Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zafír barátcserje fórum

Zafír barátcserje (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
106. Annabel0910 (válaszként erre: 105. - Assua)
2010. nov. 22. 14:50
Bízom benne, mert Pcos-om van és már csak ebben reménykedem.
105. Assua (válaszként erre: 104. - Annabel0910)
2010. nov. 22. 13:42

Szia!

Koszi a drukkot. :-) Nagyon sok embernek leroviditette es rendbetette a ciklusat a baratcserje. Igazabol nem tudom, hogy nalam miert hatott maskent. De a legtobbeknek leroviditette a ciklusat. Ugyhogy szerintem segithet ebben.

104. Annabel0910 (válaszként erre: 103. - Assua)
2010. nov. 22. 13:32

Szia!

Köszi a választ! Drukkolok neked!

Nekem éppen hogy le kellene hogy rövidítse és beállítsa, hogy rendszeres legyen. Ebben segíthet?

103. Assua (válaszként erre: 102. - Annabel0910)
2010. nov. 22. 10:47

Szia Annabel!

Nekem ez a masodik honap, hogy szedem a baratcserjet. Kozti verzes miatt kezdtem el szedni, azt nekem megszuntette. Viszont meghosszabbitotta a ciklusom 4 nappal. Kivancsi vagyok most hany napra fog megjonni. Vasarnapra nem varom. majd megirom mi volt.

2010. nov. 22. 10:38

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy a barátcserje nektek rendbetette a ciklusotokat?

Előre is köszi a segítséget!

101. Assua (válaszként erre: 100. - Zoé00)
2010. nov. 22. 10:28
En azt hiszem, decemberben nem jarnek Aviva tornara, mert jon a Karacsony es Szilveszter es igy a december egy resze ugyis kimaradna torna szempontjabol. Masreszt beadatod az injekciot is. Szoval ket uj dolgot nem kezdenek egyszerre, mert szerintem a szervezetnek eleg egy uj dolog egyszerre. Aztan meg persze januarban az inszeminacio miatt nem jarnek, mert ha sikerul, felnek, hogy artok a babanak a tornaval. En igy csinalnam. Nagyon remenykedek, ha most nem kezded el a tornat, akkor mar nem is lesz szukseged ra. :-) Nagyon jo lenne egyszerre (mondjuk januarban :-)) kisbabat varni!!! :-)))
100. Zoé00 (válaszként erre: 99. - Assua)
2010. nov. 22. 10:19

Nem kell hozzá nőgyógyász, a háziorvos is felírhatja, ne várj húsvétig!! Ha most nem jön baba, beadatjátok, ( mi is ) és januárban együtt leszünk babásak:)


Nekem van a közelben Aviva torna, két helyen is, még meggondolom, őszintén szólva annyira nem hiszek benne:S Szerinted?

99. Assua (válaszként erre: 98. - Zoé00)
2010. nov. 22. 10:08

Ket unnep kozott megyunk haza (pontosabban dec. 25-en). Remelem rendel akkor az orvosom. Ha nem, akkor majd Husvet korul tudok leghamarabb venni, mert akkor egy hetre megyek haza, most meg csak 5 napra. De remelem Husvetkor mar nem lesz ra szuksegem. :-) Majd megirod, hogy mennyibe kerult az injekcio es milyen? Jaj, csak sikerulne most vennem!

En is jokat hallottam az Aviva tornarol. Neked van ilyen a kozelben vagy DVD-t fogsz venni?

98. Zoé00 (válaszként erre: 97. - Assua)
2010. nov. 22. 10:02

Azt hiszem recept köteles, de akár a háziorvos is felírhatja, vagy nőgyógyász, annyi, hogy megkéred, hogy írjon egyet.

Úgy tudom egy dobozban 6 injekció van, és azt kell hetente beadatni, de legjobb esetben a férjednek is kell egy csomag, nehogy ide oda menjenek a bacik.

Mindenképp próbáld meg ha addig nem jön a baba és úgyis jöttök haza.

Inszem előtt akarom, hogy ha oda kerül a sor, minden adott legyen.

Még az is lehet, hogy decemberben elmegyek aviva tornázni, arról is sok jót olvastam, egy próbát megér.

97. Assua (válaszként erre: 96. - Zoé00)
2010. nov. 22. 09:57

Hu Zoe, igazad van! Legkozelebb azt mondom, hogy mar egy eve probalkozunk. :-) Akkor talan foglalkoznak majd velem.

Nem tudom, hogy itt kaphato-e a gynevac injekcio sajnos. Sok jot hallottam mar rola. Nem tudod, receptkoteles? Mert ha nem ,akkor en is meg tudnam venni decemberben, amikor megyek haza. Hany darabot kell beadatni belole? Te meg az inszem elott beadatod magadnak?

96. Zoé00 (válaszként erre: 95. - Assua)
2010. nov. 22. 09:31

Igazából 3 hónap nagyon kevés, 1-1,5 év után foglalkoznak a dolognak, szóval ne lepődj meg.Ha elakarod érni a hormonvizsgálatot, mondd azt, hogy már 1 éve próbálkoztok...:) Én is 7-8 hónap után mentem el, és nem azt mondtam, mert szóba sem álltak volna velem:)


Nálatok kapható a gynevac injekció??

Állítólag itt novemberben már kapható lesz, első dolgom lesz megvenni mert csodákat írnak róla, csak valami lejárati idő miatt itthon bevonták...


Decemberbe a BMC-be megyünk vissza, megbeszéljük , hogy esetleg milyen vizsgálat kell még, mondjuk, hogy szeretnénk az inszemet, illetve felírja a recepteket...

95. Assua
2010. nov. 22. 09:26
Mikor elmentem orvoshoz a szeptemberi kozti verzes miatt es az orvos megtudta, hogy meg nem regota probalkozunk, gyakorlatilag nem is foglalkozott velem. Azt mondta menjek vissza, ha megint lesz kozti verzesem. Megnezett uh-n (rendben volt minden), csainalt rakszurest (ez is rendben) es ennyi. Haba probaltam a hormonvizsgalatot javasolni, nem is vette figyelembe. Te elegedett vagy a nogyogyaszoddal? Decemberben a nogyogyaszodhoz mentek vissza vagy a BMC-be?
94. Assua (válaszként erre: 93. - Zoé00)
2010. nov. 22. 09:22

De jo neked, hogy meg agyban vagy! :-) En is legszivesebben ki se keltem volna ma az agybol. Hideg van, sotet van, itt a tel. :-) Semmi munkakedvem nincs ma. :-(

Akkor ugy nez ki, hogy megtalalatak az okot. Ez jo. Ezen az inszeminacionak "segitenie" kellene. Orulok, hogy "csak" ennyit talaltak. Biztosan segitett a bromo es a baratcserje egyutt a prolaktisnszinten. Lehet kivancsisagbol jo lenne, egy prolaktinszint merest csinalni. Na de ezt az orvos majd megmondja. :-) En is megvennem a Fer14-et a helyedben, mindegy mennyi az ara. Szerintem is jo dontes az inszem. Es ha sikerul januarban, akkor jovore ilyenkor mar a babad a karodban fogod tartani. :-) Igy legyen!

93. Zoé00 (válaszként erre: 92. - Assua)
2010. nov. 22. 09:16

Nekem megint késett egy picit a barátcserje miatt, reméljük neked nem fog! Nekem egyébként ez lesz a 3. hónapom, na majd meglátjuk, bár ebben az évben én már hiszek...

Fer14 jó dolog, doktor azt javasolta, de egy kicsit húzós az ára, majd meglátjuk, jó lenne inszem előtt két dobozzal elhasználni.

Korábbi vizsgálatoknál annyi derült ki, hogy nagyon nagyon picit magas a prolaktin szintem, de a doktor azt mondta, hogy ez annyira apró dolog, hogy semmi, azért írt fel gyógyszert, bromocriptin a neve, és mellette szedem a cserjét is, ami elvileg a prolaktinra is hatással van, szóval duplán bevagyok biztosítva:)

Páromnak kicsit lassúak a katonák, de az sem vészes, de a kettő kis apróság együtt pont lehet az oka annak, hogy ennyit kell várni a babónak.

De azt hiszem az inszem lesz a legjobb döntés, mert ott kiválasszák a legjobb katonát a legjobbkor, és remélem, hogy onnantól meg összejön:)

Ma nem dolgozom, van sok sok dolog ami várat mára, de még ágyban vagyok:)

92. Assua (válaszként erre: 91. - Zoé00)
2010. nov. 22. 09:03

Szia Zoe!

De aranyos vagy, hogy mar vartal. Olyan jol esik. :-) Olyan jo, hogy vagy. :-) Es annyira kedves vagy, hogy ugy izgulsz a menzim miatt, mintha a tied lenne. :-) A mult honapot kiveve 28 napra jott meg, igy most is 28 napot szamoltam. Szoval nov. 28. a 28. ciklusnapom. De lehet most is kesni fog a baratcserje miatt. Bar remelem, hogy nem, mert akkor remenykedni fogok es utana meg rosszabb, ha megjon. Amugy mar most izgulok. :-)

Szerintem is jobb, ha januarban vagtok bele a decemberi unnepek miatt. Remelem en is, hogy elfogadjak a korabbi vizsgalati eredmenyeidet. Bar a magyar egeszsegugyben soha sem tudni. A fer14-et is jo otletnek tartom. Sokan hasznaljak itt a forumon. Szoritok, hogy minden rendben legyen es januarban minel hamarabbra kapjatok idopontot! Es persze, hogy minel hamarabb jojjon a baba! A korabbi vizsgalatoknal talaltak valami okot, ami miatt eddig nem sikerult a teherbeeses?

Igen, dolgozom. Es te?

91. Zoé00 (válaszként erre: 90. - Assua)
2010. nov. 22. 08:19

Sziaaaaaaaaaaaa!

Már vártalak:) Nekem a 7vége kicsit uncsi volt, párom dolgozott, így én takarítottam végig:( De szombaton beiktattam egy kis vásárlást, vettem magamnak pár dolgot, rögtön jobb lett a kedvem:)

Örülök, hogy van jeled, bízz benne, és jó lesz minden:) 28-án szokott jönni? Vagy késés így kalkulálható??

Úgy izgulok, mintha az enyémről lenne szó:)

December elején megyünk az orvoshoz, akkor lefixálunk mindent a doktorral, és szerintem decemberben már nem, mivel karácsony, stb, de janárban belevágunk, és nagyon remélem, hogy sikerülni fog.

Addig gondoltam, hogy megrendelem a páromnak a fer14-et, hogy inszemre minden a legjobb legyen.

BMC-be megyünk, Konc doktorhoz, ő a legjobb ( elvileg) Áprilisban voltunk, akkor mindent megcsináltak, én csak reménykedem, hogy nem kell újra ismételni mindent mert akkor megőrölök.

Dolgozol ma?

90. Assua (válaszként erre: 89. - Zoé00)
2010. nov. 22. 08:09

Szia Zoe! Hogy vagy? Hogy telt a hetveged? Jobb mar a hangulatod?

Koszonom, hogy drukkolsz nekem. Olyan aranyos vagy. :-) Olyan jo volt olvasni, hogy irtad, hogy szerinted lesz baba. Annyira jolesett. :-) Nekem meg csak annyi "tunetem van". hogy ma elkezdtek kicsit fajni a melleim. Mas nincs. Pedig jo lenne.

Mar bejelentkeztel orvos? Tudod melyik nap mentek? Kivancsi vagyok, mit mond majd az orvos. Ird majd meg, jo? Hova mentek inszemre? Ne keseredj el kerlek az inszem miatt. Sok mindenkinek igy sikerult terhesnek lennie. Es legalabb ti tesztek is erte, hogy legyen kisbabatok. Mindegy, hogy hogy sikerul, a lenyeg, hogy sikeruljon.

89. Zoé00 (válaszként erre: 88. - Assua)
2010. nov. 19. 17:10

Édi vagy, jó 7végét, hétfőn írj, és sok sok mensziűzöt küldök vasárnapra, lesz baba, én tudom.

Majd december elején megyünk orvoshoz beszélni, és szerintem januárba lesz inszem, mert már lehetett volna idén is,csak soha nem jó időpontba jött meg.

Puszi ls szép 7végét!

88. Assua (válaszként erre: 87. - Zoé00)
2010. nov. 19. 15:04

O draga Zoe! Annyira, de annyira sajnalom es ugy egyutterzek veled! Raadasul meg ennyire nagyon faj is! :-(((( Megertelek, hogy elkeseredtel most. Kar, hogy igy Interneten keresztul nem tudlak megolelni vigasztalaskeppen. De gondolom a parod megteszi es melletted all. :-)

Januarban mentek inszeminaciora? Van mar idopontotok? Drukkolok, hogy inszeminacioval sikeruljon! Mindegy, hogy termeszetes uton vagy segitseggel, a lenyeg, hogy jojjon a baba. Es jonni is fog. Neked is. Ez biztos.

Olyan aranyos vagy, hogy szoritasz nekem es gondolsz ram. :-) Jovo heten vasarnap meglatjuk mi lesz velem. Kivancsi vagyok, fog-e kesni megint vagy sem.

A hetvegen sajnos nem leszek. ettol fuggetlenul gondolok majd rad. Es hetfon irok is! Nagyon szep hetveget kivanok a tortentek ellenere is es sok erot es kitartast!

87. Zoé00 (válaszként erre: 86. - Assua)
2010. nov. 19. 14:47

Szia drága!

Sajnos megjött, elég rendesen, megpusztulok a fájdalomtól...ne mondj semmit, felejtsük el, mert csak rosszabb beszélni róla.Pár nap és jobban leszek, elfelejtem, de már szó szerint fáj ez az egész, és komolyan nem tudom elhinni, hogy egyszer baba lesz...Ebben az évben már nem is hiszek, majd januárba elmegyünk inszeminációra, és addig csináljuk, míg babát nem hoz, eddig bíztam és hittem a természetbe de sajnos rajtunk nem segít....

De neked nagyon drukkolok, és szeretném, hogy ott legyen a pici a pocidba ha már nekem nem sikerült.Szóval izgulok érted, nagyon drukkolok és remélem, hogy nem kell ezt átélned amit nekem...

86. Assua (válaszként erre: 85. - Zoé00)
2010. nov. 19. 09:59
O, draga Zoe! Annyira nagyon sajnalom es ugy egyutterzek veled! Ez nem jo hir. :-( De en meg remenykedek, hogy megsem fog megjonni. Sokaknak van egy kis verzese terhesseg eseten is. Most latom, hogy ezt tegnap este irtad. Megjott azota rendesen? Ugy remelem, hogy nem. Ha megjott, akkor igazabol nem is tudom mit irjak, hogy jobb kedvre deritselek. Szornyu ez a remenykedes es utana csalodas. De lehet, hogy jovo honapban sikerul es akkor tenyleg igazi karacsonyi ajandek lesz! Milyen szep lenne, nem? Meg azt is olvastam, hogy a baratcserje 3 honap alatt fejti ki a hatasat. Neked december pont a harmadik honap, ha jol tudom. Tegnap este nem tudtam feljonni a forumra, de gondoltam rad sokat es ma reggel is te voltal az elso gondolatom, hogy vajon mi van veled. Hetvegen sajnos nem leszek, de ma meg igen. Gondolok rad nagyon!
85. Zoé00
2010. nov. 18. 19:53

Drága Assua, asszem meg fog jönni:((((((((

Sajnos már pirosozom, és az azt jelenti, hogy mindjárt jön a többi...annyira szomorú vagyok, pedig reménykedtem.

Mikor lesz babám??? Aj de utálom ezt!!!!!!!!

84. Zoé00 (válaszként erre: 83. - Assua)
2010. nov. 18. 16:34

Múlt hónapban nem fájt a cicim, semmi, most sem folyamatosan, hanem időnként...na majd meglátjuk, ha nem jön meg 7végén, akkor hétfőn tesztelek, jaj de az még mennyi idő.

Én csak a 10 hét környékén mondanám el, biztos ami biztos....

Jaj de jó lenne már tudni:)

Most nem szedem a cserjét, mert ha baba van, nem szabad...ha megjön, folytatom....

83. Assua (válaszként erre: 82. - Zoé00)
2010. nov. 18. 16:16

Juj de jo, hogy meg nincs menzi!!!! Ugy orulok! Ne is legyen!!! Nagyon remenykedek en is! :-)

Az tenyleg jo lenne, ha egyszerre lennenk babasak! Megbeszelnenk, hogy kivel mi van, hol tart, mekkora a pici,... Mar ugy elkepzeltem. :-)

Elhiszem, hogy van benned ketseg a mulkoti keses miatt. De a multkor is fajt a melled? Ezen kivul erzel valami mast is?

Tetszik az otlet, hogy hogyan mondanad el a parodnak. :-) En kiscipovel egyutt szeretnem neki atadni este a vacsoranal a pozitiv tesztet. De amilyen turelmetlen vagyok, nem hiszem hogy kibirnam addig, hanem rogton elujsagolnam neki a hirt. :-( Nem tudom mikor mondjak el altalaban a tagabb csaladnak. Szerintem a szuleimnek en az elso uh utan elmondanam, a tobbieknek csak a 12. het kornyeken vagy leghamarabb amikor a kismamakonyvet adjak (bar ez nem tudom mikor van).

Nekem meg semmi tunetem nincsen. De gondolom meg nem is lehet.

Irj holnap, hogy mi van veled! Varom nagyon a hireket!

82. Zoé00 (válaszként erre: 80. - Assua)
2010. nov. 18. 15:55

Még mindig nem jött:) Szóval eddig minden ok, csak nem akarom nagyon beleélni magam mert múlt hónapban késett 4 napot, szóval ez bennem van, de a melleim fájnak és reménykedem, hogy nem csak késik.

Nagyon drukkolok neked, jó lenne ha egyszerre lennénk babásak:)Mindjárt itt van a nov 28. is, az már nem sok, én is szeretném ha már ott lennénk mert legalább tudnám, hogy mi van:)

Férjednek lesz igaza, hogy ott lesz karácsonyra a baba, milyen nagy öröm az:)

Én a páromnak úgy mondanám el, hogy rögtön elviharoznék a Brendonba, vennék egy cukor rugit és egy kis cipőt és rátenném a teszttel együtt a párnájára:)Te?

A családnak csak jóval később, babonából, azt mikor szokták??

81. Assua (válaszként erre: 79. - Zoé00)
2010. nov. 18. 10:44
Amugy pont most gondolkodtam, ha most nem lesz pocaklako, akkor en Karacsonykor nem fogom tudni, hogy van-e mar vagy nincs. Leghamarabb csak Szilveszterkor. :-( Pedig jo lett volna mar Karacsonyra egy pocaklako, mert megyek haza es jo lett volna a szuleimnek szemelyesen elujsagolni a hirt a karacsonyfa alatt. Te amugy mikor mondanad el a szukebb es a tagabb csaladnak? Es a ferjednek hogy mondanad el? Gondolkoztal mar ilyeneken?
80. Assua (válaszként erre: 79. - Zoé00)
2010. nov. 18. 10:27

Jaj de jo, hogy meg nem jott meg!!! :-) A napom mar jol kezdodik ezzel a hirrel. :-) A mellfajas es a kek csikok jot jelentenek. :-) Komolyan remenykedek, hogy baba lesz a dologban! Ugy orulnek, ha neked sikerulne! Meg aztan persze nekem is. :-) Kuldom a menziuzo gondolatokat! A ferjed nagyon aranyos! Jo, hogy igy fogja fel a dolgot. Ez sokat segit. Az enyem is azt mondta, hogy Karacsonyra terhes leszek. :-) Ugy legyen! :-)

En nov. 28-ra nem varom. Egyenlore nem erzek semmit. Remelem kesobb fogok. :-)

Magamrol priviben irok. :-)

79. Zoé00 (válaszként erre: 78. - Assua)
2010. nov. 18. 10:11

De ediiiiiiiii vagy:)))))) Imádlak:)))))


Eddig semmi, és annyira örülök neki, bár sajnos most azt érzem, hogy meg fog jönni, be is raktam egy dugót:)

Ép most beszéltem férjecskémmel, mondom neki: megjött, erre ő: nem baj, karácsonyra úgyis fog jönni, ő tudja! Milyen cukor nem???

Fájnak a melleim, még kék csíkjaim is vannak:)


És te hogy vagy??Érzel valamit? Mesélj! Amúgy te dolgozol? Mit csinálsz? Mindent tudni akarok:)

78. Assua (válaszként erre: 76. - Zoé00)
2010. nov. 18. 09:57
Zoee, mi ujsag a menzivel? Ugye nem jott meg? Ugy izgulok, mintha az enyemrol lenne szo. :-)
77. Assua (válaszként erre: 76. - Zoé00)
2010. nov. 17. 09:04
Erdekesnek talalom, hogy neked is pont 4 napot kesett a multkor. Ugy latszik egyforman hat rank a baratcserje. Remeljuk, hogy egyforman kisbabat is hoz nekunk. :-) Amugy teljesen megertelek. Szerintem is a menzi koruli napok a legnehezebbek, hogy mi lesz, megjon vagy sem, van-e baba vagy nincs,... En is a mult honapban a 4 napos kesesnel ugy remenykedtem, de vegul megjott. Remenykedem, hogy most nem fog neked megjonni es sikerult a pocaklako.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook