Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » '11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) fórum

'11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
472. miel77
2011. ápr. 17. 20:03
hmm ebédre ettem egy gyros tálat, szerintetek mennyi kcal van benne? Én 750 kcal-ra becsültem, de mellette keveset ettem napközben... mennyire fér ez bele a diéta, 2-3 hetente szeretünk egyet-egyet enni :))
471. kicsibéka (válaszként erre: 469. - Martini64)
2011. ápr. 17. 10:31

Sziasztok!


Én "szerencsére" dolgozom, így könnyebb betartani a kajálást. Otthon habzsi-dőzsi van, mert hazajött párom tesója és ilyenkor anyós szereti kényeztetni. Aminek általában az a vége, hogy én is kényeztetem magam.

De most nagyon vissza kéne fognom magam, mert kb 5 hét múlva lesz egy vizsgám, amire kirobbanó formában kell lennem!!!

470. miel77
2011. ápr. 17. 09:12

Sziasztok!

Nem centiztem, de 55.4 kg voltam utoljára :)) lassan megyek lefele, remélem májusra elérem az 54-et :))

Kicsit stresszes volt az utóbbi pár napom, pénteken meghalt a gépem, rajta minden adattal a szakdogához, egész nap tiszta ideg vtam grr :S :S még szerencse, hogy este a párom letudta szedni az adatokat, így laptopon tudom folytatni a munkát.... na de kaja szempontjából alig ettem kb 900 kcal, aztán este majdnem éhen haltam, így jött a borocska egy kis popcornnal :)) nyugtató..

Tegnap leveseztem meg sali... ma nem tudom mi lesz, mert nincs kajcsim tanulok napközben, így vmit rendelni kéne valszi, mert nem egyedül vok itthon.... ahhh a hétvége nálam mindig necces.

2011. ápr. 17. 07:09
Sziasztok. Hogy álltok hétvégén? Tegnap egy kicsit belehomorítottam az evésbe. Kirándultunk, és ilyenkor bírom a legkevésbé a dolgot. Megettem három szendvicset, mikor hazaértünk, telezabáltam magam natúr csirkemellel és salátával. Azzal vigasztalom magam, hogy legalább nem töltött káposzta volt:)
468. Maszatka 21 (válaszként erre: 467. - Miel77)
2011. ápr. 16. 19:28
Köszi a tippet! Ezzel csak egy nagy baj van! Ha nem mézes-mustáros szószról van szó akkor a méz szóba se jöhet... utálom! A darazsakkal együtt... azoktól egyenesen rettegek...:S de kipróbálni ki fogom, max többet nem iszom úgy! De köszönöm a tippet :D
467. miel77 (válaszként erre: 466. - Maszatka 21)
2011. ápr. 16. 18:20
mert a pálinka az gyógyszer is :)))) én a többi alkoholnál nem vettem észre,hogy gyógyulás szempontjából hatásos lenne.... na nagyon ütős hp, akkor keverj el benne egy kiskanál mézet, úgy finom lesz ráadásul a méz hasznos is :)))
2011. ápr. 16. 17:49

Na mindenki mondogatja a pálinkát, akkor lehet holnap barátommal benyomunk egy felest :D

Bár én inkább vodka vagy likőr párti vagyok, de a nagypapájának olyan hp-je van hogy a belem kimarja :D

465. miel77 (válaszként erre: 458. - Martini64)
2011. ápr. 16. 17:38
Kösziii, lesz egy kis időm utána nézek, rem sikerül megcsinálnom :)))
464. miel77 (válaszként erre: 463. - Maszatka 21)
2011. ápr. 16. 17:37
uhhh gyógyulj meg minél hamarabb!!!! Igen ez igaz, minden rosszban van vmi jó.... én is fogytam amikor beteg voltam :)) még a pálinka nagyon jó rá, de komolyan, én toltam mézzel amikor mandulagyuszim volt, többet használt mint a gyógyszer sztem...
463. Maszatka 21 (válaszként erre: 462. - Martini64)
2011. ápr. 16. 17:14

Köszi igyekszem! Iszom a meleg teát liter számra, csak nem tudok rendesen pihenni, mert ennyi teától szinte mindig pisilek :D

De köszi :D

462. martini64 (válaszként erre: 461. - Maszatka 21)
2011. ápr. 16. 17:13
Azért vigyázz magadra! Sok folyadék, 1g Cvitamin!
2011. ápr. 16. 16:09

Csajok, most lehet összefog jönni 1-2 kg minusz!

Úgy fáj a torkom majd be tojok, alig bírok nyelni! Igyekszem enni egy keveset hogy ne legyek gyenge, de nem valami sok...

Erre mondják hogy minden rosszban van valami jó?? O.o

2011. ápr. 16. 15:49
Az a baj, hogy ha módosítani akarod az adataidat, mindent elölről kell kezdeni. De csak pár perc az egész.
2011. ápr. 16. 15:49
458. martini64 (válaszként erre: 455. - Miel77)
2011. ápr. 16. 15:47
Bemész a naplómba, rákattintasz az én súlyvonalzómra, arra az oldalra visz, ahol megcsinálhatod a sajátodat. Angolul van, de nagyon egyszerű, a képek vezetnek. Először kiválasztod a vonalzót, aztán a kis figurát, amit a vonalzóra akarsz helyezni, aztán a táblázatba beírod az adataidat. Ki kell választani, hogy kg vagy font legyen a mértékegység, meg hogy teljes tömeget vagy csak tömegvesztést akarsz megmutatni vele. Utána be kell írni az adatokat. Tizedesvessző helyett tizedespontot kell tenni. Ha kész vagy, ad egy kódot, amit a naplód fejlécébe sima másolás-beillesztéssel be tudsz rakni.
457. kicsibéka (válaszként erre: 455. - Miel77)
2011. ápr. 16. 14:03

Ezzel már én is szemezgettem, de sajna én sem tudom.

Ma nagyon rossz voltam, anyósom csinált paradicsomos húsgombócot (ezzel még nem is lenne nagy baj), de utána bevertem két nagy adag aranygaluskát (nem is értem, hogy fért belém ennyi kaja).

Úgyhogy ma már csak este eszem majd virslit és mást már nem. Meg dupla "adag" zumbát fogok lenyomni, hogy enyhítsem a bűntudatom.

Szereztem 1-2 kiegészítő cuccot a diétámhoz. Vettem l-karnitint meg egy pu erh nevezetű fogyókúrát segítő teát. Bízom benne, hogy segítenek.

2011. ápr. 16. 13:53

sajna nem tudom:(

Én stagnálok továbbra is 77kg vagyok!

Hát legalább feljebb nem megy.

455. miel77
2011. ápr. 16. 13:44
hmmm béna vagyok, de sehol nem találom, hogy a naplónál hogyan kell olyant csinálni, hogy legfelül mutassa a súlyom?? Sok naplónál láttam már... de nekem fogalmam sincs hogyan kell beállítani, lécci segítsetek :))) kösziiiii
454. miel77
2011. ápr. 15. 16:52
Grat mindenkinek, aki fogyott :))))
453. miel77
2011. ápr. 15. 16:52
Én csak ráugrottam a mérlegre pár deka megint lement, de most nem centiztem... sietnem kellett reggel, majd hétvégén :)) rem nem felejtem el.
2011. ápr. 15. 16:45

No megvolt a mérlegelés, úgy néz ki, fogytam egy kicsit :)

85.3 107/81/111

2011. ápr. 14. 20:50

sziasztok

Grat előre is anak aki fogyott:)

Sztem én még mindig egy helyben vagyok,ami lemenne 3 nap mikor nincs meló az visszajön iylenkor mikor 12 órát ülök..pfff

MA meg elment a kedvem mindentől...megint megjött ,nem akar ez a baba összejönni:(


Maszatka a mai fogamzásgátlók nem hízlalnak annyira alacsony a hormontartalmuk.

Mondjuk én csak 6 hónapig szedtem életemben de nekem a lbam dagadt tőle meg valahogy nem szimpatizálo a bogyókkal,azt sem veszem be amit kéne:)

2011. ápr. 14. 18:39
Na hát ebből a krumplit tudnám csak meg enni :D De inkább maradok a brokklinál :D Nekem az a kedvencem :D egy kis fokhagymás kenyérkockával, de csak kevéssel ( nem szeressem nagyon a kenyeret ) :D
2011. ápr. 14. 18:29

Krumpliból, karalábéból, kelbimbóból is főztem neki krémlevest. A sárgarépa is finom krumplival, meg a zelleres. A zeller ráadásul vízhajtó is.

Meg spenótot.

448. Maszatka 21 (válaszként erre: 445. - Martini64)
2011. ápr. 14. 17:51
Milyen krémleveseket kajcsizot?? Azokat én is szeressem :) És gyorssegélynek nem olyan rossz :)
447. Maszatka 21 (válaszként erre: 444. - Miel77)
2011. ápr. 14. 17:38

Köszi aranyos vagy!A Miskolcin Jogi karán vagyok, mint jogi-asszisztens és polgárjog zh-m volt! Megajánlott jegyért megy a dolog, szóval igyekszem, mert ha összejön 1 vizsgával már kevesebb :D

Hát kaptam már egyszer tablettát, de az előtt semmilyen vizsgálatot nem kért a nőgyogyóm! Váltottam is és most arra írta, hogy rendszerezze a havimat!

Igyekszem nem kajálni mellette :D Bár még most kéne vacsizni, csak lusta vagyok :D

Te hogy állsz??

446. martini64 (válaszként erre: 443. - Maszatka 21)
2011. ápr. 14. 16:04

A derekam 81 centi. Mérés holnap. Szerintem most fogytam egy kicsit, de majd csak holnap lesz biztos :)

Továbbra is normálisan eszem, csak kis adagokat és semmi nasi. A mozgás nem megy nekem, valahogy nem találok rá időt, nemistudom.... :)))

445. martini64 (válaszként erre: 444. - Miel77)
2011. ápr. 14. 16:02

Csak fiatal koromban szedtem fogamzásgátlót, akkoriban sokkal nagyobb hormontartalmú készítmények voltak. Nem híztam, sőt!

A lányom se hízott, ő modern, alacsony hormontartalmút szed.

Most meg, hogy fogszabályzót kapott, és egy hétig krémlevesen meg joghurton élt, ledobott 5 kilót. Én meg irigykedem :)

444. miel77 (válaszként erre: 443. - Maszatka 21)
2011. ápr. 14. 09:18

Sziaaa!!

Sok sikert a zh-hoz :))) mi a téma? :))

Hát én sosem mertem bevállalni a fogamzásgátló tabit, pedig már sokszor gondolkodtam rajta... de eddig legtöbb barátnőm hízott tőle.. és hát én eléggé hízékony vagyok, de ők a tabira fogták, mondjuk sztem csak nem az a hibás, ha láttad volna mennyit ettek... hát sztem attól jöttek a kilók, szóval ha sztem épp fogyózol a tabi mellett, nem hiszem, hogy kellene aggódnod!!! Csak a tabitól elvileg nagyobb az étvágya az embernek, és nem szabad ennek engednie!!

De, hogy megnyugodj, egyik ismerősöm is szedte, és ő pl. fogyott mellette :))) szóval van ellenpélda :) sztem csak meg kell találni a legmegfelelőbbet a számodra.

2011. ápr. 14. 07:40

Csajok! Ne haragudjatok, hogy eltüntem, de nem voltam itthon a hétvégén! KO vagyok még most is! Pénteken éjszakáztam barátommal, bulija volt aztán krumplit ültettünk, majd sétáltunk minimum 5 km-t! Este még egy éjszaka, még egy buli, aztán még utána 6 óra kőkemény alvás után csirkét kergettünk nagypapáéknál :D Szóval a mozgás kipipálva :D

Most nem igazán van időm mozogni, mert MA elég kemény ZH-m lesz és arra tanulok! Viszont elkezdtem szedni a fogamzásgátlómat, ami remélem nem fog bekeverni ebbe a fogyó dologba! Szerintetek hízlalhat, alapos vizsgálat után??? Vagy csak én beszélem be magamnak???

Köszi a választ!

Ti, hogy álltok, hogy vagytok???? :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook