kell mérni, hogy fogod a mérőszalagot, felteszed a derekadra, elkezded engedni lefelé, mintha egy nadrágot tolnál le, közben kiengeded a mérőszalagot. Mikor leesik a csípődről a mérőszalag karika, az a méret a csípőbőség. Így biztos, hogy a legszélesebb részen méred.

Nem tudom, elég világosan sikerült-e leírnom.


Más. Na most lehet vihogni rajtam, az új súlyom egy hét után 86,2 kg, tehát ma fél kilóval NEHEZEBB vagyok, mint egy hete :)))))

De ne féljetek, nem adom fel, a centiken érzem, hogy kisebb vagyok, és ez engem így első körben most kielégít.

383. encifinci (válaszként erre: 382. - Miel77)
2011. ápr. 8. 16:10

kitartok én csak kicist elkettyentem.

az ülő munka nem éget kalóriát de az ember akkor is éhes,ha meg nagyon lecsökkentem akor a fejem megy szét meg ingerlékeny is leszek...nem egyszerű ez.

A felüléseken kívül kéne egy olyan mozgás ami hatásos és nem is vesz igénybe annyira sok időt..hu én a lehetetlent akarom:)

A Norbi updatet szülés után 2 évvel csináltam 3 hónap alatt 10kg ment le és az nem jött vissza,akor még itthon voltam úgy kicist könnyebb volt betartani.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook