Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 hét alatt szeretnék leadni 4-5 kg-ot Hogyan csinálnátok? fórum

1 hét alatt szeretnék leadni 4-5 kg-ot Hogyan csinálnátok? (beszélgetős fórum)


1 2
10. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Safirah)
2008. szept. 28. 23:27
szia!megnéztem a mérlegelésed,hozzám képestnádszál vagy!miért akarsz még fogyni?hát te is "csak"?
9. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Safirah)
2008. szept. 28. 23:19
˘hát könnyü" modszerrel"gyógyszerrel.nekemse diétához se tornához nincs kitartásom!ja!az első 3hétben 8kg minusz volt.nekem fejembe szállt a sok dicséret és utcabál is volt nálunk akkoriban.hát igy jártam!de az már szinte vissza le ment,de még sok minusz kéne!ha érdekel leirhatom,nekem hatásos.megint elkeztem szedni.csak hát 1 hét alatt ez sem tud csodát tenni!(az majd késöbb)Ági
8. Safirah (válaszként erre: 7. - Agnesss0129)
2008. szept. 28. 16:02

Szia!

Az a 12 kg milyen módszerrel ment le 1,5 hónap alatt?

Egyébként a leadott 20 kilómból nekem is úgy jött vissza 2 - 3 kiló, mert gondoltam "ezt még megehetem, mert én már lefogytam"! Na, nem kellett volna!:( Még jó, hogy éppen jókor észhez tértem!

7. agnesss0129 (válaszként erre: 6. - Monaaababa)
2008. szept. 28. 15:16
ha odafigyelsz nem jön vissza!kb.40-45 nap alatt adtam le 12kg.csak elbiztam magam,és nem figyeltem oda visszaszedtem egy hét alatt 5-6kg.hálaistennek a fele legalább viz volt.de most már nem fogok abba a hibába esni ha valaki megdicsér akkor elhagyom megint magam.ez nem régen volt kb.1hónapja.biztos fog neked is sikerülni,és tényleg önbizalom kérdése.de kell tényleg egy cél is ami miatt szeretnéd véghez vinni,mert máskülönben nagyon "döcögösen"megy.
2008. szept. 28. 12:38
Én is szeretnék igy fogyni csak félek hogy a dupláját szedem fel annak amit leadtam
2008. szept. 28. 12:35
Szerintem a léböjt egészséges, ha okosan csinálja az ember, egy csomó mérgetől megszabadulsz!:) Sok sikert hozzá!
2008. szept. 28. 12:30
Egyél egész héten csak gyümölcsöt,az is nagyon hatásos!
3. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - Ildiko84)
2008. szept. 28. 12:21
köszi!a léböjt kurára én is gondoltam.
2008. szept. 28. 12:15

Szia!

Ha mindenképpen 1 hét alatt akarsz ennyit fogyni, tarts egy hetes léböjtöt, én 4 nap alatt 3 kgt fogytam, csak bio gyümilevek, zöldséglevek, gyógytea! Ha ezt durvának találod, akkor még a fehérjeturmix-diéta is hatásos. Csak ezt iszod, napi 3-4 adagot. Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2008. szept. 28. 11:57
nagyon fontos lenne egy hét alatt leadnom 4-5kg.-ot.tudom,hogy ez elég drasztikus modszer,és hamar vissza jön,de ezt mind bekalkuláltam.de mnem én vagyok az első aki ilyen modszerhez folyamodik.ez nem az állom súly eléréséhez kell,ez más!ahhoz sajnos több kellene.ez is mondjuk hiuság kérdésén alapszik,csak.....köszönöm,ha segitetek!tudom,hogy nem egészséges,de most ez nem érdekel!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook