Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zeatax tabletta tapasztalatok fórum

Zeatax tabletta tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. aug. 18. 13:39

Sziasztok! Ahogy ígértem, beszámolok a végeredménnyel. Nos őszintén szólva nem vettem meg a 3.doboz Zeataxot, de az első kettő is eredményeket hozott, és persze továbbra is betartom, a szénhidrát és cukormentes életmódot. Így végül máig 7 Kg-tól szabadultak meg, aminek nagyon örülök. Biztos hogy még egy kúrát végig fogok csinálni, de most pihentetem a Zeataxtól a szervezetem. Nekem bevált, felgyorsította a fogyási folyamatot.

Remélem tapasztalat leírásommal másoknak is tudtam segíteni!

65. Rose1984 (válaszként erre: 64. - 408020f45e)
2016. júl. 12. 13:22

Szia, sajnálom, nos igen ezt nem reklámozták, mikor elolvastam kicsit én is tartottam tőle mert nekem még 2009-ben volt vesekővel problémám ami miatt kórházban voltam, de szerencsére nem okozott bajt eddig, remélem ezután sem fog. Nálam inkább jó vízhajtónak bizonyul ami nekem bevált.

Jó tanács, mielőtt megveszel bármit, nézd meg tüzetesen a neten, pl.a www.biosziget.hu oldalon részletesen leírja a Zeataxról amit tudni kell.

2016. jún. 30. 12:38

Sajnos én nem tudom szedni, mert komoly vízmegtartást okozott, a lában egy oszlop lett. Alig tudtam csalánteával kihajtani magamról. Nekem sajnos nem vált be.

Egyébként rajta is van, de csak utólag, már a megvásárlás után tudtam elolvasni, hogy veseproblémával nem ajánlott. De persze ezt előtte nem reklámozták róla.

2016. jún. 30. 11:05

Sziasztok! Ígértem, hogy beszámolok a változásról, nos szerencsére jó tapasztalattal szolgálhatok, ugyanis nemrég fogyott el az első doboz Zeatax és a cukor mentes, szénhidrát mentes diétával, a derekamból 5 cm-t, a csípőmből 3 cm-t karcsúsodtam, így tegnap a varrónő nem aki a ruhámat varrja az esküvőre, szűkíteni kellett! 😀 Sok év után ez az egyetlen szemmel látható, és mérhető fogyásom! Mindenkinek ajánlom!

Természetesen folytatom tovább maximum 3 dobozzal szedek be, remélem továbbra is ilyen jó hatása lesz!

A végeredményről is írok majd.

62. Rose1984 (válaszként erre: 57. - Pumukli59)
2016. jún. 13. 13:43

Sziasztok!

Most kezdtem el szedni a Zeataxot,egész pontosan 2016.06.11-én szombaton este.

Ma hétfő van és érdekes mód érzem a hatást,kevesebbet tudok enni, és anyagcserét is gyorsított.

Hozzá kell tennem 1 hónapja szigorú candida diétán vagyok, semmi cukor, semmi szénhidrát! Nagyon nehéz volt a kezdet, de a közérzetem és egyéb más tökéletes lett.

Kb.10 Kg-tól szeretnék megszabadulni ami szülés után felszaladt. Szeptemberig az esküvőnkig,remélem sikerülni fog,de ha csak a fele sikerül is örülni fogok. Írok majd, bármi lesz is az eredmény! 😊

2014. nov. 15. 10:08
Sziasztok !Próbálta már valaki a GREEN COFFE PLus tablettát?? Most akciós is és elég jonak tűník! Kíváncsi vagyok tényleg használ-e! És van -e valami káros mellékhatása!!!!
2014. nov. 11. 16:15

Sziasztok!

Én október 5-én kezdtem el szedni a zeataxot. Konkrét diétát nem csinálok mellette, csak kevesebbet eszem, nem vacsorázok, kicsit odafigyelek, és szedem a bogyót. Azóta 9 kilót fogytam. Az igaz nekem van miből leadni, még vagy 30-40 kilótól kellene megszabadulnom. De folytatom és kíváncsi leszek, hogy mennyit sikerül majd fogynom.

59. Icus0 (válaszként erre: 48. - Egér és manóka)
2014. máj. 4. 21:56

Jónapot!!


szeretném megkérdezni, h hatott a zeatax? fogyott tőle?

segitene nekem?

2013. júl. 25. 19:46
Én számolgattam, hogy a 3x2 tabi a 100db-os dobozzal még 1 hónapig sem elég! Majdnem 12 ezerbe kerül 1 hónapi adag és még nem is biztos, hogy használ! Sőt! Sokan mondják, hogy 2-3 hónapig kell szedni, hogy eredmény legyen. Nahát, nagyon elgondolkodtató.
2013. márc. 25. 16:19
Valaki szedi most a zeatax tabit?
2012. okt. 10. 15:04
Sziasztok.Nekem már sikerült négy évvel ezelőtt 30-kg-ott fogyni egy diétával és persze sok sok edzéssel.De sajnos egy hirtelen jött betegség miatt,20-kg-ott vissza szedtem,és azóta is küszködök a felesleggel.Most úgy döntöttem,hogy a másfél éve számtalan,és sikertelen fogyokurás szerek befejezése előtt,adok egy utolsó esélyt a zeataxnak!Öt napja szedem,és nálam bevált!Fele annyit birok enni,persze semmi szénhidrát,és napi fél óra biciklizés!Sok sikert,és kitartást mindenkinek!
2012. jún. 29. 21:41
sziasztok!Ezt szehetik pánikbetegek is nem tartalmaz koffeint vagy hasonlót?köszi a válaszokat!
2012. jún. 2. 22:17

Sziasztok!


Én most vettem egy doboz Zeataxot és itt olvastam többféle módszert meg ilyen-olyan diétás dolgokat a hatékony fogyáshoz. Tudtok nekem esetleg segíteni? Körülbelül 15 kg-ot szeretnék ledobni. Mit ajánlotok?

Köszi előre is!

53. hubri
2012. márc. 21. 07:59

Szia Gabci-ca!

Ha olvasod a hozzászólásomat, érdekelne a Zeatax-ról folytatott további véleményed. Én eddig már fogytam csak úgy magamtól kb. 10 kilot - pontosan nem tudom, mert csak most vettem mérleget - de a mérlegem még mindig 108 kilot mutat, kvázi fogynom kell további kb. 25-30 kilot.

Javaslom édesség helyett egyél inkább gyümölcsöt, az jó szénhidrát a sütivel szemben. Én délután 4 óra után már kizárólag gyümölcsöt vagy max. müzlit eszem, plusz naponta kb. 1 órát edzek (sífutó gépezek és úszom).

Te mozogsz valamit a Zeatax mellett? Egyre jobban bírom így is a lépcsőt, s az edzésben is 30 perccel kezdtem. Meggyőződésem, hogy a tartós fogyáshoz valamilyen szintű életmódváltás szükséges, de azért szeretném - ha lehet - a zeatax-al kicsit gyorsítani a fogyásomat. Ugyanakkor azt is tudom, hogy a 25 kilo egészségesen kb. 1,5 alatt kell, hogy lemenjen.

Eddigi életemben már 3 x fogytam 30-40 kilot, most 4.x is nekikezdek, de most már véglegesen meg szeretnék szabadulni a tehertől.

2012. febr. 22. 17:32

Sziasztok!

Hát eltelt majdnem 2 hónap amióta szedem a zeataxot.kb 5 kg-t fogytam tőle az első hónapba de a februáriba még egy kg sem ment le rólam.Közbe eszek azért édességet is szóval nem teljes a diétám vszinű ez lehet az oka!Az anyagcserémet nekem is rendesen beinditótta,én minden étkezés elött 1 órával veszem be mert nem rágom szét igy több idő kell a szerveztemnek mig szét bomlasztja ha egyben nyelem le, de rögtön kaja után érzem a hatását fél-1 órán belül mehetek wcre.ami persze nekem jó igy nem lesz szorúlásom :) remélem azért tényleg sikerül a kivánt 30 kg-t leadnom illetve 25-t "már csak".Sok sikert a többieknek is majd igyekszem több beszámolot irni!Sziasztok

51. Egér és manóka (válaszként erre: 36. - Zsuzsa_73)
2012. jan. 26. 13:39

Szia!


Önmagában a szer nem használ!

És nem is szedem úgy ahogyan leírják! Napi 2db szedek be vagy 3db.Lefekvés előtt vagy reggel.

Cukorbetegek étrendje sok séta és a zeataxtól lefogytam!Ha nem hiszed el..akkor vagyok egy oldalon és megláthatod a nagy fejem;-))) és most 1évvel később!

Én nem vagyok hajlandó havi 6000ft-nál többet költeni a zeataxra!Nem kell annyit bevenned!

Próbáld ki! Kathy

50. Egér és manóka (válaszként erre: 46. - Gabci-ca)
2012. jan. 26. 13:36

Szia!


Én tavaly kezdtem el..fogalmazzunk úgy felpörgette úgy az anyagcserémet,hogy a napi gyaloglás és a cukor betegek diétája betartásával lefogytam közel 25kg....

Moszgás nélkül nem dolgozik a szervezet! A zeatax csak löket!! Sok sikert..fél éven belül meg van a látvány! 2hónap után 1hónap pihi aztán nyárig szedd rendesen elég ha naponta 1x beveszel 3db este vagy munka előtt reggel!!!

49. Egér és manóka (válaszként erre: 47. - Kismami1985)
2012. jan. 26. 13:33

Cukorbetegek diétája ,gyaloglás mindenhova..este 3db zeatax és reggel 3db zeatax étkezés előtt!

Ne a használati utasításd kövesd!

2hetente 1db dulkolax és 3db zeatax lefekvés előtt..érdemes hétvégére tartani a dolgot!

2hónap és minusz nagy kg mennyiség! Súlyodat meg tudod tartani!

2012. jan. 26. 13:30

SZiasztok!


Szeretném veletek megosztani pozitív tapasztalataimat a Zeataxról....

Önmagában a gyógyszer nem fogyaszt és ha nem tartojuk be a megfelelő táplálkozást!

Én 98kg -voltam ..ha nem is lenne hihető akár meg lehet rólam nézni képeket 1évvel ezelőttről és a jelen kéepkről....74kg vagyok jelenleg...

Én tavaly megláttam a hirdetésben a Zeataxot és pont akkor áltam neki a cukorbetegek diétájának...úgy voltam vele ha már 1000féle módszert kipróbáltam mit vesztek azzal ha most ezt megvásárolom.

Napi 5x étkezés a fogyás titka. Semmi szénhidrát és magas fehérje fogyasztása kizárva...

Minden nap a munkahelyemre 3km gyaloglás és vissza.

A Zeataxot étkezés előtt egybe lenyeltem 3db-ot és fél liter vizet ittam hozzá.Az emésztésem felgyorsult érezhetően...2 és fél hónap alatt 15kg-tól szabadultam meg...amikor leálltam a fogyasztásával a fogyás is lassúlt,de nem akartam,hogy a szervezetem csak külső segítséggel dolgozza fel a bevitt táplálékot!

Majd 2hónap szünet után a mai napig szedem rendszeresen.Kilóim nem jöttek vissza és pozitívan is gonolom azt,hogy a gyógyszer segít!

Ha valakinek nem jön be próbálja meg az étrendjét megváltoztatni!

AMi tilos!


Tészta félék,cukros italok,szénsavas üdítők,Kenyér(helyette zsemle a jó),csokoládék,chipsek,sajt,tejföl,pudingok,krémes ételek, szénsavas ásványvíz,pizzák,krumpi,sült kruplik, nagy mennyiségű olajos ételek,túró, tojás( heti 2db),banán, turmixok ami cukros szintén....

Gyorsételek,hamburger, sajtos tészta,kruplis tészta.


Zeatax mellé 2h kell enni az első étkezés és a 2.között 3h nak kell eltelnie...este 17-18 h után tilos az étkezés!

Ennyi! fél év alatt megszabadulsz akár 30kg-tól!

Nem istenítem a szert...nem csak ez segített a fogyásban....de más amit eddig használtam semmit nem segített!

2012. jan. 20. 20:49

Sziasztok!

Gabcica, én is új vagyok, vasárnap kezdem el szedni a zeataxot, kíváncsi vagyok rá nagyon. Nekem sokat kellene fogynom,ezért próbálkozok vele:DD meglátjuk!!!

2012. jan. 16. 19:36
Sziasztok!Új tagja vagyok a fórumnak,bár már sokszor olvasgattam tapasztalataitok.Most kezdtem el szedni a zeatax kapszulát,illetve ma este vettem be elöszsör belőle de az íze borzalmas, szinte a hányinger kerülgetett ahogy szétrágtam.Aki szedte vagy szedi a zeataxot azoktól kérdezném hogy muszály szétrágni?mert attól félek h a gyomrom nem birná az ízét...Amugy 23 éves lány vagyok és 98 kg szeretnék legalább 30 kg-t fogyni azért választottam ezt a fajta szert.Valakinek vmi véleménye ezzel kapcsolatban van?Kérlek bennetek vki válaszoljon.Üdv:Gabi
45. Vikyci
2011. okt. 12. 09:28

Sziasztok!


Végülis a nyáron nem folytattam a zeatax szedést, mert először egy vastagbél tisztító kúrába kezdtem bele, ami kipucolt rendesen.

Így csak most, okt 10-én kezdtem el szedni, de egyelőre csak reggel, mielőtt elindulok dolgozni. A melóhelyen szoktam reggelizni, de ma már egy kakaóscsiga is kifogott rajtam, csak a felét bírtam megenni.

Szóval eldöntöttem hogy este is be fogom venni a 2 db-ot, hogy a vacsora mennyisége is csökkenjen.

44. pumukli59 (válaszként erre: 43. - Ba586098c0)
2011. szept. 26. 08:04
Gondolon natúr joghurtba.
2011. szept. 24. 08:43
Pénzrablás. Vegyél zabkorpát, keverj el 2 evőkanállal egy pohár joghurtba, edd meg és igyál rá egy fél liter vizet, aztán fél óra múlva még fél litert. Természetesen éhgyomorra. Dugig leszel. Ha bírod, reggel és este étkezés előtt (helyett) csináld. Egy heti adag belefér ezer forintba és működik.
2011. aug. 27. 08:38

Én azt nem értem, hogy itt írják, hogy én X naptól fogom szedni és utána vissza se ír a fórumra, hogy milyen tapasztalatai voltak.


A Hoodia Spray az tényleg jó, személyes tapasztalat.

Akkor is jó ha nincs kedvem enni de félek, hogy korogni fog a gyomrom. XP



De igazából a fogyasztó tabletták, spray-k, hajegyenesítő szerek és hajnövesztő szerek ugyanolyanok. Végig kell próbálni párat míg megtaláljuk ami nálunk használ és beválik.


Ami beválik egyiknél, az másiknál nem fog.

De ez nem azt jelenti, hogy ócska a szer.

Mindenkinél más válik be.

41. Vikyci
2011. jún. 1. 11:36

Sziasztok!

Én most vettem, hétfőn kezdtem el szedni. De én csak este veszem be a 2 szemet, mert akkor nem bírom megállni a rágcsálást. Reggelire és ebédre nem sokat eszem, de az este, mikor otthon vagyok, az nagyon gááááz, rágcsálnék folyamatosan.

40. bögre (válaszként erre: 39. - 4e51fafc75)
2011. máj. 7. 07:46
Elhatározásban nincs hiány...
2011. máj. 3. 18:56
Sajnos nekem sem jött be. Még évekkel ezelőtt próbáltam. Vízhajtásra azoban kiváló volt. Lement 1-2 kg fölös víz, aztán megállt a fogyás. Azóta sikerült lefogynom 30 kg-ot, mindenféle csodaszer nélkül, csak elhatározással, és ez nem került 1 Ft-oba sem.
38. bögre (válaszként erre: 37. - Szabcsi22)
2011. máj. 3. 08:32
Nem akarom elkiabálni, de nekem úgy tűnik bejött a hoodia spray. Fényévekkel levitte az étvágyam! Eddig.
2011. ápr. 28. 07:31
Sajnálom,de nekem sem jött be:-(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook