Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 10 éve nem látott 42 éves unokanővérnek milyen ajándékot adnátok? fórum

10 éve nem látott 42 éves unokanővérnek milyen ajándékot adnátok? (beszélgetős fórum)


2022. dec. 26. 22:04
Egy jó meleg kézfogást..-)
2022. dec. 26. 22:02
Családi fotók. Vannak tök jó képkeretek :)
2022. dec. 26. 22:00
Szia. Bögrét nem vennék, mert az olyan na ő sem tudot mit venni, jelentése van. Mondjuk attól is függ mennyit akarsz rá költeni. Férjének is küldenék egy üveg, bort, vagy pezsgőt. Unokanővérednek bonbont vennék. Nagyobb két gyermeknek smink készletet. A kicsinek egy nagyon bohókás téli szobabapucsot.
2022. dec. 26. 15:19
A pipere dolog jó ötlet olyannak akit ismerek. De fogalmam sincs a tini lányok,meg a 8 éves milyen.
2022. dec. 26. 15:16

Köszi mindenkinek!


Szerdán jönnek majd. Valaki javasolta a bögréket. Mindenkinek veszek 1-1 bögrét, meg a tasakba 1-1 valami csokit. Még a kaját kéne kitalálni. Valami kínálgatós sütit pogácsára gondoltam. De lehet kéne édes süti is?

13. birebora (válaszként erre: 9. - Aszparagusz)
2022. dec. 26. 12:07

Hagyjad! Te nyugodtan hagyd.

Én viszont szeretem és használom is. Azért javasoltam mert jónak tartom. Kérdezte, válaszoltam úgy, ahogy jónak láttam.

Nem vagyunk egyformák, nem tudtad?!

Nekem ez a véleményem neked az. Nehogy már leoltsd az embereket ismeretlenül egy vélemény miatt. Nagyon frusztrálsz lehetsz így karácsony másnapján. Pihend ki magad:)

2022. dec. 26. 11:55
Jelképesen vmi nasit,csokit .
11. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 10:38
Én semmit sem vennék vagy adnék,mert nem túl közeliek..ilyen esetben én feleslegesnek tartom
2022. dec. 26. 09:32

Ahogy előttem is írták nem kell túlbonyolítani.


Csoki, pezsgő vagy bor, karácsonyi süti, szaloncukor - ennyi.


Nem találkoztatok 10 éve, már egyáltalán az nagy dolog, hogy ajándékot akarsz neki adni! Ne lepődj meg, ha Te viszont nem kapsz semmit!


Amúgy ez a karácsonyi felesleges ajándékozgatás szerintem akkora marhaság!


Közvetlen családtagok - közeli barátok között OK, de a huszadik unokatestvérnek...

9. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Birebora)
2022. dec. 26. 09:12

Hagyjuk már ezeket a kézműves szappanokat.

10 éve nem találkoztak, azt sem tudja milyen pipere cuccokat használ.

Nekem pl. elég száraz és érzékeny a bőröm, csak egyféle szappant használok.

Jó pár éve kaptam valami céges karácsonyon kézműves, kecsketejes, stb. szappant. Büdös volt, de legalább rossz.

A kukában végezte.

8. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 09:09
ne...
2022. dec. 26. 09:08
És küldjek a férjének ajándékot ha nem jön?
2022. dec. 25. 22:51

Csoki, kávé, tea, bor, meg ilyenek.

A kézműves szappan is jópofa, ahogy írták.

Ha rólam lenne szó, én pl. a Lindt csokinak nagyon örülnék.

2022. dec. 25. 22:19

Mi úgy szoktuk, hogy egy ajándék szatyorba teszünk több apróságot, pl. pezsgő vagy bor, csokikat, jó szaloncukrot, karácsonyi sütiket szép csomagolásba, pl. puszedli, gyümölcskenyér, stb., valamint apró díszeket (hógömb, karácsonyfára díszeket, stb.)


Ma és holnap is pont ilyet ajándékozunk a hozzánk érkező vendégeknek. Persze, ha van valami amit kifejezetten tudunk, hogy szeretnek, akkor olyat is kapnak. Pl a nénikém szereti a marcipánt, a banános csokikat és a mentolos csokit, így az lesz a táskában a többi mellett.


Tehát, én ilyet csinálnék a. A picinek valami most divatos apróságot is tennék a csomagba. A mai kis vendégünk oda van a jégvarázsért, így a szatyorban volt Elzás kesztyű, Elzás villogó labda. Valami ilyesmi esetleg, bár már nem tudsz nagyon ilyeneket vásárolni...

2022. dec. 25. 21:49
Zsebkendőket a náthás időszakra.
2022. dec. 25. 21:48
Minőségi csokit, különleges bonbont, kézműves szappant.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 21:45
Naptárakat emlékeztetőnek.
2022. dec. 25. 21:44
10 éve nem találkoztunk. Van 2 nagylánya (17 és 15 évesek) meg egy kicsi (8 éves). Fogalmam sincs mit adjak nekik. Van férje is, de ő nem jön. Neki is küldjek valami ajándékot? 5 személynek túl nagy összeget nem költenék. Fejenként 3 ezer körül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook