Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 1 hetes szabadságra milyen programokat csináljak egyedül? fórum

1 hetes szabadságra milyen programokat csináljak egyedül? (beszélgetős fórum)


23. Ms_Daisy (válaszként erre: 21. - Scherlock)
2019. júl. 5. 17:29
Én nem mert munka után nincs kedvem
2019. júl. 4. 20:28

Én Pesten egy napot tuti az Állatkertben töltenék.

Aztán ilyen jó időben a Velencei-tó vagy a Balaton egy strandjára is ellátogatnék.

21. Scherlock (válaszként erre: 20. - Ms_Daisy)
2019. júl. 4. 17:32
Ezeket szabi nélkül is csinálják emberek...
2019. júl. 4. 08:02
Köszi amiket írtatok. Egyelőre moziba voltam meg kiültem egy helyre a belvárosba fagyizni. Meg voltam vásárolgatni. Meg fodrász+kozmetikus. Idehaza pihengetek meg kidobtam a szobából egy halom kacatot. Meg napoztam kicsit
2019. júl. 2. 20:19
Szerintem, menj el fürdőbe, úszni, mert ebben a melegben az biztos jól fog esni.Hétvégén nézz körül, több túrista közösség van.Valamelyikkel érdemes kirándulni, esetleg ismerkedni. Biztosan van egy barátnőd, hívd ki a Margitszigetre, nagyon szép ilyenkor.Ülj be az IKEÁ.ba egyszer enni.Szeretsz egyedül lenni, vagy hiányzik a társaság?
2019. júl. 2. 17:48
bocsi elnéztem
2019. jún. 30. 20:39
Mit csinálnál? Otthon pihennèl,vagy elmennèl valahová? Válasz egy programot ès menj el rá.
16. Sirga
2019. jún. 29. 17:58
1 hét szabi? Biztos elmennék nézelődni Pesten - olyan utcákba is betérnék, ahol eddig nem jártam. Esetleg környékbeli településre látogatnék. Másrészt ellátogatnék a természetbe: egy nemzeti park, vagy akár tanösvény, ahol feltöltődhetek energiával, béke, nyugalom és csend vesz körül.
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Df1e1c376c)
2019. jún. 29. 00:42

Vagy egy jópofa hely, ahol lehet darvadozni.

Igaz, ez nem Daisy stílusa.

14. df1e1c376c (válaszként erre: 10. - Ms_Daisy)
2019. jún. 28. 22:45
Bp-et be sem lehet jarni, es mindig volt/van kiallitas, esemeny.
2019. jún. 28. 19:11
Merre vagy az országban? Közel a fővároshoz? NE TAKARÍTS! A Duna part is szép, a Mátyás templom is szép, Ha közösségbe mész, netán ismerkedsz, csak vigyázz hogy le is tudd rázni az idegent. Ha tudod, hogy szabira mész befizethettél volna egy - két napos buszos utazásra is.
12. Mezei Virág (válaszként erre: 10. - Ms_Daisy)
2019. jún. 28. 18:44

Nézd csak mit találtam!


[link]


MIT TEHETSZ, HA INKÁBB TÁRSASÁGBA MENNÉL?


Van egy klassz, több száz fős Budapest és környéki közösség, kb. 28-48 évesek, akik hetente több programon is összejönnek, hogy jól szórakozzanak és közben ismerkedjenek. A Miitt.hu közösségben minden hétvégén színes programok várnak, amiket a közösség tagjai együtt szerveznek. Nincs más dolgod, mint csatlakozni a közösséghez, és azonnal rendelkezésedre áll egy aktív, baráti közösség és hetente több különböző izgalmas program.


A hosszú hétvégékre is készül a Csapat. Naponta, folyamatosan kerülnek fel a listába az új, közös programok.

11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Ms_Daisy)
2019. jún. 28. 18:43

Takarítani biztosan szoktál máskor is, arra kár a szabadságodból időt szánni.

Máskor írtad már, hogy eléggé túlterhelnek a munkahelyeden, tessék regenerálódni, kislány! :D

2019. jún. 28. 18:32
Jókat írtok! Be terveztem hogy elmegyek fodrászhoz meg elmegyek új ruhákat nézni. Meg szerintem egyik nap moziba is. Meg lehet a Duna partra várost nézni talán. Meg azért ide haza takarítok is
9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Ab3619a9cd)
2019. jún. 28. 18:03

Én nem költenék ennyit utazásra. Elmennék, és senkinek nem mondanám, hova.

Elvileg a szomszéd faluban is nyugalom lenne.

8. ab3619a9cd (válaszként erre: 7. - Ab3619a9cd)
2019. jún. 28. 16:57
*pattogtatnak
2019. jún. 28. 16:57

Ha egy hétre egyedül lehetnék...

Ki vennék az ország túlsó felében egy szállodai szobát! Élvezném a csendet, a nyugalmat. Azt hogy nem pattogtat ál, nem ébresztenek fel...

Jajjj... 🤤

2019. jún. 28. 16:07
Szerintem gyere ide a Hoxára, és beszélgess emberekkel! He?
2019. jún. 28. 14:47
Séta, napozás, sok alvás, strand, olvasás, filmezés, vásárlás, egy nap takarítás, rendrakás.
4. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 28. 14:28
Van szingli travel. Ott sok egyedülálló talál utazótársat, társaságot. Nem muszáj egyedül lenni.
3. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 28. 14:25

Ha van a közelben állatkert, növénykert, vagy valami csendes fürdőhely, ahol lehet akár túrázni is, vagy van valami múzeum, egyéb látnivalókat megnézni.

De akár csak 1-1 napos utazásokat a legközelebbi városokba, megnézni, szétnézni, csavarogni, amibe belefér egy szolid ebéd, egy fagyi, mégsem otthon ülsz a 4 fal között.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. jún. 28. 14:18

Nincs a közelben valami kiállítás, amit szívesen megnéznél?

Én nem takarítással tölteném a szabadságot, hanem pihenéssel, kirándulással olyan helyen, amit már rég szerettél volna megnézni.

2019. jún. 28. 14:01
Jövőhéten nem dolgozok majd. Miket csináljak amivel ki tudok kapcsolódni és nem lesz társaságom? Egyedül is lehet. Nem akarok egész nap egyedül lenni odahaza. Takarítani azt fogok majd ablakokat meg ilyenek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook