Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » '11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) fórum

'11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
292. miel77
2011. ápr. 5. 09:03
én meg azon filózom még, hogy ok, hogy kalória számlálást csinálok, de szerintetek a norbi u1 ebédekben mennyi lehet a kalória?? én olyan 500-600-ra szoktam belőni, de a fene sem tudja...
291. miel77
2011. ápr. 5. 08:42
ohh én már 1 hete iszom minden étkezés előtt az almaecetes vizet, mondták többen hogy segíti a fogyit.. hát remélem tényleg lesz vmi hatása, mert az íze elég rossz :S
2011. ápr. 4. 22:38
Abban segítenek, hogy ne érezd felfújódva magad. De erre az almaecetes víz is kiváló :)
2011. ápr. 4. 22:38
Igen, ezek a teák nem fogyasztanak. Segítik az emésztést sok folyadék és diétás étrend mellett.
288. miel77 (válaszként erre: 287. - Tundylany)
2011. ápr. 4. 22:33

Sziasztok!!!

Fitt forma teát már én is nézegettem, de még nem próbáltam.. fit&slim-et iszok a teekannetól, szeretem, de hogy a fogyit segítené?

Na ma igen jó voltam, 1270 kcal körül ettem :))) az eddigi napokhoz képest nagyon jóóó, rem lesz is kitartásom, mert egyre jobban közeleg a nyár... a jó idő, és nem férek bele a cuccaimba, na meg a másik hogy néz már ki egy pocakos futó??? :))))

2011. ápr. 4. 21:25
Akkor durva lehet. :) Bár elég drága...de ha csak néha iszod, akkor sokáig elég :) Múltkor Naturland salaktalanító teát vettem. Hát annak sincs több hatása mint a fitt formának. De az jó. Igaz, nem minden nap megyek többször wc-re, de úgy 2-3 naponta vagy egy erőteljesebb tisztítós nap :) Muszáj vm teát igyak, anélkül nem megy...
286. d5b0648c35 (válaszként erre: 285. - Tundylany)
2011. ápr. 4. 21:21
A reggeli nálam is mindig kiadós. Kell az energia :) Ezek a teák is jók. Én időnként a csalavarázst iszom. Garantáltan kitisztít. Egy-egy ivós, nagyzabálós este után kifejezetten jótékony :) Bár hosszútávon nem merem inni, nem vagyok mindig wc közelben :D
2011. ápr. 4. 21:09
Az én módszerem is hasonló. Cukorbevitel nagyon kevés (kivétel mostanában, mézet eszem, mert fáj a torkom, meg negrót). Leszoktam a cukrozott kávéról. Inkább több tej. De reggelire, ebédre mindent eszek. Ezek előtt, vagy után fitt forma tea, hogy az amúgy rossz emésztésem javuljon. Még a nasi is belefér délután 3-ig. Utána már csak kefír, vagy zöldség, vagy gyümölcs, vagy ezekből vmilyen saláta.
2011. ápr. 4. 21:06
Ez nagyon jó módszer :) Hajrá :) Csak arra is vigyázz, hogy ne erőltesd túl az izületeidet, mert attól is fájhat. Egy hétig a csípőmben rendesen éreztem, ahogy a két csont egymáson elforog, és nagyon fájt is. :( De mindenesetre igaz, hogy pár kilóval könnyebben minden könnyebb :)
283. d5b0648c35 (válaszként erre: 282. - Tundylany)
2011. ápr. 4. 21:02

Nullára (vagy legalábbis nagyon minimálisra) vettem a cukorfogyasztást. Próbálok tornázni Norbira és Rékára, csak most is megint felfáztam és besz@rok úgy görcsöl a hasam... :(

Este 6 után max gyümi vagy műzli jöhet (ez nálam frasztikus, mert sokszor mikor meló után hazajöttem - este 11 körül- mindig csipegettem valamit). Szóval ilyenek. Majd ha lemegy pár kiló, akkor talán újra elkezdek futni. Csak most annyi bajom van a súlyfelesleg miatt... (térdfájdalom, brutál komoly lett a harántsűlyedésem is, állandóan fáj)

4-5 kg val könnyebben a mozgás is könnyebb lesz. Csak ez ilyen hülye 22-es csapda dolog.

2011. ápr. 4. 20:43
Köszi nyuszifül:) Te hogyan fogyózol?
281. d5b0648c35 (válaszként erre: 278. - Tundylany)
2011. ápr. 4. 20:39
Szia! Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább!!! :)
2011. ápr. 4. 20:37
Szia! Még nagyon új vagyok. Pontosan milyen adatok kellenek? Kiló, centi, ilyesmi?
2011. ápr. 4. 20:33

Sziasztok, üdv az újaknak. Az adatokat kérném az emailcímemre, a táblázat bővítéséhez, ok?

Most nagyon mélypontos vagyok, ami a fogyíira is kihat, bocs, ha nem vagyok túl aktív, a táblázatot csinálom persze tovább.

2011. ápr. 4. 20:33
Van eredmény beszámolóm is :) Nekem Rubint Réka 2009-es dvd-je vált be. Nagyon átformált. Február közepe óta csinálom, 8 kg lement, a fenekem 7 cm-rel lett kisebb. A hasamat nem mértem, de az is kisebb lett. A korábban fenekemre feszülő farmeromat kigombolás nélkül le tudom húzni, az 4 évvel ezelőtti nadrágjaim, miniszoknyám újra jók :) Az elmúlt 5 év alatt kb 10 kg-ot felszedtem. Ez mellett persze kevesebbet eszem, és "fitt forma" teát iszom :) Az ismerőseimnek, rokonaimnak is feltűnik a változás :) És lábsúly, súlyzó, steppad és gumikötél nélkül. Pár hét után már családban látták a változást. Egy hónap után a ruháimon is éreztem. És jobban is érzem magam. Még 5 kg-ot szeretnék fogyni.
2011. ápr. 4. 20:26

Sziasztok!

Február közepe óta fogyózom. De 2 hete sajnos abba kellett hagynom, mert túlerőltettem a térd-, és csípő izületeimet. Nagyon fájtak. Úgyhogy most újrakezdő vagyok :) Megint minden nehezebben megy, kevesebbet tudok megcsinálni. De túlerőltetni sem szeretnék újra. Ti milyen módszerrel fogyóztok?

276. encifinci (válaszként erre: 275. - Miel77)
2011. ápr. 4. 20:21
köszi a biztatást:) aranyos vagy:)
275. miel77 (válaszként erre: 274. - Encifinci)
2011. ápr. 4. 18:45
Ügyi vagy:)) fuss lassan, lehet azért remegsz, meg nincs levegőd mert gyorsan kezdtél...vagy 1 perc futás, 2 perc séta, azt amikor ez már királyul megy, akkor lehet emelni :)) majd folyamatosan futni :))hajrááá :)))
2011. ápr. 4. 18:34
Csajook..most futottam nah nem sokat:) de szakad rólam a víz és a tüdőm is kiköptem meg is álltam 2X :D kb 1km lehetett de gőzöm sincs...keem lábam remeg,de remélem holnap is erőt veszek magamon ...de ez nekem rohadt nehezen megy...
273. Futi (válaszként erre: 272. - Miel77)
2011. ápr. 4. 18:14

jógázni szoktam néha.

lusta vagyok.

mint írtam mozgáskorlátozott vagyok a bal lábamon érzéskiesés van, gyaloglás, futás, kilőve....

az a baj szinte alig mozgok, a munkám is ülőmunka leginkább.

272. miel77 (válaszként erre: 271. - Futi)
2011. ápr. 4. 18:10

Köszii majd meglesem ezeket is :))

Írtad, hogy a futást nem bírod, és a gyors séta, nordic walking meg az ilyenek? Állítólag nagyom hatásosak azok is :)) na meg sztem még a jóga is jó, ha lassabb mozgást keres vki :))

Jujj mindjárt megyek squasholni :)))) de izgi :)) rem majd gyorsan megtanulom, ez lesz a második óra :)

271. Futi (válaszként erre: 268. - Miel77)
2011. ápr. 4. 18:02

Szia!

több zumba kering a neten.

van kezdő, és haladó is.

cd nekem sincs de ígért a barátnőm.

van idősebbeknek való zumba is.

[link]


meg ifjabbaknak is.


[link]

270. Futi
2011. ápr. 4. 17:56

kicsit visszaolvastam... futni nem bírok,mozgáskorlátozott vagyok, de úszni viszont fogok járni.meg tornázni.

kénytelen vagyok, nem jön rám a fürdőruci.

májusba Korfura készülök,és edzek kicsit az úszással is.

holnap kezdem a 4 napos szétválasztó diétát.

fehérje nappal kezdem,van könyvem, de a neten is vannak jó kis receptek, majd próbálkozok.

a segítségeteket meg megköszönöm.

269. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 265. - Kicsibéka)
2011. ápr. 4. 17:55

Köci, így fogok tenni. Lehet h kicsit sokat problémázok rajta ki mit gondol....

Mostantól ezt is kicsit lazábbra fogom, mármint a mindenkinek megfelelni akarást. :D

268. miel77
2011. ápr. 4. 17:50
húú tök jó pörgős ez a zumba dvd, bár nem tudom elképzelni, hogy itthon egyedül nekiállok :))) ti mennyi idő alatt tanultátok meg a lépéseket? :) és ez tényleg fogyaszt :) olyan mozgás amit még élvez is az ember :)) ahh de ez a hülye dvd-re alakformáló torna nekem nem megy... hiába, amit nem élvez az ember csinálni, azt feladja előbb utóbb... és ezt úgy utálom csinálni :S grrrr
267. Futi (válaszként erre: 266. - Kicsibéka)
2011. ápr. 4. 17:44

magasság 155

súly 85

kor 53év

körméretet nem mértem.


okés , szombaton lesz a zumba vasárnap jövök haza beszámoló hétfőn.

266. kicsibéka (válaszként erre: 264. - Futi)
2011. ápr. 4. 16:36

Szia!


Mik a paramétereid? Mennyit szeretnél fogyni?

Majd légyszi számolj be róla milyen egy igazi zumbaóra, kíváncsi vagyok. Én eddig csak otthon csináltam/csinálom!

Sok sikert a fogyáshoz! :)

265. kicsibéka (válaszként erre: 263. - E8dd6bb1c9)
2011. ápr. 4. 16:32

Szerintem nem olyan durva panelban a zumba, én is ott csinálom. Alattunk egy különösen morgolódós faszi lakik és parkettán nyomom. Eddig nem szólt! (Bár az sem érdekelne, ha szólna :D )

Nyugodtan próbáld ki!

264. Futi
2011. ápr. 4. 14:39

Sziasztok!



beférek a fogyis csapatba?

van miből leadnom.

hétvégén megyek Tatabányára zumbázni,aztán a Turult is körbejárjuk.majd visszaolvasok,most nincs időm.

üdvözletem mindenkinek. Futi

2011. ápr. 4. 14:35

Sziasztok Nőcik!

A zumba panelban nagyon durva? Aerobikokat azért nem szeretem itthon csinálni, mert nem akarok az alattam lakó idegeire mászni...

Szóval? Kipróbáljam?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook