Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zaklat a "volt" szerető fórum

Zaklat a "volt" szerető (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 22. 09:47
Igazad van 17 év nem csak egy szám NEKED,de NEKI is?A neten ismerkedni egy csajszival mikozben otthon a felesége várja nem mindegy.Szerintem a pasid kezdett neki irogatni cukor szavakat, a csajszinak meg jol esett és most kér még tobbet a szép szavakbol.Félmeztelen képeket kuldozgetni?!Ez felett biztosan nem kellene csak úgy szemet hunynod!Mindenképp járj a végére mi is volt kozte meg a pasid kozt!Talizz a csajjal,beszélgess vele nyugodtan és tudd meg a dolgok rendjét.Aztán talizzatok 3ban,és tisztázzátok.Nem tudhatod ez e az egyetlen eset.Elhiszem,hogy nem akarod elveszíteni a férjed, de azért ne hagyd magad becsapni,ne legyen becsukva a szemed!És o?Neki mindegy elveszít e vagy sem?Bármi is van a dologban neki kellene hajtania utánad!Szorítok neked mert szerintem nem érdemled meg,hogy becsapjon ilyen hulye,vagy bármiféle modon.
32. aprotalp (válaszként erre: 31. - E71af41436)
2008. okt. 22. 08:58
Azt, hogy valószínűleg álltatom magam elfogadom,de a 17 év nem csak egy szám. Az életem jelentős része, amit nem lehet félvállról venni, és csak hiúságból vagy sértődésből eldobni. Bizonyosság kell, anélkül álltatás ide vagy oda felelőtlenség lenne dönteni.
31. e71af41436 (válaszként erre: 29. - Ce8b002a07)
2008. okt. 22. 05:52

akkor nem ismétellek meg,hasonlóan gondolkodom.

aprotalp,az a helyzet,hogy magadat áltatod azzal,hogy kettejük között nincs semmi.vagy nem volt.a 17 év csak egy szám.az önbecsülésed,a büszkeséged viszont ennél többet kell érjen.

30. aprotalp (válaszként erre: 29. - Ce8b002a07)
2008. okt. 21. 21:23

Igazad van harcoljon a férfi. (főleg ha még esetleg sáros is) Azt azonban nem szabad elfelejteni, hogy a pasik is igénylik a figyelmet, kedvességet, és nem utolsó sorban legyezgeti a hiúságukat, ha értük harcol a párjuk. És most, hogy így átbeszéljük a témát lehet, hogy ha azt látja,hogy fontos a számomra a kapcsolatunk talán átértékeli az eddig tett dolgokat és ezáltal még közelebb kerülünk?

Vagy túl naív vagyok, és csak ámítom magam? Mindenesetre sokat segítetek a véleményeitekkel. 20 évesen és sem hezitáltam volna, de 40 évesen sok mindenen átmentem és megtanultam egy másik emberrel együtt élni, ami egyáltalán nem könnyű, főleg ha valaki olyan temperamentumos mint én. Úgy látszik még mindig van mit tanulni.

2008. okt. 21. 18:42
Nekem ellenkezik az elveimmel, hogy egy ilyen helyzetben a férfit védjem, mentsem, és a nőt próbáljam leépíteni. Elküldeném a nő után, ha megnyerte, had vigye! Harcoljon értem a férfi, és ne fordítva! Ezt a relatív fiatal korommal, és a hosszú házasélet hiányával magyarázom, ezért javasoltam, hogy olyanok adjanak tanácsot, akik már jártak hasonló cipőben, hátha ők nagyobb empátiával bírnak.
28. aprotalp (válaszként erre: 27. - Ce8b002a07)
2008. okt. 21. 17:42
Itt valójában a zaklató 3.-ról van szó. Arról,hogy mivel lehetne véglegesen leépíteni. Erre talán a fiatalabbaknak is van egy két jó tippje. Elvégre ők is kerülhettek ilyen helyzetbe.
27. ce8b002a07 (válaszként erre: 15. - Aprotalp)
2008. okt. 21. 17:35
Nem voltam hasonló cipőben, biztos átértékeli a helyzetet a közös idő és a gyerekek. Remélem meg tudod oldani valahogy ezt a kínos helyzetet! Tanácsot talán idősebbek adhatnak...
26. aprotalp (válaszként erre: 22. - A1baa7edcc)
2008. okt. 21. 14:40
Lehet, hogy a mindennapokban konkrétan ilyennel nem találkoztatok, de őszintén hány pasi mondott már így vagy úgy valamilyen bókot nektek? Ez még nem felhívás keringőre! A neten talán ezért bátrabbak, a szavak, mondván "úgy sem találkozom vele soha". (már ha tényleg nem is akar ennél többet a pasi)
2008. okt. 21. 14:34
Kerestem olyan fórumot ahol a pasik mondanak erről véleményt, de sajnos nem találtam. Ha valaki tud ilyenről írjon.
24. aprotalp (válaszként erre: 23. - Cskata)
2008. okt. 21. 14:32
Pedig elhihetitek, hogy nem egy ilyen szöveget olvastam már. És igen a NAGY KÉRDÉS miért ír egy nős, esetleg még jónak mondható házasságban élő pasi ilyeneket egy idegen nőnek? Hiányzik a más nőtől jövő visszaigazolás, hogy még pasi? Vagy miért? Ha nem akarja elhagyni a feleségét miért hülyít más nőt? Talán mert mi nők is szívesen vesszük, ha mások is elismernek, és ez kell a pasiknak is.
23. cskata (válaszként erre: 18. - Aprotalp)
2008. okt. 21. 14:21

""drágám, hercegnőm, tündérke, stb.." talán ezek a meggondolatlan szavak adnak indokolatlan biztatást a pasira vadászó nők körében."


hadd kérdezzem már meg, hogy ha Téged egy pasi így szólítana, akkor Te ezt nem éreznéd közeledésnek..?

ez nem "indokolatlan bíztatás" - hanem rámenős és egyáltalán nem ártalmatlan pasi duma.. és ok nélkül egy ffi nem szólít így egy nőt, vagy ír ilyet neki.

22. a1baa7edcc (válaszként erre: 21. - Aprotalp)
2008. okt. 21. 14:20
Nem ertem, mi oka lenne egy ferjnek egy idegen not ledragamozni, vagy hercegnozni...
21. aprotalp (válaszként erre: 19. - A1baa7edcc)
2008. okt. 21. 14:16
A pasira vadászó nőkre, vagy rám értetted ezt?
20. aprotalp (válaszként erre: 17. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 21. 14:14
Hát igen én is mondtam ezt, de nem kapkodott a telefon után. Azzal intézte el, hogy ha majd megint hív a nőci, majd akkor elküldi. Nem nyugodtam meg egy cseppet sem.
19. a1baa7edcc (válaszként erre: 18. - Aprotalp)
2008. okt. 21. 14:14
Ha ezt egy no manapsag beveszi, az megerdemli.
2008. okt. 21. 14:07
Olvasom a netet. Baráti oldalakon a férjek (akik felvállalják, és állításuk szerint még szeretik is a nejüket) írnak így idegen nőknek "drágám, hercegnőm, tündérke, stb.." talán ezek a meggondolatlan szavak adnak indokolatlan biztatást a pasira vadászó nők körében. Lehet, hogy a férjem is csak ennyit tett, és ez pont elég volt arra, hogy ennek a nőnek az elképzelése szerint "mindenképpen pasit akarok" nőbe botoljon, és akit ezek után nem lehet még a legtrágárabb szavakkal sem elhajtani.
17. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - Aprotalp)
2008. okt. 21. 13:56

Minden kapcsolathoz két ember szükséges.

Ha a Te férjed nem akarna semmit a nőtől,már régen elküldte volna és nem lenne sms,e-mail stb.

Ha téged szeret a párod,mutassa ki most,de nagyon a szeretetét és fejezze be ezt a kapcsolatot.

2008. okt. 21. 13:51
Nem a te dolgod ezt leepiteni, hanem a parodnak, de ugy tunik az oszinteseg nem igazan van jelen a kapcsolatotokban.
15. aprotalp (válaszként erre: 13. - Ce8b002a07)
2008. okt. 21. 13:47
17 kemény év! Közös gyerek, vagyon, stb.. És nem tagadom,de ha nincs a féltékenység (az Ő részéről sem) más minden ok.
14. aprotalp (válaszként erre: 12. - Vacsek)
2008. okt. 21. 13:43
A számcsere nem megoldás máshonnan is tudna a nővel beszélni. A bejövő hívásokat pedig sajnos nem lehet ellenőrizni. Lehet,hogy a csaj is tisztában van azzal, hogy nehezen talál pasit és már a pucér képek küldözgetésétől várja, hogy horogra akadjon egy balek.
2008. okt. 21. 12:43
Miért akarod megtartani, ha hazudozik neked?
12. vacsek (válaszként erre: 11. - Aprotalp)
2008. okt. 21. 12:30

Remélem a való életben még tényleg nem találkoztak....vagy csak Te nem tudsz róla. Ezt mindenképpen a férjeddel kell tisztáznod először. Ha kertel és nagyon tagad akkor talán érdemes lenne utána járni a dolognak. Az azért kicsit erős, hogy egy nő félmeztelen képeket küldözget magáról egy olyan embernek akivel még nem találkozott élőben. Ez nekem több mint gyanús.

Valahogy tudd meg a másik nő telefonszámát majd beszéld rá a férjedet, hogy cserélje le a számát mert téged nagyon zavar, hogy egy idegen nő hívogatja. Aztán egy idő után nézd meg a számlát, hogy azon is feltűnik-e az ismeretlen "gyanús" szám.

11. aprotalp (válaszként erre: 6. - Rosa)
2008. okt. 21. 09:55

Tegnap újból előkerült a téma (sajnos). A párom mindent tagad, a csaj szintén, sőt már azt is előadta, hogy lehet hogy nem is a férjemmel volt ez az "incidens", hogy ő már semmire sem emlékszik. Ez azonban sántít, mert amikor a férjemnek írogat (az nekem jön, én adtam hamis emailcímet neki, hogy lássam mit akar a férjemtől,ezért azt hiszi vele kommunikál) a régi időre hivatkozik, hogy milyen kedves és megértő volt vele. A férjemet pedig jó tanácsokkal látja el, hogy törölje az sms-eket, hívásokat, nehogy rájöjjek, hogy beszélnek. Ha a múltról faggatom (a férjem nevében) soha nem ad egyenes válszt, így igazából nem tudtam meg semmi konkrétumot. Pár napja volt egy nem fogadott hívás a párom telcsijén, amikor visszahívta a numerakirály zenéből egyből tudtam, hogy a csaj az, kellőképpen felment a cukrom, és elég ingerülten közöltem vele, hogy kopjon le a férjemről. Szo szó még a párom is beleordított a telcsibe, és elküldte. Erre jött egy email a csajszitól. "tényleg sajnállak,örült növel kötötted magad össze! látod velem néha lehettél volna picit boldog is! nekem nincs kedvem üvöltözni,hisztizni! szerintem javits magadon. bocs nem tudtam hogy a mobilodra is rátelepedett már!"

Ha ennyire érthetetlen nem biztos, hogy egy szembesítés a felek között elég lenne. Mit képzelnek ezek a luvnyák a feleségek tálcán fogják átadni a férjeiket?

Meg úgy őszintén, ha még nem találkoztak nem én akarok az a személy lenni aki bemutatja a következő nejét a férjemnek, mert bizony annyira pengeélen táncol a házasságunk, hogy még ez is megtörténhet.

Nem a nő IQ-jától és külsejétől félek, hanem attól, hogy az ezer más gond mellet teljesen megmérgezi ez a dolog a kapcsolatunkat. (akár igaz a sztori akár nem)

2008. okt. 20. 12:40
Egyébként, még az jutott eszembe, hogy ha ér neked ennyit, fogadj fel magánnyomozót. Profik, 50.000-100.000 Ft-ért pár nap alatt kiderítik, hogy van-e viszonya a férjednek. Egyszerűen figyelik a telefonját, és követik. Sosem jön rá, Te pedig menyugszol, vagy, még időben megtudod, milyen ember.
2008. okt. 20. 12:34
Ez egy sz*r helyzet. Amikor tudod, hogy igazad van, de a másik letagadja. Keresd fel a nőt! Beszélgess el vele. És fontos, hogy ne a "szeretőre" haragudj! A férjed vágott át, mindkettőtöket!
8. Rosa (válaszként erre: 7. - Aprotalp)
2008. okt. 20. 12:16

Pedig elég gyanús...akkor talán mást nem is tudsz tenni,mint "elhinni"(úgy tenni)és nyitva tartani a szemed.

De hátha másnak van jobb ötlete.

2008. okt. 20. 12:10
Köszi a válaszokat. A férjem egyértelműen azt mondja, hogy amíg a telefonja töltőn volt biztos valamelyik munkatársa hívta a csajt a nevében. Ja és küldött sms-t. A csaj elmondta az sms-ben email címet kapott, és amikor felmentem a freemalre és elkezdtem begépelni feldobta a címet. Mondtam is a páromnak ha még a telefonelvételt el is hinném nem hiszem, hogy beugrott a kolléga és a gépünkbe beírta az emailcímet. Egyszóval mindent tagad.
6. Rosa
2008. okt. 20. 12:01

Egyetértek a többiekkel:a férjeddel kéne komolyan elbeszélgetned,hogy épitse le a nőt.Tényleg kétséges,hogy mitől van ez a nő igy felbátorodva?Lehet,hogy tényleg hülyitette a férjed egy kicsit,ha konkrétan nem is volt köztük semmi.Csapj az asztalra és vond kérdőre a férjedet!

Drukkolok!

2008. okt. 20. 11:12

Úr Isten! Ez a nő nem lehet valami okos. Szerintem én is felkeresném és jól beolvasnék neki, bár tudom ez nem valami ész szerű megoldás.


De szerintem nem kéne vele foglalkozni, ha nem válaszolnál az sms-ekre és az e-mail-ekre egy idő után talán ő is abba hagyná az írogatást.

2008. okt. 20. 11:11
Netes kapcsolatban van a férjeddel?? Az elég gyenge a férjed részéről, hogy azt mondja, munkatárs! Biztos felültette szegény nőt a férjed, és most megkattant. Szerintem férjuraddal kellene jól elbeszélgetned, hogy milyen oldalakat látogat?! Mert a munkatárs nem így kezdeményezne, hanem élőben... Ha meg ártatlan a férjed, akkor el kell beszélgetni hármasban a nővel, hogy ugyan mit akar, és akkor szembesíthető, hogy valóban hazudott-e a férjed.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook